پنجشنبه, 4 مرداد 1403 2024,July

نوسان سکه در کانال ۳۹ میلیون تومانی

30 خرداد 1403
نوسان سکه در کانال ۳۹ میلیون تومانی

قیمت هر قطعه سکه طرح جدید امروز (چهارشنبه، ۳۰ خرداد) در بازار طلای تهران به ۳۹ میلیون و ۷۸۰ هزار تومان رسید.

به گزارش بانک اول هر قطعه سکه طرح جدید امروز (چهارشنبه، ۳۰ خرداد ماه) بر اساس اعلام اتحادیه طلا و جواهر تهران تا لحظه درج این خبر با ۳۰ هزار تومان افزایش قیمت نسبت به روز گذشته (سه شنبه، ۲۹ خرداد) ۳۹ میلیون و ۷۸۰ هزار تومان معامله شد.

قیمت هر قطعه سکه طرح قدیم امروز با کاهش ۲۵۰ هزار تومانی نسبت به روز گذشته به ۳۶ میلیون و ۴۰۰ هزار تومان رسید.

نیم‌سکه امروز با ۱۰۰ هزار تومان کاهش، ۲۲ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان و ربع‌سکه با ۲۵۰ هزار تومان کاهش، ۱۴ میلیون و ۶۵۰ هزار تومان دادوستد شد.

قیمت سکه یک گرمی در روز جاری ۶ میلیون و ۹۰۰ هزار تومان است که نسبت به روز کاری گذشته (سه‌شنبه، ۲۹ خرداد) بدون تغییر ماند.

قیمت هر گرم طلای ۱۸ عیار امروز با ۲۷ هزار تومان افزایش نسبت به روز گذشته، سه میلیون و ۳۵۵ هزار و ۵۰۰ تومان قیمت خورد.

بهای هر انس طلا در بازارهای جهانی ۲ هزار و ۳۳۰ دلار است که نسبت به روز گذشته (سه‌شنبه) ۱۰ دلار افزایش را تجربه کرد.

اخبار مرتبط
عالی ترین مقام بانک مرکزی ضمن اشاره به روند متغیرهای پولی در سنوات گذشته خاطر نشان کرد: متغیرهای پولی که در آن زمان به طور بلندمدت در کانال ۲۰ درصد قرار داشت، به کانال ۴۰ درصد رسیده بود. بدین معناکه رشد نقدینگی و پایه پولی به کانال ۴۰ درصد وارد شده بود. به‌علاوه برخی متغیرها که متغیرهای پیش‌نگر بودند مانند تورم تولیدکننده حتی به بالای ۶۰ درصد رسیده بود. تورم مصرف کننده نیز در کانال ۴۰ درصد قرار گرفته بود.
بازار امروز شاهد روند نزولی قیمت طلا و سکه نسبت به روز گذشته است.
ارز اربعین در مجموع در سه هزار و ۱۶۸ شعبه و باجه منتخب هفت بانک عامل در اقصی نقاط مناطق شهری و روستایی از روز یکشنبه، هفتم مرداد تا پایان روز سوم شهریور ۱۴۰۳ عرضه می شود.
طبق اعلام بانک مرکزی، زائران اربعین امسال می توانند ۲۰۰ هزار دینار ارز به نرخ ETS که در مرکز مبادله ارز و طلای ایران مبادله می‌شود، دریافت کنند.

دیدگاه خود را با ما در میان بگذارید

captcha


امتیاز:

دسته بندی مقالات
آخرین مقالات
تگ ها