بانک اول
چهار شنبه ۱۲ آذر۱۳۹۹ 2 December2020
جزئیات سود بانک‌ها در نیمه دوم سال ۹۹ جزئیات سود بانک‌ها در نیمه دوم سال ۹۹

سپرده گذاری در بانکها : بانک اول - نرخ سود سپرده بانکی در ۶ ماهه دوم سال ممکن است دچار تغییراتی شود اما با توجه به روند فعلی بازار بین بانکی محدوده فعلی حفظ خواهد شد.

سرمقاله لیست کامل بیشترین سود پرداختی بانکها بیشترین سود در سال جدید

بانک اول - آخرین بروزرسانی نرخ سود پرداختی بانکهای کشور( اردیبشت 1399): پرداخت سودهای 15 تا 23 درصد در بانکهای مختلف دولتی و خصوصی در حال انجام است که در مطالب زیر لیست کامل رو مشاهده میکنید..

یادداشت جزئیات سود بانک‌ها در نیمه دوم سال ۹۹

بانک اول - نرخ سود سپرده بانکی در ۶ ماهه دوم سال ممکن است دچار تغییراتی شود اما با توجه به روند فعلی بازار بین بانکی محدوده فعلی حفظ خواهد شد.

سپرده گذاری در بانکها

نرخ سود بین بانکی کاهشی شد+نمودار

نرخ سود بین بانکی کاهشی شد+نمودار

بانک اول - در آبان‌ماه چهار مرتبه عملیات بازار باز و با هدف تزریق نقدینگی به بازار بین‌بانکی و هدایت نرخ سود به سمت نرخ سود هدف انجام شد که به دنبال آن نرخ سود در این بازار از ۸ تا ۲۹ آبان‌ در مسیری نزولی از ۲۳.۲ به ۲۱.۶ و در ششم آذرماه به ۲۰.۷ درصد رسیده است.
۰۹ آذر ۱۳۹۹ ۰۱:۵۲ ب.ظ ۱۴۱ ۰
فرجام افزایش نرخ سود بانکی چه شد؟

فرجام افزایش نرخ سود بانکی چه شد؟

بانک اول - رئیس کل بانک مرکزی با اعلام موافقت با افزایش سقف صندوق‌های با درآمد ثابت تا مبلغ ۳۰ هزار میلیارد تومان، گفت: بانک‌ها نیز توافق کرده‌اند با توجه به شرایط برخی از بانک‎های ناتراز، نرخ سود بین بانکی را حداکثر ۲۰ درصد تعیین و عملیاتی کنند.
۰۱ آذر ۱۳۹۹ ۰۲:۰۷ ب.ظ ۲۷۳ ۰
سقف سود بین بانکی ۲۰ درصد شد

سقف سود بین بانکی ۲۰ درصد شد

بانک اول - رئیس کل بانک مرکزی در یادداشتی توضیحاتی را درخصوص جلسه روز گذشته شورای عالی بورس ارائه کرد.
۲۷ آبان ۱۳۹۹ ۰۲:۳۸ ب.ظ ۳۳۴ ۰
 افزایش 2 درصدی نرخ سود سپرده در برخی از بانک ها + جزئیات

افزایش 2 درصدی نرخ سود سپرده در برخی از بانک ها + جزئیات

بانک اول - در حالی که رئیس کل بانک مرکزی تاکید کرده سیاستگذار فعلا برنامه‌ای برای افزایش نرخ سودهای سپرده ندارد، اما مشاهدات و پیگیری‌ ها نشان می‌دهد برخی بانک‌ ها برای ایجاد جذابیت در سپرده‌گذاری نرخ سود سپرده یکساله را دو درصد افزایش داده‌اند.
۲۵ آبان ۱۳۹۹ ۰۹:۰۹ ق.ظ ۱۴۴۸ ۰
نرخ سود بین بانکی کم شد+جزییات جدید

نرخ سود بین بانکی کم شد+جزییات جدید

بانک اول - معاون نظارت بانک مرکزی گفت: نرخ سود بین بانکی در حال حاضر 22 درصد است که ظرف 2 هفته آینده به 20 درصد و روند عادی می‌رسد.
۲۴ آبان ۱۳۹۹ ۰۹:۳۹ ق.ظ ۱۸۷ ۰
تکلیف افزایش نرخ سود بانکی روشن شد

تکلیف افزایش نرخ سود بانکی روشن شد

بانک اول - رییس کل بانک مرکزی با تاکید بر لزوم رعایت نرخ های‌های سود بانکی مصوب شورای پول و اعتبار توسط بانک ها گفت: بانک مرکزی برنامه ای برای افزایش نرخ سود بانکی ندارد.
۲۲ آبان ۱۳۹۹ ۰۹:۵۳ ق.ظ ۳۴۴ ۰
افزایش سرخود سود بانکی از 18 تا ۲۰ درصد!

افزایش سرخود سود بانکی از 18 تا ۲۰ درصد!

بانک اول - پی‌گیری‌ها نشان می‌دهد بانک‌های تجاری سقف سود سپرده‌های خود را به 18 درصد رسانده‌اند و در این میان یک بانک و 2 مؤسسه اعتباری هم سود 20 درصد را برای سپرده مشتریان خود تعیین کرده‌اند.
۲۱ آبان ۱۳۹۹ ۰۵:۱۶ ب.ظ ۱۰۰۳ ۰
 نرخ سود بین‌ بانکی از ۲۲درصد بالاتر رفت

نرخ سود بین‌ بانکی از ۲۲درصد بالاتر رفت

بانک اول - طبق دومین گزارش بانک مرکزی از تحولات اقتصاد کلان، نرخ سود بین‌بانکی از ۲۲درصد بالاتر رفته است و دولت برای تأمین نیازهای ضروری سیاست تهاتر نفت با کالای اساسی را پیش برده است.
۲۰ آبان ۱۳۹۹ ۰۹:۳۱ ق.ظ ۶۰۷ ۰
 نرخ سود بانکی کاهش می یابد؟

نرخ سود بانکی کاهش می یابد؟

بانک اول - ادعاهایی مبنی بر کاهش نرخ سود بانکی در فضای مجازی مطرح شده است که پیگیری‌ها نشان می‌دهد چنین موضوعی، مطرح نبوده و در دستور کار نیز قرار ندارد.
۱۸ آبان ۱۳۹۹ ۰۱:۰۵ ب.ظ ۲۶۴ ۰
مهم ترین دلیل افزایش نیافتن سود بانکی چیست؟

مهم ترین دلیل افزایش نیافتن سود بانکی چیست؟

بانک اول - کارشناس مسائل اقتصادی گفت: نرخ سود سپرده‌های بانکی موجب ضرر مردم در بازار سرمایه می‌شود. سود سپرده نوسانی مانند بورس ندارد.
۱۲ آبان ۱۳۹۹ ۰۹:۰۰ ق.ظ ۲۷۸ ۰
همتی: سود سپرده بانکی تغییر نمی‌کند

همتی: سود سپرده بانکی تغییر نمی‌کند

بانک اول - رئیس کل بانک مرکزی گفت: ابتدای سال تصمیم گرفتیم یک درصد از سپرده قانونی را کاهش دهیم که این رقم بر اساس ریالی به ۲۵ میلیارد تومان می‌شد و به بانک‌ها تخصیص دادیم تا به مردم وام کم سود بدهیم. این به معنای افزایش یا کاهش نرخ سود سپرده بانکی نیست.
۱۰ آبان ۱۳۹۹ ۰۳:۳۱ ب.ظ ۲۲۱ ۰
نرخ سود بانکی افزایش پیدا نمی‌کند

نرخ سود بانکی افزایش پیدا نمی‌کند

بانک اول - رئیس کل بانک مرکزی با بیان اینکه تمام تلاش بانک مرکزی معطوف به کنترل تورم است، گفت: با توجه به وجود شوک منفی عرضه، ناترازی بانک‌ها و نیاز مالی دولت؛ امروز افزایش نرخ سود بانکی سیاستی نیست که توفیق قطعی داشته باشد و بر همین اساس بدنبال روش‌های دیگری برای کاهش فشار تورمی در بازارها هستیم.
۰۵ آبان ۱۳۹۹ ۰۹:۳۸ ق.ظ ۲۱۶ ۰
بانک اول در تلگرام
بانک اول در اینستاگرام
logo-samandehi