جمعه, 31 شهریور 1402 2023,September

تحویل ۷۰۰ دستگاه خودرو به فرهنگیان + جزییات

09 خرداد 1402
تحویل ۷۰۰ دستگاه خودرو به فرهنگیان + جزییات

مدیر عامل موسسه صندوق ذخیره فرهنگیان از اهدای 700 دستگاه خودرو به فرهنگیان در فاز اول اجرای طرح لیزینگ خودرو خبر داد.

به گزارش بانک اول حمیدرضا نجف پور کردی مدیر عامل موسسه صندوق ذخیره فرهنگیان  درباره اعطای بیشتر خدمات به فرهنگیان اظهار داشت: ما قبلا با شرکت های فروش و سازنده خودرو در اعطای 7 هزار دستگاه خودرو قرار داد منعقد کردیم ولی در فرایند تحویل در صنعت خودرو کشور اتفاق هایی افتاد که به دستور رئیس جمهور این قرارداد منقضی شد؛ در این مرحله توانستیم 700 دستگاه خودرو برای اجرای فاز اول طرح 7 هزار خودرو اجرایی شد‌. 

وی ادامه داد: چارچوب های طرح لیزینگی خودرو را به استانها  ابلاغ کردیم و شرایط صنعت خودرو‌ و شرایط افرادی که باید خودرو دریافت کنند تعیین شده است؛ درحال اسامی افراد هم در حال قرعه کشی است.  

مدیر عامل موسسه صندوق ذخیره فرهنگیان خاطرنشان کرد: مابقی فرهنگیان درخواست کننده خودرو را رها نمی کنیم و در مذاکره با اجزای حاکمیت و شرکت های خودرویی بنا داریم که بتوانیم دوباره خودرو اعطا کنیم. 

نجف پور کردی درباره تامین مسکن فرهنگیان  تصریح کرد: در راس برنامه ها و پکیج های خدماتی جامعه فرهنگیان یکی از سرفصل ها مسکن فرهنگیان است؛ ما در تعامل با وزارت آمورش و پرورش، وزارت مسکن و بانک مسکن به دنبال طرحی متناسب با ظرفیت های وزارتخانه ها و معلم ها هستیم زیرا تهیه مسکن با این هزینه های سرسام آور ما ظرفیت های زیادی نداریم به همین دلیل همه باید کمک کنند و برای اینکار مکاتبات زیادی انجام دادیم و مدل کلی این طرح تهیه شده و در مرحله  نهایی سازی توسط دو دستگاه وزارت است و جلساتی در این راستا میان دو وزارت برگزار کردیم که باید روند خود را طی کند و در اختیار ما نیست و یک فرایند فرا دستگاهی است به همین دلیل نمی توانیم وعده دهیم.

او  ادامه داد  ما دراین مرحله درباره ظرفیت ها بحث می کنیم مثلا آموزش و پرورش چگونه می تواند زمین ها را در اختیار این کار بگذارد زیرا که دولت به دلیل کمبود زمین و امکانات مصوبه ای را در مجلس تصویب کرده  که هر دستگاهی برای تامین نیاز مسکن کارکنان خودش خدمتی دهد و وزارت مسکن هم باید ظرفیتی به نهضت ملی مسکن اختصاص  دهد که در حال حاضر درباره مقدار ظرفیت شان  بحث می کنیم ؛ اینکه چه تعداد از جامعه یک میلیون و ششصد هزار نفر ما مسکن ندارند یا به دنبال بهبود مسکن خود هستند، بعد از مشخص شدند ظرفیت ها معلوم می شود.

اخبار مرتبط
قیمت کوییک صفر در تابستان ۱۴۰۲ تغییر چندانی نکرده است. با این حال بررسی قیمت خودروهای سایپا نشان می‌دهد که قیمت کوییک اتوماتیک پلاس صفر حوالی ۲۰ میلیون ارزان شده است.
شرکت ایران خودرو خودرو دیزل شرایط فروش ون وانا این شرکت را ویژه مهرماه از سوم مهرماه 1402 مطابق با جدول ذیل آغاز خواهد کرد.
شرکت کرمان موتور فروش با اقساط 30 ماهه 3 محصول خود را ویژه شهریورماه 1402 از روز یکشنبه 26 شهریورماه 1402 آغاز کرد.
بخشنامه جدید محصولات بهمن موتور ویژه واجدین شرایط سامانه جامع یکپارچه ویژه مهرماه 1402 طرح عمومی (عادی) اعلام شد. متقاضیان می توانند از روز شنبه 1 مهرماه تا پایان روز یکشنبه 9 مهرماه با مراجعه به سایت بهمن موتور نسبت ثبت نام و واریز وجه اقدام نمایند.

دیدگاه خود را با ما در میان بگذارید

captcha


امتیاز:

دسته بندی مقالات
آخرین مقالات
تگ ها