شنبه, 5 فروردین 1402 2023,March

سهامداران وبملت بخوانند / سود سهامداران واریز شده است؟

30 مرداد 1401
سهامداران وبملت بخوانند / سود سهامداران واریز شده است؟

به گزارش بانک اول بانک ملت طبق گزارش عملکرد حسابرسی شده خود در سال ۱۴۰۰ به ازای هر سهم ۷۶۱ ریال سود محقق نمود که نسبت به گزارش حسابرسی نشده هم تفاوتی نداشت. در مجمع سالانه این شرکت به پیشنهاد هیات مدیره مقرر شد از ۷۶۱ ریال سود خالص محقق شده هر سهم ۱۰۰ ریال معادل ۱۳ درصد برای هر سهم توزیع و مابقی سود برای افزایش سرمایه لحاظ شود.

سود خالص وبملت در ۱۲ ماهه منتهی به اسفند ۱۴۰۰ با رشد ۶۶ درصدی به بیش از ۱۵.۷۰۰ میلیارد تومان بالغ گردید.

وبملت سود سهامداران سجامی را واریز نمود

شرکت بانک ملت پیرو اخبار منتشر شده در پایگاه خبری پایگاه اطلاع رسانی اینترنتی بانک مبنی بر واریز سود سهام سال مالی منتهی به ۲۹ اسفند ماه ۱۴۰۰ شفاف سازی نمود. شرکت اعلام نمود سود سهام بیش از ۲۹۱ هزار نفر از سهامداران حقیقی سجامی این بانک بالغ بر ۹۶ درصد کل سهامداران حقیقی در تاریخ ۵ تیر ۱۴۰۱ به حساب معرفی شده ایشان در سامانه سجام واریز گردید.

زمان واریز سود سایر سهامداران 

سهامداران حقیقی که در سامانه سجام ثبت ننموده اند می‌توانند از تاریخ ۱۵ مردادماه با ارائه کارت ملی، اعلام کد بورسی از طریق مراجعه به هریک از شعب بانک ملت در سراسر کشور سود خود را دریافت کنند.

سود صندوق ها هم از ۳۱ مرداد با ارائه درخواست کتبی، اعلام شماره حساب شبا و تصویر مجور فعالیت و سود سهامداران حقوقی دارای تا ۲ درصد سهام از ۳۱ شهریور و بیش از دو درصد سهام از ۳۱ مهر با ارائه درخواست کتبی، اعلام شماره حساب شبا به انضمام تصویبر آگهی روزنامه رسمی مربوط به آخرین تغییرات مدیران و صاحبان امضای مجاز به نشانی امور سهامداران بانک ملت، پرداخت می شود.

 
اخبار مرتبط
تقویم سال ۱۴۰۲ از تعطیلی بورس تا روز جمعه، چهارم فروردین ماه حکایت دارد.
نقوی در پاسخ به این پرسش که با توجه به نوسان قیمت نفت‌خام در دنیا معاملات اوراق گواهی سپرده نفتی چگونه انجام می‌شود گفت:‌افراد فعال بازار بر اساس شرایط بازار جهانی نفت‌خام قیمت‌های پیشنهادی خود را در تابلو ارائه می‌کنند و قیمت‌ها برگرفته نرخ جهانی نفت‌خام است بنابراین تغییرات جهانی نیز در آن اعمال می‌شود. وی دوره معاملات اوراق گواهی سپرده نفت و میعانات گازی را 36 ماهه عنوان کرد و گفت: از فردا معاملات ثانویه بر روی این اوراق در بورس انرژی انجام می‌شود.
سپرده گذارانی که در نماد "سکه0112پ03" مالک گواهی سپرده کالایی سکه طلا بوده و مایل به انتقال دارایی به نماد جدید "سکه0412پ03" هستند باید جهت طی مراحل انتقال، با شرکت کارگزار ناظر خود تماس گرفته و درخصوص نحوه انتقال اطلاعات کسب کنند.
طی معاملات امروز فقط ۳۳ درصد نمادهای بورسی مثبت بودند که از میان آنها صنایع پتروشیمی خلیج فارس و سرمایه‌ گذاری نفت و گاز و پتروشیمی تامین نسبت به سایر نمادها بیشترین تاثیر مثبت را روی بورس گذاشتند. همچنین ۶۷ درصد نمادهای این بازار منفی بودند که توسعه معادل و صنایع معدنی خاورمیانه بیشترین تاثیر منفی را روی بورس گذاشتند.

دیدگاه خود را با ما در میان بگذارید

captcha


امتیاز: