پنجشنبه, 28 تیر 1403 2024,July

بانک دی

 وام 300 میلیون تومانی بدون سود بانک دی + ثبت نام و مبلغ اقساط
افرادی که مشتری بانک دی هستند و به دریافت وام 300 میلیون تومانی تمایل دارند باید علاوه بر سپرده قرض الحسنه بتوانند به مبلغ حداقل 10 میلیون تومان در آن داشته باشند و برای مدت زمانی گردش حساب ایجاد کنند. این وام قرض الحسنه بوده و گیرندگانش تنها کارمزد چهار درصدی را می‌پردازند. افرادی که به دریافت این تسهیلات تمایل دارند باید ضمانت رسمی داشته و بتوانند ظرف مدت حداقل شش ماه یا حداکثر 60 ماه اقساط آن را بپردازند.
بیشترین نرخ سود بانکی در سال 1403 + کدام بانکها هم اکنون سود 30 درصدی می دهد؟
در اکثر بانک ها برای مبالغ بالا نرخ سود قابل مذاکره با مشتری هست و برای مثلا مبالغ بالا معمولا نرخ سود بالاتر از درصد های ذکر شده به مشتریان ارایه می گردد. برای مثال بانک سینا با سود ۲۷ درصد برای مبالغ بالای ۵۰۰ میلیون تومان سپرده به مشتریان ارائه می‌کند که البته تا ۱ سال قابلیت برداشت ندارد. بانک سامان نیز سود ۲۳ درصد به مشتریان ارائه می‌کند اما اگر از مشتریان ویژه این بانک باشید برای مبالغ بالای ۱ میلیارد تومان معمولا سودی در حدود ۳۰ درصد طبق موافقت بانک به مشتری پرداخت می کند.
بانک دی استخدام می‌کند (+جزییات)
بانک دی به منظور تامین نیرو در مدیریت امور پشتیبانی، نیروی خدماتی جذب می‌کند.
ثبت نام وام بدون سود 300 تا 750 میلیون تومانی بانک دی
این تسهیلات به افراد حقوقی نیز پرداخت می‌شود سقفش برای این گروه تا 750 میلیون تومان تغییر می‌کند. لازم به ذکر است که امتیاز این تسهیلات قابل انتقال به اقوام درجه یک است. همچنین شرکت‌ها و افراد حقوقی با ارائه معرفی نامه امکان ارائه این وام را به پرسنل خود دارند. افراد اعم از حقیقی و حقوقی بعد از دریافت وام حداقل طی شش ماه و حداکثر 60 ماه امکان بازپرداخت خواهند داشت.
نا امیدی کارمندان بانک های کشور از لایحه تعطیلات آخر هفته و مستثنی شدن از سایر ادارات !
در شرایطی که کارمندان بانک انتظار داشتند همانند سایر ادارات شامل 2 روز تعطیلی در آخر هفته باشند٬ قرار گرفتند نام بانک ها در کنار ارگان های نظامی و انتظامی و بیمارستانها و ... که شامل لایحه فوق نمی شوند موجی از نامیدی را در میان این قشر که از پر کارترین کارمندان کشور هستند ایجاد کرد و باعث تعجب بسیاری از کارشناسان شد . چرا که ارگانهایی مثل بیمارستان ها ٬ مراکز نظامی ٬ انتظامی و ... شیفت کار هستند و به صورت 24 ساعته در تمام ایام و تعطیلات رسمی هم فعالیت دارند ٬ در صورتی که این موضوع در مورد بانک
بانک دی استخدام می کند + شرایط
واجدین شرایط می‌توانند رزومه و مستندات خود شامل مشخصات هویتی، سوابق تحصیلی و کاری، دوره‌های آموزشی، پروژه‌های انجام شده، توانمندی‌های تخصصی و فنی خود را به پست الکترونیک ims@bank-day.ir ارسال کنند.
ثبت نام وام قرض الحسنه 300 میلیونی و 750 میلیونی بانک دی
افرادی که مایل به دریافت وام طرح باران هستند باید حداقل 10 میلیون تومان سپرده گذاری کرده و میانگین حساب مناسب را ایجاد کنند. حقوقی‌هایی که مایل به ارائه این تسهیلات به کارکنان خود هستند نیز باید به متقاضیان معرفی نامه بدهند. این وام برای تمامی افراد، اعم از حقیقی و حقوقی، قرض الحسنه بوده و تنها به آن چهار درصد کارمزد تعلق می‌گیرد. حداقل مدت زمان بازپرداخت این وام شش ماه بوده و حداکثر به 60 ماه می‌رسد.
