جمعه, 31 شهریور 1402 2023,September

بانک آینده

اگر رمز کارت هدیه خود را نمی دانید بخوانید؛ رمز کارت هدیه را از کجا بفهمیم؟
این نوع کارت‌ها قابلیت پرداخت کلیه قبوض توسط دستگاه های خودپرداز،پایانه های فروش ،تلفن ثابت و وب سایتهای کلیه بانکها و... را دارا میباشند. با استفاده از کارت‌های هدیه میتوان صورت حساب ۱۰ گردش آخر حساب از کارتخوان شعبه ای و خودپرداز بانک را دریافت کرد. امکان خرید شارژ از دستگاه های خودپرداز ، پایانه های فروش و وب سایت کلیه بانکها و وب سایت های دارای درگاه خرید شارژ وجود دارد. امکان برداشت وجه از دستگاه ها ی خودپرداز به صورت پول نقد از کارت‌های هدیه وجود دارد.
وام آنلاین بانک آینده فعال شد! بدون نیاز به چک و ضامن + مبلغ
وام خرید کالای بانک آینده از طریق سامانه لندو و در قالب «لندو کارت» ارائه می‌شود. متقاضیان می‌توانند این وام را که اولین وام آنلاین در ایران است، بدون نیاز به چک و ضامن و از طریق سایت لندو دریافت کنند. سقف وام لندو ۲۰ میلیون تومان است و به صورت یک کارت خرید عضو شتاب ارائه می‌شود. افراد می‌توانند این کارت را برای خرید از تمامی دستگاه‌های کارت‌خوان و درگاه‌های اینترنتی استفاده کنند.
وام 1 میلیارد تومانی بانک آینده چه ویژگی هایی دارد؟
بانک آینده به منظور حمایت از مشتریان خود و تنوع سبد محصولاتش، طرح تسهیلاتی تحت عنوان «کارا» تدارک دیده است. سقف این وام برای مشتریان حقیقی به 1 میلیارد تومان و برای مشتریان حقوقی به 10 میلیارد تومان می‌رسد.
جزئیات جدید وام 300 میلیون تومانی بانک آینده + مبلغ اقساط
بانک آینده به آن دسته از مشتریانی که مایل به خرید کالا هستند و کمبود نقدینگی دارند در قالب کارت اعتباری وام 300 میلیون تومانی پرداخت می‌کند. این تسهیلات تحت عنوان طرح «وام خرید کالا» تعیین می‌شود.
شرایط دریافت وام 50 میلیون تومانی بانک آینده
خرید کالا از ایران مال با دریافت وام 50 میلیون تومانی طرح آینده داران بانک آینده آسان شده است. افرادی که مشتری بانک آینده هستند باید در یکی از شعب این مجموعه سپرده کوتاه مدت داشته باشند.
قیمت سکه بورسی در معاملات امروز اعلام شد
قیمت هر قطعه تمام سکه بانک صادرات کاهش ۲.۸۷ درصدی را تجربه کرد و ۳۰ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان خرید و فروش شد.
جزئیات و شرایط وام 100 میلیون تومانی بانک آینده
مشتریان بانک آینده به منظور جبران کمبود نقدینگی برای خرید کالا امکان دریافت وام 100 میلیون تومانی طرح «جهاد کالا» این مجموعه را دارند. این تسهیلات به افرادی پرداخت می‌شود که در یکی از شعب بانک آینده سپرده کوتاه مدت عادی داشته باشند.
شرایط دریافت وام با چک صیادی بدون ضامن + ویژه وام ۳۰۰ میلیونی بانک آینده
طرح تسهیلاتی بهارانه برای مشتریان خوش حساب بانک آینده است. بنابراین شرط دریافت وام با چک ۱۴۰۲ باید ابتدا حساب قرض الحسنه بانک آینده افتتاح کنید. چراکه به میانگین حساب ۳ الی ۴ ماهه نیاز دارید.
