یکشنبه ۳۱ تیر ۱۳۹۷ - 22 July2018
فهرست

بانک سپه استخدام می کند

بانک اول - پایگاه اطلاع رسانی بانک سپه: بانک سپه در نظر دارد نسبت به تأمین بخشی از نیروی انسانی مورد نیاز خود در مشاغل بانکدار و متصدی امور انتظامی از طریق آزمون استخدامی مشترک فراگیر و مصاحبه استخدامی اقدام کند.

به اشتراک بگذارید:

۱۸ جوان ۲۰۱۷  خبر ۲ دیدگاه

به گزارش بانک اول  ثبت نام در چهارمین آزمون استخدامی مشترک فراگیر دستگاههای اجرایی کشور از تاریخ 29 خرداد تا پنجم تیر ماه سالجاری با مراجعه به سایت سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی www.sanjesh.org برای متقاضیان استخدام امکان پذیر خواهد بود.
 بنابراین گزارش، شرایط و اطلاعات لازم برای شرکت در این آزمون استخدامی مشترک فراگیر در دفترچه راهنمای مربوط همزمان با ثبت نام در سایت مذکور قرارخواهد گرفت.
 ثبت نام از داوطلبان استخدام منحصراً به صورت اینترنتی و از طریق سایت مذکور انجام پذیرخواهد بود.

امتیاز کاربران:
نظرات کاربران
نظر بدهید

Samira Saghafy پنج شنبه ۲۹ تیر ۱۳۹۶ - ۷:۳۲

۰

سلام من دیپلم تجربی دارم به دلیل شرایط مالی نتونستم ادامه تحصیل بدم به زبان و کامپیوتر هم مسلط نیستم خیلی دنبال کار گشتم اماشغل مناسبی پیدانکردم تا این آگهی رو دیدم تو کانال که نوشته بود برای بخش بایگانی کارمند استخدام میشود همه امیدم به این هست که در این شغل با تحصیلات من و شرایطی که دارم گزینش بشم

سعیده ت پنج شنبه ۱ تیر ۱۳۹۶ - ۱۲:۳۳

۰

سلام من مهندس صنایعم دلمو به بانک خوش کردم حالا که دفترچه میخونم انگار مکانیک رو بیشتر به بانک مربوطه همش ده تا صنایع کل کشور نمیخواد اونم فقط تهران استان بوشهر همش یه صنایع میخواد اون بانک صنعت و معدن اما درساش دوباره شده مکانیک خب اونم میگفتید مکانیک چه کاری بود گفتید صنایع با دروس مکانیک😢

وضعیت آب و هوا
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
سایر شهرها
اوقات شرعی

logo-samandehi