ﺳﻪشنبه, 9 خرداد 1402 2023,May

طرح های ویژه تسهیلاتی و وام

وام بدون بهره 300 میلیون تومانی بانک مهر ایران
مدیرعامل بانک قرض الحسنه مهر ایران گفت مردم می‌توانند از یک میلیون تا ۳۰۰ میلیون تومان وام بدون بهره از صندوق قرض‌الحسنه مهر ایران با مراجعه به شعب دربافت کنند
هفت برنامه برای کمک به مستاجران
سقف تسهیلات کمک ودیعه مسکن که تا پیش از این ۱۰۰ میلیون تومان بود به ۲۰۰ میلیون تومان در تهران افزایش یافته و این در حالی است که مجلس و دولت در قالب طرحی برای کنترل بازار مسکن و اجاره بها، هفت راهکار برای ساماندهی این بازار ارایه داده‌اند
بانک رفاه کارگران به کارکنان کارفرمایان سازمان تامین اجتماعی و دانشگاه ها تسهیلات پرداخت می‌کند
کارفرمایان سازمان تامین اجتماعی (اشخاص حقیقی و حقوقی) و تمامی دانشگاه‌ها از جمله دانشگاه‌های علوم پزشکی، سازمان‌ها، مؤسسات، مراکز آموزشی، خدماتی، بهداشتی، درمانی و بیمارستانهای خصوصی و ... جامعه هدف این طرح را تشکیل می‌دهند.
مبلغ اقساط وام ۴ دهک در طرح نهضت ملی مسکن ۲.۵ میلیون تومان شد
هادی عباسی» معاون مسکن و ساختمان وزارت راه و شهرسازی در هفته گذشته اعلام کرد: در شورای عالی مسکن با حمایت رییس جمهور ۴۰۰ میلیون تومان وام نهضت ملی مسکن، ۱۵ ساله با سود ۲ درصد برای دهک‌های یک تا چهارم متقاضی تخصیص یافت.
شرایط دریافت وام 200 میلیون تومانی بانک شهر
قشر فرهنگی کشور که از مشتریان بانک شهر هستند می‌توانند به منظور رفع کمبود نقدینگی برای خرید کالای بادوام، تعمیر و بازسازی مسکن و تامین ودیعه خانه از وام 200 میلیون تومانی طرح «اساتید» این مجموعه استفاده کنند.
پرداخت وام کمتر از ۱۰۰ میلیون متوقف شد؟
نایب رئیس کمیسیون برنامه و بودجه مجلس شورای اسلامی گفت که بانک‌ها پرداخت وام‌های کمتر از ۱۰۰ میلیون تومان را بلوکه کرده و پرداخت وام متوقف شده است.
ثبت‌ نام وام ودیعه مسکن مستاجران ۱۴۰۲/ لینک ثبت نام
متقاضی تسهیلات اجاره‌خانه در درجه اول باید متاهل یا سرپرست خانواده باشد، هر چند زنان مجرد بالای ۳۵ سال و مردان مجرد بالای ۴۵ سال می‌توانند بر اساس شروطی مشخص می‌توانند برای دریافت آن اقدام کنند.
وام  ودیعه مسکن فقط به این افراد تعلق می گیرد
شرایط دریافت وام ودیعه مسکن اعلام شد.
کدام بانک ها وام خرید خودرو می دهند؟ + مبلغ و سود وام
در حال حاضر یازده بانک تسهیلات خرید خودرو به متقاضیان می‌دهند.
آغاز  ثبت نام  وام ضروری بازنشستگان کشوری+  مبلغ، شرایط ثبت‌نام و نحوه دریافت وام
طبق اعلام صندوق بازنشستگی کشوری، سامانه ثبت نام اینترنتی «وام ضروری» بازنشستگان کشوری از امروز، شنبه ششم خرداد ماه فعال شده و در طول سال نیز به طور مستمر فعال خواهد بود.
تسهیلات جدید برای خانه دار شدن دهک های پایین
برای دهک ۳ و ۴ تسهیلات ۳۰۰ میلیون تومانی با بازپرداخت ۱۵ ساله و سود ۲ درصد پیش بینی شده است.
شرایط دریافت وام 100 میلیون تومانی بانک گردشگری
بانک گردشگری به منظور جبران کمبود نقدینگی مشتریان خود برای خرید کالاهای بادوام و لوازم خانگی، طرح تسهیلاتی «خرید کالا» را ارائه داده است. سقف وام این طرح به 100 میلیون تومان می‌رسد.
