پنجشنبه, 4 مرداد 1403 2024,July

طرح های ویژه تسهیلاتی و وام

وام کالا کارت؛ بگیریم یا نگیریم؟
شما بعد از گرفتن اعتبار خرید، برای خرید کالا و جنس موردنیاز خودتان فقط باید به فروشگاه‌هایی بروید که تحت قرارداد با بانک هستند. حالا تصور کنید بعد از کلی رفت‌وآمد به بانک و جور کردن ضامن و گرفتن استعلام رتبه اعتباری، کالا کارت خودتان را تحویل گرفته‌اید و در سایت بانک یکی از فروشگاه‌های قبول‌کننده نزدیک خانه‌تان را پیدا می‌کنید و به آنجا می‌روید.
پرداخت تسهیلات ۳ و ۷٫۵ میلیارد ریالی در طرح رحمت ۲  پست بانک ایران
پست بانک ایران در طرح تسهیلاتی رحمت به متقاضیان واجد شرایط تا سقف ۳۰۰ میلیون تومان وام قرض الحسنه پرداخت می‌کند. مبلغ این وام برای اشخاص حقوقی به 750 میلیون تومان هم می‌رسد.
جزئیات وام خرید کالای ۳۰۰ میلیون تومانی بانک کارآفرین
وام خرید کالای بانک کارآفرین با سقف مبلغ 300 میلیون تومان و با نرخ بهره 23 درصد، به تمامی شرکت‌های تولیدی و خدماتی، افراد حقیقی، کارکنان معرفی‌شده از سوی سازمان‌ها، ارگان‌ها و شرکت‌های طرف قرارداد، در قالب کارت اعتباری تعلق می‌گیرد. به علاوه دریافت این تسهیلات نیازمند سپرده‌گذاری در این بانک نیست.
وام های بدون سپرده گذاری کدامند؟
یکی از وام‌ های بدون سپرده ۱۴۰۳ که نیاز به سپرده گذاری ندارد، وام ازدواج می‌باشد. این وام برای زوجینی می باشد که پس از تاریخ ۱ فروردین ۱۳۹۸ عقد خود را ثبت کرده باشند و قبل از آن نیز وام ازدواج را اخذ نکرده باشند. این وام با کارمزد ۴ درصدی می‌باشد. اما به طور کلی برای دریافت این وام باید در سایت تسهیلات قرض الحسنه ازدواج ثبت نام کنید و به مدارکی اعم از سند ازدواج، مدارک شناسایی زوجین، ضامن‌ها، آدرس محل سکونت و… نیاز دارید.
نحوه دریافت وام بدون سود بانک ملی با اقساط ۵ میلیون تومانی
بانک ملی ایران طرح تسهیلاتی جدیدی تبیین کرده که در آن متقاضیان واجد شرایط در کمترین زمان ممکن امکان دریافت وام ۳۰۰ میلیون تومانی را دارند.
 وام بدون ضامن بانک شهر +جزئیات
متقاضی باید حداقل سه ماه قبل از درخواست وام، یک حساب قرض‌الحسنه، جاری یا کوتاه‌مدت در بانک شهر افتتاح کرده باشد. ۲- متقاضی باید در طول این سه ماه، امتیاز لازم را در سیستم بانکی کسب کرده باشد. ۳- متقاضی باید از طریق اپلیکیشن همراه شهر پلاس، مراحل اعتبارسنجی را طی کند.
شرایط وام قرض الحسنه بانک رفاه کارگران / تا ۳۷۰ درصد سپرده خود وام بگیرید
طرح افق بانک رفاه کارگران به متقاضیان واجد شرایط این امکان را می‌دهد که وام با نرخ سود چهار درصد دریافت کنند. این وام به اشخاص حقیقی و بستگان درجه‌یک آنها، شرکت‌های حقوقی دارای کسب‌وکارهای خرد (پرسنل کمتر از 10 نفر) و شرکت‌های دانش‌بنیان تعلق می‌گیرد.