آخرین قیمت سکه بورسی - ۲۲ فروردین ۱۴۰۲
اوراق سلف بانک مرکزی معادل یک سکه طرح جدید نیز با ۲.۳۷ درصد افزایش قیمت، ۲۹ میلیون و ۳۳۰ هزار تومان خرید و فروش شد.
شرایط دریافت وام بدون ضامن رسمی بانک آینده ۱۴۰۲ + محاسبه سود و تعداد اقساط
برای دریافت وام بدون ضامن بانک آینده ابتدا باید در یکی از شعب این بانک حساب باز کنید. تمامی حساب‌های کوتاه مدت، بلندمدت، قرض‌الحسنه و جاری مشمول دریافت این وام خواهند شد. وام‌ گیرنده باید به بانک بدهکار یا دارای چک برگشتی نباشد و در لیست سیاه بانک مرکزی نیز قرار نداشته باشد.
وام 200 میلیون تومانی بانک آینده را چگونه دریافت کنیم ؟
اخیرا و با توجه به قانون جدید برای ثبت‌نام خودرو افراد باید دارای حساب وکالتی باشند. اکثر بانک‌ها اقدام به افتتاح این جساب می‌کنند. اما بانک آینده از این فرصت استفاده کرده و بعد از ۶ ماه به افرادی که دارای میانگین حساب قابل قبول باشند تسهیلات می‌دهد.
ویژگی ها وام 200 میلیون تومانی بانک کارآفرین + مبلغ اقساط
آن دسته از مشتریان بانک آینده که به وام احتیاج دارند، می‌توانند با افتتاح سپرده قرض الحسنه در یکی از شعب این مجموعه، برای دریافت تسهیلات «صبا» درخواست دهند.
شرایط دریافت وام 40 میلیون تومانی بانک آینده
مشتریان بانک آینده به منظور دریافت تسهیلات 40 میلیون تومانی این مجموعه و خرید کالاهای مختلف از ایران مال، باید در یکی از شعب آن سپرده کوتاه مدت عادی داشته باشند. این وام در قالب طرح «آینده داران 1» به مشتریان واجد شرایط اعطا می‌شود.
شرایط وام 100 میلیون تومانی بانک آینده
مشتریان بانک آینده که برای خرید کالاهای مختلف کمبود نقدینگی دارند، می‌توانند از طریق درخواست وام 100 میلیون تومانی طرح «طراوت»، محصولات مورد نیازشان را خریداری کنند.
دریافت شماره شبای تمام بانک‌ها با یک کلیک
جهت دریافت شماره شبا، با کلیک بر روی لوگوی بانک مورد نظر خود، می‌توانید شماره شبای حساب بانکی خود را دریافت کنید.
توضیحات مبهم و عجیب بانک آینده درباره واریزهای 40 همتی!
بانک آینده سرانجام ۹ روز پس از واریز و براشت ۴۰ هزار میلیارد تومان برای ۳۰ مشتری این بانک توضیحی در این باره منتشر کرد اما در کمال تعجب این توضیحات علاوه بر اینکه دارای غلط نگارشی فراوان است، به خیلی از سوالات هم پاسخ نمی‌دهد.
جدیدترین وام 300 میلیون تومانی بدون ضامن بانک آینده شرایطش چیست ؟
آن دسته از مشتریان بانک آینده که در یکی از شعب این مجموعه سپرده قرض الحسنه داشته باشند، امکان دریافت وام 300 میلیون تومانی طرح «بهارانه» این مجموعه را دارند.
تاریخ انقضای اعتبار گواهی سپرده سکه طلا بانک آینده
فرآیند نحوه انتقال دارایی به کلیه شرکت‌های کارگزاری دارای مجوز معاملات گواهی سپرده مالایی ابلاغ شده است در صورت عدم تمایل به انتقال دارایی به نماد جدید، مشتریان باید جهت فرآیند تحویل به خزانه مراجعه و دارایی خود را تحویل بگیرند.
شرایط وام 100 میلیون تومانی بانک آینده + مبلغ اقساط
این طرح از وام‌هایی است که بصورت اینترنتی پرداخت می‌شود. اگر دارای حساب نزد بانک آینده نیستید می‌توانید بصورت آنلاین افتتاح حساب کنید.
