شنبه, 12 آذر 1401 2022,December

مهلت ثبت نام و پرداخت تسهیلات برای کسب و کارهای آسیب دیده از کرونا ...

طرح وام 200 میلیون تومانی و 2 میلیارد تومانی بانک صادرات با سود 4 درصدی تا نیمه شعبان(27 اسفند) ویژه عموم

24 خرداد 1401

به گزارش بانک اول بانک صادرات با معرفی طرحی به نام مژده به کلیه افرادی که تا تاریخ 1400/12/27 (نیمه شعبان) نسبت به افتتاح حساب و تکمیل موجودی خود اقدام نمایند تا 2 برابر موجودی به شرط ماندگاری 3 ماه وام و تسهیلات ارزان قیمت اعطا می کند.

نرخ سود تسهیلات برای اشخاص حقیقی 4 درصد و سقف تسهیلات برای این افراد 200/000/000 تومان است و برای افراد دارای کسب و کار و نیز اشخاص حقوقی سقف وام 2/000/000/000 تومان و با سود 4 الی 12 درصدی پرداخت می شود.

مهلت استفاده از طرح تسهیلاتی «مژده»؛ تنها تا نیمه شعبان(27 اسفندماه)

فرصت افتتاح حساب و بهره‌مندی از وام جدید بانک صادرات ایران در طرح «مژده» تا نیمه شعبان (27 اسفندماه) فراهم است و اشخاص حقیقی، حقوقی و صاحبان مشاغل و کسب و کار می‌توانند با حداقل سه ماه سپرده‌گذاری در قالب این طرح، از فرصت دریافت تسهیلات جدید با نرخ ترجیحی 4 تا 12 درصد استفاده کنند.

 

مشتریان حقیقی؛ پرداخت 2 برابر موجودی 3 ماهه با نرخ 4 درصد

متقاضیان و اشخاص حقیقی می‌توانند با افتتاح حساب جدید در قالب طرح «مژده»  به صورت قرض‌الحسنه جاری بدون دسته‌چک/با دسته‌چک (مسدود در حساب) یا قرض‌الحسنه پس‌انداز تا 2 برابر میزان موجودی خود تسهیلات دریافت کنند.

حداقل مدت سپرده‌گذاری در این طرح 3 ماه است و مشتریان حقیقی می‌توانند در این طرح تا سقف 200 میلیون تومان با نرخ 4 درصد و اقساط مساوی 36 ماهه و با وثیقه‌گذاری 50 درصد مبلغ درخواستی، از بانک صادرات ایران تسهیلات دریافت کنند.

فرصت افتتاح حساب جدید در این طرح تا 27 اسفند ماه، نیمه شعبان و میلاد مبارک حضرت ولی عصر(عج) ادامه دارد و بهترین فرصت برای اشخاص حقیقی در استفاده از مزایای این طرح و نرخ 4 درصدی تسهیلات آن در قالب کارت مرابحه اعتباری است.

 

وام بانک صادرات

مشتریان حقوقی و صاحبان مشاغل و کسب و کار؛ بهره‌مندی از وام و  تسهیلات 2 میلیارد تومانی

ویژگی مهم این طرح برای اشخاص حقوقی و صاحبان مشاغل، سقف 2 میلیارد تومانی تسهیلات است و این مشتریان هم با سپرده‌گذاری در حساب‌های قرض‌الحسنه جاری بدون دسته چک و یا قرض‌الحسنه پس‌انداز ویژه این طرح می‌توانند از تسهیلات «مژده» تا سقف 2 میلیارد تومان و با اقساط صرفا ۱۲ ماهه بهره‌مند شوند.

بر اساس این طرح، به سپرده‌های سه‌ماهه تا یک برابر، سپرده‌های شش‌ماهه تا 1.5 برابر و سپرده‌های یک‌ساله تا دو برابر مبلغ سپرده، تسهیلات با نرخ‌ سود ۱۲، ۸ و ۴درصد پرداخت می‌شود.

وام و تسهیلات بانک صادرات

نکته 1: وام گیرنده باید مدارک لازم دال بر توانایی بازپرداخت اقساط را به بانک ارایه نماید (فیش حقوقی برای حقوق بگیران و مدرک شغلی برای سایرین)

نکته2: وام گیرنده و ضامنین باید فاقد هرگونه هرگونه چک برگشتی و تسهیلات یررسید گذشته , معوق یا مشکوک الوصول در شبکه بانکی کشور باشند.

 


 

دیدگاه خود را با ما در میان بگذارید

captcha


امتیاز:

دیدگاه کاربران
فرشید هروی
ارسال شده در : چهارشنبه 25 خرداد 1401

سلام ، خسته نباشید . از چی پشتیبانی میشه !!!؟ از وام با سود خوب و کمتر !!؟؟ آخه کسی نیست به آقای مدیر کل صادرات بگه که کسی که دستش خالیه !!! وام ۲۰۰میلیونی خوبه !!!!! ولی از کجا ۱۰۰ میلیون بیاره و ۳ ماه بخوابونه ،که وام رو بگیره !!!! باز هم به نفع سرمایه دار!!!! نه قشر متوسط و ضعیف جامعه!!!!؟؟؟?؟؟؟؟؟

دسته بندی مقالات
آخرین مقالات
تگ ها