آخرین جزئیات وام ازدواج ۱۴۰۳ + مبلغ وام، لینک ثبت نام و شرایط دریافت
به هر یک از زوجین مبلغ ۳۰۰ میلیون تومان تسهیلات قرض‌الحسنه ازدواج تعلق می‌گیرد؛ به متقاضیانی که سن ازدواج آنها در زوج‌ها زیر ۲۵ سال و در زوجه‌ها زیر ۲۳ سال است، مبلغ ۳۵۰ میلیون تومان تسهیلات قرض‌الحسنه ازدواج تعلق می‌گیرد. همچنین باید توجه داشت که به هر یک از متقاضیان تنها یک بار تسهیلات قرض‌الحسنه ازدواج تعلق می‌گیرد و متقاضیان برای ثبت‌نام وام ازدواج باید به نشانی https://ve.cbi.ir/ مراجعه کنند.
چگونه از بانک ملت وام ۶۰۰ میلیون تومانی دریافت کنیم؟
بانک ملت در طرح «شایان یک» به مشتریان خود تسهیلات 600 میلیون تومانی پرداخت می‌کند. برای دریافت این وام، متقاضی باید در گام اول دارای حساب کوتاه‌مدت عادی در این بانک باشد و مبلغی را تحت عنوان سپرده در آن قرار دهد.
وام قرض‌الحسنه 300 تا 750 میلیون تومانی بانک دی + نحوه دریافت و شرایط باز پرداخت
بانک دی در قالب تسهیلات باران، به متقاضیان واجد شرایط، وام قرض الحسنه با کارمزد چهار درصدی و دوره بازپرداخت 60 ماه پرداخت می‌کند.
شرایط وام 500/000/000 میلیون تومانی بانک سرمایه + جدول
بانک سرمایه در قالب طرح مهر تا سقف ۲٠٠ میلیون تومان به اشخاص حقیقی و تا سقف ۵٠٠ میلیون تومان به حقوقی‌ها، وام با نرخ سود ۲۳ درصد می‌پردازد.
این تاکسی ها وام تعمیرات میگیرند + جزئیات
شادی مالکی مدیرعامل سازمان تاکسیرانی شهر تهران در مورد وضعیت بهسازی تاکسی‌های سطح شهر تهران با بیان اینکه خودروهایی که سن آنها به مرز فرسودگی یعنی ۱۲ سال رسیده باشد مشمول طرح نوسازی می‌شوند، گفت: تاکسی‌های زیر ۱۲ سال و تمام خودروهای ون برای اولین بار مشمول طرح بهسازی وضع موجود تاکسی‌ها شدند؛ بگونه‌ای که وام‌هایی به این خودروها تعلق می‌گیرد که کارمزد پایینی دارند.
مبلغ وام با کارتخوان چقدر است؟ + شرایط و لیست بانک ها
از چه بانک‌هایی می‌توانیم این وام را بگیریم؟ مبلغ این وام چقدر است؟ اگر کسب و کاری دارید که از دستگاه کارتخوان به منظور دریافت وجه از مشتری استفاده می‌کنید. باید بگوییم شما می‌توانید تقاضای دریافت وام ویژه دستگاه کارتخوان را داشته باشید
شرایط گرفتن وام از بانک سرمایه تا سقف ۵۰۰ میلیون تومان + جزئیات
بانک سرمایه در قالب طرح نسیم پذیرندگان به تمامی افراد حقیقی و حقوقی واجد شرایطی که از دستگاه کارتخوان یا درگاه پرداخت متصل به بانک سرمایه استفاده می‌کنند، وام با نرخ سود 15 درصد اعطا می‌کند. متقاضی برای دریافت این وام نیازمند حساب سپرده جاری با حداقل سه ماه کارکرد است و نباید به بانک بدهکار یا دارای قسط معوق باشد.
نحوه دریافت وام ۳۰۰ میلیون تومانی بانک تجارت + شرایط و مبلغ اقساط
بانک تجارت در طرح پویا تا سقف وام ۳۰۰ میلیون تومان وام پرداخت می‌کند. نرخ سود این وام ۲۳ درصد و سقف مدت زمان بازپرداخت اقساط آن ۳۶ ماه تعیین شده است.