امکان دریافت دوباره وام ودیعه مسکن فراهم می‌شود
مشاور وزیر راه با اشاره به اینکه ۹۰ درصد بنگاه‌های املاک کد رهگیری صادر می‌کنند،گفت: پیشنهاد استفاده از ابزار مالی برای حمایت از مستأجران را به بانک مرکزی داده‌ایم.
نوبت اول وام ضروری ۳۰ میلیون تومانی بازنشستگان کشوری واریز شد / ثبت نام  وام ضروری از روز شنبه ۶ خرداد
مدیرعامل صندوق بازنشستگی کشوری گفت: مرحله اول وام ۳۰ میلیون تومانی به حساب ۳۲ هزار نفر از متقاضیان واجد شرایط تا آخر شب گذشته ( سوم خردادماه) واریز شد.
تصویب وام ۴۰۰ میلیونی مسکن ملی با سود ۲ درصد
عباسی درباره اینکه قرار بود در فاز اول نهضت ملی مسکن ٢ میلیون واحد به مردم تحویل شود و مردادماه زمان اجرای فاز اول تمام می‌شود، تا دو ماه دیگر چند واحد تحویل خواهد شد، اظهار کرد: در حال حاضر زمین ١۵٠ هزار واحد مسکونی برای دسته‌های گروهی و انفرادی، زمین ۵۵٠ هزار واحد گروه انبوه‌سازان، زمین ١١۵ هزار واحد نیرو‌های مسلح، زمین ١٠٠ هزار واحدشهری در بافت فرسوده، زمین ١٠٠ هزار واحد خود مالکی، زمین ٢٢٠ هزار واحد روستایی تامین و ساخت این واحد‌ها آغاز شده است.
طرح تسهیلات قرض‌الحسنه «چشمه» بانک سینا رونمایی شد
در راستای اجرای طرح راهبردی کسب‌وکار بانک سینا و توسعه خدمات و محصولات متناسب با نیازهای روز مشتریان، از طرح قرض‌الحسنه «چشمه» رونمایی شد.
 وام ۴۰۰ میلیونی مسکن ملی با سود ۲ درصد برای این افراد
معاون وزیر راه و شهرسازی از تصویب پرداخت وام ۴۰۰ میلیون تومانی با سود ۲ درصد برای این افراد خبر داد.
فروش خودروهای مونتاژی بر مبنای قیمت مصوب/ گرانفروشی را گزارش کنید
رئیس سازمان حمایت مصرف کنندگان و تولیدکنندگان گفت: چنانچه شرکت‌های تولید کننده خودروهای مونتاژی رقم‌های بیشتر از مصوبات شورای رقابت درخواست کنند مردم می‌توانند شکایت کنند.
چگونه می توان برای سفر وام گرفت ؟ + مبلغ و سود وام
اگر فکر می‌کنید وام سفر را از بانک گردشگری بگیرید، سخت در اشتباهید. تنها بانکی که در حال حاضر عنوانی به نام «وام سفر» در تسهیلاتش دارد، بانک رسالت است.
شرایط دریافت وام 30 میلیون تومانی بانک تجارت
زوج‌هایی که مشتری بانک تجارت هستند و به دریافت تسهیلات برای شروع زندگی خود تمایل دارند بهتر است برای طرح «زوج مهر» درخواست بدهند. مبلغ وام این طرح 30 میلیون تومان است.
 شرایط دریافت وام فوری بدون ضامن بانک ملت
مشتریان بانک ملت می‌توانند وام بدون ضامن دریافت کنند. سقف وام فوری بدون ضامن این بانک ۱۰۰ میلیون تومان است.
شرایط دریافت وام 100 میلیون تومانی بانک توسعه تعاون
بانک توسعه تعاون به مشتریان واجد شرایط خود که کمبود نقدینگی دارند می‌توانند با افتتاح حساب قرض الحسنه و ایجاد میانگین مناسب برای وام طرح «کوثر» درخواست بدهند.
افزایش پرداخت وام ازدواج و فرزند
وی با بیان اینکه عملکرد شبکه بانکی در پرداخت این تسهیلات در سنوات گذشته که همواره مورد تقدیر مقامات و نهادهای ذیربط از جمله مجلس شورای اسلامی، دولت و ... گردیده بیانگر حساسیت و اهمیت این موضوع برای بانک مرکزی است، افزود: همچنین لازم بذکر است روند سنوات گذشته نیز موید افزایش سرعت پرداخت تسهیلات قرض الحسنه از خرداد ماه بوده و از میزان انتظار دریافت تسهیلات کاسته خواهد شد.
