پنجشنبه, 4 مرداد 1403 2024,July

6 شرط تغییر فیدلیتی پرایم به پرستیژ ویژه خردادماه

31 خرداد 1403
6 شرط تغییر فیدلیتی پرایم به پرستیژ ویژه خردادماه

بر اساس این بخشنامه متقاضیان تبدیل خودرو فیدلیتی پرایم به پرستیژ، می‌توانند از ساعت 10 صبح روز پنجشنبه 31 خرداد تا پایان روز یکشنبه 3 تیر با مراجعه به سایت فروش اینترنتی محصولات بهمن موتور، نسبت به واریز مبلغ مابه‌التفاوت اقدام کنند.

به گزارش بانک اول، بهمن موتور با انتشار بخشنامه‌ای، شرایط تغییر خودرو فیدلیتی پرایم به فیدلیتی پرستیژ را برای خرداد ۱۴۰۳ اعلام کرد.

  • بهمن موتور اعلام کرده که ظرفیت این طرح محدود بوده و مختص متقاضیانی است که موعد تحویل خودرو آن‌ها اردیبهشت و مرداد ۱۴۰۳ است. این دسته از متقاضیان نباید تاکنون خودرویی دریافت کرده باشند.
  • گفتنی است که این طرح جایگزینی اختیاری بوده و متقاضیان نسخه پرایم هیچ اجباری در تبدیل خودرو خود ندارند.
  • قیمت فیدلیتی پرستیژ تیپ ۱ در این طرح یک میلیارد و ۶۲۲ میلیون تومان بوده و طی آن متقاضیان تبدیل فیدلیتی پرایم تیپ ۱ به پرستیژ تیپ ۱ باید مابه‌التفاوتی ۲۱۳ میلیون تومانی را بپردازند.
  • متقاضیان تبدیل فیدلیتی پرایم تیپ ۲ به فیدلیتی پرستیژ تیپ ۲ نیز با توجه به قیمت ۱ میلیارد و ۶۳۴ میلیون تومانی آن، باید مابه‌التفاوت ۲۲۱ میلیون تومانی را پرداخت کنند.
  • در این طرح جایگزینی، موعد تحویل، هفته سوم مرداد ماه ۱۴۰۳ اعلام شده است.

جزئیات شرایط تبدیل اختیاری فیدلیتی پرایم به پرستیژ به شرح زیر است:

اخبار مرتبط
دبیر انجمن وارد کنندگان خودرو بیان کرد: اینکه بگوییم می خواهیم خودروی کار کرده خارجی وارد کنیم تا عرضه بیشتر شود یک مسیر انحرافی است.
لذا متقاضیان فوق میتوانند طی مدت 10 روز یا زمان تکمیل ظرفیت با مراجعه به سایت فروش اینترنتی ایران خودرو نسبت به واریز وجه اقدام نمایند.
وزیر صمت در پاسخ به این پرسش که آیا قیمت این خودرو زیر ۱ میلیارد تومان خواهد بود؟ گفت: بله.
تمام افراد می‌توانند با کدملی خود یک ماشین خارجی دست دوم را وارد منطقه گمرکی نمایند و پس از پرداخت حق گمرکی و ورودی آن، نسبت به ترخیص خودرو اقدام کنند.

دیدگاه خود را با ما در میان بگذارید

captcha


امتیاز:

دسته بندی مقالات
آخرین مقالات
تگ ها