چه کسانی می‌توانند وام ۳ میلیاردی بانک صادرات را دریافت کنند؟
بانک صادرات در طرح تسهیلاتی تیمچه به اشخاص حقوقی که حساب سپرده قرض الحسنه با حداقل زمان خواب سه ماه در این بانک دارند تا 250 درصد میزان سپرده و بین 250 میلیون تومان تا سه میلیارد تومان، وام با نرخ سود 23 درصدی می‌پردازد. حداقل میزان سپرده‌گذاری برای دریافت این وام 100 میلیون تومان تعیین شده است اما حساب سپرده وام‌گیرنده پس از دریافت وام مسدود نمی‌شود.
وام قرض الحسنه ۴۰ میلیونی بانک پارسیان به چه کسانی تعلق می‌گیرد؟
مبلغ وام قرض الحسنه بانک پارسیان 40 میلیون تومان است و نرخ سودی ندارد. البته بانک چهار درصد کارمزد از این وام دریافت می‌کند. حداکثر زمان بازپرداخت این وام 24 ماه است و وام گیرنده در صورت اتخاذ 40 میلیون تومان وام، ملزم به پرداخت ماهانه یک میلیون و 818 هزار تومان قسط به بانک است و همچنین مجموع رقم سود و وام این تسهیلات 42 میلیون و 420 هزار تومان است.
راهنمای دریافت وام مستاجری+مبلغ وام
این وام توسط به ۲۰ بانک، ملت، ملی، مسکن، صادرات، رفاه کارگران، سپه، تجارت، شهر، سامان، پاسارگاد، خاورمیانه، پارسیان، سینا، کارآفرین، آینده، گردشگری، اقتصادنوین، ایران‌زمین، پست بانک و مؤسسه اعتباری ملل ابلاغ شد.
معرفی وام خرید کالای ۳۰۰ میلیون تومانی بانک ایران زمین + نرخ سود و  مدت زمان بازپرداخت
بانک ایران زمین در طرح تسهیلاتی انتخاب پلاس تا سقف 300 میلیون تومان وام خرید کالا پرداخت می‌کند. اما شرایط دریافت این وام چیست؟
وام قرض الحسنه ۱۰۰ میلیون تومانی بانک رفاه / بدون سود / بدون ضامن
بانک رفاه در قالب طرح امید رفاه به بازنشستگان، مستمری‌بگیران و حقوق بگیرانش، بدون سود و دوره بازپرداخت 24 ماهه، وام قرض الحسنه پرداخت می‌کند.
شرایط دریافت وام قرض الحسنه ۳۰۰ میلیونی بانک پارسیان چیست؟
بانک پارسیان در طرح تسهیلاتی وام امتیازی، تا سقف 300 میلیون تومان وام اعطا می‌کند. این وام از نوع قرض الحسنه است و فقط چهار درصد کارمزد برای آن لحاظ شده است. سقف مبلغ وام برای اشخاص حقیقی و حقوقی متغیر است؛ برای شخص حقیقی حداکثر 300 میلیون تومان و برای شخص حقوقی حداکثر 750 میلیون تومان سقف تعیین شده است.
واریز وام ۳۰ میلیونی به حساب بازنشستگان + جزئیات
احمد اسفندیاری با اشاره به پرداخت وام قرض‌الحسنه از سوی سازمان تأمین اجتماعی به بازنشستگان اظهار کرد: طی سنوات گذشته این سازمان بر اساس یک برنامه‌ریزی مدون این وام را به بازنشستگان خود پرداخت کرده است. وی تصریح کرد: بنا برنامه‌ریزی صورت گرفته امسال مبلغ وام قرض الحسنه به بازنشستگان سازمان تامین اجتماعی از 20 میلیون تومان به 30 میلیون تومان افزایش یافته است.
شرایط وام ۱۰۰ میلیون تومانی طرح کارگشای بانک مسکن + مبلغ اقساط
بانک مسکن برای پرسنل شرکت‌هایی که در این بانک حساب دارند، وام 100 میلیون تومانی با دوره بازپرداخت 12 ماهه فراهم کرده است.
