پنجشنبه, 28 تیر 1403 2024,July

طرح های ویژه تسهیلاتی و وام

وام قرض الحسنه ۱۰۰ میلیون تومانی بانک رفاه / بدون سود / بدون ضامن
بانک رفاه در قالب طرح امید رفاه به بازنشستگان، مستمری‌بگیران و حقوق بگیرانش، بدون سود و دوره بازپرداخت 24 ماهه، وام قرض الحسنه پرداخت می‌کند.
شرایط دریافت وام قرض الحسنه ۳۰۰ میلیونی بانک پارسیان چیست؟
بانک پارسیان در طرح تسهیلاتی وام امتیازی، تا سقف 300 میلیون تومان وام اعطا می‌کند. این وام از نوع قرض الحسنه است و فقط چهار درصد کارمزد برای آن لحاظ شده است. سقف مبلغ وام برای اشخاص حقیقی و حقوقی متغیر است؛ برای شخص حقیقی حداکثر 300 میلیون تومان و برای شخص حقوقی حداکثر 750 میلیون تومان سقف تعیین شده است.
واریز وام ۳۰ میلیونی به حساب بازنشستگان + جزئیات
احمد اسفندیاری با اشاره به پرداخت وام قرض‌الحسنه از سوی سازمان تأمین اجتماعی به بازنشستگان اظهار کرد: طی سنوات گذشته این سازمان بر اساس یک برنامه‌ریزی مدون این وام را به بازنشستگان خود پرداخت کرده است. وی تصریح کرد: بنا برنامه‌ریزی صورت گرفته امسال مبلغ وام قرض الحسنه به بازنشستگان سازمان تامین اجتماعی از 20 میلیون تومان به 30 میلیون تومان افزایش یافته است.
شرایط وام ۱۰۰ میلیون تومانی طرح کارگشای بانک مسکن + مبلغ اقساط
بانک مسکن برای پرسنل شرکت‌هایی که در این بانک حساب دارند، وام 100 میلیون تومانی با دوره بازپرداخت 12 ماهه فراهم کرده است.
جزییات ثبت نام وام 800 میلیون تا 4 میلیارد تومانی بانک تجارت + مبلغ اقساط
در صورتی که افراد حساب کوتاه مدت داشته باشند، از طرف بانک سودی معادل پنج درصد به اصل سپرده‌شان پرداخت می‌شود. متقاضیان به منظور دریافت این وام باید ضامن رسمی و اعتبار شغلی مدنظر بانک را داشته باشند. مدت زمان بازپرداخت اقساط با توجه به سود و مقدار تسهیلات دریافتی متغیر بوده اما در کل از 24 ماه بیشتر نخواهد بود.
اینگونه از بانک پاسارگاد وام یک میلیارد تومانی بگیرید
بانک پاسارگاد به مشتریان خود که سپرده بلندمدت دارند تا سقف یک میلیارد تومان وام می‌دهد. اما شرایط دریافت این وام چیست؟
دریافت تسهیلات 50 میلیاردی در طرح الماس موسسه اعتباری ملل
یکی از راه‌هایی که بسیاری از کسب و کارهای برای تامین نقدینگی خود به دنبال آن می‌روند دریافت تسهیلات از بانک‌ها و موسسات اعتباری است. بدون تسهیلات کمتر شرکت و کسب و کاری است که می‌تواند به حیات خود ادامه دهد.
بانک کشاورزی غیرحضوری وام می دهد + جزئیات
در راستای تحقق سیاست ها و برنامه های وزارت امور اقتصادی و دارایی و بانک مرکزی و برنامه های تحول دیجیتال بانک، پرداخت به صورت غیرحضوری و از طریق سامانه آسان، از شهریور ماه سال ۱۴۰۲ در بانک کشاورزی آغاز شده و به تازگی با افزوده شدن قابلیت های جدید از جمله ثبت امضای دیجیتال به این سامانه، پرداخت غیرحضوری تسهیلات بانک کشاورزی وارد فاز جدیدی شده است.
 لیست بانک‌ها یی که وام خرید خودرو می دهند + مبلغ و شرایط
شرایط وام خرید خودرو را بانک‌ها و موسسات تعیین می‌کنند، اما لازم است بدانید که متقاضی باید یک سری شرایط داشته باشد.
نحوه دریافت وام 100 میلیون تومانی بانک تجارت / بدون ضامن / بازپرداخت 48 ماهه
بانک تجارت تا سقف 100 میلیون تومان با نرخ بهره 23 درصد و حداکثر زمان بازپرداخت 48 ماه وام بدون ضامن می‌دهد.
