شنبه, 5 فروردین 1402 2023,March

آغاز دور سوم فروش خودروهای وارداتی در مزایده سازمان اموال تملیکی

12 آذر 1401
آغاز دور سوم فروش خودروهای وارداتی در مزایده سازمان اموال تملیکی

به گزارش بانک اول در مدت زمان مزایده فوق العاده خودروهای خارجی شماره 565 بیش از 2.5 میلیون نفر به سامانه تدارکات الکترونیک دولت (ستاد) مراجعه کرده و در نهایت 23 هزار نفر برای شرکت در این مزایده اقدام به گرفتن امضای الکترونیک یا توکن کردند. برای شرکت در مزایده فوق العاده دوم شماره 566 نیز 6500 نفر امضای الکترونیک جدید دریافت کردند.

طی هشتمین مزایده الکترونیک سازمان اموال تملیکی در سال جاری که از روز گذشته نهم آذرماه آغاز شده است، مجموعا 38 دستگاه خودرو سواری وارداتی باقیمانده از دو مزایده فوق العاده قبلی از دو استان بوشهر و خوزستان عرضه و در معرض بازدید و خرید متقاضیان قرار گرفته است.

بر این اساس، خودرو سواری BMW 730LI مدل 2017 رنگ مشکی، خودرو سواری هیوندای سانتافه مدل 2017 رنگ سفید، لکسوس NX مدل 2017، تویوتا CHR مدل 2017، تویوتا RAV4 مدل 2017، کیا سورنتو مدل 2017، هیوندای سوناتا هیبریدی مدل 2017، هیوندای توسان مدل 2017، خودرو سواری سراتو YD مدل 2017 رنگ مشکی در بندر بوشهر و گناوه و گمرک استان خوزستان در این مزایده عرضه خواهند شد.


خودروهای وارداتی موجود در گمرکات خوزستان

خودروهای موجود در بنادر بوشهر و گناوه

جدول شماره 1 خودروهای مزایده‌ای وارداتی

جدول شماره 2 خودروهای مزایده‌ای وارداتی

جدول شماره 3 خودروهای مزایده‌ای وارداتی

جدول شماره 4 خودروهای مزایده‌ای وارداتی

جدول شماره 5 خودروهای مزایده‌ای وارداتی/

خودروبانک

اخبار مرتبط
قالیباف با ذکر این نکته که در سال ۱۴۰۲ دو خودروی اطلس و آریا وارد خط تولید می‌شوند، افزود: همچنین دو یا سه مدل قدیمی را از رده خارج می‌کنیم که به دلیل جلوگیری از ایجاد التهاب در بازار از بیان اسم خودروها خودداری می‌کنم.
جلیل سالاری، مدیرعامل شرکت ملی پالایش و پخش فرآورده‌های نفتی نیز اظهار کرد: حدوداً ۳ میلیون و ۹۰۰ هزار کارت سوخت در کشور تحویل مردم شده و نزدیک به ۶۰ هزار کارت برای پاکت‌گذاری به پست تحویل شده است. ۲۷۰ هزار کارت نیز در نوبت قرار دارند که به‌صورت ماهانه تحویل داده می‌شوند.
سخنگوی وزارت صمت ضمن اطمینان‌دهی نسبت به اینکه تا آخرین نفرِ دارای حساب وکالتی و واجد شرایط در طرح یکپارچه خودرو فرصت برای ثبت‌نام وجود خواهد داشت
امید قالیباف ادامه داد، قول می‌دهیم تا نفر آخری که حساب وکالتی ۱۰۰ میلیون تومانی دارد زمان برای ثبت نام باشد.

دیدگاه خود را با ما در میان بگذارید

captcha


امتیاز:

دسته بندی مقالات
آخرین مقالات
تگ ها