یکشنبه ۳۱ تیر ۱۳۹۷ - 22 July2018
فهرست

بانک گردشگری بدون ضامن و با نرخ تک رقمی تسهیلات می دهد

بانک اول - امکان دریافت تسهیلات بدون ضامن در قالب طرح «یکتا»ی بانک گردشگری میسر شد.

به اشتراک بگذارید:

۰۹ أفريل ۲۰۱۷  خبر ۱ دیدگاه

 به گزارش بانک اول به نقل از  روابط عمومی بانک گردشگری، طرح جدید موسوم به یکتا که در تمام شعب بانک گردشگری پرداخت می شود، طرح تسهیلاتی است که با نرخ زیر ۱۰ درصد به متقاضیان پرداخت می شود. بر این اساس، مشتریان حقیقی و حقوقی می توانند علاوه بر درخواست تسهیلات برای خود، در صورت بهره مندی از شرایط لازم اشخاص دیگر را نیز برای دریافت تسهیلات معرفی کنند و ضمانت بازپرداخت را با توثیق سپرده خود بر عهده بگیرند.

گفتنی است این نوع تسهیلات در قبال سپرده کوتاه مدت و حداقل ۲۰درصد و حداکثر ۷۰درصد مبلغ توثیق سپرده پرداخت می‌گردد. همچنین سود سپرده متناظر با نرخهای اعلامی بانک مرکزی بوده و نرخ تسهیلات اعطایی تک رقمی و حداکثر ۱۰ درصد است. علاوه بر این حداقل مبلغ سپرده گذاری ۱۰۰ میلیون ریال و حداکثر میزان تسهیلات اعطایی ۵میلیارد ریال است.

بر اساس این گزارش در این طرح، بانک گردشگری شرایط متنوعی را برای تعیین نرخ و زمان بازپرداخت تسهیلات در نظر گرفته است و متقاضیان برای اطلاعات کامل تر می توانند ضمن پیامک کردن عدد ۱ را به شماره ۲۰۰۰۲۳۹۵۰ به شعب بانک در سراسر کشور مراجعه کنند و یا با تلفن ۲۳۹۵۰-۰۲۱ تماس بگیرند.

امتیاز کاربران:
نظرات کاربران
نظر بدهید

رضا جعفری سه شنبه ۲۲ فروردین ۱۳۹۶ - ۷:۳۳

۰

سلام من در استان تهران جنوب شرق تهران شهرستان پیشوا شرکت تعاونی خدمات مسافرتی جاودان گشت رئیس هیئت مدیر ه ومدیر عامل هستم خیلی دوست دارم بابانک گردشگری همکاری نماییم ولی متاسفانه بانک در دسترس نیست اگر مسئولین بانک تمایل به شعبه زدن باشند مکانهای مناسب و تجاری برای شعبه می‌توانم در اختیارشان قرار دهم

وضعیت آب و هوا
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
سایر شهرها
اوقات شرعی

logo-samandehi