معرفی وام سفر بانک مهر ایران با نرخ سود ۲ درصد + جزئیات
تسهیلات سفر کارت و بسته حمایتی سفر بانک مهر ایران‌، به صورت قرض‌الحسنه به مشتریان دارای حساب سپرده در این بانک، پرداخت می‌شود. ضمانت این وام به وسیله اعتبار شغلی انجام می‌گیرد و سود این تسهیلات دو درصد است. این وام‌ها به صورت نقدی اهدا نمی‌شوند و متقاضیان دریافت این تسهیلات، باید برای دریافت آن، از طریق آژانس‌های مسافرتی طرف قرارداد با بانک مهر ایران اقدام و بخشی از هزینه سفرهای سیاحتی و زیارتی خود را در قالب سفر کارت دریافت کنند.
روش دریافت وام ارزان و سریع بانک رفاه
شرکت‌ها، بیمارستان‌ها، مراکز درمانی و خدماتی می توانند با رعایت شرایط زیر، از مزایای مختلف طرح کارگشا همچون استفاده از کمک هزینه فعالان اقتصادی و تسهیلات ارزان قیمت برای کارکنان خود، بهره مند شوند.
مشمولان دریافت وام ۸۰۰ میلیون تومانی مشخص شدند
مدیر عامل صندوق ملی مسکن گفت: واحدهای نهضت ملی مسکن که در مراحل پایانی قرار داشته باشند مشمول افزایش تسهیلات نشده و تنها پروژه‌های که تازه شروع شده باشند مشمول این تسهیلات می‌شوند.
نحوه دریافت وام ۵ میلیارد تومانی بانک سپه + مبلغ اقساط وام
بانک سپه برای آن دسته از مشتریان خود که دارای حساب متصل به پایانه‌های پرداخت و دستگاه‌های کارتخوان هستند، تسهیلاتی را تحت عنوان طرح کارآسان ارائه می‌دهد. متقاضیان دریافت این وام باید دارای یک حساب جاری باشند که به درگاه‌های پرداختی متصل است. مبلغ وام به میزان تراز و گردش مالی حساب بستگی دارد و ممکن است متغیر باشد.
شرایط وام خودرو بانک های سامان و تجارت در سال ۱۴۰۳ + جزئیات
متقاضی این وام باید سن بالای 18 سال داشته باشد و بانک باید از وضعیت قضایی از جمله سابقه داشتن چک برگشتی و مشخص بودن وضعیت نظام وظیفه او اطمینان حاصل کند. همچنین فرد وام‌گیرنده باید مدارک خرید خودرو را به بانک ارائه کند و مانند دیگر وام‌ها، دارای چند ضامن باشد که خود این ضامن‌ها نیز باید کارمند رسمی یک سازمان دولتی یا دارای پروانه کسب باشند. به علاوه، متقاضی دریافت وام خودرو باید با مدارک مربوط به کسب‌وکار یا فیش حقوقی، این اطمینان را به بانک بدهد که در بازپرداخت مبلغ وام توانایی لازم را دارد.
نحوه ثبت نام وام نهضت ملی مسکن  1403+ سایر جزئیات
اقساط این وام ۲۰ ساله می‌باشد اما چنانچه ساخت مسکن دو ساله تمام شودمدت بازپرداخت اقساط از ۲۰ سال به ۱۸ سال می‌رسد. اقساط این وام به صورت پلکانی می‌باشد. بنابراین اقساط وام در دو سال اول ۵ میلیون و ۹۰۰ هزار تومان می‌باشد.
شرایط دریافت وام000/000/ 300 میلیون تومانی طرح اطلسی بانک سینا + مبلغ اقساط
در این طرح، شما می توانید تا 200 برابر میانگین حساب خود و با سقف 300 میلیون تومان، کارت اعتباری دریافت کرده و از فروشگاه‌های طرف قرارداد بانک سینا خرید نمایید. نرخ سود این تسهیلات معادل 23 درصد است.
وام فوری ۲۰۰ میلیون تومانی فرابانک ملت را چگونه دریافت کنیم؟
بانک ملت با سامانه فرابانک، با شرایط مسدودی سپرده، ضامن رسمی و اعتبار شغلی با نرخ سود 23 درصدی ارائه می‌دهد. برای دریافت وام فوری از بانک ملت لازم است که وام گیرنده ازمشتریان این بانک باشد وهیچگونه بدهکاری و یا وام تسویه نشد‌‌ه‌ای در بانک مورد نظر نداشته باشد. به علاوه، این بانک به افرادی که سابقه چک برگشتی دارند هم تعلق نمی‌گیرد.
