بانک اول
شنبه ۱۳ آذر۱۴۰۰ 4 December2021
تفاوت ربع سکه بانکی با معمولی چیست و قیمت ربع سکه معمولی چقدر است ؟ تفاوت ربع سکه بانکی با معمولی چیست و قیمت ربع سکه معمولی چقدر است ؟

طلا سکه ارز : بانک اول - در این مقاله آموزشی سعی کردیم دید کلی نسبت به سکه و نحوه محاسبه نرخ سکه / سکه های بانکی و غیر بانکی و معمولی برای شما داشته باشیم

  • قیمت دلار در بازار امروز

    طلا سکه ارز : بانک اول - آخرین مظنه دلار در بازار ایران 25700 تومان است.در سال‌های گذشته ایران با تحریم‌های مختلفی از طرف آمریکا روبرو شده است. همین عامل تاثیر زیادی بر میزان صادرات و ارتباط ایران با کشورهای دیگر داشته است. به همین دلیل قیمت دلار در ایران با روند افزایشی روبرو شده است. علاوه بر فشارها و تحریم‌های آمریکا بازار ایران نیز بر قیمت ارزهای مختلف مخصوصا دلار تاثیر می‌گذارد.

  • قیمت دلار

    طلا سکه ارز : بانک اول - به روزرسانی لحظه ای قیمت دلار

  • قیمت طلا تا کجا سقوط خواهد کرد؟+پیش بینی

    طلا سکه ارز : بانک اول - از روز گذشته طلا یک سقوط بسیار عمیق را تجربه کرده است که همچنان نیز ادامه دارد. به نظر می رسد این سقوط قیمت هنوز هم در حال ادامه بوده و طلا را تا سطح های پایین تر همراهی می کند.

سرمقاله قیمت طلا تا کجا سقوط خواهد کرد؟+پیش بینی

بانک اول - از روز گذشته طلا یک سقوط بسیار عمیق را تجربه کرده است که همچنان نیز ادامه دارد. به نظر می رسد این سقوط قیمت هنوز هم در حال ادامه بوده و طلا را تا سطح های پایین تر همراهی می کند.

یادداشت قیمت دلار در بازار امروز

بانک اول - آخرین مظنه دلار در بازار ایران 25700 تومان است.در سال‌های گذشته ایران با تحریم‌های مختلفی از طرف آمریکا روبرو شده است. همین عامل تاثیر زیادی بر میزان صادرات و ارتباط ایران با کشورهای دیگر داشته است. به همین دلیل قیمت دلار در ایران با روند افزایشی روبرو شده است. علاوه بر فشارها و تحریم‌های آمریکا بازار ایران نیز بر قیمت ارزهای مختلف مخصوصا دلار تاثیر می‌گذارد.

طلا سکه ارز

قیمت طلا، سکه و دلار امروز ۱۴۰۰/۰۹/۱۱

قیمت طلا، سکه و دلار امروز ۱۴۰۰/۰۹/۱۱

بانک اول - امروز قیمت دلار ۲۰ تومان کاهش یافت و به ۲۹,۲۲۰ (بیست و نه هزار و دویست و بیست ) تومان رسید. قیمت طلا و سکه هم پایین آمد.
۱۱ آذر ۱۴۰۰ ۱۲:۲۰ ب.ظ ۱۶۵ ۰
خرید و فروش طلا مشمول قانون مالیات بر عایدی سرمایه می شود؟

خرید و فروش طلا مشمول قانون مالیات بر عایدی سرمایه می شود؟

بانک اول - مالیات بر عایدی سرمایه جزو مالیات‌هایی است که در بیش از ۱۳۰ کشور در دنیا مورد استفاده قرار گرفته است. این پایه مالیاتی در واقع وسیله‌ای است برای مقابله با سوداگری و برای جلوگیری از ورود نقدینگی به بازارهای غیر واقعی مانند ارز، سکه، مسکن و خودرو.
۱۱ آذر ۱۴۰۰ ۰۹:۵۱ ق.ظ ۵۵ ۰
سود کلان ارز ۴۲۰۰ تومانی برای دلالان!

سود کلان ارز ۴۲۰۰ تومانی برای دلالان!

