پنجشنبه, 24 خرداد 1403 2024,June

بانک آینده

بیشترین نرخ سود بانکی در سال 1403 + کدام بانکها هم اکنون سود 30 درصدی می دهد؟
در اکثر بانک ها برای مبالغ بالا نرخ سود قابل مذاکره با مشتری هست و برای مثلا مبالغ بالا معمولا نرخ سود بالاتر از درصد های ذکر شده به مشتریان ارایه می گردد. برای مثال بانک سینا با سود ۲۷ درصد برای مبالغ بالای ۵۰۰ میلیون تومان سپرده به مشتریان ارائه می‌کند که البته تا ۱ سال قابلیت برداشت ندارد. بانک سامان نیز سود ۲۳ درصد به مشتریان ارائه می‌کند اما اگر از مشتریان ویژه این بانک باشید برای مبالغ بالای ۱ میلیارد تومان معمولا سودی در حدود ۳۰ درصد طبق موافقت بانک به مشتری پرداخت می کند.
نا امیدی کارمندان بانک های کشور از لایحه تعطیلات آخر هفته و مستثنی شدن از سایر ادارات !
در شرایطی که کارمندان بانک انتظار داشتند همانند سایر ادارات شامل 2 روز تعطیلی در آخر هفته باشند٬ قرار گرفتند نام بانک ها در کنار ارگان های نظامی و انتظامی و بیمارستانها و ... که شامل لایحه فوق نمی شوند موجی از نامیدی را در میان این قشر که از پر کارترین کارمندان کشور هستند ایجاد کرد و باعث تعجب بسیاری از کارشناسان شد . چرا که ارگانهایی مثل بیمارستان ها ٬ مراکز نظامی ٬ انتظامی و ... شیفت کار هستند و به صورت 24 ساعته در تمام ایام و تعطیلات رسمی هم فعالیت دارند ٬ در صورتی که این موضوع در مورد بانک
هشدار; کارت بانکی افرادی که در این ۶ بانک حساب دارند مسدود خواهد شد
در حال حاضر، ۶ بانک کشاورزی، تجارت، ملت، ملی، آینده و صادرات تحت پوشش این طرح قرار دارند. تعداد بانک ‌های این طرح در حال افزایش است و به زودی تمامی بانک ‌های کشور به آن ملحق خواهند شد. طرح «کهربا» تحولی نوین در نظام پرداخت کشور است که می‌ تواند به نفع مصرف‌کنندگان و فعالان اقتصادی باشد.هشدار; کارت بانکی افرادی که در این ۶ بانک حساب دارند مسدود خواهد شد
 نحوه ثبت نام وام جدید 100 میلیون تومانی بانک آینده + مبلغ اقساط
افرادی که مایل به دریافت وام 100 میلیون تومانی خرید کالای بانک آینده هستند باید در یکی از شعب این مجموعه سپرده بلندمدت داشته باشند. این وام دارای سود 23 درصدی است و افراد بعد از دریافت آن حداکثر طی مدت زمان 36 ماه امکان بازپرداخت را دارند. لازم به ذکر است که طرح طراوت بانک آینده تنها مختص مشتریان این مجموعه نبوده و افرادی که دارای حساب قبلی نیستند نیز می‌توانند در حال حاضر با افتتاح سپرده این وام را دریافت کنند
لیست شعب کشیک نوروزی سال 1403 تمامی بانک‌ها
نگران تراکنش‌های مالی در تعطیلات نباشید؛ در نوروز این شعبه‌های بانک‌ها همراه شما هستند
پرداخت وام قرض الحسنه 300/000/000  تومانی با کارمزد 4 درصد
اگر به دنبال وام قرض‌الحسنه بدون سود هستید، طرح نسیم بانک آینده مناسب شماست.این طرح بدون سود است و فقط ۴ درصد کارمزد دارد و بازپرداخت آن ۶۰ ماهه خواهد بود.
خبر مهم برای بازنشستگان/ حسابتان را چک کنید
هم‌اکنون بیش از ۴ میلیون بازنشسته و مستمری‌بگیر تامین اجتماعی حقوق دریافت می‌کنند که از امروز حقوق بهمن ماه به حساب آنها واریز خواهد شد.
اولتیماتوم وزیر اقتصاد به بانک آینده و دیگر بانک‌های ناتراز
به گفته کارشناسان اقتصادی، شاخص‌های کلان اقتصادی متاثر از تحریم‌ و رکود، پرداخت سود سپرده بالا در بازه ۱۳۹۲ تا ۱۳۹۶ که همچنان به‌صورت خفیف ادامه دارد، همچنین ناکارآمدی بانک‌ها در اعتبارسنجی مشتریان، در ناترازی بانک‌ها و اضافه‌برداشتشان از بانک مرکزی در این سال‌ها موثر بوده است.
