شنبه, 12 آذر 1401 2022,December

مهلت ثبت نام و پرداخت تسهیلات برای کسب و کارهای آسیب دیده از کرونا ...

شرایط وام 50 میلیون تومانی بانک ملی با سود ۴ درصد

24 خرداد 1401

به گزارش بانک اول افرادی که خواهان استفاده از تسهیلات طرح نیکان هستند باید در یکی از شعب بانک ملی حساب قرض الحسنه داشته باشند. سپس متقاضیان باید یک میانگین حساب سه ماهه ایجاد کنند و بعد از آن برای دریافت وام 50 میلیون تومانی طرح نیکان درخواست بدهند. براساس اعلام بانک ملی، سود این وام 4 درصد است.

 

حداکثر مدت زمان برای بازپرداخت این تسهیلات 50 میلیون تومانی هم 60 ماه اعلام شده است. افرادی که خواهان دریافت این نوع وام هستند باید ضامن رسمی و معتبری داشته باشند و به بانک ارائه دهند. بانک سپرده وام گیرندگان طرح نیکان را مسدود نخواهد کرد، یعنی افراد تا زمان اتمام پرداخت اقساط تسهیلات، امکان استفاده از حساب خود را بدون هیچ محدودیتی خواهند داشت.

 

جزئیات وام 50 میلیون تومانی طرح نیکان

بر اساس قوانین موجود برای وام‌دهی، وام گیرندگان نباید در سیستم بانکی بدهی معوق یا چک برگشتی داشته باشند. ضمنا پرداخت هزینه‌های جانبی مربوط به تشکیل پرونده و اعتبارسنجی هم برعهده خود متقاضیان است.

اگر افراد مبلغ 50 میلیون تومان وام طرح نیکان را با نرخ سود مشخص شده دریافت کنند و مدت زمان بازپرداخت هم برای آن‌ها همان 60 ماه تعیین شود، مبلغ هر قسط برایشان 833 هزار و 333 تومان خواهد بود. مجموع رقم این مبلغ وام طرح نیکان و سود آن هم به 50 میلیون و 100 هزار تومان می‌رسد.

 

دیدگاه خود را با ما در میان بگذارید

captcha


امتیاز:

دسته بندی مقالات
آخرین مقالات
تگ ها