یکشنبه, 31 تیر 1403 2024,July

فروش خودرو برقی جدید KMC EJ7 کرمان موتور آغاز شد + شرایط و قیمت

23 اردیبهشت 1403
فروش خودرو برقی جدید KMC EJ7 کرمان موتور آغاز شد + شرایط و قیمت

فروش خودرو برقی جدید KMC EJ۷ کرمان موتور آغاز شد. کرمان موتور سدان برقی کی ام سی EJ۷ را در سامانه یکپارچه فروش خودروهای وارداتی عرضه کرد.

به گزارش بانک اول ز، خودرو برقی کی ام سی EJ۷ توسط کرمان موتور در سامانه یکپارچه فروش خودروهای وارداتی عرضه شد. متقاضیانی که در اسفند ۱۴۰۱ برای خرید خودروهای وارداتی پول خود را بلوکه کرده بودند، می‌توانند این خودرو را انتخاب کنند. در ادامه در این بخش از  جزئیات فروش خودرو برقی جدید KMC EJ۷ کرمان موتور آشنا خواهیم شد.

فروش خودرو برقی جدید KMC EJ۷ کرمان موتور

فروش خودرو برقی جدید KMC EJ7 کرمان موتور آغاز شد + شرایط و قیمت

در حال حاضر در سامانه خودروهای وارداتی برای خودرو برقی کی ام سی EJ۷ قیمت ۱ میلیارد و ۹۸ میلیون و ۶۵۰ هزار تومان در نظر گرفته شده است. لازم به ذکر است قیمت اعلام شده، قیمت قطعی در مبادی ورودی بوده و هزینه‌ها و عوارض قانونی بعد از ترخیص نظیر بیمه شخص ثالث، مالیات بر ارزش افزوده، هزینه‌های شماره گذاری، اسقاط خودروی فرسوده و کرایه حمل به آن اضافه خواهد شد که وارکنندگان با رعایت آیین‌نامه اجرایی قانون حمایت از مصرف‌کنندگان خودرو می‌توانند آن را دریافت کنند و در موعد مقرر خودرو را تحویل دهند.
کی ام سی ای جی ۷ به یک پیشرانه برقی با توان ۱۴۲ کیلووات و گشتاور ۳۴۰ نیوتن‌متر به‌همراه باتری ۵۰.۱ کیلووات ساعتی مجهز شده که با یک‌بار شارژ، امکان پیمایش ۴۰۲ کیلومتر را به‌همراه دارد. باتری‌های این خودرو با شارژ عادی ظرف مدت ۸.۵ ساعت و با شارژ سریع ظرف مدت ۴۸ دقیقه شارژ خواهند شد.

فروش خودرو برقی جدید KMC EJ7 کرمان موتور آغاز شد + شرایط و قیمت


از امکانات این خودرو می‌توان به سیستم کروز کنترل، کیسه هوای راننده و سرنشین جلو، ترمز ABS و EBD، کنترل پایداری، ترمز جلو و عقب دیسکی، استارت دکمه‌های، صفحه نمایش ۱۰.۴ اینچی، دوربین عقب و چراغ مه‌شکن عقب اشاره کرد.

فروش خودرو برقی جدید KMC EJ7 کرمان موتور آغاز شد + شرایط و قیمت

اخبار مرتبط
شرایط طرح اقساط مدیران خودرو برای محصول ایکس 33 در مرداد 1403 اعلام شد.
قیمت بر آوری درب کارخانه ۱۲ محصول مدیران خودرو اعلام شد.
خودرو کارکرده در دوبی با مشخصات قید شده در آیین‌نامه واردات، نهایتا ۷۵ هزار درهم می‌ارزد. با این پول می‌توان مالک لکسوس NX300 مدل ۲۰۲۱ شد. اینفینیتی Q30، لندروور ایووک و مرسدس‌بنز A-Class هم جزو گزینه‌ها هستند
به اطلاع متقاضیان و نمایندگی های مجاز میرساند، شرایط پیش فروش (فراخوان) محصول سورن پلاس دوگانه سوز ویژه سامانه یکپارچه با اولویت تابستان 1403 صرفا جهت اولویت های مندرج در این بخشنامه اعلام می شود. متقاضیانی که در سامانه یکپارچه ثبت نام نموده اند و اسامی ایشان به عنوان اولویت های تابستان 1403 به این شرکت اعلام شده به این شرکت اعلام شده است و برای ایشان پیامک ارسال گردیده، امکان ثبت نام در این بخشنامه را دارند.

دیدگاه خود را با ما در میان بگذارید

captcha


امتیاز:

دسته بندی مقالات
آخرین مقالات
تگ ها