پنجشنبه, 4 مرداد 1403 2024,July

فروش فوری ۱ خودرو کرمان موتور آغاز شد+ قیمت

26 خرداد 1403
فروش فوری ۱ خودرو کرمان موتور آغاز شد+ قیمت

شرایط فروش خودرو KMC EJ۷ ویژه سامانه یکپارچه برقی طبق بخش نامه از تاریخ ۱۴۰۳/۰۳/۲۶ لغایت ۱۴۰۳/۰۳/۲۸ فعال گردید.

به گزارش بانک  اول  شرایط فروش خودرو KMC EJ۷ ویژه سامانه یکپارچه برقی طبق بخش نامه از تاریخ ۱۴۰۳/۰۳/۲۶ لغایت ۱۴۰۳/۰۳/۲۸ فعال گردید.

شرکت خودروسازی جک نسخه تمامی برقی جک جی ۷ را تولید کرد خودرویی که در ابتدا SEHOL A۵ EV نامیده شد ولی سپس با نام JAC iC۵ به بازار جهانی معرفی شد. البته چینی‌ها در سال ۲۰۲۱ مجدداً نام این محصول را به SEHOL E۵۰A تغییر دادند و در برخی از بازارهای صادراتی نیز آن‌را با نام JAC EJ۷ فروختند. البته در بازار کشورمان، قرار است با نام KMC J۷ EV عرضه شود. بخش سپر و جلوپنجره EJ۷ به علت الکتریکی بودن، با نمونه بنزینی متفاوت است و خبری از جلوپنجره‌های رایج در خودروهای بنزینی نیست. باید گفت قالب و فرم کلی بدنه جک EJ۷ دقیقاً مانند J۷ است و همچون نسخه بنزینی، فرم کلی بدنه و خطوط روی درها و شکل سقف، تا حدودی ما را به یاد محصولات کیا و به‌خصوص کیا اپتیما می‌اندازد.

اخبار مرتبط
دبیر انجمن وارد کنندگان خودرو بیان کرد: اینکه بگوییم می خواهیم خودروی کار کرده خارجی وارد کنیم تا عرضه بیشتر شود یک مسیر انحرافی است.
لذا متقاضیان فوق میتوانند طی مدت 10 روز یا زمان تکمیل ظرفیت با مراجعه به سایت فروش اینترنتی ایران خودرو نسبت به واریز وجه اقدام نمایند.
وزیر صمت در پاسخ به این پرسش که آیا قیمت این خودرو زیر ۱ میلیارد تومان خواهد بود؟ گفت: بله.
تمام افراد می‌توانند با کدملی خود یک ماشین خارجی دست دوم را وارد منطقه گمرکی نمایند و پس از پرداخت حق گمرکی و ورودی آن، نسبت به ترخیص خودرو اقدام کنند.

دیدگاه خود را با ما در میان بگذارید

captcha


امتیاز:

دسته بندی مقالات
آخرین مقالات
تگ ها