جمعه, 31 شهریور 1402 2023,September

بانک دی

دریافت وام ۲۰۰ میلیون تومانی فقط با افتتاح حساب
دریافت وام فقط با افتتاح حساب شاید برای شما کمی جالب باشد؛ اما این موضوع واقعیت دارد.
 وام ازدواج خانواده ایثارگران دو برابر افراد عادی شد / بانک دی خبر داد
بر این اساس سهمیه‌ تسهیلات در ابتدای هر سال مشخص و به بنیاد شهید اعلام می شود که توزیع استانی این سهمیه توسط بنیاد شهید صورت می‌گیرد.
 به محض افتتاح حساب در این بانک وام قرض الحسنه 200 میلیونی بگیرید
وام قرض الحسنه یکی از انواع وام های بانکی است؛ این نوع وام در واقع عقدی است بین بانک و قرض گیرنده که طبق مقررات و ضوابط مبلغی به عنوان قرض به فرد داده می شود؛ طبق قرار داد مبلغ وام قرض الحسنه توسط وام گیرنده باید باز پرداخت شود.
صدور کارت برداشت ریالی؛ خدمتی جدید از بانک دی به مشتریان حقوقی
در حال حاضر صدور کارت ریالی بر روی سپرده مشتری حقوقی (مالک کارت) و امضادار شرکت (دارنده کارت) در کلیه شعب بانک دی قابل ارائه به مشتریان محترم است.
شرایط  دریافت وام 500 میلیون تومانی بانک دی
پزشکان، سردفترداران و مهندسانی که مشتری بانک دی هستند، در صورت نیاز به وام، امکان استفاده از طرح «دیدار» این مجموعه را دارند. حداکثر مبلغ این تسهیلات 500 میلیون تومان اعلام شده است.
شرایط دریافت وام 200 میلیون تومانی بانک دی
افراد به منظور دریافت این تسهیلات باید ضامن رسمی داشته باشند. علاوه بر مشتریان عادی، کارکنان شرکت‌ها و سازمان‌ها نیز این امکان را دارند با ارائه معرفی نامه از وام مذکور بهره مند شوند.
صعود 8 هزار واحدی بورس در معاملات امروز
بر اساس این گزارش، در بازارهای فرابورس ایران هم با معامله 4میلیارد و 113میلیون ورقه به ارزش 5 هزار و 357میلیارد تومان در 219هزار نوبت، شاخص فرابورس (آیفکس) 129واحد رشد کرد و در ارتفاع 20هزار و 42واحد قرار گرفت.
اخذ وام 200 میلیون تومانی بانک دی + مبلغ اقساط
آن دسته از مشتریان بانک دی که پزشک یا سردفتردار یا مهندس هستند و کمبود نقدینگی دارند، می‌توانند از وام 200 میلیون تومانی طرح «دیدار» بانک دی استفاده کنند.
کدام بانک بیشترین سود سپرده را پرداخت می کند/5 درصد سود بیشتر در این بانک
بیشترین نرخ سود سپرده بانکی در کدام بانک ها پرداخت می شود ؟ بنا بر تصمیم بانک مرکزی بانک ها نرخ سود خود را تا 23 درصد افزایش می دهند . هم اکننون برخی بانک ها به مبالغ بالا سود سپرده تا سقف 25 درصد هم پرداخت می کنند. برخی از بانک ها مانند بانک ملت , بانک ملی و بانک پارسیان و بانک پاسارگاد قبلا هم نرخ سود خود را بالا بردهاند و بیشترین نرخ سود را پرداخت می کنند.
اگر در بانک دی حساب دارید بخوانید
بانک اول - اگر نیاز به وام دارید، می‌توانید با افتتاح حساب و سپرده‌گذاری در بانک دی، از تسهیلات این بانک بهره‌مند شوید. طرح شکوه ارزش آفرین بانک دی، وامی است که شما می‌توانید با سپرده‌گذاری در این بانک به مدت حداقل ۵ ماه، از تسهیلاتی با سود حداقلی ۴ درصد بهره‌مند شوید.