وام 300 میلیون تومانی بدون سود بانک دی را چگونه دریافت کنیم؟
سقف این وام برای اشخاص حقیقی 300 میلیون تومان اعلام شده و هیچ گونه سودی ندارد. اما بانک به منظور پوشش هزینه‌های خود برای این تسهیلات کارمزد چهار درصدی در نظر گرفته است. اشخاصی که این وام را دریافت کرده‌اند حداقل طی شش ماه امکان بازپرداخت را دارند، البته در صورت تشخیص بانک می‌توانند اقساط را در مدت 60 ماه تسویه کنند. افراد به منظور دریافت این وام باید ضامن رسمی معتبر بانک را ارائه دهند.
لیست شعب کشیک نوروزی سال 1403 تمامی بانک‌ها
نگران تراکنش‌های مالی در تعطیلات نباشید؛ در نوروز این شعبه‌های بانک‌ها همراه شما هستند
روش دریافت وام بدون سود ۷۵۰ میلیونی بانک دی
سقف وام این طرح برای اشخاص حقیقی به ۳۰۰ میلیون تومان و برای حقوقی‌ها به ۷۵۰ میلیون تومان می‌رسد.
پرداخت وام ۳۰۰ تا ۷۵۰ میلیون تومانی با سود 4 درصد در بانک دی+شرایط
، پرداخت وام تا سقف ۳۰۰ میلیون تومان برای مشتریان حقیقی و ۷۵۰ میلیون تومان برای مشتریان حقوقی، در شعب بانک دی آغاز شد.
اگر کارت بانکی خود را گم کردیم چه کنیم؟
در صورت مفقود شدن کارت بانکی، اگر چنانچه در ساعات اداری باشد باید به نزدیک‌ترین شعبه بانک مورد نظر مراجعه و درخواست ابطال کارت قبلی و صدور کارت جدید کنید. در این صورت بانک کارت جدیدی با شماره ۱۶ رقمی متفاوت به شما می‌دهد اما شماره حساب شما همان شماره قبلی خواهد بود. برای دریافت کارت جدید از بانک لازم است کارت ملی خود را در دست داشته باشید.
اگر در بانک دی حساب دارید بخوانید
بانک اول - اگر نیاز به وام دارید، می‌توانید با افتتاح حساب و سپرده‌گذاری در بانک دی، از تسهیلات این بانک بهره‌مند شوید. طرح شکوه ارزش آفرین بانک دی، وامی است که شما می‌توانید با سپرده‌گذاری در این بانک به مدت حداقل ۵ ماه، از تسهیلاتی با سود حداقلی ۴ درصد بهره‌مند شوید.
پرداخت وام فوری به زنان خانه دار + شرایط
بانک اول - اگرچه شرایط پرداخت وام‌های خرد در سیستم بانکی سخت است، اما همچنان برخی از بانک‌ها طرح‌های خاصی برای پرداخت وام دارند. مانند وام زنان خانه‌دار.
ممنوعیت دریافت وثیقه نقدی هنگام پرداخت تسهیلات در بانک دی
بانک اول - بانک دی در جریان اعطای وام، وثیقه نقدی از مشتریان دریافت نمی‌کند.
شرایط دریافت وام نقدی از بانک دی
بانک اول - بانک دی به منظور ارزش آفرینی برای مشتریان خود، تسهیلاتی به نام «فرزانه ارزش آفرین» را ارائه کرده است. مبلغ این وام نقدی بانک دی بر اساس میانگین حساب مشتریان مشخص می‌شود.
کدام بانک ها وام  میلیاردی می دهند؟ + شرایط دریافت
بانک اول - تا چندسال پیش دریافت وام میلیاردی از بانک‌ها برای عموم خیلی سخت بود. یعنی یا باید صاحب کسب‌وکار و فعالیت اقتصادی بزرگی بودید، تا وام میلیاردی نصیبتان شود. اما این روزها تورم و گرانی باعث شده تا تسهیلات میلیاردی هم به متقاضبان وام داده شود.
اولویت های پژوهشی سال ۱۴۰۱ بانک دی اعلام شد
بانک اول - بانک دی در راستای ایفای مسئولیت اجتماعی و تسهیل ارتباط بین بازار کار و مراکز علمی و دانشگاهی، اولویت‌های پژوهشی سال ۱۴۰۱ را اعلام کرد.
 انواع وام های بانک دی
بانک اول - بانک دی یکی از بانک‌های خصوصی کشور است که به منظور مشتری مداری و تامین نیاز مشتریان واجد شرایط خود، انواع وام را به آن‌ها اعطا می‌کند.
انواع وام بانکی برای زنان خانه‌دار+ شرایط و مدارک لازم
بانک اول - بانک‌ها برای ارائه وام بانکی به زنان خانه‌دار راه‌ها و روش‌های مختلفی دارند؛ از وام فوری تا وام‌هایی برای توانمندسازی و اشتغال زنان.
