شنبه, 5 فروردین 1402 2023,March

دومین فروش ربع سکه طلا در بورس با چه قیمتی عرضه شد؟

26 دی 1401
دومین فروش ربع سکه طلا در بورس با چه قیمتی عرضه شد؟

سخنگوی بانک مرکزی: امروز در دومین عرضه گواهی سپرده ربع سکه رفاه در بورس کالا به تعداد ۲۰ هزار قطعه ربع سکه طلا به قیمت ۷ میلیون و ۹۰ هزار تومان به فروش رفت.

به گزارش بانک اول  سخنگوی بانک مرکزی: امروز در دومین عرضه گواهی سپرده ربع سکه رفاه در بورس کالا به تعداد ۲۰ هزار قطعه ربع سکه طلا به قیمت ۷ میلیون و ۹۰ هزار تومان به فروش رفت.

عرضه ربع سکه طلا در بورس کالا به منظور از بین بردن حباب سکه و تعدیل انتظارات تورمی غیر واقعی ادامه می‌یابد.

روش کشف قیمت ربع سکه طلا در بورس کالا به صورت ثبت سفارش دفتری و بر مبنای بیشترین حجم تقاضا و قیمت اعلامی توسط خریداران است و متقاضیان خرید هم از ساعت ۹ الی ۱۳ اقدام به سفارش‌گذاری می‌کنند. فرآیند تطابق قیمت خرید در ساعت ۱۳ بر اساس روش مذکور انجام می‌شود.

تعداد ربع‌سکه‌های قابل عرضه در بورس کالا ۵۰۰ هزار قطعه است و مدت عرضه سکه‌ها سه روز کاری است که در صورت وجود تقاضا توسط خریداران، این مدت تمدید می‌شود./تسنیم

اخبار مرتبط
در سومین روز‌ از فروش ربع سکه در بورس 5 هزار و 989 قطعه ربع سکه با قیمت 7 میلیون و 50 هزار تومان فروخته شد؛ دیروز ربع سکه در بورس 7 میلیون و 90 هزار تومان معامله شد، در روز نخست عرضه نیز قیمت ربع سکه 7 میلیون و 200 هزار تومان بود.
جدیدترین قیمت انواع سکه و طلا در بازار قیمت سکه تمام بهار آزادی- قیمت نیم سکه- قیمت ربع سکه - قیمت طلا - قیمت دلار -قیمت هر گرم طلای 18 عیار-قیمت سکه
بانک اول - بررسی عملکرد سه ماهه گذشته بازار سکه، از ریزش قیمت‌ها حکایت دارد. رصد تغییرات قیمت‌ها در بازار سکه امامی، از کاهش یک میلیون و ۲۹۱ هزار تومان حکایت دارد.

دیدگاه خود را با ما در میان بگذارید

captcha


امتیاز:

دسته بندی مقالات
آخرین مقالات
تگ ها