یکشنبه, 31 تیر 1403 2024,July

وام بدون سود ۳۰۰ میلیونی بانک کشاورزی +شرایط ثبت نام

05 خرداد 1403
وام بدون سود ۳۰۰ میلیونی بانک کشاورزی +شرایط ثبت نام

بانک کشاورزی در طرح «احسان» شرایطی را فراهم کرده تا مشتریان بتوانند تسهیلات ۳۰۰ میلیون تومانی بدون سود دریافت کنند.

به گزارش بانک اول، بانک کشاورزی با قدمت ۹۰ ساله با هدف حمایت همه جانبه از بخش کشاورزی و دامداری و دیگر مجموعه‌های مرتبط با آن‌ها شکل گرفت.

این بانک با داشتن هزار و ۸۱۷ شعبه و ۵۰ شعبه ارزی و بین المللی در تمامی حوزه‌های مجاز بانکی اعم از خدمات عمومی، سامانه‌ها، خدمات اختصاصی، طرح‌های ویژه و …. به همه مردم کشور خدمت رسانی می‌کند.

ویژگی های وام احسان بانک کشاورزی

دارندگان سپرده احسان می توانند پس از گذشت حداقل یک ماه از زمان سپرده گذاری، طبق شرایط طرح از تسهیلات قرض الحسنه بدون کارمزد و یا با کارمزد ۴ درصد بهره مند شوند.

۱- امکان واگذاری امتیاز سپرده گذاری توسط اشخاص حقیقی و حقوقی

۲- امکان دریافت تسهیلات تا دو برابر میانگین حساب

۳- امکان دریافت تسهیلات تا سقف ۳ میلیارد ریال

۴- امکان بازپرداخت ۱۲ تا ۳۶ ماهه اقساط

۵- عدم نیاز به مسدود کردن وجه در حساب

۶- حداقل مبلغ افتتاح حساب در این طرح، یک میلیون ریال است.

با توجه به حداکثر مبلغ تسهیلات، حداکثر نرخ کارمزد و مدت زمان پرداخت اقساط، میزان هر قسط ۹ میلیون و ۹۰ هزار و ۹۰۹ تومان است.

کل سود تسهیلات به ۲۴ میلیون تومان می‌رسد و جمع رقم وام و سود آن نیز ۳۲۴ میلیون تومان خواهد بود.

اخبار مرتبط
بانک سرمایه در قالب طرح نسیم پذیرندگان به تمامی افراد حقیقی و حقوقی واجد شرایطی که از دستگاه کارتخوان یا درگاه پرداخت متصل به بانک سرمایه استفاده می‌کنند، وام با نرخ سود 15 درصد اعطا می‌کند. متقاضی برای دریافت این وام نیازمند حساب سپرده جاری با حداقل سه ماه کارکرد است و نباید به بانک بدهکار یا دارای قسط معوق باشد.
بانک تجارت در طرح پویا تا سقف وام ۳۰۰ میلیون تومان وام پرداخت می‌کند. نرخ سود این وام ۲۳ درصد و سقف مدت زمان بازپرداخت اقساط آن ۳۶ ماه تعیین شده است.
بانک صادرات در طرح تسهیلاتی تیمچه به اشخاص حقوقی که حساب سپرده قرض الحسنه با حداقل زمان خواب سه ماه در این بانک دارند تا 250 درصد میزان سپرده و بین 250 میلیون تومان تا سه میلیارد تومان، وام با نرخ سود 23 درصدی می‌پردازد. حداقل میزان سپرده‌گذاری برای دریافت این وام 100 میلیون تومان تعیین شده است اما حساب سپرده وام‌گیرنده پس از دریافت وام مسدود نمی‌شود.
معاون فرهنگی و اجتماعی سازمان تأمین اجتماعی درباره نحوه ثبت‌نام جهت دریافت وام اشاره‌شده گفت: بازنشستگان در استان‌ها و شهرستان‌های مختلف می‌توانند با مراجعه به سایت کانون بازنشستگان اقدام به ثبت‌نام برای دریافت وام ۳۰میلیون‌ تومانی کنند.

دیدگاه خود را با ما در میان بگذارید

captcha


امتیاز:

دسته بندی مقالات
آخرین مقالات
تگ ها