پنجشنبه, 28 تیر 1403 2024,July

پیش فروش کلوت اتوماتیک با قیمت جدید آغاز شد + قیمت

08 اسفند 1402
پیش فروش کلوت اتوماتیک با قیمت جدید آغاز شد + قیمت

به گزارش  بانک اول  شرایط طرح پیش فروش کلوت اتوماتیک با قیمت جدید اعلام شد.

شرایط فروش پیکاپ کلوت اتوماتیک با قیمت جدید از امروز سه شنبه 8 اسفندماه 1402 فعال شد.

قیمت قبل: 1.87.000.000 تومان

قیمت جدید: 1.950.000.000 تومان

شرایط طرح پیش فروش پیکاپ کلوت اسفند 1402:

روندهای جهانی و استقبال داخلی از پیکاپ، بخوبی نشانگر تغییر رویکرد استفاده از خودروهای پیکاپ است. خودروهایی که این روزها فقط برای کاربری تجاری نیستند و بسیاری از عاشقان سفر را نیز مجذوب خود کرده است.

اخبار مرتبط
گروه خودروسازی سایپا امکان ثبت نام یک دستگاه از محصولات مطابق جدول فوق را برای مادرانی که فرزند دوم و مابعد آنها پس از تاریخ مذکور متولد شده‌اند بشرح این بخشنامه فراهم نموده است. پس از شناسایی مادران حائز شرایط امکان ثبت نام نهایی و واریز وجه میسر خواهد شد.
معاون وزیر صمت در خصوص سازوکار واردات خودرو گفت: در آیین نامه بحث سفارش را داریم که مربوط به شرکت‌های وارد کننده و ثبت آماری را داریم که مربوط به عموم مردم و متقاضیان شخصی است که می‌توانند با ثبت آماری در گمرک و پرداخت حقوق ورودی و گمرکی خودرو را ترخیص کنند و نیازی به این نیست که مردم کارت بازرگانی دریافت کنند. در آیین نامه ذکر شده مردم با کد ملی که شناسایی می‌شوند، می‌توانند برای نیاز شخصی خودرو وارد کنند. در ابتدای کار با توجه به شرایط تامین ارز یک دستگاه خودرو برای هر نفر اجازه داده شده است.
سرپرست معاونت حمل و نقل وزارت صمت ادامه داد: در آن زمان و در پی شرایط پیش آمده، تولید خودرو ۵۰ درصد کاهش یافت و از تیراژ تولید 1.5 میلیون دستگاه خودرو در سال به ۸۰۰ هزار خودرو رسید.
ویژه متقاضیان محترم که در اردیبهشت ۱۴۰۳ براساس اطلاعیه شماره ۲″ سامانه یکپارچه عرضه خودروهای برقی نسبت به انتخاب خودروی لونا برقی اقدام نموده اند

دیدگاه خود را با ما در میان بگذارید

captcha


امتیاز:

دسته بندی مقالات
آخرین مقالات
تگ ها