یکشنبه, 31 تیر 1403 2024,July

طرح فروش دنا پلاس اتوماتیک (خرداد 1403)

19 خرداد 1403
 طرح فروش دنا پلاس اتوماتیک (خرداد 1403)

به استحضار می‌رساند شرایط انتخاب و واریز وجه به تعداد محدود برای متقاضیان خودرو دنا پلاس اتوماتیک با اولویت تابستان 1403 سامانه یکپارچه مطابق جدول پیوست ایجاد شده است.

به گزارش بانک اول متقاضیان فوق می‌توانند طی مدت 10 روز یا زمان تکمیل ظرفیت با مراجعه به سایت فروش اینترنتی ایران خودرو نسبت به واریز وجه اقدام نمایند.

زمان فعال سازی این بخشنامه بر روی سایت ایران خودرو بعد از ارسال پیامک خواهد بود.

شرایط فروش:

اخبار مرتبط
تحلیلگران با توجه به چالش ارزی از یک طرف و وسواس بانک مرکزی برای تعیین منشا ارز مورد استفاده برای واردات هر کالایی به کشور، معتقدند منابع ارزی مورد نیاز برای واردات خودرو‌های کارکرده خارجی مهیا نیست. بررسی آیین نامه اجرایی نشان می‌دهد خودرو‌های با حجم موتور بالای ۲۵۰۰ سی سی، خودرو‌هایی که فرمان آن‌ها سمت راست باشد و خودرو‌های سرقتی در کشور مبدا امکان ورود به کشور را ندارند.
قیمت کارخانه خودرو افزایش یافت و قیمت جدید سه محصول ایران خودرو اعلام شد.
زمان ثبت نام این طرح از ساعت 10:00 صبح روز دوشنبه مورخ 1 مردادماه تا ساعت 15:00 روز دوشنبه مورخ6 مردادماه و یا تا زمان تکمیل ظرفیت (هر کدام زودتر فرا رسد) خواهد بود.
متقاضیان جهت تسهیل در فرآیند ثبت نام، می‌توانند قبل از زمان شروع ثبت نام به آدرس یاد شده مراجعه کرده و نسبت به ثبت و یا به‌روز رسانی اطلاعات شخصی و دریافت کد کاربری و رمز عبور اقدام کنند.

دیدگاه خود را با ما در میان بگذارید

captcha


امتیاز:

دسته بندی مقالات
آخرین مقالات
تگ ها