بانک اول
سه شنبه ۱۲ مرداد ۱۴۰۰ 3 August2021
تفاوت ربع سکه بانکی با معمولی چیست و قیمت ربع سکه معمولی چقدر است ؟ تفاوت ربع سکه بانکی با معمولی چیست و قیمت ربع سکه معمولی چقدر است ؟

طلا سکه ارز : بانک اول - در این مقاله آموزشی سعی کردیم دید کلی نسبت به سکه و نحوه محاسبه نرخ سکه / سکه های بانکی و غیر بانکی و معمولی برای شما داشته باشیم

  • قیمت دلار در بازار امروز

    طلا سکه ارز : بانک اول - آخرین مظنه دلار در بازار ایران 25700 تومان است.در سال‌های گذشته ایران با تحریم‌های مختلفی از طرف آمریکا روبرو شده است. همین عامل تاثیر زیادی بر میزان صادرات و ارتباط ایران با کشورهای دیگر داشته است. به همین دلیل قیمت دلار در ایران با روند افزایشی روبرو شده است. علاوه بر فشارها و تحریم‌های آمریکا بازار ایران نیز بر قیمت ارزهای مختلف مخصوصا دلار تاثیر می‌گذارد.

  • قیمت دلار

    طلا سکه ارز : بانک اول - به روزرسانی لحظه ای قیمت دلار

  • قیمت طلا تا کجا سقوط خواهد کرد؟+پیش بینی

    طلا سکه ارز : بانک اول - از روز گذشته طلا یک سقوط بسیار عمیق را تجربه کرده است که همچنان نیز ادامه دارد. به نظر می رسد این سقوط قیمت هنوز هم در حال ادامه بوده و طلا را تا سطح های پایین تر همراهی می کند.

سرمقاله قیمت طلا تا کجا سقوط خواهد کرد؟+پیش بینی

بانک اول - از روز گذشته طلا یک سقوط بسیار عمیق را تجربه کرده است که همچنان نیز ادامه دارد. به نظر می رسد این سقوط قیمت هنوز هم در حال ادامه بوده و طلا را تا سطح های پایین تر همراهی می کند.

یادداشت قیمت دلار در بازار امروز

بانک اول - آخرین مظنه دلار در بازار ایران 25700 تومان است.در سال‌های گذشته ایران با تحریم‌های مختلفی از طرف آمریکا روبرو شده است. همین عامل تاثیر زیادی بر میزان صادرات و ارتباط ایران با کشورهای دیگر داشته است. به همین دلیل قیمت دلار در ایران با روند افزایشی روبرو شده است. علاوه بر فشارها و تحریم‌های آمریکا بازار ایران نیز بر قیمت ارزهای مختلف مخصوصا دلار تاثیر می‌گذارد.

طلا سکه ارز

دلار ۱۰ هزار تومانی در دولت رئیسی!

دلار ۱۰ هزار تومانی در دولت رئیسی!

بانک اول - حتی در خوشبینانه‌ترین سناریوی رئیس جمهور سابق در صورت آزاد شدن تمام هشت میلیارد دلار پول‌های بلوکه شده ایران در کره جنوبی نرخ دلار به ۱۵ هزار تومان می‌رسد اما همزمان با شروع به کار دولت رئیسی یک کارشناس درخواست داده تا نرخ دلار به ۱۰ هزار تومان برسد.
۱۲ مرداد ۱۴۰۰ ۰۱:۴۴ ب.ظ ۲۰ ۰
قیمت طلا، سکه و دلار امروز ۱۴۰۰/۰۵/۱۲/  قیمت دلار و طلا بالا رفت

قیمت طلا، سکه و دلار امروز ۱۴۰۰/۰۵/۱۲/ قیمت دلار و طلا بالا رفت

بانک اول - دلار امروز رشد را تجربه کرد و ۲۵,۵۲۰ (بیست و پنج هزار و پانصد و بیست ) تومان معامله شد. طلا هم گران شد.
۱۲ مرداد ۱۴۰۰ ۱۲:۱۰ ب.ظ ۱۳۲ ۰
آینده بازار طلا چگونه خواهد بود؟

آینده بازار طلا چگونه خواهد بود؟

بانک اول - رکود بازار طلا در آخرین روزهای دولت دوازدهم، از سویی به دلیل بلاتکلیفی و از طرفی هم تابع اخبار منتشر شده‌ای است که مرتبط با نتایج مذاکرات برجامی است .
۱۲ مرداد ۱۴۰۰ ۰۹:۳۱ ق.ظ ۲۲ ۰
پیش‌بینی قیمت طلا ۱۲ مرداد

پیش‌بینی قیمت طلا ۱۲ مرداد

بانک اول - در صورت تعطیلی بازار سکه، خریدها کاهش پیدا می کند و پایین آمدن حجم تقاضا منجر به ریزش قیمت سکه خواهد شد.
۱۱ مرداد ۱۴۰۰ ۰۶:۲۴ ب.ظ ۷۵ ۰
بازارهای مالی در هفته پیش رو /خبر خوب برای بازار طلا

