جمعه, 31 شهریور 1402 2023,September

نحوه دریافت وام ۵۰۰ میلیون تومانی بانک ملت

26 آذر 1401
نحوه  دریافت وام ۵۰۰ میلیون تومانی بانک ملت

متقاضیان دریافت وام ۵۰۰ میلیونی بانک ملت با نرخ سود از ۸ تا ۱۸ درصد می‌توانند باتوجه به شرایط مندرج شده  جهت دریافت تسهیلات اقدام کنند.

به گزارش بانک اول بانک ملت تسهیلاتی را تحت عنوان شایان طراحی کرده است. در این طرح متقاضیان می‌توانند در قبال معدل یکی از انواع حساب‌های قرض‌الحسنه جاری عادی با/بدون دسته چک یا سپرده سرمایه‌گذاری کوتاه مدت عادی خود اقدام به دریافت وام کنند.

از جمله شرایط دریافت این تسهیلات می‌توان به متناسب با ماندگاری حسابِ خود، به شرط احراز اهلیت و ظرفیت اعتباری و سایر شرایط مورد نیاز در قبال وثایق و تضامین وفق مقررات از اولویت دریافت تسهیلات با نرخ‌های پایین‌تر از تسهیلات عادی به شرح آتی اشاره کرد.

مزایای وام ۵۰۰ میلیونی بانک ملت

از جمله مزایای طرح شایان نیز می‌توان به امکان دریافت تسهیلات در کوتاهترین زمان، امکان سپرده‌گذاری تدریجی، امکان دریافت تسهیلات تا دو برابر معدل حساب، امکان صدور چک بانکی به نام متقاضی، امکان بازپرداخت تسهیلات تا 60 ماه و امکان معرفی افراد توسط مشتریان مهان و مشتریان حقوقی اشاره کرد.

نحوه دریافت تسهیلات طرح شایان

افراد حقیقی می‌توانند پس از افتتاح حساب یا افزایش موجودی حساب فعلی خود با در نظر گرفتن جزییات طرح نسبت به دریافت وام ۵۰۰ میلیونی بانک ملت اقدام نماید. همچنین مشتریان مهان بانک ملت می‌توانند متناسب با امتیاز حساب خود نسبت به معرفی افراد جهت دریافت تسهیلات اقدام نمایند.

اشخاص حقوقی، شرکت‌ها یا سازمان‌ها نیز می‌توانند در راستای افتتاح حساب یا افزایش موجودی خود اقدام کرده و مطابق شرایط طرح، کارکنان خود را جهت دریافت تسهیلات متناسب با امتیاز اکتسابی به بانک معرفی کنند.

نحوه بازپرداخت اقساط

حداکثر مدت بازپرداخت اقساط تسهیلات طرح شایان ۶۰ ماه در نظر گرفته شده است. متقاضیان دریافت وام ۵۰۰ میلیونی بانک ملت می‌توانند علاوه بر مراجعه حضوری به شعب بانکی با استفاده از یکی از کانال‌های غیرحضوری مرسوم، نسبت به بازپرداخت اقساط تسهیلات خود به صورت غیرحضوری اقدام نمایند.

جهت دریافت جدول شرایط اعطای تسهیلات شایان روی لینک فایل ضمیمه کلیک کنید.

اخبار مرتبط
طرح ارغوان این امکان را به مشتری می‌دهد که درصد سود و مدت بازپرداخت را بر اساس توانمندی‌های خود و میانگین موجودی حساب و مدت زمان سپرده‌گذاری، با نرخ ۱۸، ۲۰ ،۲۲ و ۲۳ درصد انتخاب کنند.
به این تسهیلات 2 درصد کارمزد تعلق می‌گیرد. حداکثر مدت زمان بازپرداخت تسهیلات با توجه به معدل حساب تعیین می‌شود. حداکثر مدت زمان بازپرداخت وام با توجه به معدل حساب 20 درصدی 60 ماه اعلام شده است. سقف پرداخت اقساط با توجه به 40 درصد معدل حساب به 48 ماه می‌رسد.
آنچه هم‌‌‌اکنون به عنوان وام مسکن به متقاضیان انفرادی پرداخت می‌شود عملا ۳۲۰ میلیون تومان (واقعی) و ۴۰۰ میلیون تومان (اسمی) است. البته شاید گفته شود زوجین در صورت تمایل می‌توانند به ازای هر نفر ۴۰۰ میلیون تومان (اسمی) بگیرندو امکان دسترسی به وام جعاله ۱۶۰ میلیون تومانی هم برای آنها فراهم است. یعنی در مجموع به طور اسمی به وام ۹۶۰ میلیون تومانی دسترسی داشته باشند؛ اما رقم اقساط این وام حول و حوش ۲۰ میلیون تومان می‌شود که از عهده بخش زیادی از افراد فاقد مسکن متقاضی خرید با استفاده از وام، خارج است.
بررسی‌ها حاکی از این است که در شرایط فعلی در سایر بانک‌ها اگر طرح پرداخت تسهیلات داشته باشند، همگی نیازمند گردش حساب، بلوکه شدن پول و البته معرفی ضامن‌های معتبر است و جز در موارد خاصی که شرکت‌های معتبر با بانک تفاهم‌نامه امضا کرده و راسا ضامن کارکنان خود هستند، چیزی به نام تسهیلات بدون ضامن وجود ندارد. البته بسیاری از بانک‌ها نیز اصلاً مقوله‌ای به نام پرداخت تسهیلات ندارند.

دیدگاه خود را با ما در میان بگذارید

captcha


امتیاز:

دیدگاه کاربران
سائمه زارعی
ارسال شده در : جمعه 02 دی 1401

درخواست وام ۵۰۰‌ميليوني لطفا پیگیری کنید

عقیل گنجی
ارسال شده در : دوشنبه 28 آذر 1401

چراالکی هرروزوام وام میکنید۲۰۰میلیون۵۰۰ میلیون.....بدون ضامن بدون سپرده ....۶ماهه تمام دنبال۵۰تومن وام هستم سندخونه بردیم چکوسفته بردیم ضامن کارمندوکاسب بردیم ...جزیه جواب بیشتربرامون نداشتن فعلاجلوی وام بسته است.

پیمان مرعشی
ارسال شده در : شنبه 26 آذر 1401

راهنمای کنید

دسته بندی مقالات
آخرین مقالات
تگ ها