جمعه, 24 فروردین 1403 2024,April

قیمت انواع سکه

همگام با افزایش انس جهانی طلا، قیمت سکه افزایش یافت
هر قطعه سکه طرح جدید در معاملات امروز (سه شنبه) بازار طلای تهران با یک میلیون و ۸۵۰ هزار تومان افزایش قیمت نسبت به روز گذشته (دوشنبه، ۲۰ فروردین) به ۴۳ میلیون و ۲۵۰ هزار تومان رسید.
قیمت طلا، سکه و دلار امروز سه‌شنبه ۲۱ فروردین ۱۴۰۳/ صعود قیمت طلا و سکه
، بازار امروز شاهد روند صعودی قیمت ها نسبت به روز گذشته است.
زیر پای سکه خالی شد/ سقوط قیمت ها ادامه دارد؟
به دنبال تخلیه هیجانات بازار ارز و سکه، قیمت سکه امامی دیروز برای سومین روز متوالی در هفته جاری کاهشی شد. در همین راستا بنا بر اعلام سایت اتحادیه طلا و جواهر، سکه امامی روز قبل در حدود ۴۱ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان به بسته شد که نسبت به روز یکشنبه ۸۰۰ هزار تومان ارزان شده است. البته لازم به ذکر است که قیمت سکه برای دقایقی تا 40 میلیون و 900 هزار تومان هم پایین آمده بود.
سکه به کانال ۴۱ میلیونی سقوط کرد
یمت نیم‌ سکه در روز جاری با یک میلیون تومان افت به ۲۴ میلیون و ۹۰۰ هزار تومان رسید. همچنین قیمت ربع سکه با کاهش یک میلیون تومانی نسبت به دیروز ۱۴ میلیون و ۹۰۰ هزار تومان معامله شد.
قیمت طلا، سکه و دلار امروز دوشنبه ۲۰ فروردین ۱۴۰۳/   سکه کاهشی شد
بازار امروز شاهد شیب نزولی قیمت سکه و افزایش قیمت طلا نسبت به روز گذشته است.
سکه چقدر حباب دارد؟ / ارزش واقعی سکه چقدر است؟
آمار‌ها نشان می‌دهد حباب انواع سکه افزایش چشمگیری داشته و ارزش ذاتی سکه تمام اکنون بیشتر از 35میلیون تومان نیست
عقب نشینی سکه به کانال ۴۲ میلیون تومان با ریزش ۱.۶ میلیون تومانی
قیمت نیم‌ سکه در روز جاری با ۹۰۰ هزار تومان افت به ۲۵ میلیون و ۹۰۰ هزار تومان رسید؛ همچنین قیمت ربع سکه با کاهش ۹۰۰ هزار تومانی نسبت به دیروز ۱۵ میلیون و ۹۰۰ هزار تومان معامله شد
امروز چند کیلو طلا فروش رفت؟
طی جلسه معاملاتی امروز و در دو عرضه عمده و خرد، مجموعا 272 قطعه شمش طلای استاندارد از سوی صادرکنندگان عرضه شد.
توقف خریدهای هیجانی در بازار طلا و سکه/ ریزش شروع شد
این فعال بازار طلا و سکه با تأکید براینکه حباب انواع سکه امروز کاهش یافته است، تصریح کرد: حباب سکه به 7 میلیون و 800 هزار تومان کاهش یافته و پیش بینی می شود با توجه به ادامه حراج سکه و شمش طلا در روزهای آینده حباب سکه بیشتر تخلیه شود.
قیمت طلا، سکه و دلار امروز یکشنبه ۱۹ فروردین ۱۴۰۳ /شیب تند کاهش قیمت‌ها
بازار امروز شاهد شیب نزولی قیمت ها نسبت به روز گذشته است.
حراج انواع سکه از هفته آینده
اطلاعات تکمیلی درباره این حراج ها و ضوابط آن از طریق این سامانه و همچنین پایگاه اطلاع رسانی مرکز مبادله ایران به آدرس www.ice.ir اطلاع رسانی خواهد شد.
قیمت سکه و طلا کاهشی شد/ رکود تقاضا در بازار
رئیس اتحادیه طلا و جواهر تهران خاطرنشان کرد: البته تحلیل‌گران و اقتصاددانان در سطح جهانی پیش‌بینی می‌کردند که تا پایان سال ۲۰۲۴، اونس جهانی طلا به ۲۵۰۰ دلار هم خواهد رسید، اما زودتر از موعد این اتفاق افتاد. این جهش قیمت طلا در بازارهای جهانی به‌تبع تاثیر به سزایی بر بازارهای داخلی کشورها داشته و بازار داخل ایران نیز مستثنی از این قاعده نبوده و تحت تاثیر این جهش ۱۶ دلاری طی ۱۸ روز قرار گرفت.
ریزش یک میلیون و ۴۰۰ هزار تومانی قیمت سکه
هر قطعه سکه طرح جدید در معاملات امروز (شنبه، ۱۸ فروردین) بازار طلای تهران با یک میلیون و ۴۰۰ هزار تومان افزایش قیمت نسبت به روز کاری گذشته (پنجشنبه، ۱۶ فروردین) به ۴۴ میلیون و ۳۵۰ هزار تومان رسید.
قیمت طلا، سکه و دلار امروز شنبه ۱۸ فروردین ۱۴۰۳/طلا و سکه ارزان شد
بازار در نخستین روز هفته شاهد شیب نزولی قیمت طلا و سکه نسبت به روز گذشته است.
اونس طلا، مقصر اصلی آشفتگی بازار طلای ایران
آخرین بررسی‌ها (بدون اعمال نوسانات اخیر) نشان می‌دهد که قیمت جهانی طلا طی شش ماهه اخیر حداقل صعود ۴۰۰ دلاری داشته است؛ انتشار داده‌های ضعیف از اقتصاد آمریکا و تضعیف شاخص جهانی دلار در اثر این اطلاعات، یکی از مهمترین عوامل جهش بهای طلا در بازارهای جهانی بوده است.
قیمت سکه از ۴۵ میلیون نیز عبور کرد!
سکه امامی همزمان با جهش قیمت طلا، به یک قدمی محدوده ۴۶ میلیون رسید و ربع سکه و نیم سکه به ترتیب در محدوده ۱۷ و ۲۷ میلیون معامله شدند. یورو خدماتی هم امروز از مرز ۴۷ هزار تومان عبور کرد.
قیمت طلا، سکه و دلار امروز پنجشنبه ۱۶ فروردین ۱۴۰۳/صعود قیمت ها
امروز قیمت سکه در بازار بالا رفت، قیمت طلا هم افزایش یافت
هشدار به خریداران؛ حباب سکه ۲ برابر شد!
این فعال بازار طلا و جواهر با تأکید براینکه با افزایش تقاضا حباب سکه در حال افزایش است، افزود: شاید در روزهای آینده بازهم بازار دستخوش نوسانات شود، ولی همه چیز به تحولات اونس و قیمت ارز بستگی دارد.
چرا پول بلوکه شده ۵۰ شرکت کننده در حراج برنگشت؟
بالسینی افزود: پس از اعلام بانک مرکزی مبنی بر شروع حراج‌ها، نسبت به برگزاری حراج سکه و شمش اقدام خواهیم کرد. اولین حراج شمش در سال ۱۴۰۳ هم یکشنبه هفته آینده -۱۹ فروردین ماه- برگزار خواهد شد.درباره کسانی که وجه واریزی آنها در حراج‌ها بلوکه شده تاکید کرد: برای کمتر از ۵۰ نفر هنوز استرداد وجه صورت نگرفته آن هم به دلیل اینکه با کارتی وجه واریز شده که متصل به شماره شبا نبوده و تا زمانی که شماره شبا نباشد عملا امکان عودت و وا و واریز وجه وجود ندارد.
قیمت طلا، سکه و دلار امروز چهارشنبه ۱۵ فروردین ۱۴۰۳/ رشد قیمت طلا و سکه
امروز قیمت طلا و سکه روند صعودی را تجربه کرده است، قیمت دلار مبادله ای در بازار داخلی هم ۴۳,۴۶۲ (چهل و سه هزار و چهارصد و شصت و دو ) تومان قیمت خورد.
جهش قیمت سکه به این دلیل مهم / آیا الان وقت خرید طلا و سکه است؟
با شروع به کار بازارهای مالی بعد از تعطیلات نوروز ۱۴۰۳، قیمت طلا و سکه با افزایش همراه شد و تا لحظه تنظیم این گزارش قیمت هر سکه طرح جدید به ۴۱ میلیون و ۹۰۰ هزار تومان رسید. همچنین هر گرم طلای ۱۸ عیار ۳ میلیون و ۴۳۲ هزار تومان شد. قیمت جهانی انس طلا نیز دو هزار و ۲۵۹ دلار اعلام شد.
نرخ سکه افزایش یافت
قیمت هر قطعه سکه بهار آزادی طرح جدید امروز ( سه شنبه، ۱۴ فروردین) و تا لحظه درج این خبر بر اساس اعلام اتحادیه طلا و جواهر تهران ۴۱ میلیون و ۸۰۰ هزار تومان اعلام شد.
قیمت طلا و سکه امروز سه‌شنبه ۱۴ فروردین ۱۴۰۳/صعود قیمت ها
امروز قیمت سکه روند صعودی را تجربه کرد، قیمت طلا هم افزایش یافت
 بهای طلا امروز دوشنبه در بازارهای جهانی
قیمت هر اونس طلا امروز با 1.50 درصد افزایش به 2263 دلار و 27 سنت رسید. قیمت معاملات آتی طلا در بازار کامکس نیویورک هم با یک افزایش 1.89 درصدی به 2280 دلار و 80 سنت رسیده است.
صعود قیمت طلا غیر قابل توقف شد!
برخی از تحلیلگران گفته اند که طلا در حال جذب شتاب جدید است زیرا تورم کمتر از آنچه بود تهدید می کند. هفته گذشته فدرال رزرو اعلام کرد که همچنان به دنبال کاهش سه کاهش نرخ بهره در سال جاری است، حتی با وجود اینکه تورم را بالاتر از هدف 2 درصد خود نگه می دارد.
بررسی بازار طلای کشور در ١٠ روز نخست سال ١۴٠٣/ آینده بازار سکه و طلا چگونه خواهد بود؟
برخلاف سکه، قیمت طلا طی سال‌های اخیر، معمولا دارای حباب نبوده است؛ این بدین معناست که عامل سوم که تقاضاست و در پی عدم تناسب عرضه با تقاضا شکل می‌گیرد، برای طلا صادق نبوده و قیمت طلا ثابت است؛ بنابراین چنانچه بخواهیم طلای آب شده خریداری کنیم، براساس همان فرمول محاسبه صورت خواهد پذیرفت.
نرخ سکه افزایش یافت
قیمت هر قطعه سکه بهار آزادی طرح جدید امروز (شنبه، ۱۱ فروردین) و تا لحظه درج این خبر بر اساس اعلام اتحادیه طلا و جواهر تهران ۳۹ میلیون و ۷۰۰ هزار تومان اعلام شد.
زمان تحویل سکه‌های پیش‌فروش شده مرکز مبادله طلا و ارز
در صورت تاخیر در دریافت سکه، متقاضی به مدت ۷ روزکاری دیگر می‌تواند علاوه بر پرداخت هزینه تحویل با پرداخت هزینه نگهداری به مبلغ ۵۰۰ هزار ریال به ازای هر قطعه، سکه خود را تحویل بگیرد.
قیمت طلا، سکه و دلار امروز شنبه ۱۱ فروردین ۱۴۰۳/ طلا صعود کرد
بازار امروز شاهد افزایش قیمت طلا و کاهش قیمت پوند نسبت به دو روز گذشته است.
 سومین رکوردشکنی بهای جهانی طلا در یک ماه اخیر
رکوردشکنی ها پی در پی بهای جهانی طلا، بازار داخلی فلز زرد را هم تحت تاثیر قرار داده به گونه ای که قیمت هر سکه طرح جدید از حدود ۳۴ میلیون تومان در روز ۱۰ اسفند سال گذشته، به حدود ۳۹ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان در روز جاری رسانده است. همچنین بهای هر گرم طلای ۱۸ عیار از ۲ میلیون و ۹۰۰ هزار تومان در روز ۱۰ اسفند به ۳ میلیون و ۲۶۰ هزار تومان در روز جاری رسیده است.
صعود قیمت طلا آغاز شد
سرمایه‌گذاران اکنون منتظر گزارش شاخص قیمت هزینه‌های مصرف شخصی ایالات‌متحده هستند که قرار است در روز جمعه اعلام شود تا فدرال‌رزرو چه زمانی شروع به کاهش نرخ بهره کند.
قیمت طلا، سکه و دلار امروز پنجشنبه ۹ فروردین ۱۴۰۳/ طلا و سکه گران شد
امروز قیمت دلار ثبات را تجربه کرده است، قیمت طلا اما افزایش یافت
قیمت طلا، سکه و دلار امروز چهارشنبه ۸ فروردین ۱۴۰۳/  صعود قیمت ها
بازار امروز شاهد روند صعودی عمده قیمت ها نسبت به روز گذشته است.
قیمت سکه پارسیان امروز چهارشنبه ۸ فروردین ۱۴۰۳ + جدول
قیمت سکه پارسیان امروز چهارشنبه ۸ فروردین ۱۴۰۳ در انواع سوت با عیار ۷۵۰ را در جدول زیر مشاهده کنید. سوت واحد اندازه گیری جرم طلا بوده و یک گرم =۱۰۰۰ میلی‌گرم = ۱۰۰۰ سوت است، لذا هر سوت برابر است با یک هزارم گرم.
قیمت طلا، سکه و دلار امروز سه‌شنبه ۷ فروردین ۱۴۰۳/ طلا و سکه ارزان شد
، بازار امروز شاهد شیب نزولی قیمت طلا و سکه نسبت به روز گذشته است.
قیمت سکه در 2 سناریو؛ شرایط صعود قوی تر است یا نزول؟
روز گذشته روند حرکتی طلا و سکه ناهماهنگ بود؛ در حالی که بازار اونس طلا آرایش صعودی به خود گرفته بود قیمت ها در بازار داخلی ایران بر مدار ثبات بودند. بر این اساس طلای جهانی دیروز با رشد تقریبا ۱۲ دلاری به ۲۱۷۶ دلار رسید.البته در بازار امروز سه شنبه ۷ فروردین ماه اونس طلا در حدود ۲۱۷۱ معامله می شود. نکته ی جالب معاملات دیروز ثبات سکه امامی بود. سکه بازان روز گذشته نظاره گر بازار بودند و کمتر کسی تمایل به خرید داشت.بنابراین فلز گران بهای داخلی در حدود ۳۹ میلیون و ۱۰۰ هزار تومان بسته شد که در مقای
مرز صعود سکه مشخص شد
در حال حاضر برخی از فعالان بازار می گویند روز گذشته قیمت سکه در بازار نیمه تعطیل به دلیل رشد تقاضا و کمبود عرضه به صورت هیجانی بالا رفت.
طلا بهتر است یا دلار؟
بانک های مرکزی جهان نیز در حال تصمیم گیری درباره کاهش نرخ بهره هستند و با توجه به شرایط جهان بانک‌های مرکزی جهان در حال خرید و انباشت طلا هستند در دو سال گذشته بانک های مرکزی جهان بیش از ۲۱۰۰ تن طلا خریداری کرده‌اند.
قیمت طلا، سکه و دلار امروز دوشنبه ۶ فروردین ۱۴۰۳/ کاهش قیمت‌ها
امروز قیمت دلار ثبات را تجربه کرده است، قیمت طلا ۱۸ عیار اما کاهش یافت
میزان افزایش طلا و انواع سکه در سال 1402 اعلام شد
بذرافشان درباره نوسان قیمت سکه های گرمی در طول سال گذشته گفت:نوسان خاصی نسبت به ابتدای سال نداشت و در آخرین روز 7 میلیون تومان نسبت به ابتدای سال ثابت ماند.
قیمت طلا، سکه و دلار امروز یکشنبه ۵ فروردین ۱۴۰۳/ افزایش قیمت‌ها
امروز قیمت طلا و سکه در معاملات بازار صعودی است، قیمت دلار مبادله ای هم ثبات داشت
آینده طلا و سکه از نگاه مرد طلایی
گزارش‌ها نشان می‌دهد که طلا در روز ابتدایی سال ۱۴۰۲ با قیمت ۲ میلیون و ۶۴۰ هزار تومان کار خود را آغاز کرد و در پایان شهریور به قیمت ۲ میلیون ۳۱۷ هزار تومان کاهش پیدا کرد، اما در پایان سال ۱۴۰۲ تا سطح ۳ میلیون و ۲۵۳ هزار تومان افزایش قیمت داشت. قیمت هر قطعه سکه امامی هم که در ابتدای سال ۱۴۰۲ به قیمت ۳۳ میلیون و ۷۰۰ هزار تومان به فروش می‌رفت، در نیمه شهریور به قیمت ۲۷ میلیون و ۶۵۶ هزار تومان رسید، اما در پایان سال تا سطح ۳۸ میلیون و ۸۰۶ هزار تومان بالا رفت. البته در روز پایانی سال رقم ۳۹ میلیون ت
چند سکه در حراج‌های ۱۴۰۲ فروش رفت؟
متقاضیان شرکت در حراج سکه طلای مرکز مبادله ایران باید ابتدا در سامانه معاملات مرکز مبادله ایران به آدرس market.ice.ir ثبت‌نام و احراز هویت کنند و سپس مطابق با شیوه‌نامه و آگهی از طریق سامانه مذکور در حراج شرکت کنند.
مراقب سکه های تقلبی باشید
همچنین طلا جزء فلزات گران‌بها به شمار می آید و خریداران باید از صحت اعتبار و جواز واحد فروشنده طلا مطمئن باشند به طوری که فروشنده طلا مستلزم ارائه فاکتور خرید طلای بالای یک گرم به مشتریان است.
اگر طلای بالای یک گرم می‌خرید، بخوانید/ این کار را انجام ندهید، ضرر می‌کنید
طلا جزء فلزات گران‌بها به شمار می آید و خریداران باید از صحت اعتبار و جواز واحد فروشنده طلا مطمئن باشند به طوری که فروشنده طلا مستلزم ارائه فاکتور خرید طلای بالای یک گرم به مشتریان است. بذرافشان تصریح کرد: باتوجه به مشاهده سکه تقلبی در بازار توصیه ما به خریداران سکه این است که آن را فقط از سکه فروشی‌ها خریداری کنند و نسبت به کارت وکیوم شده واحد صنفی وهولوگرام دقت کنند.
قیمت طلا، سکه و دلار امروز دوشنبه ۲۸ اسفند ۱۴۰۲/ صعود دسته‌جمعی قیمت‌ها
امروز قیمت دلار و طلا در بازار روند صعودی را تجربه کرد، قیمت سکه امامی هم بالا رفت
محاسبه حباب سکه در روز جاری + جدول (۲۷ اسفند ۱۴۰۲)
نرخ دلار در بازار آزاد به ۵۹ هزار و ۹۷۰ تومان و نرخ اونس جهانی، در مقایسه با روز گذشته، با افزایش ۳ دلاری به ۲ هزار و ۱۵۶ دلار رسیده است. میزان حباب سکه گرمی و ربع سکه درمقایسه با روز گذشته ۲ درصد کاهش داشته است. حباب سکه امامی و سکه تمام بهار آزادی یک درصد و حباب نیم سکه ۲ درصد بیشتر شده است.
قیمت سکه پارسیان، امروز یکشنبه ۲۷ اسفند ماه ۱۴۰۲
در این خبر به توضیحاتی درباره قیمت سکه پارسیان، امروز یکشنبه ۲۷ اسفند ماه ۱۴۰۲ پرداخته شده است. در ادامه قیمت انواع سکه پارسیان را مشاهده کنید: