یکشنبه, 31 تیر 1403 2024,July

فروش فوری تارا اتوماتیک با شرایط ویژه آغاز شد+ قیمت

30 خرداد 1403
فروش فوری تارا اتوماتیک با شرایط ویژه آغاز شد+ قیمت

شرکت ایران خودرو با انتشار یک اطلاعیه جدید، شرایط فروش فوری و پیش فروش تارا اتوماتیک ویژه خرداد ماه ۱۴۰۳ را اعلام کرد.

به گزارش بانک اول طبق اعلام گروه صنعتی ایران خودرو، آن دسته از متقاضیانی که در طرح فروش فوق‌العاده این شرکت در سامانه یکپارچه ثبت نام کرده و به‌عنوان اولویت بخش زمستان ۱۴۰۲ به گروه ایران خودرو اعلام و توسط این شرکت برای آنها پیامک تخصیص ارسال شده است، می‌توانند در طرح پیش فروش و فروش فوری تارا اتوماتیک ایران خودرو شرکت کنند.

شرایط فروش فوری و پیش فروش تارا اتوماتیک – خرداد ۱۴۰۳

در طرح فروش فوق‌العاده ایران خودرو، تارا اتوماتیک با قیمت ۶۸۹ میلیون و ۳۰۹ هزار تومان به متقاضیان عرضه می‌شود. همچنین امکان خرید به‌صورت پیش پرداخت و با مبلغ ۳۴۴ میلیون و ۶۵۴ هزار تومان فراهم شده است. لازم به ذکر است موعد تحویل خودروها حداکثر ۹۰ روز کاری اعلام شده است و متقاضیان تا ۱۰ روز مهلت دارند نسبت به تکمیل وجه خودرو اقدام کنند.

تکمیل مراحل ثبت نام ایران خودرو یکپارچه تنها از طریق مراجعه به سایت فروش اینترنتی یعنی آدرس https://esale.ikco.ir انجام می‌شود. متقاضیان می‌بایست مبلغ پیش پرداخت خودرو را واریز کنند و مابقی وجه خودرو پس از تعیین قیمت نهایی در زمان تحویل محاسبه و دریافت می‌شود.

ضوابط ثبت نام محصولات ایران خودرو در سال ۱۴۰۳

به هر کد ملی فقط یک دستگاه خودرو تعلق می‌گیرد.

ثبت نام برای مشتریان حقوقی میسر نخواهد بود.

امکان صلح در قرارداد و نقل و انتقال خودرو حتی به‌صورت وکالتی وجود ندارد.

شماره تلفن همراه معرفی شده باید به نام فرد متقاضی باشد.

متقاضی باید در هنگام واریز وجه، از کارت‌های بانکی متعلق به نام خود استفاده نماید.

صحت کلیه اطلاعات درج شده خصوصاً کد ملی، آدرس و کدپستی بر عهده متقاضی است.

امکان واریز وجه در یک تراکنش از طریق کلیه کارت‌های بانکی دارای قابلیت پرداخت مبلغ این خودرو، میسر است؛ ولیکن با توجه به احتمال محدودیت سقف پرداخت در برخی از کارت‌های بانکی، لازم است متقاضیان محترم تا پیش از اقدام به ثبت نام از افزایش سقف پرداخت کارت بانکی خود اطمینان حاصل نمایند.

اخبار مرتبط
شرایط طرح اقساط مدیران خودرو برای محصول ایکس 33 در مرداد 1403 اعلام شد.
قیمت بر آوری درب کارخانه ۱۲ محصول مدیران خودرو اعلام شد.
خودرو کارکرده در دوبی با مشخصات قید شده در آیین‌نامه واردات، نهایتا ۷۵ هزار درهم می‌ارزد. با این پول می‌توان مالک لکسوس NX300 مدل ۲۰۲۱ شد. اینفینیتی Q30، لندروور ایووک و مرسدس‌بنز A-Class هم جزو گزینه‌ها هستند
به اطلاع متقاضیان و نمایندگی های مجاز میرساند، شرایط پیش فروش (فراخوان) محصول سورن پلاس دوگانه سوز ویژه سامانه یکپارچه با اولویت تابستان 1403 صرفا جهت اولویت های مندرج در این بخشنامه اعلام می شود. متقاضیانی که در سامانه یکپارچه ثبت نام نموده اند و اسامی ایشان به عنوان اولویت های تابستان 1403 به این شرکت اعلام شده به این شرکت اعلام شده است و برای ایشان پیامک ارسال گردیده، امکان ثبت نام در این بخشنامه را دارند.

دیدگاه خود را با ما در میان بگذارید

captcha


امتیاز:

دسته بندی مقالات
آخرین مقالات
تگ ها