پنجشنبه, 4 مرداد 1403 2024,July

ارزش سهام عدالت امروز دوشنبه ۲۸ خرداد ۱۴۰۳ + قیمت سهام عدالت متوفیان امروز

28 خرداد 1403
ارزش سهام عدالت امروز دوشنبه ۲۸ خرداد ۱۴۰۳ + قیمت سهام عدالت متوفیان امروز

در این پست به ارزش سهام عدالت امروز دوشنبه ۲۸ خرداد ۱۴۰۳ می پرداریم. با ما همراه باشید..

به گزارش بانک اول یکشنبه (27 خرداد 1403)، ارزش سهام عدالت 490 هزارتومانی با احتساب و اعمال تمام افزایش سرمایه های شرکت های بورسی در این سهام به 7 میلیون 549 هزار و 526 تومان رسید.

اخبار مرتبط
ارزش سهام عدالت 490 هزارتومانی با احتساب و اعمال تمام افزایش سرمایه های شرکت های بورسی در این سهام به 7 میلیون 363 هزار و 637 تومان رسید.
چهار شرکت هنوز مبلغ واریزی که متعهد بودند را واریز نکردند و ما نیز نتوانستیم مرحله سوم را به حساب سهامداران سهام عدالت واریز کنیم. که در این زمینه پیگیری های لازم را انجام داده‌ایم.
در این زمینه رئیس اتاق تعاون ایران معتقد است،‌شرکتهای تعاونی سهام عدالت هر شهرستان باید مجمع عمومی برگزار و اعضای هیات مدیره خود را انتخاب کنند و نماینده‌ای در شرکت سرمایه‌گذاری استانی معرفی کند و در کانون شرکتهای سرمایه‌گذاری استانی بتوانند با تشکیل کنسرسیومی از شرکتهای تعاونی شهرستانی،‌ یک سهمیه هیات مدیره را به دست آورند و به اعمال مدیریت حرفه‌ای بپردازند.
برای دریافت سود سهام عدالت، یکی از وراث باید در سامانه «میراث» ثبت نام کند و در عین حال همه وراث دیگر نیز باید برای دریافت سود سهام عدالت در سامانه سجام ثبت نام به عمل آورند تا هر زمان سود سهام عدالت پرداخت شد، این افراد هم سود را دریافت کنند.

دیدگاه خود را با ما در میان بگذارید

captcha


امتیاز:

دسته بندی مقالات
آخرین مقالات
تگ ها