جزییات ثبت نام وام 800 میلیون تا 4 میلیارد تومانی بانک تجارت + مبلغ اقساط
در صورتی که افراد حساب کوتاه مدت داشته باشند، از طرف بانک سودی معادل پنج درصد به اصل سپرده‌شان پرداخت می‌شود. متقاضیان به منظور دریافت این وام باید ضامن رسمی و اعتبار شغلی مدنظر بانک را داشته باشند. مدت زمان بازپرداخت اقساط با توجه به سود و مقدار تسهیلات دریافتی متغیر بوده اما در کل از 24 ماه بیشتر نخواهد بود.
اینگونه از بانک پاسارگاد وام یک میلیارد تومانی بگیرید
بانک پاسارگاد به مشتریان خود که سپرده بلندمدت دارند تا سقف یک میلیارد تومان وام می‌دهد. اما شرایط دریافت این وام چیست؟
دریافت تسهیلات 50 میلیاردی در طرح الماس موسسه اعتباری ملل
یکی از راه‌هایی که بسیاری از کسب و کارهای برای تامین نقدینگی خود به دنبال آن می‌روند دریافت تسهیلات از بانک‌ها و موسسات اعتباری است. بدون تسهیلات کمتر شرکت و کسب و کاری است که می‌تواند به حیات خود ادامه دهد.
بانک کشاورزی غیرحضوری وام می دهد + جزئیات
در راستای تحقق سیاست ها و برنامه های وزارت امور اقتصادی و دارایی و بانک مرکزی و برنامه های تحول دیجیتال بانک، پرداخت به صورت غیرحضوری و از طریق سامانه آسان، از شهریور ماه سال ۱۴۰۲ در بانک کشاورزی آغاز شده و به تازگی با افزوده شدن قابلیت های جدید از جمله ثبت امضای دیجیتال به این سامانه، پرداخت غیرحضوری تسهیلات بانک کشاورزی وارد فاز جدیدی شده است.
 لیست بانک‌ها یی که وام خرید خودرو می دهند + مبلغ و شرایط
شرایط وام خرید خودرو را بانک‌ها و موسسات تعیین می‌کنند، اما لازم است بدانید که متقاضی باید یک سری شرایط داشته باشد.
نحوه دریافت وام 100 میلیون تومانی بانک تجارت / بدون ضامن / بازپرداخت 48 ماهه
بانک تجارت تا سقف 100 میلیون تومان با نرخ بهره 23 درصد و حداکثر زمان بازپرداخت 48 ماه وام بدون ضامن می‌دهد.
معرفی وام سفر بانک مهر ایران با نرخ سود ۲ درصد + جزئیات
تسهیلات سفر کارت و بسته حمایتی سفر بانک مهر ایران‌، به صورت قرض‌الحسنه به مشتریان دارای حساب سپرده در این بانک، پرداخت می‌شود. ضمانت این وام به وسیله اعتبار شغلی انجام می‌گیرد و سود این تسهیلات دو درصد است. این وام‌ها به صورت نقدی اهدا نمی‌شوند و متقاضیان دریافت این تسهیلات، باید برای دریافت آن، از طریق آژانس‌های مسافرتی طرف قرارداد با بانک مهر ایران اقدام و بخشی از هزینه سفرهای سیاحتی و زیارتی خود را در قالب سفر کارت دریافت کنند.
روش دریافت وام ارزان و سریع بانک رفاه
شرکت‌ها، بیمارستان‌ها، مراکز درمانی و خدماتی می توانند با رعایت شرایط زیر، از مزایای مختلف طرح کارگشا همچون استفاده از کمک هزینه فعالان اقتصادی و تسهیلات ارزان قیمت برای کارکنان خود، بهره مند شوند.
مشمولان دریافت وام ۸۰۰ میلیون تومانی مشخص شدند
مدیر عامل صندوق ملی مسکن گفت: واحدهای نهضت ملی مسکن که در مراحل پایانی قرار داشته باشند مشمول افزایش تسهیلات نشده و تنها پروژه‌های که تازه شروع شده باشند مشمول این تسهیلات می‌شوند.