بازارهای مالی در هفته پیش رو /خبر خوب برای بازار طلا

بانک اول - آیا طلا می‌تواند هفته آینده ۱۸۵۰ دلار معامله شود؟ فدرال رزرو بر داده‌های اشتغال متمرکز شده است و به نظر می‌رسد این خبر خوبی برای بازار طلا باشد.
۱۱ مرداد ۱۴۰۰ ۰۵:۰۵ ب.ظ ۷۷ ۰
قیمت طلا، سکه و دلار امروز ۱۴۰۰/۰۵/۱۱/ طلا و دلار ارزان شدند

قیمت طلا، سکه و دلار امروز ۱۴۰۰/۰۵/۱۱/ طلا و دلار ارزان شدند

بانک اول - قیمت دلار امروز پایین آمد و به ۲۵,۵۶۰ (بیست و پنج هزار و پانصد و شصت ) تومان رسید. سکه اما افزایش قیمت را تجربه کرد.
۱۱ مرداد ۱۴۰۰ ۱۲:۰۱ ب.ظ ۲۱۸ ۰
نکات مهم برای امنیت بیشتر در خرید سکه

نکات مهم برای امنیت بیشتر در خرید سکه

بانک اول - خریداران سکه برای اطمینان از خرید خود حتماً از واحدهای دارای جواز کسب سکه که دارای کارت سکه با نام همان مغازه و هولوگرام اتحادیه طلا و جواهر هستند، خرید کنند.
۱۰ مرداد ۱۴۰۰ ۰۸:۴۳ ب.ظ ۹۳ ۰
پیش‌بینی قیمت طلا ۱۱ مرداد

پیش‌بینی قیمت طلا ۱۱ مرداد

بانک اول - با وجود تعطیلی بازارهای جهانی، با توجه به کاهش نرخ ارز قیمت‌ها در بازار طلا و سکه امروز (یکشنبه) کاهشی بود. بر اساس افزایش تقاضا در بازار و نوسانات نرخ دلار در چند روز قبل ، پیش‌بینی‌ها از بازار طلا و سکه چگونه است؟
۱۰ مرداد ۱۴۰۰ ۰۶:۲۰ ب.ظ ۱۱۶ ۰
قیمت طلا، سکه و دلار امروز ۱۴۰۰/۰۵/۱۰/ دلار و سکه ارزان شدند

قیمت طلا، سکه و دلار امروز ۱۴۰۰/۰۵/۱۰/ دلار و سکه ارزان شدند

بانک اول - قیمت دلار امروز پایین آمد و به ۲۵,۷۸۰ (بیست و پنج هزار و هفتصد و هشتاد ) تومان رسید. سکه هم افت قیمت را تجربه کرد.
۱۰ مرداد ۱۴۰۰ ۱۲:۱۹ ب.ظ ۱۷۰ ۰
معایب سرمایه گذاری در طلا کدامند؟

معایب سرمایه گذاری در طلا کدامند؟

بانک اول - از گذشته تابحال یکی از مهمترین راه های سرمایه گذاری مردم، خرید طلا و سکه بوده است. این روزها افراد زیادی به دلیل وجود تحریم ها و تورم به دنبال راهی مطمئن برای سرمایه گذاری هستند.
۱۰ مرداد ۱۴۰۰ ۱۱:۴۴ ق.ظ ۲۳ ۰
 آیا قیمت طلا همچنان افزایش خواهد یافت؟

آیا قیمت طلا همچنان افزایش خواهد یافت؟

بانک اول - در ماه گذشته تورم ایالات متحده آمریکا به بالا ترین سطح خود در سیزده سال گذشته رسید اما با این وجود قیمت طلا به آن واکنش منفی نشان داده و قیمت آن کاهش قابل توجهی پیدا کرد.
۱۰ مرداد ۱۴۰۰ ۰۹:۱۲ ق.ظ ۱۰۵ ۰
نرخ ارز دلار سکه طلا یورو امروز شنبه ۱۴۰۰/۰۵/۰۹|پیشروی قیمت ها

نرخ ارز دلار سکه طلا یورو امروز شنبه ۱۴۰۰/۰۵/۰۹|پیشروی قیمت ها

بانک اول - قیمت سکه امروز با رشد همراه شد و به۱۱,۳۴۰,۰۰۰ (یازده میلیون و سیصد و چهل هزار)تومان رسید. قیمت طلا و دلار هم بالا رفت.
۰۹ مرداد ۱۴۰۰ ۱۱:۴۸ ق.ظ ۲۴۳ ۰
بانک اول در تلگرام
بانک اول در اینستاگرام
logo-samandehi