یکشنبه, 31 تیر 1403 2024,July

چطور بدون حضور در شعبه بانک وام بگیریم؟ / معرفی 8 وام آنلاین با موبایل

26 اردیبهشت 1403
چطور بدون حضور در شعبه بانک وام  بگیریم؟ / معرفی 8 وام آنلاین با موبایل

یکی از خدمات پرمتقاضی و محبوب بانک‌ها، ارائه وام غیرحضوری از طریق اپلیکیشن‌های موبایلی این بانک‌هاست. برای آشنایی با بهترین وام‌هایی که از گوشی موبایل‌تان می‌توانید دریافت کنید، این مطلب را بخوانید.

یکی از خدماتی که شما می‌توانید بر اساس گردش حساب بانکی و امتیاز اعتبارسنجی از بانک‌ها بگیرید، دریافت وام است. بزرگ‌ترین مزیت این وام‌ها هم این است که تمام کارهای گرفتن وام را غیرحضوری و از طریق گوشی موبایل خودتان و روی اپلیکیشن همان بانک انجام می‌دهید. اگر قصد گرفتن وام با اپلیکیشن‌های بانکی را دارید، بهتر است سراغ کدام یک از آنها بروید.

 

ویپاد / ترابانک پاسارگاد 

نام طرح: پیش‌درآمد

سقف وام: ۸میلیون تومان

بازپرداخت: یک ماه

اگر جایی به گیر مالی برخورده‌اید که با زیر ۱۰ میلیون تومان حل می‌شود، ساده‌ترین راه ریختن اپلیکیشن ویپاد بانک پاسارگاد است. کافی است با حساب ویپاد بانک پاسارگادتان کار کنید تا به ازای هر ۱۰۰هزار تومان یک امتیاز بگیرید. برای گرفتن سقف وام – یعنی ۸ میلیون تومان –  نیاز به ۳۲۰ امتیاز دارید. یعنی با مجموع واریز حدود ۳۰ میلیون تومان به حساب ویپاد، می‌توانید سقف ۸میلیونی این بانک را بگیرید و در صورت گردش حساب روز مبادا این وام به شما تعلق می‌گیرد. مزیت بزرگ این وام هم بدون سود بودن آن است؛ البته به شرطی که تا یک هفته آن را تسویه کنید. اگر هم می‌خواهید از فرصت یک‌هفته‌‌ای خودتان استفاده کنید، باز هم مشکلی نیست. سود وام ویپاد ۲۳درصد است و بعد از مهلت یک‌ماهه فقط ۱۵۳هزار تومان ازتان سود می‌گیرد. وام ویپاد نیاز به هیچ وام و وثیقه‌ای ندارد که این هم مزیت مهم دیگر این بانک است. خلاصه به جای پول دستی و قرض گرفتن از دوستان، روی وام پیش‌درآمد ویپاد حساب کنید.

 

ویپاد / ترابانک پاسارگاد

نام طرح: پشتوانه

سقف وام: ۳۰میلیون تومان

بازپرداخت: ۶ماه

برای استفاده از وام پشتوانه ویپاد، می‌توانید وارد برنامه شوید و درخواست خودتان را ثبت کنید. البته برای گرفتن سقف این وام – یعنی ۳۰میلیون تومان – باید با حساب ویپاد خودتان کار کرده باشید و اعتبارتان به قدری بالا برود که بتوانید سقف وام پشتوانه را بگیرید. کارمزد وام ۳۰میلیون تومانی، تنها ۳۰۰ هزار تومان است و دریافت وام نیازی به هیچ ضامن و وثیقه‌ای هم ندارد و تنها با امتیاز اعتبارسنجی و به شرط نداشتن سابقه منفی تسهیلاتی به شما پرداخت می‌شود. زمان بازپرداخت این وام ۶ماهه و با سود ۲۳درصد است؛ یعنی بابت وام ۳۰ میلیونی باید هر ماه ۵میلیون و ۳۴۰هزار تومان قسط بدهید.