شرایط لازم برای دریافت جدیدترین وام بانک رفاه چیست؟
تمامی اشخاص حقیقی مشتری بانک رفاه که کمبود نقدینگی دارند و در یکی از شعب این مجموعه سپرده سرمایه گذاری بلندمدت افتتاح کرده‌اند، امکان دریافت وام طرح «مهر رفاه» دارند.
مبلغ و شرایط دریافت وام دانشجویی در نیمسال دوم تحصیلی /فرصت ثبت‌نام تمدید شد
صندوق رفاه دانشجویان وزارت علوم ضمن اعلام مهلت جدید زمان ثبت‌نام وام‌های دانشجویی در نیمسال دوم تحصیلی دانشگاه‌ها و موسسات آموزش عالی، مبلغ و شرایط دریافت این وام‌ها را اعلام کرد.
وام فوری 300 میلیون ریالی ثبت نام خودرو و وکالتی کردن حساب در طرح یک یکپارچه خودرو در این بانک
بانک ایران زمین در طرح جدید خود جهت وکالتی کردن حساب و ثبت نام خودرو در سامانه یکپارچه خودرو مبلغ 300 میلیون ریال وام پرداخت می کند.
 سقف وام ساخت مسکن به ۵۵۰ میلیون تومان افزایش یافت
رییس بنیاد مسکن کشور از افزایش سقف وام ساخت مسکن شهری به ۵۵۰ میلیون تومان خبر داد.
 امکان وکالتی نمودن طرح‌های تسهیلاتی «نگین مهر» و «نگین آتیه» در بانک سپه فراهم شد
بانک سپه در راستای تسهیل شرایط حضور مشتریان خود در طرح یکپارچه عرضه خودروهای داخلی، امکان وکالتی شدن سپرده طرح‌های نگین مهر و نگین آتیه را فراهم کرد.
ثبت‌نام وام ازدواج و فرزند کاملا رایگان است
ر همین اساس متقاضیان مراقب کلاهبرداری باشند و فقط از طریق سامانه تسهیلات قرض‌الحسنه ازدواج و سامانه تسهیلات قرض‌الحسنه فرزند به آدرس https://ve.cbi.ir برای ثبت‌نام این تسهیلات اقدام و از پرداخت هزینه و وارد کردن اطلاعات خود در سایت‌های غیرمرتبط اکیداً خودداری کنند.
وام 50 میلیون تومانی ناباروری را چگونه دریافت کنیم؟
تسهیلات ناباروری جزو وام‌های جدیدی است که از سال 1400 به متقاضیان آن داده می‌شود. وامی که تا سقف 50 میلیون تومان پرداخت می‌شود و کارمزد آن هم 4درصد است. این تسهیلات در واقع در دسته وام‌های قرض‌الحسنه دسته‌بندی می‌شود که بانک سود زیادی از وام‌گیرنده طلب نمی‌کند.
دو راهکار برای دریافت وام فوری + شرایط دریافت
فرض کنید نیاز به دریافت وام فوری دارید، اما نمی‌دانید از کجا و چطور اقدام به دریافت آن کنید. معمولا دو راهکار برای دریافت وام فوری وجود دارد
وام 300 میلیونی و 1 میلیاردی بانک رفاه به چه افرادی تعلق می گیرد؟
مشتریان بانک رفاه کارگران اعم از حقیقی و حقوقی که در یکی از شعب این مجموعه سپرده جاری دارند در صورت کمبود نقدینگی می‌توانند برای وام طرح «حرکت» درخواست بدهند.
سود ۲.۱میلیاردتومانی وام نهضت ملی مسکن
درحالی وزیر راه و شهرسازی از افزایش وام نهضت ملی مسکن به ۵۵۰میلیون تومان خبر داده است که سود این وام بدون احتساب یارانه‌های دولتی حدود ۲.۱میلیارد تومان خواهد بود.
مراحل گرفتن وام با طلا / چقدر طلا باید وثیقه گذاشت؟
بانک کارگشایی با امانت گرفتن طلای درخواست‌کننده وام که اصطلاح بانکی‌اش «ترهین طلا» است، به شما وام می‌دهد. تنها کافی است طلای خودتان را به عنوان وثیقه پیش بانک امانت بگذارید
اقساط وام  ۵۵۰ میلیون تومانی  خرید مسکن چقدر می شود؟
افزایش وام خرید مسکن به ۵۵۰میلیون تومان خبری بود که دیروز در حاشیه همایش بین‌المللی سواحل، بنادر و سازه‌های دریایی از سوی وزیر راه و شهرسازی اعلام شد و رسانه‌ها به آن لقب خبر خوب دادند.
