یکشنبه ۳۱ تیر ۱۳۹۷ - 22 July2018
فهرست

طرح رضوان؛ وام 20 میلیونی بانک انصار با کارمزد 2درصد

بانک اول - بانک انصار وام قرض‌الحسنه با عنوان «طرح رضوان» با امتیاز سپرده‌گذاری ارائه می‌دهد.

به اشتراک بگذارید:

۰۶ مي ۲۰۱۷  خبر ۹ دیدگاه

این طرح در حوزه قرض‌الحسنه طراحی شده و به میزان امتیاز تسهیلات به مانده میانگین و مدت سپرده‌گذاری و فرایندهای اعتبارسنجی بستگی دارد.

طرح رضوان چیست و چه ویژگی‌هایی دارد؟

بر اساس این طرح مشتریان و متقاضیان می‌توانند با افتتاح سپرده و بر اساس گردش حساب؛ از امتیاز تسهیلات قرض‌الحسنه استفاده کنند و میزان امتیاز تسهیلات به مانده میانگین و مدت سپرده‌گذاری و فرایندهای اعتبارسنجی بستگی دارد. دریافت تسهیلات کم‌بهره مایحتاج زندگی خود را از تولید ساخت داخل تأمین کردند.

مزیت‌های طرح رضوان

 • دریافت تسهیلات قرض‌الحسنه تا سقف 20 میلیون تومان
 • کارمزد با نرخ 2 درصد
 • قابلیت انتقال امتیاز تسهیلات به بستگان درجه‌یک
 • اطلاع‌رسانی امتیاز طرح رضوان از طریق اپلیکیشن موبایل

فرصتی برای کارآفرینان و کسب‌وکارهای کوچک

کارآفرینان و کسانی که به دنبال کسب‌وکارهای کوچک هستند می‌توانند برای تقویت شرایط مالی شرکت خود استفاده کنند. این طرح از اواسط اسفندماه سال 1395 آغاز و هیچ‌گونه محدودیت زمانی برای آن در نظر گرفته نشده است.
متقاضیان استفاده از این طرح می‌توانند با مراجعه به یکی از شعب بانک انصار در سراسر کشور با افتتاح سپرده  قرض‌الحسنه، امکان استفاده از این طرح را داشته باشند.

 

نحوه سپرده‌گذاری و  تعداد اقساط وام

حداقل مبلغ افتتاح سپرده 50 هزار تومان و حداکثر سپرده‌گذاری نامحدود است. سپرده‌گذار می‌تواند بر اساس میانگین گردش روزانه حساب، امتیاز تسهیلات قرض‌الحسنه را کسب کند و بعد از حداقل 3 ماه سپرده‌گذاری، از 60 درصد میانگین گردش سپرده امتیاز تسهیلات قرض‌الحسنه بهره‌مند شود و در این طرح به ازای هرماه سپرده‌گذاری و گردش حساب 20 درصد امتیاز تسهیلات قرض‌الحسنه به سپرده‌گذار اعطاء خواهد شد و بعد از 5 ماه سپرده‌گذاری از 100% امتیاز تسهیلات تا سقف 20 میلیون تومان برخوردار خواهد شد و برای مشتریان این امکان وجود خواهد داشت تا در صورت تقاضای افزایش تعداد بازپرداخت اقساط، مبلغ سپرده‌گذاری را افزایش داده و یا مدت سپرده‌گذاری را به بیش از 5 ماه افزایش دهند.
در این طرح نرخ کارمزد تسهیلات 2% و مدت بازپرداخت اقساط حداکثر 60 ماهه بوده و تعیین تعداد اقساط توسط متقاضی صورت می‌گیرد.

مشتریان برای کسب اطلاعات دقیق از نحوه استفاده از این طرح باید به یکی از نزدیک‌ترین شعب بانک انصار مراجعه و یا با شماره 096300 داخلی 33 تماس بگیرند.

شرایط افتتاح حساب:

باز کردن حساب قرض‌الحسنه جاری با کد 33 (حساب ویژه طرح ارغوان)

شرایط ضمانت:

 • گواهی کسر از حقوق
 • عدم سابقه چک برگشتی
 • ضامن وام شخصی که اقساط معوقه دارد نباشد
 • تعداد ضامن به شخص ضمانت کننده و تشخیص شعبه بستگی دارد
 • عموماً برای دریافت وام تا سقف 10 میلیون 1 ضامن و تا سقف 20 میلیون 2 تا 3 ضامن نیاز است

نکته: در جدول ذیل در ستون بازپرداخت توسط بانک تمام مبالغ محاسبه شده با دریافت اصل سپرده محاسبه شده است.

