شنبه, 15 بهمن 1401 2023,February

جزئیات وام بانک پارسیان به صاحبان کسب و کار

24 خرداد 1401
جزئیات وام بانک پارسیان به صاحبان کسب و کار

به گزارش بانک اول بنا بر اطلاعات وبسایت بانک پارسیان، این نوع تسهیلات برای اشخاصی مناسب است که دارای سپرده قرض الحسنه جاری، کوتاه مدت عادی یا قرض الحسنه پس انداز در بانک پارسیان باشند.درضمن باید حساب‌های کوتاه مدت و قرض الحسنه دارندگان کسب و کارهای کوچک و متوسط متقاضی این تسهیلات به دستگاه کارتخوان یا درگاه اینترنتی متصل باشد.

افراد متقاضی این وام باید حداقل میانگین 3 ماهه سه میلیون تومانی در یکی از سپرده‌های مشمول این طرح داشته باشند. ضمنا متقاضیان صاحب کسب و کارهای کوچک و مشاغل حرفه‌ای باید بتوانند حداقل ماهیانه 15 میلیون تومان به حساب خود واریز کنند. این مبلغ برای اشخاص حقیقی کمتر است و مجموع واریزی‌ها در کمترین حالت پنج میلیون تومان در ماه می‌رسد.

سایر ویژگی‌های تسهیلات بسته اعتباری نوید بانک پارسیان

در صورتی که بانک پارسیان منابع مالی لازم را برای ارائه این تسهیلات داشته باشد،قیمت آن با توجه به میزان سود سپرده و مبلغ موجودی حساب متقاضیان تعیین شده و سقف آن 18 درصد خواهد بود.بیشترین مدت زمان بازپرداخت اقساط این تسهیلات 60 ماهه اعلام شده و مسدودی سپرده ضمانت اصلی آن است.

بانک پارسیان برای افرادی که متقاضی این نوع تسهیلات هستند هم تمهیدات ویژه‌ای را تدارک دیده است. امکان استفاده از این تمهیدات برای مشتریان فاقد مجوزهای شغلی و مدارک درآمدی معتبر و همچنین مشتریان تجاری وجود دارد. طبق اطلاعات وبسایت بانک پارسیان زنان هم می‌توانند از این تسهیلات بسته اعتباری مذکور بهره ببرند. افراد به منظور کسب اطلاعات بیشتر امکان مراجعه به وبسایت بانک پارسیان را دارند.

اخبار مرتبط
، براساس مصوبه اخیر بانک مرکزی درباره نرخ سود بانکی از این به بعد نرخ سود تسهیلات حداکثر ۲۳ درصد خواهد بود و بانک ها حق ندارند با روش های مختلف و از طریق ابزارهایی که برخی از آنها پیش از این استفاده می‌کردند سود بالاتر را از مشتری برای اعطای تسهیلات دریافت کنند.
دریافت وام 320 میلیون تومانی مسکن با خرید اوراق - بررسی آخرین وضعیت قیمت اوراق مسکن حاکی از این است که هر برگ اوراق وام مسکن (تسه) در فروردین و اردیبهشت سال گذشته ۱۲۶ هزار تومان و در خرداد ماه نیز ۱۲۵ هزار و ۴۰۰ تومان قیمت دارد.
بر اساس مصوبه اخیر ابلاغ شده شورای پول و اعتبار، سود تسهیلات بانکی که پیش از این ۱۸ درصد بود با پنج درصد افزایش به ۲۳ درصد رسید، اما سود (کارمزد) تسهیلات قرض الحسنه و تسهیلاتی مانند ازدواج تغییری نخواهد کرد.

دیدگاه خود را با ما در میان بگذارید

captcha


امتیاز:

دسته بندی مقالات
آخرین مقالات
تگ ها