پنج شنبه ۳۱ خرداد ۱۳۹۷ - 21 June2018
فهرست

قرار برگزاری نشست مشترک مدیران کاسپین با بانک مرکزی/ حق کسی ضایع نخواهد شد

بانک اول - ذکریا متحمل مدیرعامل موسسه اعتباری کاسپین با حضور در جمع سپرده‌گذاران موسسه به آنها اطمینان داد که به عنوان وکیل آنها از سپرده‌ها صیانت خواهد کرد.

به اشتراک بگذارید:

۲۱ دی ۱۳۹۵  خبر ۱ دیدگاه

 به گزارش بانک اول مدیرعامل موسسه اعتباری کاسپین ظهر امروز در جمع سپرده‌گذاران در ساختمان مرکزی این موسسه حاضر شد و در مورد آخرین وضعیت انتقال اموال تعاونی فرشتگان به موسسه کاسپین و رفع شدن مشکلات موسسه گفت: انتقال فرشتگان در آخرین مرحله قرار دارد و به زودی خبرهای خوبی از کاسپین خواهید شنید. در هفته جاری قرار است نشستی با مدیران بانک مرکزی برای حل مشکلات ادغام‌ها و انتقال اموال انجام شود که پیش‌بینی بنده این است که با مساعدت مسوولان روال کار موسسه اعتباری کاسپین به حالت عادی باز می‌گردد. وی در پاسخ به سوال یکی از سپرده‌گذاران مبنی بر اینکه چه موقع اموال فرشتگان فروخته خواهد شد گفت: موسسه اعتباری کاسپین احتیاجی به فروش اموال این تعاونی و تعاونیهای دیگر نخواهد داشت.

مدیرعامل کاسپین همچنین در پاسخ به سوال یکی دیگر از مشتریان کاسپین که شایعه شده شما استعفا داده‌اید و اگر از کاسپین بروید سرنوشت سپرده‌های ما چه خواهد شد گفت: من استعفا نداده‌ام و در خدمت شما هستم. موسسه اعتباری کاسپین نه شخصی است و نه تکیه بر یک شخص. کاسپین مجموعه منسجم است و به همین علت سپرده‌های شما کاملا در امان است.

متحمل در مورد اطلاع‌رسانی کم در مورد آخرین وضعیت کاسپین گفت: قطعا هر گونه خبر و مطلب در سایت رسمی موسسه، تعهدآور است و اخبار رسمی را حتما باید در سایت کاسپین مشاهده کنید. به گزارش بانک مردم مدیرعامل کاسپین در پایان خطاب به سپرده‌گذاران گفت: نباید نگران باشید چراکه من و مدیران موسسه به عنوان وکیل سپرده‌گذاران از سپرده‌ها و دارایی‌ها سپرده‌گذاران صیانت خواهیم کرد.

امتیاز کاربران:
نظرات کاربران
نظر بدهید

سپرده گذار الزهرا سه شنبه ۲۱ دی ۱۳۹۵ - ۹:۴۲

۰

چرا صحبتی از موسسه الزهرا نیست الزهرا که خیلی قبل تر از فرشتگان حسابرسی شده بود کاسپین اصلا پول نداره آقای متحمل شما مگر قرار نبود دوهفته پیش وقتی آمدین مشهد به دعوت قاضی پرونده جناب آقای حیدری ۴۰میلیارد تومان به الزهرا تزریق کنید . شما حالا حالاها پول به نه الزهرا .نه بدرتوس.نه پیوند میدهید .چون اگر میخواستین پول بدهید این سه موسسه قبل فرستگان مشگل مالی داشتن مشگلشون حل میکردبن حالا که فرشتگان ۴۰۰۰هزار میلیارد کم داره شده الویت اول شما پس سپرده گذارهای این سه موسسه چکار کن. چقدر باید تابان بی کفایتی شما و آقای زیاالملکی را بدهند.

وضعیت آب و هوا
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
سایر شهرها
اوقات شرعی

logo-samandehi