بانک اول
سه شنبه ۲۷ مهر ۱۴۰۰ 19 October2021
سرمقاله ۸ درس موفقیت از وارن بافت، یکی از ثروتمندترین مردان جهان

بانک اول - دارایی خالص وارن بافت اکنون حدود ۷۹ میلیار دلار است! بافت از طریق سرمایه‌گذاری هوشمندانه در دنیای سهام، میلیاردها دلار به دست آورده‌است و اساساً هوشمندترین سرمایه‌گذار جهان محسوب می‌شود. طبیعی است که بسیاری از مردم دوست دارند درس‌های موفقیت وارن بافت را بشنوند. در این نوشتار ۸ درس موفقیت از او را خواهیم دید.

یادداشت راز کلیدی یک سرمایه‌گذاری موفق و پرسود

بانک اول - اگر می خواهید به عنوان یک سرمایه گذار، موفق عمل کنید یک کار کلیدی وجود دارد که در صورت اجرای آن می توانید انتظار سود خوبی را از تلاش خود داشته باشید.

سواد مالی و موفقیت

مشاغل پردرآمدی که می‌توانید با آن‌ها پول پارو کنید

مشاغل پردرآمدی که می‌توانید با آن‌ها پول پارو کنید

بانک اول - برخی از مشاغل وجود دارند که با فعالیت در آن‌ها می‌توانید درآمد خود را افزایش دهید.
۱۵ مهر ۱۴۰۰ ۰۹:۳۱ ق.ظ ۴۳۵۳ ۰
۱۱ نکته کارآمد برای توسعه کسب و کار اینترنتی

۱۱ نکته کارآمد برای توسعه کسب و کار اینترنتی

بانک اول - با شیوع بیماری کرونا کسب و کار‌های مجازی قوت گرفتند و افراد زیادی هم به کار مجازی روی آورند، اما باید توجه داشت که راه اندازی یک تجارت الکترونیک هرگز آسان نیست.
۱۳ مهر ۱۴۰۰ ۰۱:۴۲ ب.ظ ۹۸ ۰
این افراد  باید منتظر از دست رفتن سرمایه خود باشند

این افراد باید منتظر از دست رفتن سرمایه خود باشند

بانک اول - در سقوط های شدید بازار افراد بسیار زیادی متضرر می شوند اما ضرر یا سود در این شرایط اغلب به تصمیمات سرمایه گذاری شما در هنگام سقوط بازار و پیش از ان باز می گردد.
۰۶ مهر ۱۴۰۰ ۱۲:۱۲ ب.ظ ۵۳۰۹ ۰
چگونه بدهی های خود را مدیریت کنیم ؟

چگونه بدهی های خود را مدیریت کنیم ؟

بانک اول - بسیاری از افراد پس از دریافت وام ها در بازگرداندن آن و پرداخت اقساط وام ها، دچار مشکلاتی می شوند که آنها را با دردسرهای بزرگتری مواجه می کند! گاهاً افراد برای پرداخت اقساط وام قبلی خود ناگزیر به دریافت وام جدیدتری می شوند و به همین ترتیب به اقساط خود اضافه می کنند.
۰۵ مهر ۱۴۰۰ ۰۹:۱۷ ق.ظ ۳۱۶ ۰
پس‌انداز ریالی بازدهی بیشتری دارد یا دلاری ؟

پس‌انداز ریالی بازدهی بیشتری دارد یا دلاری ؟

بانک اول - شواهد و نتایج پژوهشی که مبنای این یادداشت قرار گرفته گواه آنست که پس‌انداز و سپرده‌گذاری بر پایه پول ملی به طور کلی عایدی بیشتر یا حداقل برابر با بازده سرمایه‌گذاری با دلار به دست می‌دهد.
۰۴ مهر ۱۴۰۰ ۱۱:۱۱ ق.ظ ۲۳۸ ۰
در نیمه دوم سال ۱۴۰۰ در کدام بازار سرمایه گذاری کنیم ؟

در نیمه دوم سال ۱۴۰۰ در کدام بازار سرمایه گذاری کنیم ؟

بانک اول - شاید شما هم جزء افرادی باشید که اندک پولی را به عنوان پس انداز کنار گذاشته اید و اما به دلیل شرایط تورمی نگران از بین رفتن ارزش قدرت خرید آن هستید. برای اینکه بدانید در نیمه دوم سال، پول خود را چگونه و در چه بازارهایی سرمایه گذاری کنید تا سود بیشتری نصیب شما شود، این مطلب را بخوانید
۰۱ مهر ۱۴۰۰ ۱۲:۴۶ ب.ظ ۱۹۱۶ ۰
با گواهی سپرده سکه طلا بانک ملت هم سکه طلا  دارید هم وثیقه وام و تسهیلات