 

ویپاد / ترابانک پاسارگاد 

نام طرح: برآیند

سقف وام: ۵۰ میلیون تومان

یکی دیگر از مدل‌های وام آنلاین با موبایل طرح برآیند ویپاد است. برای گرفتن وام ۵۰میلیونی ویپاد نیاز به هیچ ضامن و وثیقه و چک و سفته‌ای ندارید. یکی از ساده‌ترین وام‌هایی که می‌توان با موبایل گرفت، همین طرح برآیند ویپاد است. برای گرفتن این وام نیاز باید حساب بانکی‌تان کار کند و به ازای هر ۱۰۰هزار تومان امتیاز می‌گیرید و براساس همین امتیازها هم می‌توانید بین ۱۰ تا ۵۰ میلیون تومان وام بگیرید. پس اگر قصد دارید یک وام بی‌دردسر بگیرید، استفاده از حساب ویپاد و جمع کردن امتیاز و گرفتن وام برآيند گزینه خوبی خواهد بود. سود وام برآيند هم ۲۳درصد و سقف مدت زمان بازپرداخت آن هم ۱۲ماه است. یعنی برای وام ۵۰میلیونی باید هر ماه ۴میلیون و ۷۰۰هزار تومان قسط بدهید.

 

سیبانک / بانک سینا

نام طرح: لیلیوم

سقف وام: ۵۰میلیون تومان

طرح لیلیوم براساس میانگین حساب به متقاضی وام می‌دهد. یعنی اول باید پول‌تان را در این بانک سرمایه‌گذاری کنید و بر اساس مدت سپرده‌گذاری بین ۲ تا ۶ ماه، سقف وام را با بیشترین زمان بازپرداخت یعنی ۳۶ماه بگیرید. پس برای گرفتن سقف وام در این طرح باید حدود ۳۰ میلیون تومان را برای ۶ماه در حساب‌تان نگه دارید و بعد وام بهتان می‌دهند. اقساط وام ۵۰میلیونی طرح لیلیوم هم ماهانه یک میلیون و ۹۳۰هزار تومان با بازپرداخت ۳۶ماهه است.

همراه شهر پلاس / بانک شهر

نام طرح: تسهیلات همراه شهر پلاس

سقف وام: ۵۰میلیون تومان

این وام آنلاین با موبایل فقط مخصوص کسانی است که حساب بانک شهر داشته‌اند و توی حساب‌شان هم گردش حساب کافی داشته باشند تا مجاز به دریافت تسهیلات همراه شهر پلاس باشند.  این وام هم با سود ۲۳درصد و اقساط ۳۶ماهه برای تسهیلات ۵۰میلیونی داده می‌شود: پس باید ماهی یک میلیون و ۹۳۰هزار تومان قسط بدهید.

 

بلوبانک / بانک سامان

نام طرح: تسهیلات بلوبانک

سقف وام: ۱۰میلیون تومان

مشتریان بلوبانک هم می‌توانند تا سقف ۱۰میلیون تومان بدون ضامن از برنامه این بانک وام بگیرند. هرچند این وام در مقایسه با وام‌های دیگر هم مبلغ کمتری است، هم وام را با سود ۲۲درصدی با سقف بازپرداخت ۶ماهه به شما می‌دهند. هرچند بلوبانک جزو اولین بانک‌هایی بود که وام آنلاین به مشتریانش داد، اما لازم است اعتبار مبلغ وام را افزایش بدهد یا سود وام را کمتر کند تا متقاضی را مجاب به استفاده از تسهیلات این بانک کند.