 

میزان سپرده/ تومان مدت سپرده‌گذاری بازپرداخت توسط بانک
10 میلیون 5 ماه 20 میلیون تومان (با دریافت اصل سپرده)
10 میلیون 4 ماه 18 میلیون تومان (با دریافت اصل سپرده)
8 میلیون 3 ماه 12 میلیون 800 هزار تومان (با دریافت اصل سپرده)
امتیاز کاربران:
نظرات کاربران
نظر بدهید

مرتضی فتح الهی یکشنبه ۲۴ تیر ۱۳۹۷ - ۱۱:۰۸

۰

نترکن یوقت با این وام دادنشون خخ

samin j پنج شنبه ۱۲ مرداد ۱۳۹۶ - ۱۰:۵۸

۰

باسلام بنده از افرادی هستم که تازه با این طرح آشنا شدم. در پاسخ بعضی از دوستان باید عرض کنم؛ از شرایط ذکر شده قابل برداشت هست که اگر مبلغی را 3 ماه سپرده گذاری کنیم(هر مبلغی که باشه)بعد از 3ماه به اندازه 60درصد اون مبلغ وام تعلق میگیره یعنی اگر 10میلیون 3ماه سپرده باشه مبلغ 6میلیون وام به فرد داده میشه.(که با 10میلیون سپرده خودش میشه 16میلیون میتونه برداشت کنه) درواقع همونطور که در شرایطش توضیح داده، به ازای هرماه که بگذره معادل 20درصد از پول سپرده هرفردی را بهش وام میدن.اگر 5 ماه بگذره میشه 5 تا 20درصد یعنی 100درصد(معدل حساب)مبلغی که سپرده بوده وام میگیره(10میلیون در 5ماه بدون کم و زیاد شدن سپرده 10 میلیون وام بهش تعلق میگیره.و با 10میلیون سپرده خودش میشه 20میلیون قابل برداشت)

علی صدرا یی شنبه ۳ تیر ۱۳۹۶ - ۱:۵۹

۰

باسلام برای شرایط ضمانتش گفته هر ۱۰میلیون یه ضامن در صورتیکه یانک مهراقتصاد برای هر ۲۰میلیون یه ضامن میخواد و در حداقل زمان وام میده

shayda r شنبه ۳ تیر ۱۳۹۶ - ۱:۱۴

۰

سلام من برای همین وام به بانک انصار مراجعه کردم متاسفانه جواب سربالا داد آخر سر هم متوجه نشدم برای گرفتن این وام باید چیکار کنم فقط یه کلمه می گفت بستگی داره چقدر امتیاز داشته باشی و هیچ توضیحی هم نمیداد . تا خودشون هستن اجازه نمیدن کسی دیگه از این وامها استفاده کنه

بهرام رضائي یکشنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۶ - ۱۲:۱۳

۰

باسلام من امروز براي افتتاح حساب به بانك انصار شعبه خيابان قائم مقام اراك رفتم و با برخورد سرد و نامناسب مسئول باجه پرداخت روبرو شدم باتوجه به اينكه هيچكس ديگري در شعبه به غير از من حضور نداشت دقيقا مشخص بود كه ايشان فقط به منظور سنگ قلاب كردن نفرات پاسخگو بود بدين صورت كه با توجه به چيزي كه شما در اين صفحه نوشته ايد با سپرده گذاري 10ميليون تومان پنج ماهه ميتوان 20 ميليون تومان دريافت كرد . اما ايشان ميگفتند كه 10 ميليون تومان را يكسال بايستي در حساب گذارد و پس از آن فقط ده ميليون تومان با اقساط يكساله دريافت كرد . اگر چيزي كه ايشان ميگويد صحيح است پس شما كذب مينويسيد و اگر ايشان خلاف ميگويد پس عملكرد ايشان زير سئوال خواهد بود كه اگر با اينكار ميخواهد وام ندهد پس اين پرداخت ها براي كيست . با تشكر نظر خود را در اين زمينه بنويسيد .

مقداد خزلی یکشنبه ۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۶ - ۲:۴۵

۰

مبلغ سپرده گذاری بعد از دریافت وام به وام گیرنده داده میشود؟ اگر ۱۰ میلیون تومان واریز کنم بعد از ۳ماه چند میلیون دریافت میکنم؟

و ک یکشنبه ۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۶ - ۱۲:۰۷

۰

مشکل ضامنه لا مصب...

احمد فریدمهر دوشنبه ۱۸ اردیبهشت ۱۳۹۶ - ۱۱:۴۶

۰

بانک انصار به مشتریان خوش حساب وباسابقه چه امتیازاتی رادرنظر گرفته.ممنون میشم راهنمایی بفرمایید

مهدی خلیفی یکشنبه ۱۷ اردیبهشت ۱۳۹۶ - ۶:۲۸

۰

شهرستان ماشعبه ای ازاین بانک نداره برای استفاده ازاین تسهیلات چه کنیم

وضعیت آب و هوا
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
سایر شهرها
اوقات شرعی

logo-samandehi