یکشنبه ۳۰ دی ۱۳۹۷ - 20 January2019
فهرست

پرداخت سود سهام عدالت از پاییز

بانک اول - سازمان خصوصی سازی اعلام کرد: از آنجایی که برای پرداخت سود سهام عدالت باید منتظر برگزاری مجامع و همچنین مدت زمان توزیع آن توسط شرکت ها باشیم، پرداخت آن به نیمه دوم سال موکول شده است.

به اشتراک بگذارید:

۱۴ تیر ۱۳۹۶  خبر ۲ دیدگاه

به گزارش بانک اول  مشمولان برای دریافت این سود باید شماره حساب به سازمان خصوصی سازی اعلام کنند؛ در عین حال فرآیند پرداخت سود توسط این سازمان در زمان تعیین شده اعلام می شود ضمن اینکه جزییات آن به نحو مطلوبی اطلاع رسانی خواهد شد.

براساس قانون سود سهام عدالت سال ۹۵ نه اختصاص به خزانه دارد و نه متعلق به دولت است و حق مشمولان محسوب می شود.

۲۸میلیون مشمول، صورت حساب سهام عدالت  گرفتند/ دو میلیون نفر قبض واریز کرده اند.

از ۴۹ میلیون نفر مشمول سهام عدالت حدود ۲ میلیون و ۵۰۰ تا ۶۰۰ هزار نفر متوفی هستند.

بر اساس برنامه ها هم اکنون به وراث متوفیان صورت حساب سهام عدالت ارائه نمی شود اما قرار است در دوره زمانی که در آینده اعلام می شود پس از انجام انحصار وراثت به آنها صورت حساب ارائه شود.

مشمولان سهام عدالت تا پایان شهریورماه سال جاری فرصت دارند صورت حساب خود را از سرمایه سهام عدالت دریافت کنند.

طی دو روز گذشته و همزمان با بازگشایی مجدد سامانه سهام عدالت حدود ۴۰۰ هزار نفر صورت حساب خود را از سامانه دریافت کرده اند.

امتیاز کاربران:
نظرات کاربران
نظر بدهید

ف حکمت چهار شنبه ۲۱ تیر ۱۳۹۶ - ۷:۲۵

۰

سلام خسته نباشید من در سهام عدالت ثبت نام کرده بودم اما شنیدم که انگار این سهام فقط به سرپرست خانواده داده میشه میخواستم بدونم حقیقت داره یا خیر ممنونم و اینکه پرداخت این سهام شامل چ کسانی است؟و ماه به ماهه یا جوری دیگه هستش با تشکر

علی اکبر درخشان جمعه ۱۶ تیر ۱۳۹۶ - ۱:۰۸

۰

سلام خسته نباشید سوالی دارم تکلیف افرادی از خانواده که از قلم افتاده اند توسط ارگان مثل کمیته امداد یا بهزیستی یا دیگر ارگانها بعلت درست ننوشتن کد ملی یا فراموش کردن ثبت یکی از اعضا خانواده مثل همسر یا فرزند توسط مامور مربوطه چیست چون هیچ کس تا حالا جواب گو نبوده و ارگان معرفی کننده فقط میگوید باید صبر کنید تا دوباره اعلام کننداین اتفاق برای خیلها افتاده ولی نمیتوانند اطلاع رسانی کنند ممنون میشم اگر اطلاع رسانی کنید تا تکلیف این افراد هم معلوم شود خدا خیرتا ن بدهد

وضعیت آب و هوا
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
سایر شهرها
اوقات شرعی

logo-samandehi