سقوط قیمت طلا در راه است

بانک اول - از صبح امروز قیمت طلا یک روند نزولی را شروع کرده است که موجب کاهش قیمت چشمگیر آن شده است و به نظر می رسد که این روند کاهشی همچنان ادامه خواهد داشت

به اشتراک بگذارید:

۰۹ مرداد ۱۳۹۹  خبر ۱ دیدگاه

به گزارش بانک اول از صبح امروز قیمت طلا یک روند نزولی را شروع کرده است که موجب کاهش قیمت چشمگیر آن شده است و به نظر می رسد که این روند کاهشی همچنان ادامه خواهد داشت.

هم اکنون و در حال نوشته شدن این متن از انس طلا جهانی 1951 دلار قیمت دارد که به نسبت روز گذشته نزدیک به یک درصد یعنی حدود 20 دلار کاهش قیمت داشته است و این روند نزولی به نظر ادامه دار می رسد.

در آستانه پایان هفته و در ادامه جلسه روز گذشته فدرال رزرو که سیاست های پولی را بدون هیچ تغییری رها کرد این سقوط قیمت چندان هم غیر منتظر نبود هر چند هنوز هم پیش بینی ها حاکی از افزایش قیمت طلا می باشند.

سقوط قیمت طلا در امروز تا نزدیکی 1945 دلار که یکی از نقاط حمایت طلا می باشد پیش رفته و سپس به میزان جزئی بازیابی شد اما نمودار طلا همچنان یک روند نزولی را در پیش روی خود دارد.

شاید بتوان یکی از دلایل این کاهش قیمت را هیجان زدگی بازار در روز های گذشته و انتظار آن برای بالا رفتن بیشتر قیمت طلا بعد از جلسه فدرال رزرو دانست که باعث نا امیدی و سقوط قیمت طلا در امروز شد.

امتیاز کاربران:
نظرات کاربران
نظر بدهید

رضا وزیری شنبه ۱۱ مرداد ۱۳۹۹ - ۲:۱۸

۰

حتی دو روز بعد هم نمی تونید حدس بزنید انس ۱۹۷۶ دلار یعنی بالاترم رفته لطفا پیش بینی نکنید

بانک اول در تلگرام
بانک اول در اینستاگرام
logo-samandehi