پرداخت وام فوری به زنان خانه دار + شرایط
بانک اول - اگرچه شرایط پرداخت وام‌های خرد در سیستم بانکی سخت است، اما همچنان برخی از بانک‌ها طرح‌های خاصی برای پرداخت وام دارند. مانند وام زنان خانه‌دار.
ممنوعیت دریافت وثیقه نقدی هنگام پرداخت تسهیلات در بانک دی
بانک اول - بانک دی در جریان اعطای وام، وثیقه نقدی از مشتریان دریافت نمی‌کند.
شرایط دریافت وام نقدی از بانک دی
بانک اول - بانک دی به منظور ارزش آفرینی برای مشتریان خود، تسهیلاتی به نام «فرزانه ارزش آفرین» را ارائه کرده است. مبلغ این وام نقدی بانک دی بر اساس میانگین حساب مشتریان مشخص می‌شود.
کدام بانک ها وام  میلیاردی می دهند؟ + شرایط دریافت
بانک اول - تا چندسال پیش دریافت وام میلیاردی از بانک‌ها برای عموم خیلی سخت بود. یعنی یا باید صاحب کسب‌وکار و فعالیت اقتصادی بزرگی بودید، تا وام میلیاردی نصیبتان شود. اما این روزها تورم و گرانی باعث شده تا تسهیلات میلیاردی هم به متقاضبان وام داده شود.
اولویت های پژوهشی سال ۱۴۰۱ بانک دی اعلام شد
بانک اول - بانک دی در راستای ایفای مسئولیت اجتماعی و تسهیل ارتباط بین بازار کار و مراکز علمی و دانشگاهی، اولویت‌های پژوهشی سال ۱۴۰۱ را اعلام کرد.
 انواع وام های بانک دی
بانک اول - بانک دی یکی از بانک‌های خصوصی کشور است که به منظور مشتری مداری و تامین نیاز مشتریان واجد شرایط خود، انواع وام را به آن‌ها اعطا می‌کند.
انواع وام بانکی برای زنان خانه‌دار+ شرایط و مدارک لازم
بانک اول - بانک‌ها برای ارائه وام بانکی به زنان خانه‌دار راه‌ها و روش‌های مختلفی دارند؛ از وام فوری تا وام‌هایی برای توانمندسازی و اشتغال زنان.
ماشین‌های بانکی بانک دی به سامانه صیاد متصل شدند
بانک اول - بانک دی در راستای گسترش و سهولت دسترسی مشتریان به خدمات سامانه صیاد (پیچک) به جمع بانک‌های ارائه‌دهنده خدمات سامانه صیاد بر روی ماشین‌های بانکی خود پیوست.
فرصت ویژه برای بخشودگی جرایم بدهکاران در بانک دی
بانک اول - بانک دی به منظور تکریم مشتریان و حمایت از تولیدکنندگان و فعالان اقتصادی، طرح ویژه بخشودگی مانده جرایم بدهی بدهکاران را اجرایی کرد.
افزایش ساعت کاری شعبه های بانک دی در روزهای پایانی سال ۱۴۰۰
بانک اول - با هدف تسهیل دسترسی مشتریان به خدمات بانکی در روزهای پایانی سال، ساعت کاری شعبه‌های بانک دی در سراسر کشور افزایش یافت.
تسهیل دریافت تسهیلات خرد در بانک دی
بانک اول - مدیرعامل بانک دی اولویت‌ها و شرایط تسهیل دریافت تسهیلات خرد در این بانک را اعلام کرد.
پرداخت تسهیلات بدون ضامن تا سقف ۱۰۰ میلیون تومان در بانک دی
بانک اول - مدیرعامل بانک دی گفت: در راستای تسهیل فرآیند اعطای تسهیلات خرد و افزایش رضایتمندی مشتریان به‌ویژه جامعه ایثارگران، اعطای تسهیلات تا سقف یک میلیارد ریال بدون ضامن در بانک دی عملیاتی شد.
