بانک اول
شنبه ۷ خرداد ۱۴۰۱ 28 May2022
وام و تسهیلات بانک مسکن (خرید واحد مسکونی) وام و تسهیلات بانک مسکن (خرید واحد مسکونی)

وام و تسهیلات بانکی : بانک ها : بانک اول -آشنایی با انواع وام و تسهیلات بانک مسکن و نحوه دریافت آنها

سرمقاله وام و تسهیلات بانک مسکن (خرید واحد مسکونی) تسهیلات بانک مسکن

بانک اول -آشنایی با انواع وام و تسهیلات بانک مسکن و نحوه دریافت آنها

یادداشت راهنمای کامل ثبت نام و دریافت وام ازدواج

بانک اول - برای ثبت نام وام باید ابتدا از طریق سایت بانک مرکزی به نشانی cbi.ir اقدام نمایید. هر یک از زوجین باید به صورت جداگانه نسبت به ثبت نام و تکمیل فرم اقدام کنند. در صفحه مربوط به ثبت نام بر روی لینک ثبت نام جدید کلیک کنید. اطلاعات شخصی خود از جمله شماره شناسنامه، کد ملی و تاریخ تولد خود را وارد نمایید. با توجه به اینکه تسهیلات قرض الحسنه ازدواج فقط یک بار به هر متقاضی اعطا می‌گردد، فرد باید متعهد شود که قبلا از این تسهیلات استفاده نکرده است. در غیر این صورت بانک مربوطه از پرداخت وام ازدوا

وام و تسهیلات بانکی

پرداخت وام ۷۰۰ میلیونی به مستاجران

پرداخت وام ۷۰۰ میلیونی به مستاجران

بانک اول - وام ۷۰۰ میلیون تومانی که وزیر راه و شهرسازی پیشنهاد آن را به شورای پول اعتبار داده، در صورت تصویب می‌تواند ۵۰ تا ۷۰ درصد قیمت مسکن در بعضی مناطق جنوبی تهران را پوشش دهد.
۰۵ خرداد ۱۴۰۱ ۰۲:۰۶ ب.ظ ۱۶۷۰ ۰
چگونه وام قرض الحسنه بگیریم؟

چگونه وام قرض الحسنه بگیریم؟

بانک اول - وام قرض الحسنه یکی از بهترین طرح‌های تسهیلات بانک‌ها می‌باشد. شاید فکر کنید دریافت وام قرض الحسنه کار سختی می‌باشد اما در این گزارش روش دریافت وام قرض الحسنه از ۷ بانک رسالت، مهر ایران، سینا، ملی، پست بانک، اقتصاد نوین و صادرات آمده است.
۰۵ خرداد ۱۴۰۱ ۱۲:۴۳ ب.ظ ۹۰۵۶ ۰
راهنمای  کامل دریافت وام ودیعه مسکن

راهنمای کامل دریافت وام ودیعه مسکن

بانک اول - کسانی که برای تامین پول پیش مسکن یا ودیعه مسکن‌شان دچار مشکل جدی هستند می‌توانند برای دریافت وام ودیعه مسکن اقدام کنند. هدف اصلی این وام، زنان سرپرست خانوار، حقوق‌بگیران، کارگران، مستمری‌بگیران و بازنشستگان هستند و در اولویت پرداخت این وام قرار دارند. خانواده‌های ۵ نفره، خانه‌اولی‌ها و کسانی که امسال ازدواج کرده‌اند، نیز می‌توانند برای وام ودیعه مسکن اقدام کنند.
۰۵ خرداد ۱۴۰۱ ۱۰:۳۶ ق.ظ ۲۶۲۷۰ ۲
شرایط  دریافت وام 20 میلیون تومانی بانک ملی

شرایط دریافت وام 20 میلیون تومانی بانک ملی

بانک اول - بانک ملی ایران یک وام متفاوت با ترهین طلا به مشتریان خود ارائه داده است. این وام 20 میلیون تومانی در بانک کارگشایی، زیرمجموعه بانک ملی، در قبال رهن گذاشتن مقدار مشخصی طلا به متقاضیان ارائه می‌شود.
۰۵ خرداد ۱۴۰۱ ۰۹:۲۹ ق.ظ ۹۴۷۲ ۱
تسهیلات بانکی ودیعه مسکن برای متقاضیان واجد شرایط افزایش یافت

تسهیلات بانکی ودیعه مسکن برای متقاضیان واجد شرایط افزایش یافت

بانک اول - جلسه ساماندهی بازار اجاره مسکن صبح امروز چهارشنبه به ریاست معاون اول رئیس جمهور برگزار شد و پیشنهادات وزارت راه و شهرسازی برای ساماندهی بازار اجاره مسکن و کمک های حمایتی دولت و ارایه تسهیلات بانکی به متقاضیان واجد شرایط مورد بحث و بررسی قرار گرفت.
۰۴ خرداد ۱۴۰۱ ۰۲:۱۷ ب.ظ ۱۶۴ ۰
قسط ۲.۵ میلیون تومانی برای وام ۱۰۰ میلیونی ودیعه مسکن

