جمعه, 24 فروردین 1403 2024,April

طرح های ویژه تسهیلاتی و وام

وام فرزند آوری ۱۴۰۳ و همه چیز درباره آن
وام فرزند آوری ۱۴۰۳ بدون الزام به سپرده گذاری و با شش ماه دوره تنفس برای شروع اقساط پرداخت می شود.
 جزئیات دریافت وام ازدواج برای جوانان
وی با تاکید بر اهمیت ازدواج جوانان در تشکیل خانواده سالم و پویا، کاهش آسیب‌های اجتماعی و رشد اقتصادی کشور از طریق افزایش جمعیت و نیروی کار فعال، گفت: هموار کردن مسیر و افزایش توان مالی جوانان برای ازدواج آسان، از وظایف و تکالیف قانونی و شرعی ماست؛ در همین راستا بانک مسکن در پرداخت تسهیلات ازدواج به جوانان، اهتمام ویژه‌ای مبذول داشته است.
شرایط دریافت وام 300 میلیون تومانی بانک ایران زمین در طرح انتخاب پلاس
در این طرح، مشتریان با افتتاح سپرده‌ ویژه طرح با مدت زمان مشخص، می توانند از تسهیلات اعتباری با شرایط مناسب استفاده نمایند، همچنین، با استفاده از کارت‌های اعتباری خود در هر زمان و مکان در کلیه پایانه‌های فروشگاهی و درگاه‌های پرداخت خرید کنند.
 نحوه ثبت نام و دریافت وام فرزندآوری
طبق اعلام بانک مرکزی، مشمولان وام فرزندآوری، والدین فرزندان متولدین یکم فروردین ۱۴۰۰ به بعد هستند و شروع اقساط آن با شش ماه دوره تنفس آغاز می‌شود. همچنین کارمزد این وام چهار درصد به صورت سالانه است. وثیقه مورد نیاز برای دریافت این وام شامل یکی از موارد داشتن حساب یارانه، سهام عدالت، سفته یک نفر ضامن و یک نفر بستگان درجه اول می‌شود. همچنین داشتن کارت پایان خدمت برای دریافت این وام الزامی نیست.
اعطای وام ۱۰۰ میلیونی به گردشگران + جزییات
امیری با تائید اینکه این طرح هنوز به مرحله اجرا در نیامده، در خصوص چرایی عدم اجرای آن، گفت: متاسفانه بانک عامل شرایط بسیار سختی را پیش روی دفاتر خدمات مسافرتی قرار داده و همین مسئله هم باعث شده تا آنها استقبالی از اجرای این طرح نداشته باشند.
جزئیات ثبت نام وام ۳۰۰ میلیونی قرض الحسنه بانک صادرات با اقساط ۸ میلیون تومانی
افرادی که مایل به دریافت وام ۳۰۰ میلیون تومانی، بدون سود و با کارمزد چهار درصد این مجموعه هستند کافی است مبلغ ۱۰ میلیون تومان در حساب خود نگهداری کرده و باید ضامن رسمی داشته باشند. ضمنا افراد باید حتما مدت دو تا ۱۲ ماه خواب سپرده نیز داشته باشند تا بتوانند برای این تسهیلات درخواست بدهند. افراد به منظور بازپرداخت این وام ۳۶ ماه فرصت دارند.
هشدار مهم درباره وام‌های بانکی
جمشیدی دبیر کانون بانک‌ها و موسسات اعتباری خصوصی کشور گفت: تبلیغات محیطی در خصوص وام‌های فوری و.. را از سوی هیچ یک از بانک‌های خصوصی به شکل مستقیم ندیدم بنابراین اگر تبلیغاتی وجود دارد از سوی واسطه‌هایی است که کار واسطه گری را انجام می‌دهند آن هم نه از سوی بانک‌ها بلکه به عنوان دلالی این اقدامات را انجام می‌دهند.