با گواهی سپرده سکه طلا بانک ملت هم سکه طلا دارید هم وثیقه وام و تسهیلات

بانک اول- گواهی سکه برگه ای است که نشان‌دهنده مالکیت فرد بر تعداد مشخصی سکه است. لذا هیچ تفاوتی با سکه فیزیکی نداشته و حتی از نظر ضریب امنیت در نگهداری و حمل و نقل مزایای بسیاری نسبت به سکه فیزیکی دارد.علاوه بر این گواهی سکه مزایای بسیار دیگری از جمله قابلیت وثیقه جهت دریافت وام و تسهیلات را دارد.
۲۸ شهریور ۱۴۰۰ ۱۰:۵۵ ب.ظ ۱۱۱۵۳ ۰
راهکارهایی که با آن می توانید پول خود را دوبرابر کنید

راهکارهایی که با آن می توانید پول خود را دوبرابر کنید

بانک اول - بسیاری از افراد یک حساب پس انداز دارند که پول خود را در آنجا نگهداری کرده و ان را برای آینده ذخیره می کنند. اما شما می توانید آن پول را سرمایه گذاری کرده و اجازه دهید که پولتان دو برابر شود.
۲۱ شهریور ۱۴۰۰ ۰۳:۲۶ ب.ظ ۷۱۵ ۰
 چطور در سال ۱۴۱۰ در ایران پول در بیاوریم؟

چطور در سال ۱۴۱۰ در ایران پول در بیاوریم؟

بانک اول - در ایران، تا همین چند سال پیش «مغازه‌زدن» و «جنس‌آوردن» از کشورهایی مانند ترکیه، کسب‌وکاری بود که می‌توانست دست‌کم بر روی کاغذ، شما را پولدار کند. از طرف دیگر، «بساز‌بفروشی» هم تا همین چند سال پیش، نمادی بود از ثروت‌سازیِ یک‌شبه و شغلی که افراد با سرمایه‌ای بالاتر از حد متوسط می‌توانستند به آن ورود کنند و سود کلان ببرند.
۱۹ شهریور ۱۴۰۰ ۰۱:۵۶ ب.ظ ۱۷۶۲ ۰
چگونه درآمد خود را را «پس انداز» کنیم ؟

چگونه درآمد خود را را «پس انداز» کنیم ؟

بانک اول - یک کارشناس اقتصادی گفت :‌پس انداز فرمول خاصی ندارد اما بهترین پیشنهاد این است که 70 درصد درآمد خرج شود و 30 درصد آن خرج نشود که از این ۳۰ درصد، ۱۰ درصد برای کمک کردن، ۱۰ درصد برای اتفاقات پیش بینی نشده و ۱۰ درصد برای سرمایه گذاری اختصاص می‌یابد.
۱۵ شهریور ۱۴۰۰ ۰۲:۳۸ ب.ظ ۲۱۱ ۰
14 راهکار  برای چند برابر کردن پول

14 راهکار برای چند برابر کردن پول

بانک اول - چند برابر کردن پول ممکن است برای بسیاری یک رویای محال و دست‌نیافتنی باشد. اما اگر فرد ریسک‌پذیر و باهوشی باشید، می‌توانید بعد از چند سال میزان سرمایه‌ی خود را چند برابر کنید.
۱۵ مرداد ۱۴۰۰ ۰۳:۵۳ ب.ظ ۹۶۱ ۰
ثروتمندترین افراد هر کشور چه کسانی هستند؟

ثروتمندترین افراد هر کشور چه کسانی هستند؟

بانک اول - اگرچه شیوع کرونا در جهان تاکنون منجر به ورشکستگی شمار زیادی از کسب و کارها و بیکاری و یا کاهش درآمد چشمگیر بخشی از شاغلان در سطح جهان شده است اما روند افزایش ثروت افراد ثروتمند در جهان نه تنها متوقف نشده که سرعت آن نسبت به سال قبل از شیوع کرونا بیشتر هم شده است.
۱۲ مرداد ۱۴۰۰ ۰۲:۱۵ ب.ظ ۱۹۹ ۰
بانک اول در تلگرام
بانک اول در اینستاگرام
logo-samandehi