شرایط لازم برای دریافت انواع وام بانک دی
بانک اول - معمولا تسهیلات بانک دی در قالب عقود مختلف یا طرح‌های گوناگون به مشتریان اعطا می‌شود. ابتدا فرد متقاضی باید سپرده موردنظر تسهیلات را در یکی از شعب بانک دی افتتاح کند. سپس با توجه به نوع تسهیلات، از طریق وبسایت بانک دی، فایل عقد قرارداد را دریافت کرده و اطلاعات لازم را در آن بیاورند.
6 روش دریافت وام فوری  بانوان
بانک اول - وام بانوان یکی از طرح‌های بانک‌ها جهت پرداخت تسهیلات به متقاضیان می‌باشد. بانوان می‌توانند از بانک‌های سینا، مهر ایران، کشاورزی، دی و ملت وام فوری دریافت نمایند.
همه چیز در مورد وام فوری 50  میلیون تومانی بانک دی
بانک اول - بانک دی در اقدامی جالب توجه و به فراخور نیاز مشتریان خود به اعطای وام فوری‌ ۵۰ میلیون تومانی در قالب طرح ۲۴ ارزش آفرین می پردازد.
وام 1000000000تومانی بانک دی و جزئیات اقساط آن
بانک اول - بانک دی به مشتریان واجد شرایط خود در قالب طرح «سروش ارزش آفرین» تسهیلات ارائه می‌دهد. متقاضیان به منظورگرفتن این وام باید شرایط لازم را داشته باشند.
از کدام بانک ها وام با سود کم بگیریم؟
بانک اول - شرایط وام‌دهی بانک‌ها به مشتریان در حال حاضر سخت است و متقاضیان دریافت وام باید شروطی را داشته باشند تا بتوانند وام بگیرند. در این بین برخی از بانک‌ها وام با نرخ سود کمتر از پنج درصد می‌دهد که متقاضیان بسیار زیادی دارد.
وام ارزان‌ قیمت بانک دی به فعالان گردشگری و صنایع‌دستی
بانک اول - پرداخت تسهیلات ارزان‌قیمت بانک دی به جامعه ایثارگری فعال در حوزه گردشگری و صنایع‌دستی به‌منظور کارآفرینی و ایجاد اشتغال، به‌زودی آغاز می‌شود.
انواع وام های بانک دی + شرایط دریافت
بانک اول - بانک دی انواع وام را با داشتن منابع مالی داخلی به متقاضیان واجد شرایط پرداخت می‌کند. در حال حاضر این بانک در قالب چندین طرح به مشتریان خود وام می‌پردازد
کدام بانک ها به زنان وام 50 میلیون تومانی می دهند؟+ شرایط دریافت
بانک اول - برخی از بانک‌های فعال در شبکه بانکی در حال حاضر تسهیلاتی را به زنان می‌دهند.
جزئیات وام جهش ارزش آفرین بانک دی
بانک اول - بانک دی به منظور توسعه سبد محصولات و خدمات و همچنین تحقق استاندارد مصارف خود، طرح تسهیلاتی جهش ارزش آفرین را تدوین کرده است. هم اکنون وام این طرح در قالب قرارداد فروش اقساطی پرداخت می‌شود.
وام 130 میلیونی تعمیرات مسکن  به چه کسانی تعلق می گیرد ؟
بانک اول -برخی از بانک‌های فعال در شبکه بانکی در حال حاضر برای تعمیرات مسکن به متقاضیان تسهیلاتی را می‌دهند. اما تسهیلات تعمیر مسکن هر کدام از بانک‌ها چقدر است؟
کدام بانک‌ها با سند ملکی وام یک میلیاردی می دهند ؟
بانک اول - برخی از بانک‌ها به متقاضیان با شرط معرفی ضامن مورد تایید به بانک و ارائه سند ملکی وام می‌دهند. سقف این وام‌ها تا یک میلیارد تومان هم می‌رسد اما اقساط این وام‌ها بالا است.
وام 500 میلیون تومانی را از این بانک ها بگیرید
بانک اول - برخی از بانک‌ها به متقاضیان خود با شرایط سپرده‌گذاری و معرفی ضامن رسمی وام تا سقف ۵۰۰ میلیون تومان می‌دهند.