وام ویژه بانک رفاه برای اشخاص حقیقی و حقوقی
بانک رفاه پرداخت وام قرض الحسنه با نرخ کارمزد صفر تا ۴درصد را برای اشخاص حقیقی و حقوقی دارای کسب و کارهای خرد امکان پذیر کرد. ین تسهیلات قرض الحسنه برای اشخاص حقیقی تا سقف ۳.۰۰۰.۰۰۰.۰۰۰ ریال و اشخاص حقوقی تا سقف ۷.۵۰۰.۰۰۰.۰۰۰ ریال در قالب طرح افق امکان پذیر شد.
کدام بانک وام ازدواج را زودتر پرداخت می‌کند؟
بانک مرکزی آخرین گزارش مربوط به وضعیت پرداخت تسهیلات تکلیفی ازدواج و فرزندآوری در سال ۱۴۰۲ را منتشر کرد که نشان می‌دهد شبکه بانکی کشور بر اساس تکلیفی که قانون بودجه ۱۴۰۲ بر عهده آنها گذاشته بود در جهت قانون «حمایت از خانواده و جوانی جمعیت» بیش از ۲۰۳ همت تسهیلات در این زمینه پرداخت کردند. بر این اساس سیستم بانکی در سال گذشته بیش از ۱۵۷ همت وام ازدواج و قریب به ۴۶ همت نیز تسهیلات فرزندآوری پرداخت کرد.
نحوه ثبت نام وام ازدواج 1403/ وام ازدواج چند ضامن می‌خواهد؟
ثبت‌نام وام ازدواج در دو مرحله انجام می‌شود، از این مراحل می‌توانیم به ثبت‌نام اینترنتی و مراجعه حضوری به بانک اشاره کنیم. تمامی زوجینی که قصد درخواست وام ازدواج را دارند ابتدا باید درخواست خود را از طریق سامانه وام ازدواج ثبت کنند، برای این کار باید مراحل زیر را انجام دهید:
شرایط دریافت وام00/000/ 300 میلیون تومانی بانک مهر بدون ضامن / با سود صفر درصد
در طرح پیشبرد بانک مهر ایران اشخاص حقیقی و حقوقی می‌توانند به ترتیب تا سقف ۳۰۰ و ۷۵۰ میلیون تومان تسهیلات ۶ ماهه بدون سود و کارمزد دریافت کنند
وام خرید مسکن برای این افراد به ۲ میلیارد تومان رسید
براساس مصوبه شورای پول و اعتبار بانک مرکزی، نرخ سود تسهیلات ساخت/خرید و ودیعه اجاره مسکن ۲۳ درصد با بازپرداخت تا حداکثر ۲۰ سال برای تسهیلات ساخت/ خرید مسکن، و بازپرداخت تا حداکثر ۵ سال برای تسهیلات ودیعه مسکن در نظر گرفته شده و محاسبه مبلغ اقساط ماهانه، بر عهده بانک‌های عامل است که متقاضی می‌تواند با مراجعه به مدیریت امور شعب بانک‌های عامل، از میزان اقساط اطلاع حاصل کنند.
همه چیز درباره دریافت وام اجاره مسکن سال ۱۴۰۳
وام اجاره مسکن افراد متاهل و مجرد رو چطور می توانیم بگیریم ؟ مبلغ ، اقساط و سودش آن چقدر است ؟ ، شرایط آن چیست و اگر وام را ندادند کجا شکایت کنیم؟
این افراد را استخدام کنید وام ارزان بگیرید
عادل مهری ورنیاب با تاکید بر اینکه شرکت‌های دانش بنیان به واسطه استخدام یک ایثارگر که نقش موثری در آن شرکت داشته باشد، می‌توانند از تسهیلات ارزان قیمت استفاده کنند، اظهار داشت: این موضوع مورد استقبال پارک های علم و فناوری قرار گرفته است چون شرکت هایی زیر مجموعه این پارک ها قرار دارد که می‌خواهند به آنها خدمات ارائه دهند اما امکانش وجود ندارد به همین دلیل ایثارگران را استخدام می‌کنند تا بتوانند از تسهیلات ارزان قیمت برای شرکت های خود بهره مند شوند.
