شنبه, 15 بهمن 1401 2023,February

بخشودگی تمامی جرایم بیمه های شخص ثالث تاپایان آذر

13 آذر 1401
بخشودگی تمامی جرایم بیمه های شخص ثالث تاپایان آذر

به گزارش بانک اول آقای سید احسان خاندوزی گفت:  همزمان با روز بیمه با  پیشنهاد  رئیس کل بیمه مرکزی موافقت شد و تمام جرائم بیمه صاحبان وسایل نقليه بخشیده شدو این بیمه اجباری شخص ثالث برای همه وسایل  نقلیه موتوری و سنگین را هم شامل می شود.

به گفته وزیر اقتصاد، این بخشودگی جرایم جریمه موجب ترغیب مردم می شود و تمامی تاخیر در ارائه این بیمه ها بخشیده شده است، صاحبان وسایل  نقلیه خود دو هفته فرصت دارند از این فرصت بخشودگی جرائم  استفاده کنند.

او می گوید:در رابطه با موتور سیکلت از اواسط آبان ماه این امکان فراهم شده بود و هم اکنون از امروز هم  متقاضیان می توانند با مراجعه به مراکز تا پایان آذر  از تمامی شرایط جریمه های بیمه شخص ثالث  استفاده کنند./باشگاه خبرنگاران

اخبار مرتبط
قائم مقام بیمه مرکزی گفت: بخشودگی جرایم بند ب ماده ۲۴ قانون بیمه شخص ثالث از تاریخ ۱۵ بهمن تا پایان روز ۱۹ اسفند صرفا با خرید یکساله بیمه نامه ابلاغ شد.
عضو کمیسیون تلفیق لایحه بودجه ۱۴۰۲ گفت: در سال آینده افراد فاقد بیمه پایه تحت پوشش بیمه رایگان قرار می گیرند
بیمه اختیاری امکانی ویژه برای کسانی است که بعد از یک دوره اشتغال و بیمه‌پردازی، در حال حاضر تحت پوشش هیچ بیمه‌ای نیستند و تمایل دارند سوابق بیمه‌پردازی خود را تا رسیدن به سن برخورداری از خدمات بلندمدت تأمین‌اجتماعی ادامه دهند.
نمایندگان در جلسه علنی امروز با اکثریت آرا با اصلاح طرح اصلاح ماده ۵ قانون بیمه های اجتماعی کارگران ساختمانی موافقت کردند.

دیدگاه خود را با ما در میان بگذارید

captcha


امتیاز:

دسته بندی مقالات
آخرین مقالات
تگ ها