افزایش «وام خرید» یا «ساخت» مسکن؟
وام ساخت مسکن در طرح نهضت ملی، هم‌‌‌اکنون برای کلان‌شهر تهران ۴۵۰ میلیون تومان، سایر کلان‌شهرها ۴۰۰ میلیون تومان، مراکز استان‌‌‌ها و شهرهای بزرگ ۳۵۰ میلیون تومان و شهرهای کوچک با جمعیت کمتر از ۲۰۰ هزار نفر ۳۰۰میلیون تومان است
وام قرض الحسنه بانک کشاورزی چگونه پرداخت می‌شود؟ + جدول
طرح احسان اجازه می‌دهد مبلغ ۱۰۰ میلیون را سپرده‌گذاری کنید و پس از یک‌سال ۱۹۰ میلیون وام قرض الحسنه با کارمزد چهار درصد بگیرید.
شرایط دریافت وام شهریه اعلام شد
به منظور پیشـگیری از برگشت وام خواهشـمند است قبـل از تاییـد تقاضا نسـبت به فعال و به روز بودن شـماره حساب و شماره شبای دانشگاه ها طمینان حاصل نمایند.
وام خرید مسکن ۵۵۰ میلیون تومان می‌شود
وزیر راه و شهرسازی از پیشنهاد افزایش وام ساخت مسکن در طرح نهضت ملی به ۵۵۰ میلیون تومان خبر داد.
سقف تسهیلات فردی مشاغل خانگی ۱۵۰ میلیون شد
معاون اشتغال وزارت کار از افزایش ۳۳درصدی تسهیلات مشاغل خانگی در سال جاری خبر داد.
میزان اقساط تسهیلات نهضت ملی مسکن برای برخی دهک ها کاهش می یابد
مشاور وزیر راه گفت: وزارت راه و شهرسازی در تلاش است که میزان اقساط تسهیلات نهضت ملی مسکن را برای دهک های یک تا سه کاهش و به صورت پلکانی کند.
جزئیات و مبالغ وام های ضروری، ودیعه مسکن و تحصیلی اعلام شد
جزئیات اعطای وام های ضروری، ودیعه مسکن، تحصیلی و مازاد شهریه دانشجویان تحت پوشش نیمسال دوم سال تحصیلی ۱۴۰۲- ۱۴۰۱ اعلام شد.
چگونه وام ودیعه مسکن 1402 بگیریم؟ + مدارک و شرایط
بر اساس مصوبه شورای پول و اعتبار کارمزد وام ودیعه مسکن 18 درصد شده است. در نتیجه هر مبلغ اختصاص داده شده، در حداکثر 5 سال باید به شبکه بانکی بازگردانده شود.
صفر تا صد دریافت وام ازدواج در سال ۱۴۰۲
اخیرا بانک مرکزی دستورالعملی صادر کرده در رابطه با پرداخت وام ازدواج در راستای اجرای قانون حمایت از خانواده و جوانی جمعیت، ظاهرا شرایط یک مقدار تغییر کرده، انشاالله که در راستای تسهیل شدن رفته باشد، برای ما جزئیاتش را بفرمایید.
جزئیات و شرایط وام 100 میلیون تومانی بانک آینده
مشتریان بانک آینده به منظور جبران کمبود نقدینگی برای خرید کالا امکان دریافت وام 100 میلیون تومانی طرح «جهاد کالا» این مجموعه را دارند. این تسهیلات به افرادی پرداخت می‌شود که در یکی از شعب بانک آینده سپرده کوتاه مدت عادی داشته باشند.
ابلاغ سهمیه تسهیلات قرض‌الحسنه مشاغل خانگی+اسامی بانک‌ها
بانک مرکزی سهمیه تسهیلات مشاغل خانگی را به بانک‌های رفاه کارگران، توسعه تعاون، ملی ایران، صادرات ایران، تجارت، ملت، قرض الحسنه مهر ایران و شرکت دولتی پست بانک ابلاغ کرد.
کدام بانک‌ها وام قرض‌الحسنه تأمین جهیزیه و لوازم خانگی ایرانی می‌دهند؟
بانک مرکزی با صدور بخشنامه ای سهمیه بانک‌های عامل را در حوزه پرداخت تسهیلات قرض الحسنه تامین جهزیه کالای ایرانی و لوازم خانگی ابلاغ کرد.