بانک اول - عضو هیات نمایندگان اتاق بازرگانی ایران می‌گوید با وجود هدف‌گذاری ارز ۴۲۰۰ تومانی در حمایت از اقشار کم درآمد، سود آن در این سال‌ها عملا به جیب دلال‌ها رفته است.
۱۰ آذر ۱۴۰۰ ۰۴:۲۳ ب.ظ ۵۶ ۰
نرخ ارز دلار سکه طلا یورو امروز چهارشنبه ۱۴۰۰/۰۹/۱۰

نرخ ارز دلار سکه طلا یورو امروز چهارشنبه ۱۴۰۰/۰۹/۱۰

بانک اول - در بازار ارز و طلای امروز قیمت طلا ، قیمت دلار و قیمت سکه پیشروی کردند.
۱۰ آذر ۱۴۰۰ ۱۲:۱۹ ب.ظ ۳۳۴ ۰
بازارها یک روز پس از مذاکرات / واکنش عجیب پراید به مذاکرات

بازارها یک روز پس از مذاکرات / واکنش عجیب پراید به مذاکرات

بانک اول - مذاکرات ایران و ۴ قدرت جهانی از روز دوشنبه ۸ آذر از سر گرفته شده است. واکنش بازارها به مذاکرات وین چگونه بوده است؟
۱۰ آذر ۱۴۰۰ ۱۱:۱۸ ق.ظ ۳۶۴ ۰
 فروش ارز فقط به متقاضی واقعی با شرایط خاص

فروش ارز فقط به متقاضی واقعی با شرایط خاص

بانک اول - معاون ارزی اسبق بانک مرکزی گفت: فروش ارز سهمیه‌ای صرفاً با کارت ملی تصمیم اشتباهی بود و مقررات اخیر بانک مرکزی مبنی‌بر دریافت ارز سهمیه‌ای مشروط به ارائه مدارکی خاص، اقدامی مثبت بوده است.
۱۰ آذر ۱۴۰۰ ۱۰:۴۰ ق.ظ ۱۳۸ ۰
کاهش عیار طلاهای جدید

کاهش عیار طلاهای جدید

بانک اول - رصد وضعیت تولید طلا در 10 شرکت برتر معدنکار طلای جهان در سه ماه سوم سال جاری میلادی علاوه بر افت تولید این بخش از افت عیار طلای استخراجی در این مدت حکایت دارد.
۰۹ آذر ۱۴۰۰ ۰۶:۴۶ ب.ظ ۴۹ ۰
قیمت طلا، دلار، سکه و ارز امروز ۱۴۰۰/۰۹/۰۹

قیمت طلا، دلار، سکه و ارز امروز ۱۴۰۰/۰۹/۰۹

بانک اول - امروز در بازار آزاد تا این لحظه قیمت طلای ۱۸ عیار هر گرم یک میلیون و ۲۵۴ هزار تومان، قیمت سکه تمام‌بهار آزادی طرح جدید ۱۲ میلیون و ۶۰۰ هزار تومان و قیمت دلار ۲۹ هزار و ۳۰۰ تومان است.
۰۹ آذر ۱۴۰۰ ۱۱:۴۹ ق.ظ ۱۰۵ ۰
قیمت سکه دلار و یورو  امروز 8 آذر 1400

قیمت سکه دلار و یورو امروز 8 آذر 1400

بانک اول - امروز قیمت سکه ، قیمت دلار و قیمت یورو در بازار امروز پیشروی کرد.
۰۸ آذر ۱۴۰۰ ۱۱:۵۵ ق.ظ ۴۲۱ ۰
تاثیر مذاکرات بر بازار طلا/ تا یک ماه آینده طلا نخرید!

تاثیر مذاکرات بر بازار طلا/ تا یک ماه آینده طلا نخرید!

بانک اول - نشست وین برای مذاکره در مورد احیای برجام، امروز دوشنبه ۸ آذر، بار دیگر از سر گرفته می‌شود. تحلیل کارشناسان از تاثیر مذاکرات بر بازار طلا و روند قیمتی فلز گرانبها در ماه‌های پیش رو چیست؟
۰۸ آذر ۱۴۰۰ ۱۱:۲۸ ق.ظ ۲۰۷ ۰
پیش بینی مهم از آینده قیمت طلا و دلار

پیش بینی مهم از آینده قیمت طلا و دلار

بانک اول - شاخص بورس امروز روند با ثباتی داشت و تنها ۱۲ هزار و ۹۹ واحد رشد کرد. قیمت دلار امرو روند کاهشی داشت. بازار رمزارزها همچنان با ثبات نسبی همراه است و نوسان زیادی ندارد.
۰۷ آذر ۱۴۰۰ ۰۶:۵۳ ب.ظ ۲۱۸ ۰
اعلام نرخ ارز بدون ذکر نام صرافی ممنوع شد

اعلام نرخ ارز بدون ذکر نام صرافی ممنوع شد

بانک اول - کانون صرافان ایران در اطلاعیه‌ای اعلام کرد: اعلام و انتشار نرخ ارز بدون ذکر منبع و نام صرافی ممنوع است و شرکت‌های صرافی دارای مجوز موظف به اعلام نرخ ارز هستند.
۰۷ آذر ۱۴۰۰ ۰۳:۳۷ ب.ظ ۵۱ ۰
بانک اول در تلگرام
بانک اول در اینستاگرام
logo-samandehi