پنجشنبه, 4 مرداد 1403 2024,July

سقف وام بانک رسالت در سال 1403 چقدر است؟

25 اردیبهشت 1403
سقف وام بانک رسالت در سال 1403 چقدر است؟

وامی که بانک رسالت به متقاضیان خود ارائه می‌کند، از نوع قرض الحسنه است. به همین دلیل، سود بالایی برای بازپرداخت آن از مشتری دریافت نمی‌شود؛ حتی برای وام اشتغال‎زایی و کسب و کارها. همانطور که انتظار می‌رود، اشخاص حقیقی برای گرفتن وام قرض الحسنه از بانک رسات می‌توانند روی 2 درصدی بودن سود و کارمزد، حساب باز کنند و نگران بازپرداخت‌ها و به بیانی بهتر، اقساط خود نباشند؛ چون 2 درصد از سود تسهیلات، همان ابتدا از حساب کسر می‌شود و در طی قسط‌های متوالی فقط اصل مبلغ ر بازپرداخت می‌کنید.

به گزارش بانک اول سقف وام بانک رسالت براساس مصوبه بانک مرکزی و تایید از سوی مدیرعامل این بانک قرض الحسنه، حداکثر تسهیلات بانک رسالت برای افراد حقیقی ۳۰۰ میلیون تومان است. اگر شخص حقیقی نیستید و به‌عنوان مدیر همچنین شرکت‌های حقوقی می‌خواهید درخواست وام بدهید، تا ۷۵۰ میلیون تومان می‌توانید وام بگیرید. این‌ را در نظر داشته باشید که حداکثر وام دریافتی از بانک قرض الحسنه رسالت به این معنا نیست که همه متقاضیان می‌توانند این درخواست را بدهند و دقیقا همین مبلغ را دریافت کنند؛ چون که امتیاز و رتبه اعتباری شما در سامانه مرآت مشخص می‌کند که از 300 میلیون یا 750 میلیون تومان، دقیقا چه مبلغی را می‌توانید به‌عنوان وام دریافت کنید.

همچنین به یاد داشته باشید که گرفتن وام از بانک قرض الحسنه رسالت فقط به صورت آنلاین و با ارائه سفته الکترونیکی انجام می‌شود، زیرا بانک رسالت، نخستین بانک غیر حضوری در سراسر کشور است که هر خدمت را غیرحضوری و از طریق دو بستر پیشخون مجازی و اینترنت بانک به مشتریان و متقاضیانش ارائه می‌کند.

در ضمن، حداکثر مدت زمان بازپرداخت تسهیلات برای شرکت‌های حقوقی، ۳۶ ماهه است. برای افراد حقیقی هم این تسهیلات در حداکثر ۶۰ ماه قابل پرداخت است.

اخبار مرتبط
به منظور رفع نیازهای ضروری مشتریان موسسه اعتباری ملل ، این موسسه وام ۵۰۰ میلیون ریالی قرض الحسنه بدون ضامن پرداخت می‌نماید.
شما بعد از گرفتن اعتبار خرید، برای خرید کالا و جنس موردنیاز خودتان فقط باید به فروشگاه‌هایی بروید که تحت قرارداد با بانک هستند. حالا تصور کنید بعد از کلی رفت‌وآمد به بانک و جور کردن ضامن و گرفتن استعلام رتبه اعتباری، کالا کارت خودتان را تحویل گرفته‌اید و در سایت بانک یکی از فروشگاه‌های قبول‌کننده نزدیک خانه‌تان را پیدا می‌کنید و به آنجا می‌روید.
در این خصوص برخی از شهروندان مدعی اند به واسطه شرایط شغلی‌شان، گردش حساب‌های بالایی داشته و دارند و شاید همین موضوع موجب شده تا در بررسی وضعیت اقتصادی خانوارشان در دهک‌بندی بالایی قرار بگیرند.
پست بانک ایران در طرح تسهیلاتی رحمت به متقاضیان واجد شرایط تا سقف ۳۰۰ میلیون تومان وام قرض الحسنه پرداخت می‌کند. مبلغ این وام برای اشخاص حقوقی به 750 میلیون تومان هم می‌رسد.

دیدگاه خود را با ما در میان بگذارید

captcha


امتیاز:

دسته بندی مقالات
آخرین مقالات
تگ ها