نحوه دریافت وام 150 میلیون تومانی خود اشتغالی  + شرایط دریافت
افرادی که برای راه‌اندازی کسب‌وکارهای خانگی و روستایی، به منابع مالی نیاز دارند، می‌توانند تا ۱۵۰ میلیون تومان وام خود اشتغالی دریافت کنند.
آغاز پرداخت وام ۵۰ تا ۲۰۰ میلیونی به زنان خانه دار و شاغل + مبلغ اقساط
یکی از انواع وام فوری که برای حمایت از بانوان درنظر گرفته شده و پرداخت می‌شود، وام فوری بانوان است. ویژگی‌ که وام فوری را از سایر تهسیلات متمایز می‌کند، کوتاه‌تر بودن فرآیند دریافت این وام است. ضمانت این تسهیلات با ضامن معتبر، سپرده‌گذاری در بانک یا وثیقه‌گذاری انجام می‌شود. بانک‌های متفاوت، این وام را با شرایط مختلفی به زنان شاغل و خانه‌دار پرداخت می‌کنند. در ادامه، شرایط پرداخت این وام در دو بانک کشاورزی و دی مورد بررسی قرار می‌گیرند.
دریافت ۶ وام متناسب با شرایط متقاضی
وام بلو بانک ۴۰ میلیون بدون ضامن ۲- وام ۴۰۰ میلیونی بانک رسالت بدون بلوک شدن پول ۳- وام خرید لوازم خانگی بانک مهر ۱۵۰ میلیون ۴- وام فوری بانک سرمایه ۲۰۰ میلیون تومن ۵- وام خرید طلا بانک ملی- طلا میزاری ۵۰میلیون وام می گیری ۶- وام کسب و کار بانک صادرات ۵میلیارد
نحوه دریافت وام ۴۰۰/000/000 میلیون تومانی بانک رسالت / حداکثر زمان بازپرداخت وام
چنانچه به دنبال وامی با کارمزد پایین هستید می‌توانید از وام بانک رسالت استفاده کنید. بانک رسالت به منظور حمایت از مشتریان خود، وام قرض الحسنه خود را افزایش داد
ثبت‌نام برای وام فرزند آوری آغاز شد؛ فرم ثبت‌نام و مدارک لازم
بانک مرکزی در راستای اجرای قانون حمایت از خانواده و جوانی جمعیت، تسهیلات قرض الحسنه فرزند ارائه می نماید. این وام به پدرانِ دارای تابعیت جمهوری اسلامی ایران بابت فرزندان متولد شده در داخل کشور از تاریخ ۱۴۰۰/۰۱/۰۱ به بعد، حداکثر تا ۲ سال پس از تولد فرزند تعلق می‌گیرد.
تمام جزئیات وام000/000/ 500 میلیون تومانی بانک ملی
وام ۵۰۰ میلیونی بانک ملی یکی از تسهیلات پرطرفدار این بانک می‌باشد که با نام «وام طرح اعتبار ملی» به مشتریان خود ارائه داد. این وام به متقاضیان واجد شرایط به منظور رفع نیازهای مالی و تحقق اهدافشان پرداخت می‌گردد.
دریافت وام طرح نگین امید بانک سپه + جزئیات و لینک
وام نگین امید قرض‌الحسنه است و فقط ۲ درصد کارمزد دارد. برای این تسهیلات نیاز به ضامن رسمی یا شخص دارای اعتبار شغلی است و بازپرداخت آن نیز ۱۲ تا ۶۰ ماه خواهد بود. همچنین باید بین ۱-۱۸ ماه دارای میانگین حساب باشید تا بتوانید ۳۰۰ درصد سپرده‌تان را تسهیلات بگیرید.
الزام بانک‌ها به پرداخت وام ازدواج با دریافت یک ضامن
حجت الاسلام متقی فر گفت: بانک‌های عامل موظفند در پرداخت وام از هر کدام از زوجین فقط تقاضای یک ضامن کنند. سلیمانی رئیس ثبت احوال محلات از کاهش تولد در این شهرستان خبر داد و گفت: تولد و ازدواج در این شهرستان نسبت به سال‌های گذشته کاهش داشته است. بنیاد ستاد اجرایی فرمان حضرت امام به سه قلو‌های خندابی هدیه داد. این ستاد در راستای حمایت از جوانی جمعیت به خانواده‌هایی که صاحب سه قلو به بالا می‌شوند بسته‌های سیسمونی، هدایای نقدی و پوشک تا شش ماه اول زندگی اهدا می‌کند.