 

توبانک / بانک گردشگری

نام طرح: کارت اعتباری

سقف وام: ۳۰۰میلیون تومان

توبانک، در قالب وام کارت اعتباری تا سقف ۳۰۰میلیون به مشتریانش وام می‌‌دهد. اما این وام نیاز به مدارکی دارد که در وام‌های دیگر نیازی به آنها ندارید. مثلا برای گرفتن این تسهیلات باید مدارکی مانند تصویر گواهی کسر از حقوق، سند خانه یا اجاره خانه و مدارک اشتغال متقاضی را بارگذاری کنید. علاوه بر همه این‌ها، شما باید تصویر چک یا سفته ضامن را هم در برنامه بانکی خودتان بارگذاری کنید. پس توبانک با وجودی که وام بیشتری نسبت به طرح‌های وام آنلاین دیگر می‌دهد، اما مدارک زیادی هم ازتان طلب می‌کند و پیچیدگی‌های بیشتری هم دارد که در باقی بانک‌ها نیست. سود این وام هم ۲۳درصد و حداکثر دوره بازپرداخت آن ۳۶ماهه است: یعنی وام‌گیرنده باید هر ماه ۱۱میلیون و ۶۰۰هزار تومان قسط بدهد.

 

بانکینو / بانک خاورمیانه

نام طرح: وام فوری

سقف وام:‌۱۰میلیون تومان

برای گرفتن این وام آنلاین با موبایل نیاز به امتیاز اعتباری دارید. شیوه امتیازدهی هم براساس میانگین حساب محاسبه می‌شود. مثلا اگر ۲۰میلیون تومان در حساب بانکینو پول داشته باشید، بعد از شش ماه ۱۲۰امتیاز به دست خواهید آورد. برای سقف وام بانکینو – همان ۱۰میلیون تومان- هم باید ۱۰۰امتیاز جمع کرده باشید. وام بانکینو وام فوری یک‌ماهه است. یعنی مدت زمان بازپرداخت آن فقط یک ماه است و سود ۲۳درصد هم می‌گیرند. یعنی بابت وام یک میلیون تومانی، بعد از یک ماه باید علاوه بر اصل پول ۱۹هزار تومان سود به بانکینو بدهید که منطقی و معقول است.

اخبار مرتبط
بانک سرمایه در قالب طرح نسیم پذیرندگان به تمامی افراد حقیقی و حقوقی واجد شرایطی که از دستگاه کارتخوان یا درگاه پرداخت متصل به بانک سرمایه استفاده می‌کنند، وام با نرخ سود 15 درصد اعطا می‌کند. متقاضی برای دریافت این وام نیازمند حساب سپرده جاری با حداقل سه ماه کارکرد است و نباید به بانک بدهکار یا دارای قسط معوق باشد.
بانک تجارت در طرح پویا تا سقف وام ۳۰۰ میلیون تومان وام پرداخت می‌کند. نرخ سود این وام ۲۳ درصد و سقف مدت زمان بازپرداخت اقساط آن ۳۶ ماه تعیین شده است.
بانک صادرات در طرح تسهیلاتی تیمچه به اشخاص حقوقی که حساب سپرده قرض الحسنه با حداقل زمان خواب سه ماه در این بانک دارند تا 250 درصد میزان سپرده و بین 250 میلیون تومان تا سه میلیارد تومان، وام با نرخ سود 23 درصدی می‌پردازد. حداقل میزان سپرده‌گذاری برای دریافت این وام 100 میلیون تومان تعیین شده است اما حساب سپرده وام‌گیرنده پس از دریافت وام مسدود نمی‌شود.
معاون فرهنگی و اجتماعی سازمان تأمین اجتماعی درباره نحوه ثبت‌نام جهت دریافت وام اشاره‌شده گفت: بازنشستگان در استان‌ها و شهرستان‌های مختلف می‌توانند با مراجعه به سایت کانون بازنشستگان اقدام به ثبت‌نام برای دریافت وام ۳۰میلیون‌ تومانی کنند.

دیدگاه خود را با ما در میان بگذارید

captcha


امتیاز:

دیدگاه کاربران
محمد نعیمی
ارسال شده در : چهارشنبه 26 اردیبهشت 1403

طرح مهربانی بانک ملی ۴درصد یک ضامن بدون مدارک و چک و سفته تا۳۰۰ میلیون به هرنفر

دسته بندی مقالات
آخرین مقالات
تگ ها