یکشنبه ۳۰ دی ۱۳۹۷ - 20 January2019
فهرست

پیامک بانک قوامین موجب ازدحام در شعب شد

بانک اول -ارسال یک پیامک توسط بانک قوامین موجب ازدحام بیش از اندازه مشتریان در شعب این بانک شد.

به اشتراک بگذارید:

۱۱ شهریور ۱۳۹۶  خبر ۲ دیدگاه

به گزارش بانک اول  ، بانک قوامین که در هفته گذشته فعالیت های بسیاری را برای جلب رضایت مشتریان خود قبل از کاهش نرخ سود ها داشته است روز چهارشنبه پیامکی را برای مشتریان خود ارسال کرده است. 

در متن پیامک مذکور آمده است: " سود کلیه سپرده‌های روزشمار به نرخ ۱۰ درصد تغییر پیدا خواهد کرد و در صورتی که مشتری تمایلی به افتتاح حساب روزشمار ۱۰ درصدی ندارد توسط بانک حساب به یک ساله تبدیل خواهد شد. تبدیل شدن سپرده مذکور به حساب یکساله قابلیت دریافت و پرداخت را نخواهد داشت."

در متن پیامک مذکور این گونه اطلاع‌رسانی شده است که مشتریان در صورتی که حساب یکساله نمی‌خواهند می توانند با ارسال عدد ۱ تا ظهر پنجشنبه حساب کوتاه مدت ۱۰ درصدی داشته باشند. 

این پیامک موجب شد در روز پنجشنبه شعب این بانک مبلغ مملو از مشتریان به جهت افتتاح حساب یکساله باشد.

ازدحام و شلوغی بیش از حد در برخی موارد موجب نارضایتی بسیاری از مشتریان شده بود. مشاهدات میدانی خبرنگار ما از برخی شعب افعال حکایت از این داشت تعداد افراد در صف تا ۲۰۰ نفر نیز رسیده است.

 

امتیاز کاربران:
نظرات کاربران
نظر بدهید

محمد شیروانی یکشنبه ۱۲ شهریور ۱۳۹۶ - ۱۲:۴۰

۰

سلام، ایکاش همانطور که در دریافت مطالباتتان عجولید در کسر از درصد تسهیلات نیز پیش قدم باشید و همزمان عمل نمایید و وعده سرخرمن به مردم ندهید .. نکته بعدی اینکه معمول است که بانکها بعد از گذشت 6 ماه یا پایان سال هزینه خدمات پیامک بانک را دریافت مینمایند اما بانک قوامین در بدو گشایش این هزینه ( 10 هزار تومان ) را از مشتریان خود میگیرد ؟!

صدر زاده شنبه ۱۱ شهریور ۱۳۹۶ - ۵:۵۱

۰

من بلند مدت دارم یک ساله با سود 17درصد هنوز به سر رسید نرسیده تا خرداد سال بعد دارم کردن بدون اطلاع کوتاه مدت حتی به منم اس ام اس ندادن شما وقتی قرارداد میبندین یعنی یک سال تضمین شدست این کار تخلف که قوامین انجام داده

وضعیت آب و هوا
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
سایر شهرها
اوقات شرعی

logo-samandehi