جمعه, 31 شهریور 1402 2023,September

بانک سینا

مبلغ وام طرح ارغوان بانک سینا افزایش یافت
طرح ارغوان این امکان را به مشتری می‌دهد که درصد سود و مدت بازپرداخت را بر اساس توانمندی‌های خود و میانگین موجودی حساب و مدت زمان سپرده‌گذاری، با نرخ ۱۸، ۲۰ ،۲۲ و ۲۳ درصد انتخاب کنند.
نحوه دریافت وام 300 میلیون تومانی بانک سینا
بانک سینا با هدف حمایت از مشتریان حقیقی و صاحبان کسب‌وکار خرد، سقف مبلغ تسهیلات ارغوان را از ۲ میلیارد ریال به ۳ میلیارد ریال افزایش داد.
تمدید مهلت ثبت‌نام آزمون استخدامی بانک سینا
گفتنی است متقاضیان واجد شرایط (زن و مرد) پس از کسب موفقیت در آزمون کتبی، با انجام مصاحبه‌های تخصصی، تایید صلاحیت‌های عمومی و احراز توانایی‌ها در چارچوب قوانین و مقررات جاری، به صورت قراردادی دعوت به همکاری می‌شوند.
وام 200 میلیون تومانی بانک سینا + مبلغ اقساط
انک سینا به منظور حمایت هر چه بیشتر از مشتریان خود و تنوع سبد محصولاتش، وام ارزان قیمتی را در قالب طرح «میعاد» تدارک دیده است. سقف این تسهیلات 200 میلیون تومان اعلام شده است و مبلغ وام براساس میانگین حساب مشتریان تغییر می‌کند.
طرح ارغوان بانک سینا چقدر وام می‌دهد؟
اگر مشکل مالی دارید، مشغول فکر کردن به یک سرمایه‌گذاری هستید تا سرمایه‌تان را افزایش بدهید، یا برای هر کاری نیاز به پولی بیشتر از مقدار پس‌اندازتان نیاز پیدا کرده‌اید، طرح ارغوان بانک سینا یک راه‌حل خوب پیش پایتان می‌گذارد.
شرایط ثبت نام وام 200 میلیون تومانی بانک سینا
مشتریان بانک سینا که مایل به دریافت وام 200 میلیون تومانی طرح «میعاد» این مجموعه هستند باید در یکی از شعب این بانک سپرده قرض الحسنه داشته باشند. این وام جزو تسهیلات ارزان قیمت بانک سینا است
وام 200 میلیون تومانی بانک سینا را چگونه دریافت کنیم؟ + مبلغ اقساط
در طرح «ارغوان» بانک سینا می توانید بر اساس میانگین موجودی حساب و مدت زمان سپرده گذاری ظرف مدت ۲ ماه سرمایه خود را ۲.۵ برابر کرده و تسهیلات دریافت کنید.
طرح وام «آفتاب» بانک سینا رونمایی شد
متقاضیان دریافت این طرح می‌توانند بر اساس میانگین رسوب سپرده خود از وام قرض‌الحسنه با کارمزد صفر درصد و بازپرداخت حداکثر ۴۸ ماهه برخوردار ‌شوند.
طرح تسهیلات قرض‌الحسنه «چشمه» بانک سینا رونمایی شد
در راستای اجرای طرح راهبردی کسب‌وکار بانک سینا و توسعه خدمات و محصولات متناسب با نیازهای روز مشتریان، از طرح قرض‌الحسنه «چشمه» رونمایی شد.
دریافت وام 300 میلیون تومانی بانک سینا + شرایط بازپرداخت
در طرح نرگس بانک سینا می‌توانید با ایجاد میانگین حساب تا سقف ۳۰۰ میلیون تومان تسهیلات با سود ۱۰ درصد دریافت کنید.
بانک سینا کارشناس فناوری اطلاعات استخدام می کند
بانک سینا به منظور تأمین نیروی انسانی و ارائه خدمات بهینه مالی و بانکی به مشتریان، کارشناس فناوری اطلاعات استخدام می‌کند.
نحوه دریافت وام 200 میلیون تومانی بانک سینا + مبلغ اقساط
صاحبان کسب و کار و مراکز دولتی و خصوصی امکان استفاده از وام 200 میلیون تومانی طرح جدید «سپیدار» بانک سینا را دارند.
شرایط دریافت وام 100 میلیون تومانی با سود 4 درصد بانک سینا
در طرح نیلوفر بانک سینا شما می‌توانید با ایجاد میانگین حساب تا سقف ۱۰۰ میلیون تومان تسهیلات قرض الحسنه دریافت کنید
شرایط وام 200 میلیون تومانی بانک سینا + مبلغ اقساط
مشتریان بانک سینا که نیازمند وام هستند، این امکان را دارند با افتتاح حساب قرض الحسنه در یکی از شعب این مجموعه وام 200 میلیون تومانی طرح «ارمغان» را دریافت کنند.
دریافت شماره شبای تمام بانک‌ها با یک کلیک
جهت دریافت شماره شبا، با کلیک بر روی لوگوی بانک مورد نظر خود، می‌توانید شماره شبای حساب بانکی خود را دریافت کنید.
وام 200 میلیون تومانی بانک سینا به چه کسانی پرداخت می شود؟
با توجه به مبلغ وام، حداکثر سود و دوره بازپرداخت، میزان هر قسط 5 میلیون و 78 هزار و 685 تومان است. کل سود تسهیلات 104 میلیون و 721 هزار و 129 تومان و مجموع رقم وام و سود آن 304 میلیون و 821 هزار و 129 تومان خواهد بود.
تاکید بانک سینا بر لزوم عدم ارائه اطلاعات بانکی به اشخاص ناشناس
در این گزارش با تأکید مجدد بر این که بانک سینا هرگز و به هیچ وجه اطلاعات محرمانه مشتریان را از طریق تلفن، ایمیل و پیامک درخواست نمی نماید، از مشتریان خواسته شده از افشای اطلاعات حساب و کارت خود نزد دیگران اکیداً خودداری نمایند و در صورت مشاهده هر گونه تماس مشکوک با این مضمون و سایر مضامین مشابه، مراتب را سریعاً به مرکز ارتباط مشتریان بانک سینا به شماره ۴۸۰۵۲۰۰۰ – ۰۲۱ اطلاع دهند.
همه چیز در مورد وام های بانک سینا
بانک اول - بانک سینا به شیوه‌های مختلف به مشتریان واجد شرایط وام می‌پردازد. تسهیلات ویژه، تعمیر مسکن، طرح میعاد، انتخاب سینا و … از جمله تسهیلات بانک سینا است.
چگونه وام قرض الحسنه بگیریم؟
بانک اول - وام قرض الحسنه یکی از بهترین طرح‌های تسهیلات بانک‌ها می‌باشد. شاید فکر کنید دریافت وام قرض الحسنه کار سختی می‌باشد اما در این گزارش روش دریافت وام قرض الحسنه از ۷ بانک رسالت، مهر ایران، سینا، ملی، پست بانک، اقتصاد نوین و صادرات آمده است.
انواع وام بانکی برای زنان خانه‌دار+ شرایط و مدارک لازم
بانک اول - بانک‌ها برای ارائه وام بانکی به زنان خانه‌دار راه‌ها و روش‌های مختلفی دارند؛ از وام فوری تا وام‌هایی برای توانمندسازی و اشتغال زنان.
وام 300 میلیون تومانی بانک سینا را چگونه دریافت کنیم؟
بانک اول - بانک سینا به متقاضیان واجد شرایط تعمیر مسکن، وام 300 میلیون تومانی پرداخت می‌کند. متقاضیان این تسهیلات باید حتما این مبلغ پول را برای تعمیرات مسکن صرف کنند.
شرایط لازم برای دریافت وام 200 میلیون تومانی بانک سینا
بانک اول - در طرح ارمغان بانک سینا می‌توانید با ایجاد میانگین ۲ تا ۵ ماه تا سقف ۲۰۰ میلیون تومان تسهیلات دریافت کنید. منتهی مبلغ تسهیلات دریافتی از این طرح به میزان سپرده گذاری متقاضیان بستگی دارد.
آشنایی با انواع وام های بانک سینا
بانک اول - بانک سینا به شکل‌های مختلف و در قالب عقود مجاز بانکی مبالغ متفاوتی از تسهیلات را به مشتریان واجد شرایط اعطا می‌کند. این تسهیلات به منظور جبران کمبود نقدینگی مشتریان خوش حساب به آن‌ها اعطا می‌شود.
6 روش دریافت وام فوری  بانوان
بانک اول - وام بانوان یکی از طرح‌های بانک‌ها جهت پرداخت تسهیلات به متقاضیان می‌باشد. بانوان می‌توانند از بانک‌های سینا، مهر ایران، کشاورزی، دی و ملت وام فوری دریافت نمایند.
نحوه دریافت وام 100 میلیون تومانی بانک سینا
بانک اول - بانک سینا در قالب طرحی به نام «انتخاب سینا» تا سقف ۱۰۰ میلیون تومان وام به متقاضیان پرداخت می‌کند.
شرایط دریافت وام 200 میلیون تومانی بانک سینا
بانک اول - در طرح ارمغان بانک سینا شما می‌توانید با ایجاد میانگین ۲ تا ۵ ماه تا سقف ۲۰۰ میلیون تومان تسهیلات دریافت کنید.
نحوه دریافت وام 200 میلیون تومانی بانک سینا
بانک اول - در طرح میعاد بانک سینا شما میتوانید با ایجاد میانگین حساب حداقل به مدت ۳ ماه، تا ۸۰ درصد میانگین حساب خود تسهیلات ارزان قیمت با سود ۹ درصد دریافت کنید.
این بانک ها وام 100 میلیون تومانی می دهند
بانک اول - در حال حاضر برخی از بانک‌ها در طرح‌های تسهیلات خود وام‌های ۱۰۰ میلیون تومانی می‌دهند. سقف سود این وام‌ها براساس قانون بانک مرکزی ۱۸ درصد برآورد تعیین شده است. اما برخی از بانک‌ها وام‌های خود را با نزخ بهره پایین‌تری به متقاضیان ارئه می‌شود.
وام خود اشتغالی را از کدام بانک ها بگیریم ؟
بانک اول - سقف پرداخت وام خود اشتغالی بانک‌ها در حال حاضر ۲۰۰ میلیون تومان است. برخی از بانک‌ها البته مبالغ دیگری را هم به مشتریان پیشنهاد می‌کنند. در حال حاضر کدام بانک‌ها وام خود اشتغالی می‌دهند؟
استخدام بانک سینا  در 22 استان در سراسر کشور (لیسانس و فوق لیسانس)
بانک اول - بانک سینا به منظور تکمیل نیروی انسانی خود، از بین متقاضیان واجد شرایط در مقاطع تحصیلی کارشناسی و کارشناسی ارشد با حداقل معدل 15 ، بومی و ساکن یکی از شهرهای مندرج در جداول ذیل با رابطه استخدامی قراردادی با برگزاری آزمون سراسری استخدام می کند.
چه کسانی می‌توانند وام فوری ۲۰۰ میلیون تومانی بانک سینا را دریافت کنند؟
بانک اول- بانک سینا برای کاسبان و صاحبان مشاغل آزاد وامی ۲۰۰ میلیون تومانی در نظر گرفته است.
پرداخت وام مسکن محرومان از سوی بانک سینابامبلغ1.500.000.000 ریال
بانک اول - بانک سینا در راستای اجرای مسئولیت های اجتماعی و توانمند سازی قشر کم برخوردار جامعه در تامین مسکن، متولی ارائه تسهیلات قرض الحسنه مسکن می شود.
معرفی دو بانک که 23 درصد سود سپرده ( تا 5 درصد بیشتر از سایر بانک ها  ) به مشتریان  دادند
بانک اول - سود سپرده معمولی بانک ها برای سپرده های یکساله 15 درصد و برای سپرده های دوساله 18 درصد است ٬ ولی 2 بانک به سپرده گذاران خود تا 23 درصد سود پرداخت کردند.
کدام بانک ها برای خرید مغازه و کارگاه وام می دهند ؟+ شرایط دریافت
بانک اول - .این نوع تسهیلات جهت خرید مغازه در قالب عقد مشارکت مدنی و مبلغ آن براساس اعتبارسنجی لازم، تایید توان مالی مشتری و حداکثر تا سقف ۷۵ درصد بهای کارشناسی ملک (بدون احتساب سرقفلی) موردنظر پرداخت می گردد. مشتریانی که دارای جواز کسب و یا مجوز فعالیت بوده و قصد خرید واحد تجاری برای موضوع فعالیت خود را دارند، می توانند از تسهیلات مشارکت مدنی – خرید واحد های تجاری استفاده نمایند.
شرایط دریافت وام 300 میلیون تومانی تعمیر مسکن چیست ؟
بانک اول - وام تعمیر مسکن که به‌نام جعاله نیز معرفی شده است تسهیلاتی برای تعمیر مسکن یا ساختمان است. این وام برای تعمیر یا تکمیل مسکن پرداخت می‌شود.
وام و تسهیلات بانک سینا / وام 200 میلیون تومانی با سود 5  درصد!
بانک اول - معرفی انواع وام و تسهیلات در بانک سینا و نحوه دریافت آنها