سه شنبه ۲۶ شهریور ۱۳۹۸ - 17 September2019
فهرست

خانواده‌هایی که مشمول بسته حمایتی نشده‌اند به سایت سازمان بهزیستی مراجعه کنند

بانک اول - سرپرست سازمان تأمین اجتماعی گفت: افراد و خانواده‌هایی که شرایطشان برای دریافت بسته‌های حمایتی فراهم است اما هنوز نتوانسته‌اند این بسته‌ها را دریافت کنند می‌توانند به سایت سازمان بهزیستی مراجعه و این بسته‌ها را دریافت کنند.

به اشتراک بگذارید:

۲۹ آبان ۱۳۹۷  خبر ۳ دیدگاه

به گزارش بانک اول به  نقل از تسنیم، انوشیروان محسنی بندپی در حاشیه برگزاری نخستین کنفرانس ملی کودک دارای معلولیت که از صبح امروز در ساختمان تلاش در حال برگزاری است در جمع خبرنگاران درخصوص فرآیند توزیع بسته‌های حمایتی اظهار کرد: طبق دستورالعمل و مصوبه هیئت دولت، بسته‌های حمایتی برای تمامی افراد تحت پوشش نهادهای حمایتی، کارکنان دولت و بیمه‌شدگان و مستمری‌بگیران صندوق بازنشستگی کشوری و تأمین اجتماعی پیش‌بینی شده است.

وی تصریح کرد: با آغاز توزیع بسته‌های حمایتی چنانچه خانواده‌ها و یا افرادی مشمول این بسته‌ها نشده‌اند می‌توانند اعتراض خود را در سایت سازمان بهزیستی وارد کنند و در این رابطه در اسرع وقت به اعتراض آنها رسیدگی خواهد شد.

محسنی‌بندپی ادامه داد: سامانه اشاره‌شده سامانه بروزی است و خانواده‌ها و افراد می‌توانند با مراجعه به این سامانه علاوه بر ثبت مشخصات خود اعتراض خود را مبنی بر عدم توزیع بسته حمایتی اعلام کنند.

سرپرست سازمان تأمین اجتماعی درخصوص فرآیند توزیع بسته‌های حمایتی گفت: در این خصوص مرکز روابط عمومی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی و همچنین سازمان بهزیستی اطلاع‌رسانی بروزی را خواهند داشت.

وی تصریح کرد: با اعلام توزیع بسته‌های حمایتی به مشمولان این طرح، حدود یک‌میلیون نفر نیز با مراجعه به سایت سازمان اعتراض خود را به عدم توزیع بسته‌های حمایتی داشته‌اند که به این موارد نیز رسیدگی خواهد شد.

محسنی بندپی در خصوص زمان توزیع بسته‌های حمایتی به بیمه‌شدگان نیز گفت: منابع این طرح کاملاً از سوی سازمان برنامه و بودجه تأمین شده و مشکلی نداریم و به‌زودی این بسته‌ها در اختیار این افراد قرار خواهد گرفت.

وی در پایان گفت: بسته‌های اشاره‌شده علاوه بر افراد تحت پوشش نهادهای حمایتی به بیمه‌شدگان صندوق بازنشستگی کشوری و تأمین اجتماعی نیز داده خواهد شد.

امتیاز کاربران:
نظرات کاربران
نظر بدهید

علی لطفی جلیلوند جمعه ۲ آذر۱۳۹۷ - ۶:۰۷

۰

چه طوری میشه اطلاعات رو وارد کرد؟

میثم میراقاسی چهار شنبه ۳۰ آبان ۱۳۹۷ - ۵:۲۳

۰

سلام درامد من کمه به من سبد کالا نمیدید اما کسی که کارمنده به او سبد کالا میدید ایا این انصافه لطفا پیگیری کنید

معصومه ایزی چهار شنبه ۳۰ آبان ۱۳۹۷ - ۱۱:۳۹

۰

با عرض سلام ما بیمه کارگری ساختمان هستیم الان در این شرایط کاری دریافتی ما در ماه زیر یک میلیون حتی بعضی ماها هم ب ۵۰۰۰۰۰ نمیرسه لطفا پیگیری کنین ممنون میشم

وضعیت آب و هوا
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
سایر شهرها
اوقات شرعی

logo-samandehi