نحوه دریافت وام ۵ میلیارد تومانی بانک سپه + مبلغ اقساط وام
بانک سپه برای آن دسته از مشتریان خود که دارای حساب متصل به پایانه‌های پرداخت و دستگاه‌های کارتخوان هستند، تسهیلاتی را تحت عنوان طرح کارآسان ارائه می‌دهد. متقاضیان دریافت این وام باید دارای یک حساب جاری باشند که به درگاه‌های پرداختی متصل است. مبلغ وام به میزان تراز و گردش مالی حساب بستگی دارد و ممکن است متغیر باشد.
شرایط وام خودرو بانک های سامان و تجارت در سال ۱۴۰۳ + جزئیات
متقاضی این وام باید سن بالای 18 سال داشته باشد و بانک باید از وضعیت قضایی از جمله سابقه داشتن چک برگشتی و مشخص بودن وضعیت نظام وظیفه او اطمینان حاصل کند. همچنین فرد وام‌گیرنده باید مدارک خرید خودرو را به بانک ارائه کند و مانند دیگر وام‌ها، دارای چند ضامن باشد که خود این ضامن‌ها نیز باید کارمند رسمی یک سازمان دولتی یا دارای پروانه کسب باشند. به علاوه، متقاضی دریافت وام خودرو باید با مدارک مربوط به کسب‌وکار یا فیش حقوقی، این اطمینان را به بانک بدهد که در بازپرداخت مبلغ وام توانایی لازم را دارد.
نحوه ثبت نام وام نهضت ملی مسکن  1403+ سایر جزئیات
اقساط این وام ۲۰ ساله می‌باشد اما چنانچه ساخت مسکن دو ساله تمام شودمدت بازپرداخت اقساط از ۲۰ سال به ۱۸ سال می‌رسد. اقساط این وام به صورت پلکانی می‌باشد. بنابراین اقساط وام در دو سال اول ۵ میلیون و ۹۰۰ هزار تومان می‌باشد.
شرایط دریافت وام000/000/ 300 میلیون تومانی طرح اطلسی بانک سینا + مبلغ اقساط
در این طرح، شما می توانید تا 200 برابر میانگین حساب خود و با سقف 300 میلیون تومان، کارت اعتباری دریافت کرده و از فروشگاه‌های طرف قرارداد بانک سینا خرید نمایید. نرخ سود این تسهیلات معادل 23 درصد است.
وام فوری ۲۰۰ میلیون تومانی فرابانک ملت را چگونه دریافت کنیم؟
بانک ملت با سامانه فرابانک، با شرایط مسدودی سپرده، ضامن رسمی و اعتبار شغلی با نرخ سود 23 درصدی ارائه می‌دهد. برای دریافت وام فوری از بانک ملت لازم است که وام گیرنده ازمشتریان این بانک باشد وهیچگونه بدهکاری و یا وام تسویه نشد‌‌ه‌ای در بانک مورد نظر نداشته باشد. به علاوه، این بانک به افرادی که سابقه چک برگشتی دارند هم تعلق نمی‌گیرد.
نحوه دریافت وام 150 میلیون تومانی خود اشتغالی  + شرایط دریافت
افرادی که برای راه‌اندازی کسب‌وکارهای خانگی و روستایی، به منابع مالی نیاز دارند، می‌توانند تا ۱۵۰ میلیون تومان وام خود اشتغالی دریافت کنند.
آغاز پرداخت وام ۵۰ تا ۲۰۰ میلیونی به زنان خانه دار و شاغل + مبلغ اقساط
یکی از انواع وام فوری که برای حمایت از بانوان درنظر گرفته شده و پرداخت می‌شود، وام فوری بانوان است. ویژگی‌ که وام فوری را از سایر تهسیلات متمایز می‌کند، کوتاه‌تر بودن فرآیند دریافت این وام است. ضمانت این تسهیلات با ضامن معتبر، سپرده‌گذاری در بانک یا وثیقه‌گذاری انجام می‌شود. بانک‌های متفاوت، این وام را با شرایط مختلفی به زنان شاغل و خانه‌دار پرداخت می‌کنند. در ادامه، شرایط پرداخت این وام در دو بانک کشاورزی و دی مورد بررسی قرار می‌گیرند.
