فرصت یک روزه جاماندگان کمک معیشتی برای ثبت اعتراض

بانک اول - پس از واریز مرحله سوم طرح حمایت معیشتی دولت در تاریخ دوم آذرماه، جاماندگان این طرح ۱۰ روز فرصت داشتند اعتراض خود به سامانه #۶۳۶۹* ارسال کنند و با احتساب مهلت تعیین شده، فردا آخرین فرصت ثبت درخواست است.

به اشتراک بگذارید:

۱۱ آذر ۱۳۹۸  خبر ۱ دیدگاه

به گزارش بانک اول به نقل از ایرنا، پس از واریز آخرین دور سبد حمایت معیشتی دولت، اعلام شد که افرادی که یارانه حمایتی دریافت نکرده‌اند، در صورتی که خود را مشمول دریافت یارانه می‌دانند ۱۰ روز مهلت دارند کد ملی سرپرست خانوار را به سامانه #۶۳۶۹* ارسال کنند.

میزان حمایت ماهیانه بیش از ۱۸ میلیون خانوار از محل منابع مالی حاصل از افزایش قیمت بنزین برای خانوار یک نفره ۵۵ هزار تومان، خانوار ۲ نفره ۱۰۳ هزارتومان، خانوار سه نفره ۱۳۸ هزار تومان، خانوار چهار نفره ۱۷۲ هزار تومان و خانوار پنج نفره و بیشتر ۲۰۵ هزار تومان بود.

قرار بود ۲۴ ساعت بعد از ارسال کدملی، کد رهگیری برای سرپرست خانوار ارسال شود که بنا به گفته سخنگوی ستاد شناسایی مشمولان طرح حمایت معیشتی به دلیل حجم بالای پیامک‌ها ارسال کد رهگیری با تاخیر انجام شد.

«حسین میرزایی» در پاسخ به نگرانی افراد نسبت به سرنوشت اعتراض‌های ثبت شده‌شان، گفت که از میان پنج میلیون پیامک ارسالی که برخی تکراری یا از سوی افرادی به جز سرپرست خانوار بود، چهار میلیون پیامک صحیح ثبت شده است.

به گفته وی، ۶۰۰ هزار خانوار پس از دریافت کد رهگیری درخواست خود را در سامانه hemayat.mcls.gov.ir ثبت کرده‌اند.

امتیاز کاربران:
نظرات کاربران
نظر بدهید

امید پیروزان چهار شنبه ۱۱ دی ۱۳۹۸ - ۱۲:۵۷

۰

با سلام. من چندین بار به ستاره ۶۳۶۹مربع پیام دادم ولی هیچ گونه کد رهگیری برای من ارسال نشدولی تو این خبر خوندم که گفتن کد رهگیری برای خیلی ها فرستاده شده نمی‌دونم پس چرا برای من فرستاده نشد.

دریافت شماره شبای همه بانکها
بانک اول در تلگرام
بانک اول در اینستاگرام
logo-samandehi