برندگان قرعه‌کشی فروش فوق‌العاده ایران خودرو مشخص شدند

بانک اول - قرعه‌کشی دومین مرحله فروش فوق‌العاده محصولات ایران خودرو با حضور نمایندگان نهادهای نظارتی برگزار شد و نتایج قرعه‌کشی در سه روز آینده و پس از صحه‌گذاری مراجع ذیربط، در سایت اینترنتی فروش محصولات ایران خودرو قرار می‌گیرد.

به اشتراک بگذارید:

۱۲ مرداد ۱۳۹۹  خبر ۲ دیدگاه

به گزارش بانک اول به نقل از خبر روز یکشنبه ایران خودرو، بابک رحمانی معاون فروش و بازاریابی این گروه صنعتی در حاشیه این مراسم گفت: دومین مرحله از فروش فوق العاده ایران خودرو از ۹ مردادماه به مدت سه روز با عرضه پنج محصول و با ظرفیت ۱۴ هزار دستگاه خودرو از طریق سایت فروش ایران خودرو انجام شد.

وی ادامه داد: بیش از ۹۸۰ هزار نفر در این مرحله برای ثبت نام اقدام کردند که ۱۴ هزار نفر از آنان در مراسم قرعه کشی انتخاب شدند.

رحمانی خاطرنشان کرد: با هماهنگی انجام شده، در این مرحله تعداد متقاضیان ذخیره برابر با منتخبان بود تا در صورت انصراف نفرات اصلی، از این فهرست استفاده شود.

معاون فروش و بازاریابی ایران خودرو بیان داشت: با توجه به تاکید کمیته خودروی وزارت صنعت،‌ معدن و تجارت در ثبت نام خانواده‌های فاقد خودرو در این طرح، اسامی منتخبان برای صحه گذاری اطلاعات اظهار شده، به نهادهای ذیربط ارسال شد تا پس از آن، نتایج اعلام عمومی شود.

 

رحمانی در ادامه گفت: مشخصات پذیرفته شدگان نهایی در دومین طرح فروش فوق العاده، در سه روز آینده در سایت فروش ایران خودرو به نشانی esale.ikco.ir در دسترس همگان قرار خواهد گرفت.

 

وی تاکید کرد: منتخبان نهایی سه روز فرصت دارند تا نسبت به پرداخت وجه قطعی خودرو اقدام کنند.

طبق برنامه ریزی انجام شده، خودرو در زمان حداکثر سه ماه به مشتریان تحویل داده خواهد شد./ایرنا

امتیاز کاربران:
نظرات کاربران
نظر بدهید

علیرضا بهداروند جمعه ۱۷ مرداد ۱۳۹۹ - ۹:۴۲

۰

سه روز فرصت دادند که هرسه روزتعطیل بوده است لطفا حداقل سه روز کاری جهت واریز پول فرصت بدهند ,تا برندگان ،وقت تهیه پول و واریز راداشته باشند!! نه سه روز تعطیل,

علی دوشنبه ۱۳ مرداد ۱۳۹۹ - ۳:۴۳

۰

مسئولان ایران خودرو به فکر مردم باشید ما ثبت نام کردیم شرایطی بگذارید که مردم دچار مشکل نشوند.ما به ماشین نیاز داریم

بانک اول در تلگرام
بانک اول در اینستاگرام
logo-samandehi