جمعه, 31 شهریور 1402 2023,September

بانک توسعه تعاون

شیوه دریافت وام 5 میلیارد تومانی بانک توسعه تعاون
تمامی افراد حقیقی و حقوقی مشتری بانک توسعه تعاون که کسب و کاری دارند و مایل به جایگزین کردن اقلام و کالاهای سرمایه‌ای در بخش تولید و خدمات هستند، می‌توانند برای وام 5 میلیارد تومانی طرح «حاتم 2» این مجموعه درخواست بدهند.
شرایط وام قرض الحسنه 300 میلیون تومانی بانک توسعه تعاون
در طرح مائده بانک توسعه تعاون افرادی که قصد ایجاد مشاغل خانگی دارند یا تحت پوشش کمیته امداد و سازمان بهزیستی هستند،‌ می‌توانند تا سقف ۳۰۰ میلیون تومان تسهیلات قرض‌الحسنه دریافت کنند.
شرایط دریافت وام قرض الحسنه 300 میلیونی بانک توسعه تعاون
در صورتی که بانک میزان کارمزد چهار درصدی و مدت زمان بازپرداخت 48 ماهه را برای متقاضیان در نظر بگیرد، مبلغ هر قسط 4 میلیون و 818 هزار و 182 تومان است. جمع کل اقساط این تسهیلات نیز به 330 میلیون تومان می‌رسد.
شرایط ثبت نام وام 4 میلیارد تومانی بانک توسعه تعاون
بانک توسعه تعاون به منظور تنوع سبد خدمات تسهیلاتی و برای کمک به تامین نقدینگی مشتریان واجد شرایط خود به منظور خرید دفتر کار اداری یا مسکونی، وام 4 میلیارد تومانی «هم‌کار» را ارائه داده است.
شرایط دریافت وام 100 میلیون تومانی بانک توسعه تعاون
بانک توسعه تعاون به مشتریان واجد شرایط خود که کمبود نقدینگی دارند می‌توانند با افتتاح حساب قرض الحسنه و ایجاد میانگین مناسب برای وام طرح «کوثر» درخواست بدهند.
شرایط دریافت  وام 200 میلیون تومانی بانک توسعه تعاون
مشتریان بانک توسعه تعاون که کمبود نقدینگی دارند و مایل به دریافت وام 200 میلیونی «طرح توسکا» این مجموعه هستند، باید در یکی از شعب آن سپرده بلندمدت داشته باشند.
وام 5 میلیارد تومانی بانک توسعه تعاون مختص چه کاری است؟
با توجه به مبلغ وام، نرخ سود و مدت زمان بازپرداخت آن، میزان هر قسط 146 میلیون و 874 هزار و 998 تومان است. کل سود تسهیلات، 2 میلیارد و 49 میلیون و 999 هزار و 906 تومان و مجموع رقم وام و سود آن، 7 میلیارد و 62 میلیارد و 959 هزار و 906 تومان خواهد بود.
شرایط  وام 300 میلیون تومانی بانک توسعه تعاون + مبلغ اقساط
مشتریان بانک توسعه تعاون علاوه با افتتاح حساب بلندمدت در یکی از شعب این مجموعه، امکان دریافت وام 300 میلیون تومانی را دارند. این تسهیلات تحت عنوان طرح «هم راه» به متقاضیان واجد شرایط پرداخت می‌شود.
دریافت شماره شبای تمام بانک‌ها با یک کلیک
جهت دریافت شماره شبا، با کلیک بر روی لوگوی بانک مورد نظر خود، می‌توانید شماره شبای حساب بانکی خود را دریافت کنید.
جزئیات وام 100 میلیون تومانی بانک توسعه تعاون
بانک اول - مشتریان بانک توسعه تعاون می‌توانند با سپرده گذاری و ایجاد گردش حساب، ضمن دریافت سود سپرده، وام 100 میلیون تومانی دریافت کنند. این تسهیلات در قالب طرحی به نام «توسکا» ارائه خواهد شد.
شرایط دریافت وام 50 میلیون تومانی با سود 2 درصدی
بانک اول - بانک توسعه تعاون شرایطی را فراهم کرده تا افرادی که در یکی از شعب این مجموعه سپرده کوتاه مدت دارند، علاوه بر اخذ سود، وام ارزان قیمت 50 میلیون تومانی هم دریافت کنند. این تسهیلات در قالب طرح «مفید» به متقاضیان واجد شرایط پرداخت می‌شود.
انواع وام های بانک توسعه تعاون
بانک اول - بانک توسعه تعاون به منظور تکمیل سبد خدمات خود و همچنین در راستای اهدافی که دارد انواع وام‌ها و تسهیلات را به گروه‌های مختلف مردم ارائه می‌دهد.
کدام بانک ها وام  میلیاردی می دهند؟ + شرایط دریافت
بانک اول - تا چندسال پیش دریافت وام میلیاردی از بانک‌ها برای عموم خیلی سخت بود. یعنی یا باید صاحب کسب‌وکار و فعالیت اقتصادی بزرگی بودید، تا وام میلیاردی نصیبتان شود. اما این روزها تورم و گرانی باعث شده تا تسهیلات میلیاردی هم به متقاضبان وام داده شود.