شرایط دریافت وام 70 میلیونی بانک آینده
با توجه به مبلغ وام، نرخ سود و مدت زمان بازپرداخت، میزان هر قسط 2 میلیون و 530 هزار و 668 تومان است. کل سود تسهیلات 21 میلیون و 104 هزار و 37 تومان و مجموع رقم وام و سود آن 91 میلیون و 162 هزار و 37 تومان خواهد بود.
کدام بانک بیشترین سود سپرده را پرداخت می کند/5 درصد سود بیشتر در این بانک
بیشترین نرخ سود سپرده بانکی در کدام بانک ها پرداخت می شود ؟ بنا بر تصمیم بانک مرکزی بانک ها نرخ سود خود را تا 23 درصد افزایش می دهند . هم اکننون برخی بانک ها به مبالغ بالا سود سپرده تا سقف 25 درصد هم پرداخت می کنند. برخی از بانک ها مانند بانک ملت , بانک ملی و بانک پارسیان و بانک پاسارگاد قبلا هم نرخ سود خود را بالا بردهاند و بیشترین نرخ سود را پرداخت می کنند.
نحوه  دریافت وام 2 میلیارد تومانی بانک آینده
بانک اول - بانک آینده به منظور حمایت از تولید، اشتغال و کارآفرینی و همچنین برای خدمت رسانی ارزش آفرین به مددجویان و کارفرمایان طرح‌های اشتغال زایی سازمان بهزیستی تمامی مناطق، وام قرض الحسنه اعطا می‌کند. این وام 2 میلیارد تومانی تحت شرایطی به کارفرمایان پرداخت می‌شود.
 نحوه دریافت وام 50 میلیون تومانی بانک آینده +مبلغ اقساط
بانک اول - افرادی که برای خرید کالا کمبود نقدینگی دارند و مشتری بانک آینده هستند، می‌توانند از تسهیلات طرح «طراوت» استفاده کنند. این وام 50 میلیون تومانی به دارندگان سپرده بلندمدت بانک آینده تعلق می‌گیرد.
نحوه دریافت وام 20 میلیون تومانی و 50 میلیون تومانی بانک آینده
بانک اول - بانک آینده در دو طرح متفاوت با مقدار تسهیلات مختلف، برای مشتریان خود امکان خرید آسان انواع کالاها را فراهم کرده است. افراد با دریافت وام 20 میلیونی و 50 میلیون تومانی این بانک امکان خرید کالاها را دارند.
پذیره‌‌نویسی اوراق گواهی سپرده ۱۸درصدی بانک آینده آغاز شد
بانک اول - بانک آینده، اوراق گواهی سپرده مدت‌دار، ویژه سرمایه‌گذاری عام را پذیره‌نویسی می‌کند.
کدام بانک به سپرده های  خود سود 21 درصد پرداخت می کند؟
بانک اول- یکی از بانک های خصوصی کشور به سپرده های یکساله خود سود 21 درصد پرداخت می کند.
بانک آینده اعلام کرد: آغاز ثبت‌نام وام ۲۰ میلیونی خرید کالا، بدون چک و ضامن
بانک اول -در حال حاضر امکان دریافت ۲۰ میلیون تومان وام بانک آینده از طریق سایت لندو فراهم شده است. این وام بدون چک و ضامن و فقط با سفته ارائه می‌شود. می‌توانید قبل از تمام شدن فرصت ثبت‌نام، از طریق لینک زیر درخواست خود را رزرو کنید.
از کدام بانک ها وام با سود کم بگیریم؟
بانک اول - شرایط وام‌دهی بانک‌ها به مشتریان در حال حاضر سخت است و متقاضیان دریافت وام باید شروطی را داشته باشند تا بتوانند وام بگیرند. در این بین برخی از بانک‌ها وام با نرخ سود کمتر از پنج درصد می‌دهد که متقاضیان بسیار زیادی دارد.