کدام بانک‌‌ها با دستگاه کارتخوان وام می دهند؟ + مبلغ و شرایط
اگر متقاضی دریافت وام با دستگاه کارتخوان یا همان پوز هستید، حتما باید تمام این شرایط را داشته باشید.
سود وام جدید نهضت ملی مسکن چقدر است ؟
درحالی شورای‌عالی مسکن وام نهضت ملی مسکن را به ۸۰۰میلیون تومان افزایش داده است که سود این تسهیلات در دوره بازپرداخت ۲۰ساله بیش از ۲.۱میلیارد تومان خواهد بود.
شرایط دریافت وام بدون ضامن 500 میلیون تومانی بانک اقتصاد نوین + مبلغ اقساط
بانک اقتصاد نوین در قالب طرح اعتبارینو تا سقف 500 میلیون تومان و با نرخ سود 23 درصدی، به متقاضیان واجد شرایط، وام بدون ضامن پرداخت می‌کند.
چگونه از بانک ملی وام ۵۰۰ میلیون تومانی بدون ضامن بگیریم؟
سقف مبلغ پرداخت وام اعتبار ملی بانک ملی 500 میلیون تومان و نرخ سود آن 14 درصد است. حداکثر زمان بازپرداخت این وام 36 ماه است. در صورت اخذ وام 500 میلیون تومانی با دوره بازپرداخت 36 ماهه، وام‌گیرنده باید ماهانه مبلغ 17 میلیون و 88 هزار تومان قسط بپردازد.
 چگونه با نرخ سود ۲ درصدی وام ۴۰۰ میلیون تومانی بگیریم؟
وام قرض‌الحسنه بانک رسالت، بهره‌ای ندارد و تنها کارمزدی دو درصدی از آن دریافت می‌شود. همچنین مشتریان می‌توانند بر اساس نسبت مبلغ وام موردنیاز به میزان سپرده خود در بانک رسالت، این وام را در اقساط دلخواه تسویه کنند.
شرایط دریافت وام فوری با جواز کسب
داشتن جواز کسب معتبر: برای دریافت این وام، کسب‌وکار باید دارای جواز کسب معتبر و فعال باشد. سابقه کاری: معمولاً نیاز به داشتن سابقه کاری مشخص و قابل تأیید در حوزه فعالیت کسب‌وکار است. توانایی بازپرداخت: متقاضی باید توانایی بازپرداخت وام را داشته باشد که از طریق بررسی درآمدها و هزینه‌های کسب‌وکار سنجیده می‌شود. ارائه مدارک مالی: ارائه مدارکی مانند صورت‌های مالی، فاکتورهای فروش، و سایر مدارک مرتبط برای اثبات درآمد و هزینه‌ها الزامی است. ضمانت‌ها: بسته به مبلغ وام، ممکن است نیاز به ارائه ضمانت‌ه
شرایط و نحوه دریافت وام 600 میلیون تومانی بانک ملت / کارمزد و مدت زمان بازپرداخت
وام طرح شایان، وامی است که از سوی بانک ملت به مشتریان حقوقی و حقیقی برای مصارف مختلف از جمله خرید کالا، سرمایه‌گذاری، تعمیر و بازسازی مسکن و غیره ارائه می‌شود. برای بهرمندی از این طرح افراد باید حساب کوتاه مدت «شایان یک» افتتاح نمایند.
وام مشاغل خانگی به چه کسانی تعلق می گیرد؟
وام‌ مشاغل خانگی به گروه‌های مختلفی از افراد تعلق می‌گیرد که هدف آن‌ها راه‌اندازی یا توسعه کسب‌وکارهای کوچک و خانگی است.
وام نهضت ملی مسکن به چه کسانی تعلق می گیرد؟ + مراحل و مدارک دریافت
یکی از عواملی که می‌تواند روند گرفتن این تسهیلات را آسان‌تر کند، داشتن تعداد فرزندان بیشتر است. مثلا اولویت گرفتن این وام مخصوص کسانی است که فرزند سوم‌شان بعد از تاریخ ۲۴آبان ۱۴۰۰ متولد شده باشد. اما افرادی که خانواده پرجمعیت ندارند، اما شرایط دریافت این تسهیلات را دارند، برای گرفتن وام ملی مسکن باید چه مدارکی همراه داشته باشند.
فوری / شرایط ویژه دریافت وام 6 میلیارد تومانی بانک توسعه تعاون
صاحبان کسب و کار که مایل به دریافت وام هستند و تنها می‌توانند ضامن رسمی ارائه بدهند، باید بدانند که سقف وام تا 2 میلیارد تومان تقلیل پیدا می‌کند. سود این وام 23 درصد بوده و مدت زمان پرداخت اقساط آن 12 ماه اعلام شده است. لازم به ذکر است صاحبان کسب و کارهای واجد شرایط به منظور دریافت این وام باید سپرده جاری افتتاح کنند. ضمنا داشتن حداقل سه ماه خواب سپرده ضروری است.