«آینده»ی، بی آینده/ پشت پرده مقاومت برای ادغام بانکی که روزی ۲۷۹ میلیارد تومان زیان می دهد
به دلیل عدم انتشار اصل صورت مالی ۹ ماهه ۱۴۰۲ بانک آینده، فقط رقم بدهی بانک آینده به نظام بانکی به ثبت رسیده است. به همین دلیل با روش نسبت گیری، اصل بدهی به بانک مرکزی برآورد شده است. متعاقبا نسبت بدهی بانک آینده به پول پولی و سهم این بدهی از کل پایه پولی در هر دوره، یک عدد برآوردی است. حالا باید دید پشت پرده مقاومت برخی مقامات ارشد نظام بانکی و بانک مرکزی با ادغام یا تعیین تکلیف بانک آینده چیست؟
دریافت وام فوری یکروزه با سفته / از 50 میلیون تا 1/000/000/000 ( یک میلیار تومان ) از بانک مهر - رسالت و ...
وام فوری یک روزه با سفته در بانک‌های آینده، رسالت، مهر ایران، بانک شهر و بانک تجارت یک فرصت ارزشمند برای تأمین نیازهای مالی است. در زیر، شرایط و جزئیات دریافت وام در هر یک از این بانک‌ها شرح داده شده است:
اگر کارت بانکی خود را گم کردیم چه کنیم؟
در صورت مفقود شدن کارت بانکی، اگر چنانچه در ساعات اداری باشد باید به نزدیک‌ترین شعبه بانک مورد نظر مراجعه و درخواست ابطال کارت قبلی و صدور کارت جدید کنید. در این صورت بانک کارت جدیدی با شماره ۱۶ رقمی متفاوت به شما می‌دهد اما شماره حساب شما همان شماره قبلی خواهد بود. برای دریافت کارت جدید از بانک لازم است کارت ملی خود را در دست داشته باشید.
 توضیحات مهم وزیر اقتصاد در مورد بانک آینده
وزیر اقتصاد می‌گوید: در مورد بانک‌های ناتراز از جمله بانک آینده، امسال بانک مرکزی برنامه بسیار دقیقی کتبا ابلاغ کرده و امیدوار هستیم که مسیر سال‌های گذشته که بر روی هم انباشت شده و اضافه برداشت‌های مستمر را رقم زده است و سال ۱۴۰۲ ترمزی بر این مسیر باشد که در طول ده سال گذشته مستمرا ادامه یافته است.
نحوه  دریافت وام 2 میلیارد تومانی بانک آینده
بانک اول - بانک آینده به منظور حمایت از تولید، اشتغال و کارآفرینی و همچنین برای خدمت رسانی ارزش آفرین به مددجویان و کارفرمایان طرح‌های اشتغال زایی سازمان بهزیستی تمامی مناطق، وام قرض الحسنه اعطا می‌کند. این وام 2 میلیارد تومانی تحت شرایطی به کارفرمایان پرداخت می‌شود.
 نحوه دریافت وام 50 میلیون تومانی بانک آینده +مبلغ اقساط
بانک اول - افرادی که برای خرید کالا کمبود نقدینگی دارند و مشتری بانک آینده هستند، می‌توانند از تسهیلات طرح «طراوت» استفاده کنند. این وام 50 میلیون تومانی به دارندگان سپرده بلندمدت بانک آینده تعلق می‌گیرد.
نحوه دریافت وام 20 میلیون تومانی و 50 میلیون تومانی بانک آینده
بانک اول - بانک آینده در دو طرح متفاوت با مقدار تسهیلات مختلف، برای مشتریان خود امکان خرید آسان انواع کالاها را فراهم کرده است. افراد با دریافت وام 20 میلیونی و 50 میلیون تومانی این بانک امکان خرید کالاها را دارند.
پذیره‌‌نویسی اوراق گواهی سپرده ۱۸درصدی بانک آینده آغاز شد
بانک اول - بانک آینده، اوراق گواهی سپرده مدت‌دار، ویژه سرمایه‌گذاری عام را پذیره‌نویسی می‌کند.
کدام بانک به سپرده های  خود سود 21 درصد پرداخت می کند؟
بانک اول- یکی از بانک های خصوصی کشور به سپرده های یکساله خود سود 21 درصد پرداخت می کند.
بانک آینده اعلام کرد: آغاز ثبت‌نام وام ۲۰ میلیونی خرید کالا، بدون چک و ضامن
بانک اول -در حال حاضر امکان دریافت ۲۰ میلیون تومان وام بانک آینده از طریق سایت لندو فراهم شده است. این وام بدون چک و ضامن و فقط با سفته ارائه می‌شود. می‌توانید قبل از تمام شدن فرصت ثبت‌نام، از طریق لینک زیر درخواست خود را رزرو کنید.