نحوه دریافت وام 50 میلیون تومانی بانک آینده
بانک اول -بانک آینده از جمله نهادهایی است که در صورت داشتن منابع مالی کافی به منظور خرید کالا به مشتریان خود وام می‌دهد. این تسهیلات در قالب طرح «طراوت» به مشتریان واجد شرایط پرداخت می‌شود.
این وام فوری 20 میلیونی را بدون ضامن بگیرید+ شرایط جدید
بانک اول - بانک آینده به منظور کاهش هزینه خرید کالا با توجه به شرایط تورمی کنونی به مشتریان خود در قالب طرح «آینده داران» وام فوری اعطا می‌کند. افراد با این وام امکان خرید کالا از مجموعه ایران مال، بازار بزرگ ایران، را خواهند داشت.
افتتاح حساب در این بانک‌ها آنلاین است
بانک اول - برخی از بانک‌های فعال در شبکه بانکی کشور به صورت غیرحضوری خدماتی را به مشتریان خود می‌دهند، این در حالی است که همچنان برخی از بانک‌ها به دلیل آنکه شرایط احراز هویت به صورت آنلاین را ندارند این خدمت را به مشتریان خود ارائه نمی‌دهند.
شرایط دریافت وام با سود یک درصد / ۳ ضامن برای دریافت یک وام!
بانک اول -بعضی از بانک‌ها به مشتریان خود وام با نرخ بهره پایین می‌دهند. برخی از این بانک‌ها نرخ بهره را ۴٫۵ درصد وبعضی دیگر سود را یک درصد تعیین کرده‌اند. ولی از کدام بانک‌ها وام با بهره پایین می‌توان گرفت؟
تسهیلات یک میلیارد تومانی ارزان بانک آینده به مددجویان و کارفرمایان طرح های اشتغال زایی
بانک اول - بانک آینده به مددجویان و کارفرمایان طرح‌های اشتغال‌زایی سازمان بهزیستی کل کشور، تسهیلات یک میلیارد تومانی با کارمزد ۴ درصد اعطا می‌کند.
راهنمای  کامل دریافت وام فوری ۲۰ میلیون تومانی از بانک آینده
بانک اول - بانک آینده به ارائه ی وام فوری ۲۰ میلیون تومانی با هدف یاری‌ رساندن به اقشار مختلف جامعه و همچنین حمایت از تولید ملی و کالای ایرانی می پردازد!
 کدام بانک‌ها وام فوری می‌دهند؟/وام فوری ۲۰،۵۰و ۲۰۰ میلیونی +شرایط
بانک اول - اسامی و شرایط بانکهایی که وام فوری ۲۰، ۵۰ و ۲۰۰ میلیون تومانی می دهند
شرایط وام 20 میلیون تومانی ؛ بدون نیاز به ضامن و چک
بانک اول - فروشگاه اینترنتی لندو با همکاری بانک آینده تسهیلات 20 میلیون تومانی خرید کالا را برا متقاضیان ارائه داده است. به این منظور متقاضیان واجد شرایط با ارائه مدارک موردنیاز، امکان خرید کالا از فروشگاه‌های درگاه لندو را دارند.
آغاز ثبت نام وام ۲۰ میلیونی خرید کالا؛ بدون چک و ضامن!
بانک اول - هم‌اکنون امکان دریافت ۲۰ میلیون تومان وام برای خرید کالا از بانک آینده، بصورت کاملا آنلاین و بدون چک و ضامن فراهم است!
سکه های شما ضامن بانکی می شود
بانک اول - به‌دنبال پذیرش خزانه بانک آینده، به‌عنوان انبار بورس کالا، موجبات ارائه محصولِ «گواهی سپرده طلا» از سوی بورس کالا به فعالان بازار سرمایه، فراهم شده است.
وام  500 میلیون ریالی بانک آینده با سود 12 درصدی به همه متقاضیان
بانک اول - بانک آینده به تمام متقاضیان چه افرادی که از قبل در این بانک حساب دارند و چه افرادی که حساب ندارند تا سقف 500 میلیون ریال وام در قالب کارت اعتباری با سود 12 الی 18 درصدی پرداخت می کند.