دی جت و دی نت در خدمات بانکداری دیجیتال بانک دی
بانک اول - مشتریان بانک دی از این پس می‌توانند با استفاده از خدمات بانکداری دیجیتال این بانک نظیر دی جت و دی نت، سیم کارت‌های اعتباری خود را شارژ آنی کنند.
وام ویژه ۵۰ میلیون تومانی برای بانوان + شرایط دریافت
بانک اول - در طرح ویژه بانوان بانک دی بانوان به منظور استفاده از این طرح باید در این بانک حساب قرض الحسنه داشته باشند که در صورت نداشتن باید حساب قرض الحسنه به مبلغ حداقل ۲ میلیون تومان در بانک دی افتتاح نمایند.
افزایش سقف تسهیلات کارت اعتباری بانک دی به ۲میلیارد ریال
بانک اول - سقف تسهیلات کارت اعتباری در بانک دی، برای اشخاص حقیقی، به ۲ میلیارد ریال افزایش یافت.
کارت بانکی را در خانه تحویل بگیرید
بانک اول - کلیه دارندگان حساب در بانک دی می‌توانند کارت بانکی نقدی خود را در نشانی دلخواه خود دریافت کنند.
شرایط دریافت وام  ۲۰۰ میلیون تومانی خرید کالا بانک دی
بانک اول - . این وام در واقع همان وام کارت اعتباری است با افزایش سقف وام که ۲۰۰ میلیون تومان شده است.
وام ویژه  50 میلیون تومانی برای بانوان + شرایط دریافت
بانک اول -در طرح ویژه بانوان بانک دی بانوان به منظور استفاده از این طرح باید در این بانک حساب قرض الحسنه داشته باشند که در صورت نداشتن باید حساب قرض الحسنه به مبلغ حداقل 2 میلیون تومان در بانک دی افتتاح نمایند.
کدام بانک‌ها به زنان وام می‌دهد؟+ شرایط دریافت
بانک اول - در چندین طرح اعلامی از سمت بانک‌های فعال در شبکه بانکی بانوان می‌توانند، وام دریافت کنند. شرایط دریافت وام در تمامی این طرح‌ها بلوکه کردن پول در بانک است.
وام فوری بانک دی 3 برابر سپرده با سود 8 درصدی
بانک اول- بانک دی 200 درصد سپرده مشتری با سود 8 درصد و 300 درصد سپرده مشتری با سود 14 درصد وام م دهد.
پنج طرح ویژه تسهیلاتی بانک دی برای خانواده شهدا و ایثارگران
بانک اول - بانک دی به مناسبت هفته دفاع مقدس، طرح‌های جدید خود برای اعطای تسهیلات به خانواده‌های شهدا، جانبازان و آزادگان را آغاز کرده است.
وام 15 درصدی بانک دی تا سقف 1 میلیارد تومان
بانک اول - در طرح سروش ارزش آفرین بانک دی می توانید با افتتاح حساب بلندمدت و علاوه‌بر دریافت سود ۱۲ درصد، تا ۸۵ درصد سپرده‌تان تسهیلات با سود ۱۵ درصد بدون نیاز به ضامن دریافت کنید.
بانک دی - آشنایی با تاریخچه و خدمات
بانک اول - حدود 20 سال پیش یعنی در فروردین ماه سال 1379، بر اساس اجازه نامه تاسیس بانک‌های غیر دولتی در سراسر کشور شاهد تصویب قانون 98 برنامه پنج ساله سوم توسعه اقتصادی، اجتماعی و فرهنگی کشورمان بودیم که در این چهارچوب و شیوه قانون گذاری تشکیل گردید. بانک دی در این زمینه برای کمک به رشد اقتصادی کل کشور و معشیت مردمی در این حوزه بر اساس قانون‌های تصویب شده، خدمات خود را ارائه می‌کند.
دریافت شماره شبا بانک دی
بانک اول- دریافت شماره شبای بانک دی
طرح های تسهیلاتی و وام دهی بانک دی
بانک اول - آشنایی با طرح های تسهیلاتی بانک دی - در یافت وام با سود 4 درصد الی 18 درصد.