ماشین‌های بانکی بانک دی به سامانه صیاد متصل شدند
بانک اول - بانک دی در راستای گسترش و سهولت دسترسی مشتریان به خدمات سامانه صیاد (پیچک) به جمع بانک‌های ارائه‌دهنده خدمات سامانه صیاد بر روی ماشین‌های بانکی خود پیوست.
فرصت ویژه برای بخشودگی جرایم بدهکاران در بانک دی
بانک اول - بانک دی به منظور تکریم مشتریان و حمایت از تولیدکنندگان و فعالان اقتصادی، طرح ویژه بخشودگی مانده جرایم بدهی بدهکاران را اجرایی کرد.
افزایش ساعت کاری شعبه های بانک دی در روزهای پایانی سال ۱۴۰۰
بانک اول - با هدف تسهیل دسترسی مشتریان به خدمات بانکی در روزهای پایانی سال، ساعت کاری شعبه‌های بانک دی در سراسر کشور افزایش یافت.
تسهیل دریافت تسهیلات خرد در بانک دی
بانک اول - مدیرعامل بانک دی اولویت‌ها و شرایط تسهیل دریافت تسهیلات خرد در این بانک را اعلام کرد.
پرداخت تسهیلات بدون ضامن تا سقف ۱۰۰ میلیون تومان در بانک دی
بانک اول - مدیرعامل بانک دی گفت: در راستای تسهیل فرآیند اعطای تسهیلات خرد و افزایش رضایتمندی مشتریان به‌ویژه جامعه ایثارگران، اعطای تسهیلات تا سقف یک میلیارد ریال بدون ضامن در بانک دی عملیاتی شد.
شرایط لازم برای دریافت انواع وام بانک دی
بانک اول - معمولا تسهیلات بانک دی در قالب عقود مختلف یا طرح‌های گوناگون به مشتریان اعطا می‌شود. ابتدا فرد متقاضی باید سپرده موردنظر تسهیلات را در یکی از شعب بانک دی افتتاح کند. سپس با توجه به نوع تسهیلات، از طریق وبسایت بانک دی، فایل عقد قرارداد را دریافت کرده و اطلاعات لازم را در آن بیاورند.
6 روش دریافت وام فوری  بانوان
بانک اول - وام بانوان یکی از طرح‌های بانک‌ها جهت پرداخت تسهیلات به متقاضیان می‌باشد. بانوان می‌توانند از بانک‌های سینا، مهر ایران، کشاورزی، دی و ملت وام فوری دریافت نمایند.
همه چیز در مورد وام فوری 50  میلیون تومانی بانک دی
بانک اول - بانک دی در اقدامی جالب توجه و به فراخور نیاز مشتریان خود به اعطای وام فوری‌ ۵۰ میلیون تومانی در قالب طرح ۲۴ ارزش آفرین می پردازد.
وام 1000000000تومانی بانک دی و جزئیات اقساط آن
بانک اول - بانک دی به مشتریان واجد شرایط خود در قالب طرح «سروش ارزش آفرین» تسهیلات ارائه می‌دهد. متقاضیان به منظورگرفتن این وام باید شرایط لازم را داشته باشند.
از کدام بانک ها وام با سود کم بگیریم؟
بانک اول - شرایط وام‌دهی بانک‌ها به مشتریان در حال حاضر سخت است و متقاضیان دریافت وام باید شروطی را داشته باشند تا بتوانند وام بگیرند. در این بین برخی از بانک‌ها وام با نرخ سود کمتر از پنج درصد می‌دهد که متقاضیان بسیار زیادی دارد.
وام ارزان‌ قیمت بانک دی به فعالان گردشگری و صنایع‌دستی
بانک اول - پرداخت تسهیلات ارزان‌قیمت بانک دی به جامعه ایثارگری فعال در حوزه گردشگری و صنایع‌دستی به‌منظور کارآفرینی و ایجاد اشتغال، به‌زودی آغاز می‌شود.
انواع وام های بانک دی + شرایط دریافت
بانک اول - بانک دی انواع وام را با داشتن منابع مالی داخلی به متقاضیان واجد شرایط پرداخت می‌کند. در حال حاضر این بانک در قالب چندین طرح به مشتریان خود وام می‌پردازد
کدام بانک ها به زنان وام 50 میلیون تومانی می دهند؟+ شرایط دریافت
بانک اول - برخی از بانک‌های فعال در شبکه بانکی در حال حاضر تسهیلاتی را به زنان می‌دهند.
جزئیات وام جهش ارزش آفرین بانک دی
بانک اول - بانک دی به منظور توسعه سبد محصولات و خدمات و همچنین تحقق استاندارد مصارف خود، طرح تسهیلاتی جهش ارزش آفرین را تدوین کرده است. هم اکنون وام این طرح در قالب قرارداد فروش اقساطی پرداخت می‌شود.
