جمعه, 31 شهریور 1402 2023,September

جدیدترین جزئیات طرح فروش جوانی جمعیت بهمن 1401

15 بهمن 1401
جدیدترین جزئیات طرح فروش جوانی جمعیت بهمن 1401

تمامی مادرانی که فرزند دوم و مابعد آنها پس از تاریخ 24 آبان 1400 متولد شده‌ باشد، امکان پیش‌ثبت نام یک دستگاه از خودروهای این طرح را دارد.

جزئیات طرح فروش جوانی جمعیت برای فروش چهار محصول فیدلیتی، دیگنیتی، ریسپکت، اینرودز و وانت کارا در بهمن ۱۴۰۱ اعلام شد.

جزئیات طرح فروش جوانی جمعیت بهمن ۱۴۰۱

بر این اساس، فیدلیتی پرایم تیپ۱ (۵ نفره)، فیدلیتی پرایم تیپ۲ (۷نفره)، دیگنیتی، ریسپکت، اینرودز و وانت کارا تک کابین تیپ۴ و دو کابین تیپ۴، در طرح قرعه‌کشی جوانی جمعیت به فروش می‌رسد.

در راستای طرح‌های تشویقی با هدف فرزندآوری ، تمامی مادرانی که فرزند دوم و مابعد آنها پس از تاریخ 24 آبان 1400 متولد شده‌ باشد، امکان پیش‌ثبت نام یک دستگاه از خودروهای این طرح را دارد. این طرح فروش در راستای اجرای طرح حمایت از خانواده و جوانی جمعیت مصوبه مجلس شورای اسلامی است.

ثبت نام در این طرح به صورت نقدی و آنلاین است که متقاضیان می‌توانند تا روز یکشنبه ۱۶ بهمن از طریق پورتال جامع ایرانی‌کار اقدام کنند.

 قرعه‌کشی روز دوشنبه ۲۴ بهمن برگزار می‌شود و منتخبین قرعه‌کشی، باید ظرف مدت ۳ روز وجه کامل خود را واریز کنند. استعلام شرایط متقاضیان (مادران مشمول طرح) حداکثر تا ۷ روز پس از پایان پیش ثبت‌نام از مراجع ذیربط صورت می‌پذیرد.

PAJDTE3zo9dG

اخبار مرتبط
قیمت کوییک صفر در تابستان ۱۴۰۲ تغییر چندانی نکرده است. با این حال بررسی قیمت خودروهای سایپا نشان می‌دهد که قیمت کوییک اتوماتیک پلاس صفر حوالی ۲۰ میلیون ارزان شده است.
شرکت ایران خودرو خودرو دیزل شرایط فروش ون وانا این شرکت را ویژه مهرماه از سوم مهرماه 1402 مطابق با جدول ذیل آغاز خواهد کرد.
شرکت کرمان موتور فروش با اقساط 30 ماهه 3 محصول خود را ویژه شهریورماه 1402 از روز یکشنبه 26 شهریورماه 1402 آغاز کرد.
بخشنامه جدید محصولات بهمن موتور ویژه واجدین شرایط سامانه جامع یکپارچه ویژه مهرماه 1402 طرح عمومی (عادی) اعلام شد. متقاضیان می توانند از روز شنبه 1 مهرماه تا پایان روز یکشنبه 9 مهرماه با مراجعه به سایت بهمن موتور نسبت ثبت نام و واریز وجه اقدام نمایند.

دیدگاه خود را با ما در میان بگذارید

captcha


امتیاز:

دسته بندی مقالات
آخرین مقالات
تگ ها