یکشنبه, 31 تیر 1403 2024,July

شرایط دریافت وام ۳۰۰ میلیونی تومانی بانک سپه

25 اردیبهشت 1403
شرایط دریافت وام ۳۰۰ میلیونی تومانی بانک سپه

به گزارش بانک اول  بانک سپه به عنوان اولین بانک ایرانی، با اجرای طرح وام نگین امید، شرایطی را مهیا کرده است تا مشتریان این بانک از وام 3 میلیارد ریالی با کارمزد 2 درصد بهره مند شوند.

مزایای وام نگین امید
وام نگین امید از مزایای ویژه ای نسبت به وام های مشابه برخوردار است:
• غیرحضوری: تمام مراحل وام به صورت آنلاین انجام می‌شود.
• سریع: وام پس از یک ماه سپرده‌گذاری قابل دریافت است.
• مناسب: تا 3 برابر موجودی حساب، وام بگیرید.
• قابل انتقال: امتیاز وام قابل انتقال به دیگران است.
• ساده: فرآیندی آسان و شفاف برای دریافت وام.
• قابل رهگیری: امتیاز وام خود را در سامانه امید بانک مشاهده کنید.


وام نگین امید برای چه کسانی است؟
تمام افراد حقیقی بالای 18 سال می توانند این وام را دریافت کنند.


مبلغ اقساط وام 300 میلیونی چقدر است؟
با توجه به اینکه سقف وام طرح نگین امید بانک سپه ۳۰۰ میلیون تومان و سود سالانه ۲ درصد و حداکثر مدت بازپرداخت ۶۰ ماهه است اقساط ماهانه پرداختی شما در این حالت 5,258,328 تومان خواهد بود و کل سود وام 15,499,680 تومان و جمع اصل وام و سود آن نیز 315,499,680 تومان می شود که باید در مدت ۵ سال به بانک بازگردانده شود.

مراحل دریافت وام نگین امید
شما برای دریافت این وام نیاز به حضور در شعبه ندارید و کافیست در سامانه امید بانک سپه به صورت غیرحضوری افتتاح حساب کنید. سپس با سپرده‌گذاری و ایجاد امتیاز شرایط خودتان را برای دریافت وام بهبود می بخشید. بعد از این شما میتوانید امتیازتان را محاسبه کنید و بر اساس آن مبلغ وام و مدت زمان بازپرداختتان را مشخص کنید. ثبت‌نام و تشکیل پرونده در سامانه اعتبارسنجی، دریافت نتیجه اعتبارسنجی
خرید و ثبت ضمانت الکترونیکی، درخواست وام در سامانه امید بانک، تأیید درخواست و واریز وام، بازپرداخت وام و تسویه ضمانت هم باقی مراحل این کار هستند. برای کسب اطلاعات بیشتر به وبسایت بانک سپه مراجعه کنید: http://www.banksepah.ir/

اخبار مرتبط
بانک سرمایه در قالب طرح نسیم پذیرندگان به تمامی افراد حقیقی و حقوقی واجد شرایطی که از دستگاه کارتخوان یا درگاه پرداخت متصل به بانک سرمایه استفاده می‌کنند، وام با نرخ سود 15 درصد اعطا می‌کند. متقاضی برای دریافت این وام نیازمند حساب سپرده جاری با حداقل سه ماه کارکرد است و نباید به بانک بدهکار یا دارای قسط معوق باشد.
بانک تجارت در طرح پویا تا سقف وام ۳۰۰ میلیون تومان وام پرداخت می‌کند. نرخ سود این وام ۲۳ درصد و سقف مدت زمان بازپرداخت اقساط آن ۳۶ ماه تعیین شده است.
بانک صادرات در طرح تسهیلاتی تیمچه به اشخاص حقوقی که حساب سپرده قرض الحسنه با حداقل زمان خواب سه ماه در این بانک دارند تا 250 درصد میزان سپرده و بین 250 میلیون تومان تا سه میلیارد تومان، وام با نرخ سود 23 درصدی می‌پردازد. حداقل میزان سپرده‌گذاری برای دریافت این وام 100 میلیون تومان تعیین شده است اما حساب سپرده وام‌گیرنده پس از دریافت وام مسدود نمی‌شود.
معاون فرهنگی و اجتماعی سازمان تأمین اجتماعی درباره نحوه ثبت‌نام جهت دریافت وام اشاره‌شده گفت: بازنشستگان در استان‌ها و شهرستان‌های مختلف می‌توانند با مراجعه به سایت کانون بازنشستگان اقدام به ثبت‌نام برای دریافت وام ۳۰میلیون‌ تومانی کنند.

دیدگاه خود را با ما در میان بگذارید

captcha


امتیاز:

دسته بندی مقالات
آخرین مقالات
تگ ها