یکشنبه ۱۷ فروردین ۱۳۹۹ - 5 April2020

سکه گران می‌شود

بانک اول - دبیر اتحادیه طلای تهران در پاسخ به این پرسش که نرخ سکه بعد از ماه صفر گران خواهد شد، گفت: با توجه به افزایش نرخ انس جهانی طلا و رسیدن آن به مرز یک هزار و ۵۰۵ دلار و شروع ماه ربیع به نظر می‌رسد که نرخ سکه در هفته آینده گران شود؛ چرا که طبق سال‌های گذشته با پایان ماه صفر تقاضا برای خرید سکه در بازار افزایش می‌یابد.

به اشتراک بگذارید:

۰۷ آبان ۱۳۹۸  خبر ۰ دیدگاه

به گزارش بانک اول، نادر بذرافشان افزود: طی ۴ روز گذشته نرخ انس جهانی طلا بین ۱۳ تا ۱۵ دلار یافت و نرخ یک قطعه سکه تمام بهار آزادی نیز حدود ۱۵ درصد گران شد. اوایل این هفته هر قطعه سکه تمام بهار آزادی به نرخ ۳ میلیون و ۷۵۰ هزار تومان فروخته شد این در حالی است که نرخ این سکه به مرز ۴ میلیون تومان یعنی ۳ میلیون و ۹۳۰ هزار تومان رسیده است.
او با اشاره به وضعیت بازار طلا اظهار کرد: این روزها عملا در بازار تقاضایی وجود ندارد. هر گرم طلا ۱۸ عیار تا پایان این هفته در محدوده ۴۰۱ تا ۴۰۵ هزار تومان است. پیش‌بینی می‌شود از اوایل هفته آینده نرخ سکه به ۴ میلیون تومان برسد. توصیه ما به شهروندان این است که در خرید طلا و سکه دقت کنند و از فروشندگان درج نوع، رنگ، کد استاندارد، وزن، مبلغ و اجرت را بخواهند.
بذرافشان در پاسخ به این پرسش که حداقل و حداکثر اجرت طلا چقدر است، گفت: میانگین اجرت طلا بین ۱۰ تا ۵۰ هزار تومان است. البته برخی از مصنوعات خاص طلا در بازار وجود دارد که اجرت این مصنوعات بیش از مبلغ مورد اشاره است.

امتیاز کاربران:
نظرات کاربران
نظر بدهید
دریافت شماره شبای همه بانکها
همراه بانک تمام بانکهای کشود+ دانلود
ثبت نام وام ازدواج
بانک اول در تلگرام
بانک اول در اینستاگرام
logo-samandehi