 وام ۵۰۰ میلیونی بانک اقتصاد نوین +جزییات
شرایط و نحوه دریافت وام نیم میلیارد تومانی بانک اقتصاد نوین به شرح زیر است: سقف وام این طرح تسهیلاتی به ۵۰۰ میلیون تومان می‌رسد. متقاضیان دارای دستگاه یا درگاه پرداخت باید به اندازه دو، سه، چهار یا شش ماه میانگین حساب ایجاد کنند. متقاضی براساس معدل حساب خود امکان دریافت وام طرح پیام را خواهد داشت.
دریافت این وام نیاز به کارت پایان خدمت ندارد
طبق اعلام بانک مرکزی، مشمولان وام فرزندآوری، والدین فرزندان متولدین یکم فروردین ۱۴۰۰ به بعد هستند و شروع اقساط آن با شش ماه دوره تنفس آغاز می‌شود. همچنین کارمزد این وام چهاردرصد به صورت سالانه است. وثیقه مورد نیاز برای دریافت این وام شامل یکی از موارد داشتن حساب یارانه، سهام عدالت، سفته یک نفر ضامن و یک نفر بستگان درجه اول می‌شود. همچنین داشتن کارت پایان خدمت برای دریافت این وام الزامی نیست.
نحوه دریافت وام فرزندآوری در ۱۴۰۳  + مبلغ وام و مدت بازپرداخت
وام فرزندآوری در سال ۱۴۰۳ در مقایسه با سال گذشته، تغییراتی مانند افزایش مبلغ و حذف کارت پایان خدمت به عنوان یکی از شروط دریافت وام را دارد.
 وام 300 میلیون تومانی بانک گردشگری بدون سود و با بازپرداخت 36 ماهه
افرادی که مایل به دریافت وام 300 میلیون تومانی بانک گردشگری طرح تسهیلاتی به نام «پارسا» هستند، بهتر است بدانند که این تسهیلات قرض الحسنه بوده و تنها برای پوشش هزینه‌های بانک به آن کارمزد دو یا چهار درصدی تعلق می‌گیرد. افراد بعد از دریافت وام طی 36 ماه امکان تسویه اقساط را خواهند داشت. این تسهیلات تنها در صورت ارائه ضامن رسمی به متقاضی واجد شرایط آن تعلق خواهد گرفت. ضمنا افرادی که مایل به دریافت چنین تسهیلاتی هستند نباید بدهی معوق داشته یا در لیست سیاه بانک مرکزی قرار داشته باشند.
ثبت نام وام قرض الحسنه 300 میلیونی و 750 میلیونی بانک دی
افرادی که مایل به دریافت وام طرح باران هستند باید حداقل 10 میلیون تومان سپرده گذاری کرده و میانگین حساب مناسب را ایجاد کنند. حقوقی‌هایی که مایل به ارائه این تسهیلات به کارکنان خود هستند نیز باید به متقاضیان معرفی نامه بدهند. این وام برای تمامی افراد، اعم از حقیقی و حقوقی، قرض الحسنه بوده و تنها به آن چهار درصد کارمزد تعلق می‌گیرد. حداقل مدت زمان بازپرداخت این وام شش ماه بوده و حداکثر به 60 ماه می‌رسد.
وام 100 میلیون تومانی بانک تجارت با اقساط 24 ماهه + جزئیات
مشتریان این مجموعه با طرح تسهیلاتی کالانو قادر خواهند بود تا از فروشگاه‌های طرف قرارداد خرید کنند. فرآیند دریافت این وام به صورت حضوری یا از طریق اپلیکیشن باجت امکان پذیر است. افرادی که مایل به درخواست این تسهیلات به صورت غیرحضوری هستند باید رتبه اعتباری آ یا بی داشته باشند. در غیر این صورت برای دریافت وام مذکور باید به صورت حضوری مراجعه کنند.