روش‌های دریافت وام فوری در سال ۱۴۰۳
این نوع وام‌ها می‌توانند شامل وام‌های خرید، ازدواج، مسکن، قرض‌الحسنه و غیره باشند، با این تفاوت که بانک‌ها آن‌ها را سریع‌تر پرداخت کرده و معمولاً دوره بازپرداخت آن‌ها کوتاه‌تر است.
مبلغ وام سهام عدالت ۱۴۰۳  +مدارک مورد نیاز دریافت وام
یکی از مهم‌ترین شرایط دریافت وام سهام عدالت ۱۴۰۳ ثبت نام در سامانه سجام است. باتوجه به اینکه افراد برای ثبت نام در سامانه سجام احراز هویت شده‌اند و تمام مدارک هویتی خود را بارگذاری کرده‌اند برای دریافت وام سهام عدالت نیازی به ارائه مجدد مدارک وجود ندارد.
وام کدام بانک قرض‌الحسنه به صرفه است؟
بانک رسالت و بانک مهر با شرایط مختلفی وام‌های گوناگونی را برای متقاضیان وام در نظر گرفته‌اند که شرایط این وام‌ها در ۴ مورد با هم اختلاف دارند.
روش دریافت وام اطلسی بانک سینا+جزئیات
مشتریان بانک سینا که دارای حساب قرض الحسنه جاری یا جاری کارت یا سپرده سرمایه گذاری کوتاه مدت هستند، امکان درخواست وام «اطلسی» را دارند.
جزئیات دریافت وام 400 میلیون تومانی بانک مهر ایران + مبلغ اقساط
سپرده‌گذاران بانک مهر ایران می‌توانند با میانگین حساب سه ماهه، تا سقف 400 میلیون تومان وام قرض‌الحسنه دریافت کنند.
واریز مرحه چهارم وام بازنشستگان فولاد آغاز شد
مدیر مالی صندوق بازنشستگی فولاد از واریز مرحله چهارم وام قرض الحسنه بانک صادرات خبر داد.
اعلام شرایط کلی دریافت وام خودرو در سال ۱۴۰۳
وام خرید خودرو برای سال ۱۴۰۳ از طریق بانک های دولتی یا خصوصی ارائه می شود که متقاضیان می توانند با توجه به سرمایه اولیه خود، و خودرویی که مد نظر دارند از این تسهیلات برخوردار شوند.افراد با توجه به شرایط خود می توانند از این طرح ها استفاده و صاحب خودروی شخصی شوند.
شرایط پرداخت و مبلغ انواع وام دانشجویی
وام دانشجویی یکی از تسهیلات صندوق رفاه دانشجویان است که برای کمک مالی به دانشجویان در همه مقاطع تحصیلی دانشجویی تعلق می‌گیرد. با وجود اینکه مبلغ وام‌های دانشجویی رقم چشمگیری نیست اما نرخ سود و کارمزدهای پایین پرداخت آن باعث شده این وام بین دانشجویان از محبوبیت بالایی برخوردار باشد.
وام فوری 100 میلیون تومانی بانک تجارت + مبلغ اقساط
به منظور درخواست این تسهیلات نیازی به مراجعه حضوری در شعب بانک تجارت نیست و می‌توان از طریق اپلیکیشن باجت برای این وام درخواست داد. اپلیکیشن باجت در درگاه‌های بازار و مایکت قابل دانلود است. مشتریان دارای رتبه اعتباری آ و ب می‌توانند تمامی مراحل دریافت این وام را به صورت آنلاین طی کنند. افراد باید بدانند که تنها طی یک ماه امکان استفاده از این مبلغ وام را دارند.
  وام  300/000/000  تومانی بانک سینا / سود 10 درصد + شرایط
در طرح نرگس بانک سینا می‌توانید با ایجاد میانگین حساب تا سقف ۳۰۰ میلیون تومان تسهیلات با سود ۱۰ درصد دریافت کنید
پرداخت وام ازدواج۴ ميليونى از هفته آينده
زوج هاى جوانى كه تاريخ عقدنامه آنها از تاريخ عيد فطر سال جارى به بعد باشد، مى توانند به آسانى و سرعت از مزاياى تسهيلات وام قرض الحسنه ۴۰ ميليون ريالى ازدواج استفاده كنند.