دریافت ۶ وام متناسب با شرایط متقاضی
وام بلو بانک ۴۰ میلیون بدون ضامن ۲- وام ۴۰۰ میلیونی بانک رسالت بدون بلوک شدن پول ۳- وام خرید لوازم خانگی بانک مهر ۱۵۰ میلیون ۴- وام فوری بانک سرمایه ۲۰۰ میلیون تومن ۵- وام خرید طلا بانک ملی- طلا میزاری ۵۰میلیون وام می گیری ۶- وام کسب و کار بانک صادرات ۵میلیارد
نحوه دریافت وام ۴۰۰/000/000 میلیون تومانی بانک رسالت / حداکثر زمان بازپرداخت وام
چنانچه به دنبال وامی با کارمزد پایین هستید می‌توانید از وام بانک رسالت استفاده کنید. بانک رسالت به منظور حمایت از مشتریان خود، وام قرض الحسنه خود را افزایش داد
ثبت‌نام برای وام فرزند آوری آغاز شد؛ فرم ثبت‌نام و مدارک لازم
بانک مرکزی در راستای اجرای قانون حمایت از خانواده و جوانی جمعیت، تسهیلات قرض الحسنه فرزند ارائه می نماید. این وام به پدرانِ دارای تابعیت جمهوری اسلامی ایران بابت فرزندان متولد شده در داخل کشور از تاریخ ۱۴۰۰/۰۱/۰۱ به بعد، حداکثر تا ۲ سال پس از تولد فرزند تعلق می‌گیرد.
تمام جزئیات وام000/000/ 500 میلیون تومانی بانک ملی
وام ۵۰۰ میلیونی بانک ملی یکی از تسهیلات پرطرفدار این بانک می‌باشد که با نام «وام طرح اعتبار ملی» به مشتریان خود ارائه داد. این وام به متقاضیان واجد شرایط به منظور رفع نیازهای مالی و تحقق اهدافشان پرداخت می‌گردد.
دریافت وام طرح نگین امید بانک سپه + جزئیات و لینک
وام نگین امید قرض‌الحسنه است و فقط ۲ درصد کارمزد دارد. برای این تسهیلات نیاز به ضامن رسمی یا شخص دارای اعتبار شغلی است و بازپرداخت آن نیز ۱۲ تا ۶۰ ماه خواهد بود. همچنین باید بین ۱-۱۸ ماه دارای میانگین حساب باشید تا بتوانید ۳۰۰ درصد سپرده‌تان را تسهیلات بگیرید.
الزام بانک‌ها به پرداخت وام ازدواج با دریافت یک ضامن
حجت الاسلام متقی فر گفت: بانک‌های عامل موظفند در پرداخت وام از هر کدام از زوجین فقط تقاضای یک ضامن کنند. سلیمانی رئیس ثبت احوال محلات از کاهش تولد در این شهرستان خبر داد و گفت: تولد و ازدواج در این شهرستان نسبت به سال‌های گذشته کاهش داشته است. بنیاد ستاد اجرایی فرمان حضرت امام به سه قلو‌های خندابی هدیه داد. این ستاد در راستای حمایت از جوانی جمعیت به خانواده‌هایی که صاحب سه قلو به بالا می‌شوند بسته‌های سیسمونی، هدایای نقدی و پوشک تا شش ماه اول زندگی اهدا می‌کند.
کدام بانک‌‌ها با دستگاه کارتخوان وام می دهند؟ + مبلغ و شرایط
اگر متقاضی دریافت وام با دستگاه کارتخوان یا همان پوز هستید، حتما باید تمام این شرایط را داشته باشید.
سود وام جدید نهضت ملی مسکن چقدر است ؟
درحالی شورای‌عالی مسکن وام نهضت ملی مسکن را به ۸۰۰میلیون تومان افزایش داده است که سود این تسهیلات در دوره بازپرداخت ۲۰ساله بیش از ۲.۱میلیارد تومان خواهد بود.
شرایط دریافت وام بدون ضامن 500 میلیون تومانی بانک اقتصاد نوین + مبلغ اقساط
بانک اقتصاد نوین در قالب طرح اعتبارینو تا سقف 500 میلیون تومان و با نرخ سود 23 درصدی، به متقاضیان واجد شرایط، وام بدون ضامن پرداخت می‌کند.