مبلغ وام ازدواج برای هر نفر در ۱۴۰۳ چقدر است؟
تسهیلات قرض الحسنه ازدواج برای هر یک از زوج هایی که تاریخ ازدواج آنها بعد از ۱۴۰۱/۱/۱بوده است مبلغ سه میلیارد (۳.۰۰۰.۰۰۰.۰۰۰) ریال و با دوره بازپرداخت ۱۰ ساله تعیین شده است.
اعطای تسهیلات قرض‌الحسنه ۳۰۰و ۷۵۰میلیونی در بانک رفاه
این طرح از جمله طرح‌های اعطای تسهیلات قرض‌الحسنه در بانک رفاه کارگران است که مشتریان این بانک می‌توانند بر اساس میانگین ایجادی در حساب قرض‌الحسنه پس‌انداز خود، از مزایای آن بهره‌مند شوند. بر اساس این طرح، اشخاص حقیقی و شرکت‌های حقوقی دارای کسب‌وکارهای خرد و دانش‌بنیان می‌توانند با سپرده‌گذاری در مقاطع مختلف از تسهیلات قرض‌الحسنه با نرخ کارمزد صفر تا 4 درصد و بازپرداخت حداکثر 60 ماهه بهره‌مند و یا امتیاز حساب استفاده نشده را به کارکنان خود انتقال دهند.
افزایش وام خرید و ودیعه مسکن برای این افراد
معاون توسعه بنیاد ملی نخبگان با اشاره به اینکه متخصصان ایرانی دانش‌آموخته خارج از کشور نیز می‌توانند برای درخواست بهره‌مندی از این تسهیلات، از طریق ارتباط با مرکز تعاملات بین‌المللی علم و فناوری اقدام کنند، گفت: هر متقاضی صرفاً مجاز به استفاده از یکی از تسهیلات ساخت/خرید و یا ودیعه اجاره مسکن است و در صورت استفاده از یکی از این دو، امکان معرفی برای تسهیلات مسکن دیگر وجود ندارد.
همه چیز در مورد وام خرید کالا /چه بانک‌هایی وام خرید کالا می‌دهند؟
تسهیلات خرید لوازم خانگی بانک‌ها بر اساس درخواست مشتری از ۵ میلیون، ۱۰ میلیون، ۳۰ میلیون، ۵۰ میلیون، ۱۰۰، ۱۵۰ میلیون تا ۲۰۰ میلیون تومان است
جزییات مهم از وام ازدواج ۱۴۰۳ / پرداخت وام فقط با یک ضامن
گفتنی است، مسئولیت حسن اجرای این بند بر عهده بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران، مؤسسات اعتباری و تمامی مدیران و کارکنان ذی‌ربط است. عدم اجرای هریک از بندهای این تبصره (مشتمل بر تأخیر در پرداخت این تسهیلات یا دریافت ضمانت فراتر از حدود این قانون) تخلف محسوب شده و در مراجع ذی‌صلاح قابل پیگیری است.
ثبت نام وام کم بهره 300 میلیونی بانک توسعه تعاون با بازپرداخت پنج ساله
افرادی که تمایل به ایجاد مشاغل خانگی هستند یا تحت پوشش کمیته امداد و سازمان بهزیستی قرار دارند، در صورتی که در بانک توسعه تعاون حساب داشته باشند، امکان درخواست برای طرح تسهیلاتی «مائده» را دارند. دریافت وام 300 میلیون تومانی بانک توسعه تعاون ملزم به ارائه سپرده قرض الحسنه وایجاد میانگین حساب سه تا شش ماهه می باشد. بعد از ایجاد میانگین حساب مناسب، باید ضامن رسمی به بانک ارائه شود. البته داشتن اعتبار شغلی نیز برای دریافت این تسهیلات ضروری است.
شرایط وام فوری یک روزه ۱۰۰ میلیونی بانک رسالت + مدارک
این وام با سود و کارمزد ۲ درصد به مشتریان واجد شرایط اعطا می‌شود و شرایط پرداخت اقصاد آن نیز بسیار مناسب در نظر گرفته شده تا افراد با هر توان مالی توانایی پرداخت آن را داشته باشند
ابلاغ قانون پرداخت تسهیلات ازدواج، فرزند و مسکن به شبکه بانکی
براین اساس، سهمیه در نظر گرفته شده جهت پرداخت تسهیلات قرض‌الحسنه ازدواج طی فروردین‌ماه سال ۱۴۰۳ برای بانک‌ها ارسال شده است. بدیهی است، پس از نهایی شدن سهمیه سالانه برای پرداخت تسهیلات مذکور مراتب به همراه دستور العمل مربوطه به آن بانک اعلام خواهد شد. لازم به ذکر است متقاضیانی که قبلاً در سامانه مربوطه ثبت نام نموده اند، در اولویت پرداخت تسهیلات یادشده می‌باشد و تسهیلات مذکور با توجه به شرایط متقاضی، برای کلیه افراد در صف مطابق با مبالغ مندرج در قانون بودجه سال ۱۴۰۳ کل کشور قابل پرداخت خواهد بود.
وام ۵۰۰ میلیون تومانی ودیعه مسکن برای کارگران مستاجر!
تصویب حداقل دستمزد ملی مانند کارمندان می تواند از طریق مجلس انجام شود اما فرایند مذاکرات دستمزد کارگران به شکل سه جانبه در شورای عالی کار صورت می‌گیرد و از طریق مجلس عملی نیست. به دنبال گرانی مسکن و افزایش شگفت‌انگیز قیمت‌های اجاره، راهی برای احیای ودیعه مسکن ارزان قیمت پیدا شده است. حاج اسماعیلی، کارشناس حوزه کار، اظهار کرده است که توزیع یارانه‌ها و توسعه کالابرگ همچنان از راه‌حل‌های موثر برای افزایش حقوق و دستمزد در کارگاه‌هاست.
چه کسانی وام ازدواج ۳۵۰ میلیونی می‌گیرند
در کنار طرح مسکن ملی که به صورت عمومی اجرا می‌شود، طرح ویژه ای برای جوانان هم دنبال می شود که نهایی نشده است.
خبر مهم درباره وام ودیعه مسکن / سود وام چقدر است؟
مدیرکل دفتر طرح‌ریزی و پایش طرح‌های نهضت ملی مسکن اعلام کرد که دولت بر تقویت همکاری بانک‌ها در ارائه تسهیلات مالی برای نهضت ملی مسکن تمرکز دارد. طبق این اعلام، تاکنون قرارداد بیش از ۷۵۸ هزار واحد مسکن در این طرح توسط بانک‌های عامل امضا شده است. این اقدام نشان دهنده تلاش دولت برای تسهیل و تسریع در فرایند ارائه تسهیلات مسکن به شهروندان است.
جزئیات وام ۳۰۰ تا ۳۵۰ میلیون تومانی ازدواج در سال ۱۴۰۳
تسهیلات قرض الحسنه ازدواج برای هر یک از زوج هایی که تاریخ ازدواج آن ها بعد از ۱۴۰۱/۱/۱بوده است مبلغ سه میلیارد (۳.۰۰۰.۰۰۰.۰۰۰) ریال و با دوره بازپرداخت ۱۰ ساله تعیین شده است.
متقاضیان وام دانشجویی بخوانند؛ ثبت‌نام زودتر، اولویت بالاتر!
متقاضیان دریافت وام دانشجویی می‌توانند با مراجعه به سامانه یکپارچه صندوق رفاه دانشجویان به نشانی (/https://refah.swf.ir) نسبت به ثبت درخواست خود اقدام کنند. بر اساس اعلام دانشگاه تهران با توجه به محدودیت اعتبار، اولویت با اختصاص وام با دانشجویانی است که زودتر درخواست خود را در سامانه مذکور ثبت می‌کنند.
روش دریافت وام ارزان قیمت از بانک تجارت
افرادی این وام را دریافت خواهند کرد که حساب قرض الحسنه جاری جدید داشته باشند. البته حقوق بگیران قدیمی نیز امکان دریافت این وام را دارند و نیازی به افتتاح حساب جدید نخواهند داشت.
اعطای تسهیلات قرض‌الحسنه تا سقف 300 و 750 میلیون تومان در طرح "افق" بانک رفاه کارگران ادامه دارد
بر اساس این طرح، اشخاص حقیقی و شرکت‌های حقوقی دارای کسب‌وکارهای خرد و دانش‌بنیان می‌توانند با سپرده‌گذاری در مقاطع مختلف از تسهیلات قرض‌الحسنه با نرخ کارمزد صفر تا 4 درصد و بازپرداخت حداکثر 60 ماهه بهره‌مند و یا امتیاز حساب استفاده نشده را به کارکنان خود انتقال دهند. سقف تسهیلات اشخاص حقیقی حداکثر سه میلیارد ریال و شرکت‌های حقوقی دارای کسب‌وکارهای خرد و دانش‌بنیان حداکثر 7.5 میلیارد ریال است.
رقم وام ازدواج در سال ۱۴۰۳ مشخص شد+جزئیات
اعتبار وام ازدواج در سال جاری ۱۴۰ هزار میلیارد تومان تعیین شده گفت: دولت ۱۳۴ هزار میلیارد تومان آن را تامین کرده است. برای سال ۱۴۰۳ نیز وام ازدواج به ۷۰۰ میلیون برای زوج‌ها ارتقا یافته است. در کنار طرح مسکن ملی که به صورت عمومی اجرا می‌شود، طرح ویژه ای برای جوانان هم دنبال می شود که نهایی نشده است. امیدواریم ۱۴۰۳ خبر خوشی در خصوص مسکن جوانان به این واسطه داشته باشیم.
گرفتن وام با مدرک فنی حرفه ای / مبلغ، مدارک و شرایط دریافت وام
گرفتن وام با مدرک فنی حرفه ای از شرایط خاصی برخوردار می باشد و داوطلبانی که اقدام به یادگیری مهارت خاصی در مراکز فنی حرفه ای نموده اند می توانند با دریافت وام و تسهیلات، شغل و کسب و کار متناسب با مهارت آموزش داده شده را راه اندازی نمایند.
نحوه ی دریافت وام نیم میلیارد تومانی بانک ملت + جزئیات
افرادی که مشتری بانک ملت هستند و در یکی از شعب این مجموعه سپرده کوتاه مدت عادی با حداقل سپرده 15 میلیون تومانی دارند، می‌توانند برای طرح تسهیلاتی شایان درخواست بدهند. البته افراد به منظور دریافت این تسهیلات گذشته از سپرده کوتاه مدت باید ضامن رسمی مورد نظر بانک و اعتبار شغلی نیز داشته باشند. میزان سود این تسهیلات برحسب ضریب برابری و مدت ماندگاری تعیین شده و بین 18 تا 23 درصد است. افراد بعد از دریافت وام بین 12 تا حداکثر 60 ماه امکان پرداخت اقساط را دارند.
دریافت وام بانکی با سفته+ شرایط، مدارک و مزایا و معایب آن
دریافت وام با سفته یکی از فوری‌ترین وام‌هایی است که مشتریان انواع بانک‌ها می‌توانند آن را در مدت‌زمان کوتاهی دریافت کنند. مبلغ تسهیلات وام با سفته معمولا جیزی بین ۱۰ تا ۱۰۰ میلیون تومان است اما برخی بانک‌ها برای افزایش اعتبار و جلب توجه مشتریان آن را تا سقف ۳۰۰ میلیون تومان نیز افزایش می‌دهند
جزییات ثبت نام وام بدون سود بانک سپه
بانک سپه با نزدیک به ۱۰۰ سال قدمت این وام را با شرایط زیر پرداخت می کند: این تسهیلات قرض الحسنه بوده و هیچ سودی ندارد. تنها به منظور تامین هزینه‌های بانک به آن کارمزد دو درصدی تعلق می‌گیرد.
 وام ۳۰ میلیونی بازنشستگان تامین اجتماعی / نحوه دریافت وام
بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران، جهت کمک به مستمری بگیران سازمان بیمه تامین اجتماعی و تامین بخشی از هزینه های آنها، تسهیلات بازنشستگان تامین اجتماعی را در نظر گرفته است. از آنجا که نحوه دریافت و ثبت نام وام بازنشستگان تامین اجتماعی و زمان ثبت نام آن، دارای شرایط و مقرات خاصی بوده، لازم است تا افراد واجد شرایط، برای بهره مندی از وام بازنشستگان تامین اجتماعی ۱۴۰۳، با این شرایط و مقررات، آشنا شوند.
شرایط وام فوری بانک ها در ۱۴۰۳
سال 1403، به عنوان یکی از دوره‌های مهم اقتصادی، با ویژگی‌ها و چالش‌های خود، برای افراد و کسب‌وکارها فرصت‌ها و چالش‌هایی فراهم آورده است. یکی از موارد مهم برای افراد و شرکت‌ها، دریافت وام فوری از بانک‌ها می‌باشد. در این مقاله، به بررسی شرایط و ویژگی‌های وام‌های فوری ارائه شده توسط بانک‌ها در سال 1403 می‌پردازیم.
شرایط ویژه دریافت وام 200 میلیون تومانی بانک ملت + مبلغ اقساط
به منظور دریافت وام، سپرده متقاضی مسدود نخواهد شد و ضمنا به هیچ وجه نیاز به ایجاد میانگین حساب برای دریافت این تسهیلات نیست. با توجه به شرایط مذکور افراد باید ماهیانه 7 میلیون و 741 هزار و 944 تومان قسط بدهند. کل سود این تسهیلات به 78 میلیون و 709 هزار و 995 تومان خواهد بود و جمع رقم وام و سود آن نیز 278 میلیون و 709 هزار و 995 تومان اعلام شده است.
جشنواره حساب های قرض الحسنه بانک ملت جذاب تر شد/ اعطای تسهیلات به سپرده گذاران با شرایط ویژه
بر این اساس، علاوه بر اختصاص ۱۰۰۱ جایزه ۲۵۰ میلیون تومانی و صدها هزار جوایز ارزنده دیگر، اعطای تسهیلات قرض الحسنه، مرابحه، جعاله ویژه و حمایت از خانواده جوان تا سقف ۳۰۰ میلیون تومان برای سپرده گذاران در نظر گرفته شده است.
روش دریافت وام مائده بانک توسعه تعاون
بر اساس موازین شرع مقدس اسلام، بانک برای پرداخت وام هیچ‌گونه شرط و تعهدی نداشته و متقابلاً از مشتریان محترم هم شرطی را نخواهد پذیرفت. پرداخت وام بر اساس آیین‌نامه و ضوابط داخلی بانک می‌باشد.
وام 300 میلیون تومانی بدون سود بانک دی را چگونه دریافت کنیم؟
سقف این وام برای اشخاص حقیقی 300 میلیون تومان اعلام شده و هیچ گونه سودی ندارد. اما بانک به منظور پوشش هزینه‌های خود برای این تسهیلات کارمزد چهار درصدی در نظر گرفته است. اشخاصی که این وام را دریافت کرده‌اند حداقل طی شش ماه امکان بازپرداخت را دارند، البته در صورت تشخیص بانک می‌توانند اقساط را در مدت 60 ماه تسویه کنند. افراد به منظور دریافت این وام باید ضامن رسمی معتبر بانک را ارائه دهند.
شرایط و ثبت نام دریافت وام ۲۰۰ میلیونی وام اجاره
معاون مسکن و ساختمان اداره کل راه و شهرسازی استان تهران یادآور شد: متقاضی و همسرش متعهد هستند که در زمان نام‌نویسی، فاقد مسکن و یا زمین مسکونی باشند و چنانچه، هر زمان سابقه مالکیت ایشان محرز شود از فرآیند پرداخت تسهیلات حذف خواهند شد.
 وام بانک رسالت برای زنان خانه دار با کارمزد ۲ درصد! + مدارک
بانک رسالت اکنون به زنان خانه دار وام می‌دهد. برای دریافت این وام دو راه وجود دارد: