پنجشنبه, 28 تیر 1403 2024,July

قیمت دلار

دلار در حال ثبت کاهش گسترده است
دلار نیوزیلند با ۰.۳۵ درصد افزایش به ۰.۶۰۷۱ دلار آمریکا رسید، اما معاملات آتی نشان داد که بازار‌ها به شرط بندی خود در مورد کاهش سه مرحله ای نرخ بهره توسط بانک مرکزی نیوزیلند در سال جاری پایبند هستند.
قیمت طلا، سکه و دلار امروز پنجشنبه ۲۸ تیر ۱۴۰۳
بازار امروز شاهد روند نزولی قیمت طلا و افزایش قیمت دلار نسبت به روز گذشته است.
نرخ ارز در بازارهای مختلف 27 تیر/ یورو کاهشی شد
در معاملات امروز ( چهارشنبه27 تیر) مرکز مبادله ارز و طلای ایران هر اسکناس دلار آمریکا به 46هزار و 696 تومان و نرخ حواله دلار نیز به 43 هزار و601 تومان رسیده است. قیمت هر اسکناس یورو در مرکز مبادله ایران به 50هزار و 828 تومان و نرخ حواله یورو نیز به 47 هزار و 459 تومان رسیده است.
قیمت طلا، سکه و دلار امروز چهارشنبه ۲۷ تیر ۱۴۰۳
بازار امروز شاهد روند افزایشی قیمت طلا و سکه نسبت به روز گذشته است.
دلار به ۵ دلیل برگشت خورد
به عقیده معامله‌گران فنی وضعیت بلوکه در بازار ارز اجازه افزایش قیمت نمی‌دهد. این دسته با اشاره به بلوکه نزدیک به ۲۰۰ تومانی دلار هرات معتقدند تا آخر برج این وضعیت موجب می‌شود تا کمتر کسی دست به خرید بزند. از منظر تکنیکال مرز مهم طلای آبشده در ۱۴ میلیون و ۸۰۰ هزار تومان قرار دارد و اگر در بالای این نقطه تثبیت بدهد می‌تواند یک روند صعودی جدید شکل بگیرد،
دلایل ریزش قیمت دلار را ببینید
قیمت هر دلار آمریکا که قبل از برگزاری چهاردهمین دوره انتخابات ریاست‌جمهوری تا مرز ۶۲هزار و۵۰۰تومان پیشروی کرده بود، پس از برگزاری انتخابات، رویه‌ای متفاوت در پیش گرفت و شروع به نزول کرد؛ به‌طوری که هفته قبل ابتدا قیمت هر دلار آمریکا وارد کانال ۵۹هزار و تومان و سپس در اواخر هفته قبل وارد کانال ۵۸ هزار تومان شد. این، روند نزولی دیروز نیز ادامه یافت و ریزش دلار ابعاد تازه‌تری به ‌خود گرفت.
 قیمت طلا، سکه و دلار امروز یکشنبه ۲۴ تیر ۱۴۰۳
بازار امروز شاهد روند صعودی قیمت ها نسبت به روز گذشته است.
وداع با دلار ۶۰ هزار تومانی قطعی است؟ / شش لحظه مهم دلار در سال ۱۴۰۳
«ریزش دلار نزدیکه»؛ این پیام در یک کانال اعلام قیمت ارز با حدود ۵۵۰ هزار فالوور منتشر شده که ادمین آن ادعا دارد پیش‌بینی‌اش قطع به‌یقین امروز و فردا محقق خواهد شد. او به اعضا توصیه کرده اگر می‌خواهند ضرر نکنند، زودتر بفروشند.
دلار ارزان شد/ قیمت دلار در مرز حساس قرار گرفت
روند نزولی قیمت این اسکناس بیش از یک هفته است که ادامه دارد و طی مدت اخیر، اسکناس دلار نزدیک به چهار هزار تومان ارزان شده است. معامله‌گران، ماندگاری دلار در منطقه فعلی را پرچالش می‌دانند. قیمت دلار در شروع معاملات روز شنبه ۲۳ تیر با کاهش ۵۰۰ تا ۶۰۰ تومانی در کریدور پنجم یک کانال عقب‌نشینی کرد. اسکناس دلار در آخرین معامله روز شنبه در نیمه بالایی کانال هفتم از کریدور پنجم به کار خود پایان داد.
سیر نزولی قیمت‌ها در بازار طلا و ارز/ دلار ۵۷ هزاری شد
هم‌اکنون در بازار آزاد، قیمت طلای 18 عیار هر گرم 3 میلیون و 365 هزار تومان، قیمت سکه تمام‌بهار آزادی طرح قدیم 36 میلیون و 900 هزار تومان و قیمت سکه تمام‌بهار آزادی طرح جدید نیز 40 میلیون تومان است.
قیمت طلا، سکه و دلار امروز شنبه ۲۳ تیر ۱۴۰۳/ طلا ارزان شد
بازار امروز شاهد روند افزایشی قیمت دلار و سکه نسبت به روز گذشته است.
پیش.بینی بازار طلا، ارز و بورس تا زمان تشکیل دولت پزشکیان/ قیمت‌ها تا چه عددی تغییر می‌کند؟
در همین راستا علی صادقین، کارشناس اقتصادی، تا برگزاری مراسم تحلیف رئیس‌جمهوری جدید بازار آرامی را برای دلار پیش‌بینی کرد و به تجارت‌نیوز گفت: «با پیروزی مسعود پزشکیان و با توجه به برنامه‌ها و تیم اقتصادی احتمالی ایشان، به نظر می‌رسد تا مراسم تحلیف رئیس‌جمهوری جدید، روند نسبتاً باثباتی در بازارهای ارز و طلا داشته باشیم.»
 قیمت طلا، سکه و دلار امروز چهارشنبه ۲۰ تیر ۱۴۰۳/ طلا ۱۸ عیار گران شد
امروز در بازار قیمت طلا نسبت به روز گذشته روند افزایشی را دنبال کرده است.
نرخ ارز در بازارهای مختلف 18 تیر/ دلار و یورو کاهشی شد
در معاملات امروز ( دوشنبه 18 تیر) مرکز مبادله ارز و طلای ایران هر اسکناس دلار آمریکا به 46هزار و 362 تومان و نرخ حواله دلار نیز به 43 هزار و 288 تومان رسیده است. قیمت هر اسکناس یورو در مرکز مبادله ایران به 50هزار و 198 تومان و نرخ حواله یورو نیز به 46 هزار و 870 تومان رسیده است. از سوی دیگر اسکناس درهم امارات نیز با کاهش 12 هزار و 624 تومان ارزش‌گذاری شده و نرخ حواله درهم نیز 11 هزار و 787 تومان است.
قیمت طلا، سکه و دلار امروز دوشنبه ۱۸ تیر ۱۴۰۳/ کاهش قیمت ها
بازار امروز شاهد روند نزولی قیمت ها نسبت به روز گذشته است.
قیمت طلا، سکه و دلار امروز یکشنبه ۱۷ تیر ۱۴۰۳
بازار امروز شاهد روند افزایشی قیمت ها نسبت به روز گذشته است.
تغییرات ناگهانی در بازار/ قیمت دلار سقوط کرد
تا لحظه تنظیم این خبر قیمت فروش دلار در بازار فردوسی ۵۸ هزار تومان، دلار مبادله‌ای ۴۶ هزار و ۲۰۰ تومان و دلار نیما ۴۳ هزار و ۲۰۰ تومان است.
قیمت طلا، سکه و دلار امروز شنبه ۱۶ تیر ۱۴۰۳/ سقوط طلا و سکه
بازار امروز شاهد روند نزولی قیمت طلا و سکه نسبت به روز گذشته است.
دلار چگونه به کانال ۶۰ هزارتومان برگشت؟
روند بازار ارز تغییر کرد. بررسی‌ها از هسته مرکزی بازار ارز تهران حاکی از آن است که بازار روز چهارشنبه در شرایط فشار فروش قرار گرفت.
قیمت طلا، سکه و دلار امروز پنجشنبه ۱۴ تیر ۱۴۰۳
ازار امروز شاهد روند نزولی قیمت طلا و سکه نسبت به روز گذشته است.
نرخ ارز در بازارهای مختلف 14 تیر / یورو گران شد
در معاملات امروز ( پنج شنبه 14 تیر) مرکز مبادله ارز و طلای ایران هر اسکناس دلار آمریکا به 46هزار و 167 تومان و نرخ حواله دلار نیز به 43 هزار و 106 تومان رسیده است. قیمت هر اسکناس یورو در مرکز مبادله ایران به 49هزار و 857 تومان و نرخ حواله یورو نیز به 46 هزار و 552 تومان رسیده است. از سوی دیگر اسکناس درهم امارات نیز بدون تغییر 12 هزار و 571 تومان ارزش‌گذاری شده و نرخ حواله درهم نیز 11 هزار و 737 تومان است
پیش‌بینی یک کارشناس از قیمت دلار در ماه‌های آینده/ مسیر قیمت دلار مشخص شد
بازار ارز در روزهای ابتدایی تیرماه تغییر چندانی پیدا نکرد و معامله‌گران در انتظار تعیین تکلیف انتخابات ریاست‌جمهوری بودند. با این حال، برخلاف پیش‌بینی کارشناسان اقتصادی، دلار دو روز مانده به انتخابات، به کریدور ششم صعود کرد. در روزهای اخیر، نوسانات اسکناس دلار بیشتر افزایشی بود و همین موضوع، معامله‌گران کاهشی بازار را غافلگیر کرد.
قیمت طلا، سکه و دلار امروز چهارشنبه ۱۳ تیر ۱۴۰۳/ سقوط قیمت ها
امروز قیمت دلار در جریان معاملات ثبات را تجربه کرد، قیمت سکه امامی به ۴۲,۶۰۰,۰۰۰ (چهل و دو میلیون و ششصد هزار) تومان رسید که نسبت به روز قبل ، کاهش ۰.۵۹ درصدی داشته است.
صدای پای پول داغ در بازار ارز و سکه
شرایط دوقطبی انتخابات داخل و رویکرد‌های متضاد هر یک از نامزدها موجب شکل‌گیری برخی سوگیری‌ها از سوی فعالان بازار شده است. برخی معتقدند با پیروزی جبهه تندرو در انتخابات روز جمعه آتی معتقدند که چشم‌انداز روابط خارجی کشور تیره‌تر خواهد شد و در نتیجه اقدام به پوشش ریسک‌های خود تحت تاثیر این سناریو کرده‌اند.
قیمت طلا، سکه و دلار امروز سه‌شنبه ۱۲ تیر ۱۴۰۳
،بازار امروز شاهد روند افزایشی قیمت طلا و سکه نسبت به روز گذشته است.
قیمت طلا، سکه و دلار امروز دوشنبه ۱۱ تیر ۱۴۰۳/ طلا و سکه ارزان شد
،‌ بازار امروز شاهد روند نزولی قیمت طلا و سکه نسبت به روز گذشته است.
نرخ ارز در بازارهای مختلف11 تیر / یورو کاهشی شد
در معاملات امروز ( دوشنبه 11 تیر) مرکز مبادله ارز و طلای ایران هر اسکناس دلار آمریکا به 46هزار و 167 تومان و نرخ حواله دلار نیز به 43 هزار و 106 تومان رسیده است. قیمت هر اسکناس یورو در مرکز مبادله ایران به 49هزار و 424 تومان و نرخ حواله یورو نیز به 46 هزار و 147 تومان رسیده است. از سوی دیگر اسکناس درهم امارات نیز بدون تغییر 12 هزار و 571 تومان ارزش‌گذاری شده و نرخ حواله درهم نیز 11 هزار و 737 تومان است .
یک پیش‌بینی مهم درباره نرخ ارز تا پایان شهریور
کارشناسان اقتصادی می‌گویند با شروع تابستان، تقاضا برای دلار افزایش می‌یابد و تا پایان این فصل روند اسکناس آمریکایی را افزایشی می‌دانند. پیش‌بینی آنها در یک ماه آینده وابسته به نتیجه انتخابات است.
پیش‌بینی مهم از قیمت سکه / خریداران بخوانند
روز شنبه قیمت دلار هرات هم به مانند طلا و سکه، به کانال ۶۱ هزار تومان رفت و برگشت داشت و در حالی که معاملات را با نرخ ۶۰ هزار و ۹۰۰ تومان آغاز کرده بود،‌ در نیمه پایانی فعالیت بازار ارز به کانال ۶۱ هزار تومان بازگشت. اسکناس آمریکایی معاملات پشت خطی را هم با نرخ ۶۱ هزار و ۵۳۰ تومان به پایان رساند.
قیمت طلا، سکه و دلار امروز یکشنبه ۱۰ تیر ۱۴۰۳/ قیمت‌ها تغییر فاز دادند
بازار امروز شاهد روند افزایشی قیمت طلا و سکه نسبت به روز گذشته است.
افزایش قیمت دلار بعد از انتخابات
امروز نرخ هر دلار در بازار آزاد 61 هزار و 150 تومان معامله شد.
سرمایه‌گذاری در دلار بهتر است یا تتر؟
بگذارید نتیجه‌گیری کنیم! دلار کاغذی همواره برای سرمایه‌گذاری بلندمدت بهتر است. پس دلار بخرید، مخصوصاً اگر قصدتان سرمایه‌گذاری است و به نیت نوسان‌گیری اقدام به خرید دلار نکرده‌اید. اگر می‌خواهید مبلغی را انتقال دهید یا هدفتان گرفتن یک نوسان است، می‌توانید تتر بخرید. ولی توجه داشته باشید که نگهداری تتر برای بلندمدت توصیه نمی‌شود.
قیمت طلا، سکه و دلار امروز شنبه ۹ تیر ۱۴۰۳/ طلا و سکه ارزان شد
امروز قیمت دلار بالا رفته است،‌ قیمت سکه امامی به ۴۲,۳۵۰,۰۰۰ (چهل و دو میلیون و سیصد و پنجاه هزار) تومان رسید که نسبت به ۲ روز پیش، کاهش ۰.۷۱ درصدی داشته است.
نرخ ارز در بازارهای مختلف 6 تیر/ یورو گران شد
در معاملات امروز ( یکشنبه 3 تیر) مرکز مبادله ارز و طلای ایران هر اسکناس دلار آمریکا به 46هزار و 19 تومان و نرخ حواله دلار نیز به 42 هزار و 952 تومان رسیده است. قیمت هر اسکناس یورو در مرکز مبادله ایران به 49هزار و 240 تومان و نرخ حواله یورو نیز به 45 هزار و 976 تومان رسیده است.
قیمت طلا، سکه و دلار امروز دوشنبه ۴ تیر ۱۴۰۳
بازار امروز شاهد روند صعودی قیمت طلا و سکه نسبت به روز گذشته است.
قیمت طلا، سکه و دلار امروز یکشنبه ۳ تیر ۱۴۰۳/ طلا گران شد
، بازار امروز شاهد روند کاهشی قیمت طلا و ثبات قیمت سکه و دلار نسبت به روز گذشته است.
قیمت طلا، سکه و دلار امروز پنجشنبه ۳۱ خرداد ۱۴۰۳/   افزایش  قیمت‌ها
بازار امروز شاهد روند صعودی قیمت ها نسبت به روز گذشته است.
قیمت طلا، سکه و دلار امروز چهارشنبه ۳۰ خرداد ۱۴۰۳/ سکه ارزان شد
بازار امروز شاهد روند صعودی قیمت طلا و کاهش قیمت سکه نسبت به روز گذشته است.
قیمت طلا، سکه و دلار امروز سه‌شنبه ۲۹ خرداد ۱۴۰۳/ افزایش قیمت‌ها
بازار امروز شاهد روند افزایشی قیمت طلا و سکه نسبت به روز گذشته است.
یک پیش‌بینی جدید درباره قیمت دلار
قیمت درهم روز یکشنبه روی رقم ۱۶ هزار و ۶۰ تومانی ایستاد. تتر با کاهش قیمت دلار همراه شد و روی رقم ۵۸ هزار و ۹۰۰ تومانی معامله شد. قیمت پوند انگلیس با رقم ۷۴ هزار و ۵۶۰ تومانی معامله شد و یورو نیز با افت ۱۰۰ تومانی روی رقم ۶۳ هزار ۹۰ تومانی ایستاد. گفتنی است اسکناس دلار روز یکشنبه با رقم ۴۵ هزار و ۷۴۸ تومان و حواله دلار نیز با رقم ۴۲ هزار و ۷۱۵ تومانی عرضه شد و هر یک از این ارزها بیش از ۱۰۰ تومان گران شد.
قیمت طلا، سکه و دلار امروز یکشنبه ۲۷خرداد ۱۴۰۳/  کاهش  قیمت طلا و سکه
،‌ بازار در جریان معاملات امروز شاهد روند نزولی قیمت طلا و سکه نسبت به روز گذشته است.
قیمت انواع ارز بانک مرکزی در ۲۷ خرداد ۱۴۰۳
قیمت هر دلار آمریکا امروز _یکشنبه بیست‌وهفتم خرداد ۱۴۰۳_ در مرکز مبادله ایران قیمت هر دلار آمریکا به ۴۵۶,۷۹۰ ریال، قیمت هر یورو به ۴۸۸,۷۰۲ ریال و قیمت هر درهم به ۱۲۴,۳۸۱ ریال رسید.
قیمت طلا، سکه و دلار امروز شنبه ۲۶ خرداد ۱۴۰۳/ افزایش قیمت ها
بازار امروز شاهد روند صعودی عمده قیمت ها نسبت به روز گذشته است.
یوان چین جایگزین دلار در روسیه شد
به گفته این بانک، نرخ مبادله یوان-روبل اکنون مسیر سایر جفت ارزها را در بورس مسکو (MOEX) از جمله یورو و دلار تعیین می‌کند. این بیانیه در حالی منتشر می‌شود که آخرین دور تحریم‌های ایالات متحده باعث شد تا بورس مسکو در روز چهارشنبه معاملات دلار و یورو را متوقف کند. بریتانیا روز پنجشنبه از آمریکا پیروی کرد و محدودیت‌هایی را علیه سیستم مالی روسیه اعمال کرد.
قیمت طلا، سکه و دلار امروز پنجشنبه ۲۴ خرداد ۱۴۰۳/ شیب  قیمت‌ها
امروز قیمت دلار ثبات را تجربه کرده است و قیمت سکه امامی به ۴۰,۱۰۰,۰۰۰ (چهل میلیون و یکصد هزار) تومان رسید که نسبت به روز قبل ، کاهش ۰.۱۳ درصدی داشته است.
قیمت سکه ۵۰ هزار تومان افزایش یافت/ افزایش ۱۸ دلاری بهای جهانی طلا
قیمت هر قطعه سکه طرح جدید امروز (چهارشنبه ۲۳ خرداد) در بازار طلای تهران با ۵۰ هزار تومان افزایش نسبت به دیروز به ۴۰ میلیون و ۱۵۰ هزار تومان رسید.
حرفه ای ها از بازار ارز کنار کشیدند
گفتنی است بازار کم‌عمق معاملات ارز در حالی هفته پایانی خرداد را سپری می‌کند که به رسم پایان هر ماه پول در بازار کم و معاملات کم رمق و بی‌جان است.
قیمت طلا، سکه و دلار امروز چهارشنبه ۲۳ خرداد ۱۴۰۳ / صعود قیمت طلا و دلار
بازار امروز شاهد روند افزایشی قیمت طلا و دلار نسبت به روز گذشته است.