یکشنبه ۳۰ دی ۱۳۹۷ - 20 January2019
فهرست

کارمزد کارت به کارت پول در بانک‌ها چقدر است؟

بانک اول - کمترین هزینه کارت به کارت به جابجایی مبالغ تا یک میلیون تومان اختصاص دارد، در این حالت هزینه ای برابر با 500 تومان برای جابجایی پول در نظر گرفته می شود.کارمزد انتقال پول در بانک ها بین هزار تا سه هزار و سیصد تومان برای مشتریان هزینه دارد.

به اشتراک بگذارید:

۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۷  خبر ۱ دیدگاه

 کارت به کارت امروز یکی از پرکاربردترین ابزارها برای انتقال پول میان شهروندان است، در حالی که در گذشته اغلب افراد برای انتقال پول به داخل شعب بانک ها مراجعه می کردند، امروزه عابربانک‌ها به جایگزینی برای شعب بزرگ تبدیل شده اند.

 بر این اساس هزینه جابجایی پول از این طریق اما برای بسیاری از شهروندان محل سئوال است. بر این اساس کمترین هزینه کارت به کارت به جابجایی مبالغ تا یک میلیون تومان اختصاص دارد، در این حالت هزینه ای برابر با 500 تومان برای جابجایی پول در نظر گرفته می شود.

 در عین حال بالاترین هزینه به کارت به کارت مبلغ 14 تا 15 میلیون تومان اختصاص دارد. هزینه کارت به کارت این مبلغ 33 میلیون تومان است. بالاترین مبلغی که امکان جابجایی از طریق دلار را دارد برابر با 15 میلیون تومان است.

جدول زیر نشان دهنده کارمزد مبلغ مورد انتقال از طریق کارت های بانکی است. 

 

امتیاز کاربران:
نظرات کاربران
نظر بدهید

محمدصمحمدصادق وظیفه شناس سه شنبه ۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۷ - ۴:۱۵

۰

بنظرمیرسد درسایر جوامع خدمات اعتباری وبانکی بصورت رایگان بوده وتنها کسانی که از وضعیت مالی بهتری برخورداند دارای مالیات جابجایی ارز هستند واز سایر اقشاردر سطح پایین تر اجتماع این شیوه بانکداری مرسوم نیست چرا که جوامعی که سطح طبقات اجتماعی از هم فاصله بسیار دارنداین ازاین شیوه بانکداری استفاده مینمایند غالبأ مالیات های بانکی در کشورهای صنعتی برحسب توان مالی افراد تخمین زده میشود وهمه خوشه های حقوقی ومالی اجتماع در مورد پرداخت مالیات ارزی وانتقالات پولی در یک رده نیوده و نوع ومیزان پرداخت مالیات بصورت هدفمند از سوی دولتها بر مردم یک موضوع حساب شده هست که متاسفانه بانک مرکزی برای اجرای قوانین نتوانسته یک برنامه جامع بصورت قانونمند برای وزارت امورمالیاتی ودارایی وضع قانون کند ودر بین موسسات اعتباری در کشور مجمع آرا برای وصول کارمزدیکسان از مشتریان وجودنداشته وندارد

وضعیت آب و هوا
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
سایر شهرها
اوقات شرعی

logo-samandehi