شنبه, 15 بهمن 1401 2023,February

قیمت ارزهای خارجی

صعودقیمت دلار جهانی
رزش دلار آمریکا در برابر اکثر همتایان جهانی خود افزایش یافت، پس از آن که آخرین داده‌های شغلی ظاهرا باعث شد تا معامله‌گران بر این باور باشند که فدرال رزرو باید سیاست‌های پولی بیشتری را برای خنک کردن بازار کار و کاهش تورم اعمال کند.
قیمت طلا، سکه و دلار امروز ۱۴۰۱/۱۱/۱۳
امروز قیمت دلار کاهشی بود و به ۴۳,۱۶۲ (چهل و سه هزار و یکصد و شصت و دو ) تومان رسید که نسبت به روز قبل ، کاهش ۰.۰۸ درصدی داشته است. قیمت طلا و سکه اما بالا رفت.
قیمت طلا، سکه و دلار امروز ۱۴۰۱/۱۱/۱۲/ صعود قیمت ها
امروز قیمت سکه امامی بالا رفت و به ۲۴,۳۰۱,۰۰۰ (بیست و چهار میلیون و سیصد و یک هزار) تومان رسید که نسبت به روز قبل ، افزایش ۱.۲۴ درصدی داشته است. قیمت دلار و طلا هم صعود کرد.
قیمت طلا،  دلار، سکه و قیمت ارز ۱۴۰۱/۱۱/۱۱
امروز در بازار آزاد قیمت طلای ۱۸عیار هر گرم ۲میلیون و ۷۷ هزار تومان و قیمت سکه تمام‌بهار آزادی طرح جدید ۲۳میلیون و ۹۰۰ هزار تومان است.
قیمت طلا، سکه و دلار امروز ۱۴۰۱/۱۱/۱۰/ صعود  قیمت‌ها
امروز قیمت سکه امامی بالا رفت و به ۲۴,۳۹۷,۰۰۰ (بیست و چهار میلیون و سیصد و نود و هفت هزار) تومان رسید که رشد ۰.۴۲ درصدی داشت. قیمت طلا و دلار هم صعودی بود.
سود 30 میلیون تومانی خرید ارز با کارت ملی از صرافی ها و بانک ها +مراحل
با خرید 5000 یورو ارز دولتی از صرافی های مجاز و بانک های منتخب سودی معادل 30 میلیون تومان نصیب خریدار می شود. دریافت این نوع ارز با کارت ملی و شماره موبایل به نام شخص خریدار است . علاوه بر صرافی های مجاز 5 بانک ملت ٬ ملی ٬ صادرات و سپه هم در شعب منتخب خود این از را به فروش می رسانند.
امکان تغییر ارز درخواستی برای تجار
در بخش درخواست خرید ارز چنانچه نوع ارز تخصیص یافته، درهم امارات باشد امکان ثبت درخواست خرید ارز با هر نوع ارزی مقدور است و چنانچه نوع ارز تخصیص درهم امارات نباشد، امکان ثبت درخواست به هر ارزی به غیر از درهم امارات وجود دارد.
قیمت طلا، سکه و دلار امروز ۱۴۰۱/۱۱/۰۸/ کاهش قیمت طلا
امروز قیمت طلا در حالی ریزش داشت که قیمت سکه امامی بالا رفت و به ۲۴,۸۰۱,۰۰۰ (بیست و چهار میلیون و هشتصد و یک هزار) تومان رسید که نسبت به ۲ روز پیش، افزایش ۱.۸۶ درصدی داشته است.
نرخ دلار در صرافی‌های بانکی ثابت و یورو افزایش یافت
نرخ خرید هر اسکناس یورو ۳۳ هزار و ۱۵۴ تومان و نرخ فروش آن ۳۳ هزار و ۴۵۵ تومان اعلام شد. همچنین در سامانه معاملات امروز، حواله دلار به قیمت ۲۸ هزار و ۵۰۰ تومان فروخته و حواله یورو ۳۱ هزار و ۶۵ تومان معامله شد.
عرضه ارز تا سقف ۵ هزار یورو از شنبه در پنج بانک دولتی
از روز شنبه مورخ ۱۴۰۱/۱۱/۰۸، علاوه بر صرافی‌های مجاز، شعب منتخب بانک‌های ملی ایران، ملت، تجارت، سپه و صادرات ایران نسبت به فروش ارز در سرفصل تأمین نیازهای ضروری در سقف معادل ۵۰۰۰ یورو اقدام خواهند کرد.
قیمت طلا، سکه و دلار امروز ۱۴۰۱/۱۱/۰۶/ صعود قیمت‌ها
امروز قیمت سکه امامی سیر صعودی داشت و به ۲۳,۵۹۸,۰۰۰ (بیست و سه میلیون و پانصد و نود و هشت هزار) تومان رسید که افزایش ۲.۰۹ درصدی داشته است. قیمت طلا هم بالا رفت.
قیمت طلا، سکه و دلار امروز ۱۴۰۱/۱۱/۰۵| شیب نزولی قیمت‌ها
در آغاز امروز قیمت سکه امامی روند نزولی داشت و به ۲۳,۳۹۶,۰۰۰ (بیست و سه میلیون و سیصد و نود و شش هزار) تومان رسید که کاهش ۰.۰۲ درصدی داشت. قیمت طلا و دلار هم پایین آمد.
قیمت طلا، سکه و دلار امروز ۱۴۰۱/۱۱/۰۳/ کاهش قیمت ها
امروز قیمت طلا و دلار ریزش داشت، قیمت سکه امامی هم پایین آمد و به ۲۴,۷۹۸,۰۰۰ (بیست و چهار میلیون و هفتصد و نود و هشت هزار) تومان رسید که افت ۱.۴۴ درصدی داشته است.
قیمت طلا، سکه و دلار امروز ۱۴۰۱/۱۱/۰۲/ افزایش قیمت ها
امروز قیمت سکه امامی در بازار بالا رفت و به ۲۴,۷۵۴,۰۰۰ (بیست و چهار میلیون و هفتصد و پنجاه و چهار هزار) تومان رسید که نسبت به روز قبل ، افزایش ۰.۸۲ درصدی داشته است. قیمت طلا هم صعودی بود.
قیمت طلا، سکه و دلار امروز ۱۴۰۱/۱۱/۰۱/ صعود  قیمت‌ها
امروز در بازار قیمت دلار روند افزایشی را دنبال کرد و به ۳۹,۵۲۷ (سی و نه هزار و پانصد و بیست و هفت ) تومان رسید که رشد ۱.۱۹ درصدی داشته است. قیمت سکه و طلا هم بالا رفت.
قیمت طلا، سکه و دلار امروز ۱۴۰۱/۱۰/۲۹/صعود قیمت ها
امروز قیمت سکه امامی بر مدار رشد حرکت کرد و به ۲۳,۲۰۵,۰۰۰ (بیست و سه میلیون و دویست و پنج هزار) تومان رسید که افزایش ۲.۶۲ درصدی داشت. قیمت طلا هم بالا رفت.
قیمت طلا، سکه و دلار امروز ۱۴۰۱/۱۰/۲۸/ افزایش قیمت‌ها
امروز در بازار قیمت سکه امامی بالا رفت و به ۲۲,۵۰۵,۰۰۰ (بیست و دو میلیون و پانصد و پنج هزار) تومان رسید که نسبت به روز قبل افزایش ۱.۸ درصدی داشت. قیمت طلا و دلار هم صعود کرد.
قیمت طلا، سکه و دلار امروز ۱۴۰۱/۱۰/۲۷/  صعود قیمت‌ها
امروز قیمت سکه امامی بالا رفت و به ۲۱,۹۰۲,۰۰۰ (بیست و یک میلیون و نهصد و دو هزار) تومان رسید که نسبت به روز قبل ، افزایش ۲.۶۳ درصدی داشته است. قیمت طلا هم افزایش یافت.
قیمت طلا، سکه و دلار امروز ۱۴۰۱/۱۰/۲۵/ افزایش قیمت ها
امروز قیمت دلار در مقایسه با روز گذشته تغییری نداشت و ۳۸,۶۶۷ (سی و هشت هزار و ششصد و شصت و هفت ) تومان معامله شد. قیمت طلا و سکه اما روند صعودی را تجربه کرد.
قیمت طلا، سکه و دلار امروز ۱۴۰۱/۱۰/۲۴/ افزایش قیمت‌ها
امروز قیمت سکه امامی رشد داشت و به ۲۱,۴۹۵,۰۰۰ (بیست و یک میلیون و چهارصد و نود و پنج هزار) تومان رسید که افزایش ۱.۱۵ درصدی داشته است. قیمت طلا هم بالا رفت.
قیمت طلا، سکه و دلار امروز ۱۴۰۱/۱۰/۲۲/  افزایش قیمت‌ها
در آغاز امروز قیمت سکه امامی بالا رفت و به ۲۱,۲۰۳,۰۰۰ (بیست و یک میلیون و دویست و سه هزار) تومان رسید که افزایش ۰.۴۹ درصدی داشته است. قیمت طلا هم صعودی است.
قیمت طلا، سکه و دلار امروز ۱۴۰۱/۱۰/۲۱|/ افزایش  قیمت دلار و طلا
بازار امروز شاهد روند رو به رشد قیمت طلا و دلار نسبت به روز گذشته است.
قیمت طلا، سکه و دلار امروز ۱۴۰۱/۱۰/۲۰| طلا گران شد
بازار امروز شاهد روند صعودی قیمت طلا و ریزش قیمت دلار است.
قیمت طلا، دلار، سکه و قیمت ارز ۱۴۰۱/۱۰/۱۹
امروز در بازار آزاد قیمت طلای ۱۸عیار هر گرم یک میلیون و ۸۹۹ هزار تومان و قیمت سکه تمام‌بهار آزادی طرح جدید ۲۱ میلیون و ۳۰۰ هزار تومان است.
قیمت طلا، دلار، سکه و قیمت ارز ۱۴۰۱/۱۰/۱۸
امروز در بازار آزادقیمت طلای ۱۸عیار هر گرم یک میلیون و ۹۰۲ هزار تومان و قیمت سکه تمام‌بهار آزادی طرح جدید ۲۰ میلیون و ۹۰۰ هزار تومان است.
قیمت طلا، قیمت دلار، قیمت سکه و قیمت ارز ۱۴۰۱/۱۰/۱۷
امروز در بازار آزاد لحظه قیمت طلای ۱۸عیار هر گرم یک میلیون و ۸۲۱ هزار تومان و قیمت سکه تمام‌بهار آزادی طرح جدید ۲۰ میلیون تومان است.
قیمت طلا، دلار، سکه و قیمت ارز ۱۴۰۱/۱۰/۱۵
امروز در بازار آزاد قیمت طلای ۱۸عیار هر گرم یک میلیون و ۸۰۵ هزار تومان و قیمت سکه تمام‌بهار آزادی طرح جدید ۲۰ میلیون و ۲۰۰ هزار تومان است.
قیمت طلا، قیمت دلار، قیمت سکه و قیمت ارز ۱۴۰۱/۱۰/۱۴
امروز قیمت طلای ۱۸عیار هر گرم یک میلیون و ۸۰۷ هزار تومان و قیمت سکه تمام‌بهار آزادی طرح جدید ۱۹ میلیون و ۴۰۰ هزار تومان است.
قیمت طلا، سکه و دلار امروز ۱۴۰۱/۱۰/۱۳/ کاهش قیمت ها
امروز قیمت سکه امامی ریزش داشت و به ۱۸,۳۰۰,۰۰۰ (هجده میلیون و سیصد هزار) تومان رسید که نسبت به روز قبل ، کاهش ۳.۸۳ درصدی داشته است. قیمت دلار هم پایین آمد.
قیمت طلا، سکه و دلار امروز ۱۴۰۱/۱۰/۱۲/ دلار ارزان شد
بازار در معاملات امروز شاهد رشد قیمت طلا و کاهش قیمت دلار است.
قیمت طلا، سکه و دلار امروز ۱۴۰۱/۱۰/۱۱| طلا صعود کرد
امروز قیمت طلا در بازار بالا رفت، قیمت سکه امامی اما پایین آمد و به ۱۸,۰۰۰,۰۰۰ (هجده میلیون) تومان رسید که نسبت به روز قبل ، کاهش ۷.۲۳ درصدی داشته است.
قیمت طلا، دلار، سکه و قیمت ارز ۱۴۰۱/۱۰/۱۰
امروز در بازار آزاد قیمت طلای ۱۸عیار هر گرم یک میلیون و ۸۶۹ هزار تومان و قیمت سکه تمام‌بهار آزادی طرح جدید ۲۱ میلیون تومان است.
کدام ارز بیشترین افزایش را ثبت کرد؟
با نزدیک شدن به پایان سال ۲۰۲۲، ارزش دلار در برابر سبدی از ارزها به‌طور سالانه ۷.۹ درصد افزایش یافت که بزرگترین جهش سالانه آن در هفت سال گذشته است.
خودرو بخریم یا منتظر بمانیم؟  تغییر قیمت انواع محصولات ایران خودرو و سایپا
بهترین زمان برای خرید خود چه زمانی است ؟ قیمت انواع خودرو در بازار افزایش یافت . افزایش قیمت ارز و دلار باعث افزایش قیمت خودرو در بازار شده است / آیا قیمت خودرو کاهش می بابد یا افزایش ؟
قیمت طلا، سکه و دلار امروز ۱۴۰۱/۱۰/۰۸
، بازار امروز شاهد رشد قیمت طلا و ثبات قیمت دلار و سکه است.
قیمت طلا، دلار، سکه و قیمت ارز ۱۴۰۱/۱۰/۰۷
امروز در بازار آزاد قیمت طلای ۱۸عیار هر گرم یک‌میلیون و ۹۰۴ هزار تومان و قیمت سکه تمام‌بهار آزادی طرح جدید ۲۰ میلیون و ۷۵۰ هزار تومان است.
قیمت‌سازی کاذب دلالان ارز با کانال‌های پیام‌رسان در روز‌های تعطیل
کانال‌های غیرقانونی در روزهای تعطیل قیمت دلار آزاد را بالا می‌برند تا روز آینده را با همین نرخ‌های غیرواقعی شروع کنند.
قیمت طلا، دلار، سکه و قیمت ارز ۱۴۰۱/۱۰/۰۵
امروز در بازار آزاد قیمت طلای ۱۸عیار هر گرم یک میلیون و ۸۴۲ هزار تومان و قیمت سکه تمام‌بهار آزادی طرح جدید ۱۹ میلیون و ۸۰۰ هزار تومان است.
قیمت طلا، سکه و دلار امروز ۱۴۰۱/۱۰/۰۴|/ افزایش  قیمت‌ها
بازار امروز شاهد افزایش عمده قیمت ها در مقایسه با روز گذشته است.
بزرگ‌شدن حباب‌ نرخ ارز و هشدار ریزش قیمت‌ها
احمد لواسانی با اشاره به رشد قیمت ارز در بازار غیررسمی اظهار داشت: بازار ارز در شرایط فعلی، کاملا حباب دارد و مردم برای ورود به این بازار با دقت بیشتری رفتار کنند، هر لحظه ممکن است قیمت ارز ریزشی شود و مردمی که در این قیمت‌ها، ارز خریده‌اند به شدت متضرر شوند.
قیمت طلا، دلار سکه و قیمت ارز ۱۴۰۱/۱۰/۰۳
امروز در بازار آزاد قیمت طلای ۱۸عیار هر گرم یک میلیون و ۷۸۲ هزار تومان و قیمت سکه تمام‌بهار آزادی طرح جدید ۱۸ میلیون و ۷۰۰ هزار تومان است.
قیمت طلا، سکه و دلار امروز ۱۴۰۱/۱۰/۰۱/ دلار ارزان شد
بازار امروز را در حالی آغاز کرد که قیمت طلا بالا رفت و قیمت دلار پایین آمد.
قیمت طلا، دلار، سکه و قیمت ارز ۱۴۰۱/۰۹/۳۰
امروز در بازار آزا قیمت طلای ۱۸عیار هر گرم یک میلیون و ۷۴۰ هزار تومان و قیمت سکه تمام‌بهار آزادی طرح جدید ۱۸ میلیون و ۳۵۰ هزار تومان است.
قیمت طلا، سکه و دلار امروز ۱۴۰۱/۰۹/۲۹
بازار در آغاز معاملات امروز شاهد افزایش قیمت طلا و کاهش قیمت نیم سکه است.
قیمت طلا ، دلار، سکه و قیمت ارز امروز ۱۴۰۱/۰۹/۲۸
امروز در بازار آزاد قیمت طلای ۱۸عیار هر گرم یک میلیون و ۷۶۱ هزار تومان و قیمت سکه تمام‌بهار آزادی طرح جدید ۱۸ میلیون و ۳۸۰ هزار تومان است.
قیمت طلا، سکه و دلار امروز ۱۴۰۱/۰۹/۲۷/ طلا گران شد
بازار امروز شاهد افزایش قیمت طلا و کاهش قیمت دلار است
قیمت طلا، قیمت دلار، قیمت سکه و قیمت ارز ۱۴۰۱/۰۹/۲۶
امروز در بازار آزاد قیمت طلای ۱۸عیار هر گرم یک میلیون و ۷۰۵ هزار تومان و قیمت سکه تمام‌بهار آزادی طرح جدید ۱۸ میلیون و ۳۵۰ هزار تومان است.