وام 130 میلیونی تعمیرات مسکن  به چه کسانی تعلق می گیرد ؟
بانک اول -برخی از بانک‌های فعال در شبکه بانکی در حال حاضر برای تعمیرات مسکن به متقاضیان تسهیلاتی را می‌دهند. اما تسهیلات تعمیر مسکن هر کدام از بانک‌ها چقدر است؟
کدام بانک‌ها با سند ملکی وام یک میلیاردی می دهند ؟
بانک اول - برخی از بانک‌ها به متقاضیان با شرط معرفی ضامن مورد تایید به بانک و ارائه سند ملکی وام می‌دهند. سقف این وام‌ها تا یک میلیارد تومان هم می‌رسد اما اقساط این وام‌ها بالا است.
وام 500 میلیون تومانی را از این بانک ها بگیرید
بانک اول - برخی از بانک‌ها به متقاضیان خود با شرایط سپرده‌گذاری و معرفی ضامن رسمی وام تا سقف ۵۰۰ میلیون تومان می‌دهند.
دی جت و دی نت در خدمات بانکداری دیجیتال بانک دی
بانک اول - مشتریان بانک دی از این پس می‌توانند با استفاده از خدمات بانکداری دیجیتال این بانک نظیر دی جت و دی نت، سیم کارت‌های اعتباری خود را شارژ آنی کنند.
وام ویژه ۵۰ میلیون تومانی برای بانوان + شرایط دریافت
بانک اول - در طرح ویژه بانوان بانک دی بانوان به منظور استفاده از این طرح باید در این بانک حساب قرض الحسنه داشته باشند که در صورت نداشتن باید حساب قرض الحسنه به مبلغ حداقل ۲ میلیون تومان در بانک دی افتتاح نمایند.
افزایش سقف تسهیلات کارت اعتباری بانک دی به ۲میلیارد ریال
بانک اول - سقف تسهیلات کارت اعتباری در بانک دی، برای اشخاص حقیقی، به ۲ میلیارد ریال افزایش یافت.
کارت بانکی را در خانه تحویل بگیرید
بانک اول - کلیه دارندگان حساب در بانک دی می‌توانند کارت بانکی نقدی خود را در نشانی دلخواه خود دریافت کنند.
شرایط دریافت وام  ۲۰۰ میلیون تومانی خرید کالا بانک دی
بانک اول - . این وام در واقع همان وام کارت اعتباری است با افزایش سقف وام که ۲۰۰ میلیون تومان شده است.
وام ویژه  50 میلیون تومانی برای بانوان + شرایط دریافت
بانک اول -در طرح ویژه بانوان بانک دی بانوان به منظور استفاده از این طرح باید در این بانک حساب قرض الحسنه داشته باشند که در صورت نداشتن باید حساب قرض الحسنه به مبلغ حداقل 2 میلیون تومان در بانک دی افتتاح نمایند.
کدام بانک‌ها به زنان وام می‌دهد؟+ شرایط دریافت
بانک اول - در چندین طرح اعلامی از سمت بانک‌های فعال در شبکه بانکی بانوان می‌توانند، وام دریافت کنند. شرایط دریافت وام در تمامی این طرح‌ها بلوکه کردن پول در بانک است.
وام فوری بانک دی 3 برابر سپرده با سود 8 درصدی
بانک اول- بانک دی 200 درصد سپرده مشتری با سود 8 درصد و 300 درصد سپرده مشتری با سود 14 درصد وام م دهد.
پنج طرح ویژه تسهیلاتی بانک دی برای خانواده شهدا و ایثارگران
بانک اول - بانک دی به مناسبت هفته دفاع مقدس، طرح‌های جدید خود برای اعطای تسهیلات به خانواده‌های شهدا، جانبازان و آزادگان را آغاز کرده است.
وام 15 درصدی بانک دی تا سقف 1 میلیارد تومان
بانک اول - در طرح سروش ارزش آفرین بانک دی می توانید با افتتاح حساب بلندمدت و علاوه‌بر دریافت سود ۱۲ درصد، تا ۸۵ درصد سپرده‌تان تسهیلات با سود ۱۵ درصد بدون نیاز به ضامن دریافت کنید.
بانک دی - آشنایی با تاریخچه و خدمات
بانک اول - حدود 20 سال پیش یعنی در فروردین ماه سال 1379، بر اساس اجازه نامه تاسیس بانک‌های غیر دولتی در سراسر کشور شاهد تصویب قانون 98 برنامه پنج ساله سوم توسعه اقتصادی، اجتماعی و فرهنگی کشورمان بودیم که در این چهارچوب و شیوه قانون گذاری تشکیل گردید. بانک دی در این زمینه برای کمک به رشد اقتصادی کل کشور و معشیت مردمی در این حوزه بر اساس قانون‌های تصویب شده، خدمات خود را ارائه می‌کند.