از کدام بانک ها وام با سود کم بگیریم؟
بانک اول - شرایط وام‌دهی بانک‌ها به مشتریان در حال حاضر سخت است و متقاضیان دریافت وام باید شروطی را داشته باشند تا بتوانند وام بگیرند. در این بین برخی از بانک‌ها وام با نرخ سود کمتر از پنج درصد می‌دهد که متقاضیان بسیار زیادی دارد.
نحوه دریافت وام 50 میلیون تومانی بانک آینده
بانک اول -بانک آینده از جمله نهادهایی است که در صورت داشتن منابع مالی کافی به منظور خرید کالا به مشتریان خود وام می‌دهد. این تسهیلات در قالب طرح «طراوت» به مشتریان واجد شرایط پرداخت می‌شود.
این وام فوری 20 میلیونی را بدون ضامن بگیرید+ شرایط جدید
بانک اول - بانک آینده به منظور کاهش هزینه خرید کالا با توجه به شرایط تورمی کنونی به مشتریان خود در قالب طرح «آینده داران» وام فوری اعطا می‌کند. افراد با این وام امکان خرید کالا از مجموعه ایران مال، بازار بزرگ ایران، را خواهند داشت.
افتتاح حساب در این بانک‌ها آنلاین است
بانک اول - برخی از بانک‌های فعال در شبکه بانکی کشور به صورت غیرحضوری خدماتی را به مشتریان خود می‌دهند، این در حالی است که همچنان برخی از بانک‌ها به دلیل آنکه شرایط احراز هویت به صورت آنلاین را ندارند این خدمت را به مشتریان خود ارائه نمی‌دهند.
شرایط دریافت وام با سود یک درصد / ۳ ضامن برای دریافت یک وام!
بانک اول -بعضی از بانک‌ها به مشتریان خود وام با نرخ بهره پایین می‌دهند. برخی از این بانک‌ها نرخ بهره را ۴٫۵ درصد وبعضی دیگر سود را یک درصد تعیین کرده‌اند. ولی از کدام بانک‌ها وام با بهره پایین می‌توان گرفت؟
تسهیلات یک میلیارد تومانی ارزان بانک آینده به مددجویان و کارفرمایان طرح های اشتغال زایی
بانک اول - بانک آینده به مددجویان و کارفرمایان طرح‌های اشتغال‌زایی سازمان بهزیستی کل کشور، تسهیلات یک میلیارد تومانی با کارمزد ۴ درصد اعطا می‌کند.
راهنمای  کامل دریافت وام فوری ۲۰ میلیون تومانی از بانک آینده
بانک اول - بانک آینده به ارائه ی وام فوری ۲۰ میلیون تومانی با هدف یاری‌ رساندن به اقشار مختلف جامعه و همچنین حمایت از تولید ملی و کالای ایرانی می پردازد!
 کدام بانک‌ها وام فوری می‌دهند؟/وام فوری ۲۰،۵۰و ۲۰۰ میلیونی +شرایط
بانک اول - اسامی و شرایط بانکهایی که وام فوری ۲۰، ۵۰ و ۲۰۰ میلیون تومانی می دهند
شرایط وام 20 میلیون تومانی ؛ بدون نیاز به ضامن و چک
بانک اول - فروشگاه اینترنتی لندو با همکاری بانک آینده تسهیلات 20 میلیون تومانی خرید کالا را برا متقاضیان ارائه داده است. به این منظور متقاضیان واجد شرایط با ارائه مدارک موردنیاز، امکان خرید کالا از فروشگاه‌های درگاه لندو را دارند.
آغاز ثبت نام وام ۲۰ میلیونی خرید کالا؛ بدون چک و ضامن!
بانک اول - هم‌اکنون امکان دریافت ۲۰ میلیون تومان وام برای خرید کالا از بانک آینده، بصورت کاملا آنلاین و بدون چک و ضامن فراهم است!
سکه های شما ضامن بانکی می شود
بانک اول - به‌دنبال پذیرش خزانه بانک آینده، به‌عنوان انبار بورس کالا، موجبات ارائه محصولِ «گواهی سپرده طلا» از سوی بورس کالا به فعالان بازار سرمایه، فراهم شده است.
وام  500 میلیون ریالی بانک آینده با سود 12 درصدی به همه متقاضیان
بانک اول - بانک آینده به تمام متقاضیان چه افرادی که از قبل در این بانک حساب دارند و چه افرادی که حساب ندارند تا سقف 500 میلیون ریال وام در قالب کارت اعتباری با سود 12 الی 18 درصدی پرداخت می کند.