قسط ۲.۵ میلیون تومانی برای وام ۱۰۰ میلیونی ودیعه مسکن

با موافقت شورای پول و اعتبار، سقف پرداخت وام کمک ودیعه مسکن در تهران، شهرستان‌ها و سایر شهرها افزایش پیدا کرد که بررسی‌ها نشان می‌دهد مستاجران تهرانی برای وام ۱۰۰ میلیونی ودیعه مسکن باید ماهانه تقریبا ۲.۵ میلیون تومان قسط بدهند.
۰۴ خرداد ۱۴۰۱ ۰۲:۰۴ ب.ظ ۴۶۲ ۰
همه چیز در مورد وام فرزند آوری

همه چیز در مورد وام فرزند آوری

بانک اول - اگر هنوز نمی‌دانید شرایط گرفتن وام فرزندآوری چیست و به چه کسانی تعلق می‌گیرد، یا برای گرفتن تسهیلات فرزندآوری چه اقداماتی باید انجام داد، این مطلب را دنبال کنید.
۰۴ خرداد ۱۴۰۱ ۱۲:۵۴ ب.ظ ۶۹۷ ۰
شرایط وام نقدی 100 میلیون تومانی بانک کشاورزی

شرایط وام نقدی 100 میلیون تومانی بانک کشاورزی

بانک اول - بانک کشاورزی به منظور حمایت از کشاورزان، به ویژه گندم کاران، وام نقدی 100 میلیونی را تحت عنوان «طرح حامی گندم» اعطا می‌کند. این وام متخص گروه کشاورزان است.
۰۴ خرداد ۱۴۰۱ ۱۰:۰۴ ق.ظ ۹۲۲ ۰
جزئیات وام ۱۰۰ میلیون تومانی ودیعه مسکن /اقساط این وام چقدر است؟

جزئیات وام ۱۰۰ میلیون تومانی ودیعه مسکن /اقساط این وام چقدر است؟

بانک اول - مبلغ وام ودیعه مسکن افزایش یافت و در تهران به ۱۰۰ میلیون تومان، در مراکز استان‌ها به ۷۰ میلیون تومان و در شهرهای بالای به ۲۰۰ هزار نفر هم به ۴۰ میلیون تومان افزایش یافت. اما جزییات دریافت وام ودیعه مسکن چیست و اقساط این وام چقدر است؟
۰۴ خرداد ۱۴۰۱ ۰۹:۱۵ ق.ظ ۷۲۷۲ ۰
دریافت وام بدون حضور در بانک | آنلاین حساب باز کنید و وام بگیرید

دریافت وام بدون حضور در بانک | آنلاین حساب باز کنید و وام بگیرید

بانک اول - طبق بخشنامه بانک مرکزی بانک‌ها موظف شدند زیرساخت‌های لازم را برای ارائه غیرحضوری و آنلاین خدمات بانکی شامل افتتاح حساب و دریافت تسهیلات فراهم کنند.
۰۳ خرداد ۱۴۰۱ ۰۶:۵۳ ب.ظ ۵۰۸۴ ۲
بانک‌ها در تسهیلات‌دهی خرد بدون تضامین سخت نگیرند

بانک‌ها در تسهیلات‌دهی خرد بدون تضامین سخت نگیرند

بانک اول - وزیر امور اقتصادی و دارایی گفت: تحول در بانک‌ها به این معنی است که در عرصه وام‌های خرد بانکها قرار است، بدون تضامین شداد و غلاظ باشد.
۰۳ خرداد ۱۴۰۱ ۰۶:۴۱ ب.ظ ۱۷۶ ۰
وام اجاره در تهران ۱۰۰ میلیون تومان می‌شود؟

وام اجاره در تهران ۱۰۰ میلیون تومان می‌شود؟

بانک اول - وزارت راه و شهرسازی به منظور کنترل بازار اجاره چهار سیاست شامل پرداخت وام ودیعه مسکن، تدوین لایحه اجاره‌داری حرفه‌ای، ساخت واحدهای استیجاری در قالب نهضت ملی مسکن و تسهیل‌گری برای خانه‌دار شدن دهک‌های متوسط را در دستور کار قرار داده و پیشنهاد افزایش سقف وام ودیعه از ۶۰ به ۱۰۰ میلیون تومان را ارایه کرده که دولت در حال بررسی آن است.
۰۳ خرداد ۱۴۰۱ ۰۵:۴۹ ب.ظ ۲۱۳ ۰
بنر تبلیغاتی آرون گروپ
بانک اول در تلگرام
بانک اول در اینستاگرام
logo-samandehi