چهار شنبه ۵ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 25 April2018
فهرست

انتقال تعاونی فرشتگان به کاسپین به خط پایان نزدیک شد

عملیات انتقال تعاونی فرشتگان به موسسه اعتباری کاسپین به خط پایان خود نزدیک شده و به احتمال فراوان امروز(دوشنبه) این انتقال رسما صورت می گیرد.

به اشتراک بگذارید:

۱۳ دی ۱۳۹۵  خبر ۱ دیدگاه

به گزارش بانک اول بالاخره پس از چند هفته با تلاش و پيگيري هيّئت تصفيه و مديران ارشد فرشتگان و با همراهی دستگاههای مختلف و ذیربط، عملیات انتقال تعاونی فرشتگان که بزرگترین تعاونی تجمیعی در کاسپین بود به خط پایان خود نزدیک شده است. براین اساس به احتمال فراوان امروز(دوشنبه) بحث انتقال فرشتگان به کاسپین نهایی می شود. با این انتقال موضوع تجمیع هشت تعاونی در کاسپین از مرحله حساس خود عبور می کند. گفتنی است طبق اعلام بانک مرکزی موسسه اعتباری کاسپین مسوولیت انتقال دارای و اموال تعاونی فرشتگان را برعهده دارد. موسسه کاسپین از هشت تعاونی تجمیعی تشکیل شده است که فرشتگان بزرگترین آن به شمار می رود.چندی پیش نیز تعاونی دامداران و کشاورزان کرمانشاه به کاسپین منتقل شده بود. با انتقال فرشتگان،در آینده نزدیک نقدینگی به کاسپین تزریق خواهد شد و امنیت سپرده گذاران تامین است. در حال حاضر سود سپرده های مشتریان کاسپین بعنوان موجودی حساب آنها محفوظ بوده و محاسبه می شود.

امتیاز کاربران:
نظرات کاربران
نظر بدهید

مهدی مهدی دوشنبه ۱۳ دی ۱۳۹۵ - ۲:۲۱

۰

انشاله که خبر صحت داشته باشه و این موسسه با این حجم از سپرده گذاران کلان دوباره به سیستم مالی برگرده و سپرده گذاراش رو از نگرانی در بیاره

وضعیت آب و هوا
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
سایر شهرها
اوقات شرعی

logo-samandehi