شرایط دریافت  وام یک میلیارد و 200 میلیون تومانی  بانک توسعه تعاون
بانک اول - یکی از تسهیلاتی که به پزشکان متخصص، فوق تخصص، جراحان و دندان پزشکان کمک می‌کند تا ابزار و تجهیزات مورد نیاز خود را خریداری یا محل کارشان را بازسازی کنند، وام طرح «همراه سلامت» بانک توسعه تعاون است.
نحوه دریافت وام فوری یک میلیارد تومانی بانک توسعه تعاون + مبلغ اقساط
بانک اول - افرادی که مایل به دریافت وام فوری از طریق سپرده گذاری هستند، می‌توانند از طرح «همراه» توسعه تعاون استفاده کنند. بانک توسعه تعاون در این طرح تا 100 درصد مبلغ سپرده گذاری شده به متقاضیان واجد شرایط به صورت فوری وام خواهد داد.
شرایط دریافت وام 100 میلیون تومانی با سود صفر درصد بانک توسعه تعاون
بانک اول - بانک توسعه تعاون با طرحی به نام «کوثر» اقدام به پرداخت وام 100 میلیون تومانی بدون سود کرده است.
وام 50 میلیون تومانی  بانک توسعه تعاون با سود 2 درصدی
بانک اول - بانک توسعه تعاون به متقاضیان واجد شرایط وامی با سود 2 درصد ارائه می‌دهد. این تسهیلات در قالب طرح «مفید» به متقاضیان پرداخت می شود.
 شرایط دریافت وام بدون ضامن بانک توسعه تعاون
بانک اول - درصورتی‌که حقوق یا مستمری بگیر بانک توسعه تعاون هستید می‌توانید تا سقف ۱۰۰ میلیون تومان و بدون ضامن تسهیلات دریافت کنید. البته به شرطی که دارای رتبه A و B و C اعتبارسنجی بانک مرکزی باشید.
دریافت وام 100 میلیون تومانی بانک توسعه تعاون با کارمزد 4 درصد
بانک اول - در طرح کوثر بانک توسعه تعاون با افتتاح حساب قرض‌الحسنه می‌توانید تا سقف ۵۰ و حداکثر ۱۰۰ میلیون تومان وام دریافت کنید.
شرایط دریافت  وام ۵۰ میلیون تومانی بانک توسعه تعاون با نرخ سود ۲ درصد
بانک اول - در طرح مفید بانک توسعه تعاون، افراد متقاضی می توانند با سپرده گذاری علاوه بر دریافت سود سپرده خود تا ۹۰ درصد از مبلغ سپرده‌ ی خود را بدون نیار به ضامن، تا سقف ۵۰ میلیون تومان وام با نرخ سود ۲ درصد دریافت نمایند
نحوه دریافت 100 میلیون تومان وام نقدی بانک توسعه تعاون
بانک اول - مشتریان بانک توسعه تعاون این امکان را دارند تا با افتتاح سپرده بلندمدت و ایجاد گردش حساب علاوه بر گرفتن سود سپرده، تسهیلات طرح توسکا را هم دریافت کنند. سقف وام این طرح 100 میلیون تومان اعلام شده است
مهلت تسویه بدهکاران بانک توسعه تعاون تا پایان ۱۴۰۰ تمدید شد
بانک اول - براساس مجوز های بانک مرکزی و در راستای «قانون تسهیل تسویه بدهی بدهکاران بانکی کشور» مهلت استفاده از این قانون تا پایان اسفند ماه ۱۴۰۰ تمدید شد.
شرایط دریافت وام 100 میلیون تومانی بانک توسعه تعاون
بانک اول - بانک توسعه تعاون به منظور همراهی با قشر فرهنگی جامعه و در صورت امکان، به وسیله طرح «همراه فرهیختگان» به این گروه تسهیلات ارائه می‌دهد.
 شرایط ارائه خدمات بانکی به افراد زیر 18 سال در بانک توسعه تعاون اعلام شد
بانک اول -به‌موجب قانون، اشخاص کمتر از ۱۸ سال شامل اشخاص صغیر و اشخاص بالغ غیر رشید که رشد آن‌ها از سوی دادگاه صالحه تشخیص داده نشده است نمی‌توانند در اموال و حقوق مالی خود تصرف کنند.
شرایط پرداخت وام 100 میلیون تومانی طرح توسکا + اقساط
بانک اول - بانک توسعه تعاون برای مشتریان حقیقی و حقوقی خود که در این مجموعه سپرده گذاری کرده‌اند، تسهیلاتی را در قالب طرح «توسکا» ارائه می‌دهد. این منابع مالی طبق قوانین بانکی به افراد واجد شرایط اعطا می‌شود.
این بانک ها وام 100 میلیون تومانی می دهند
بانک اول - در حال حاضر برخی از بانک‌ها در طرح‌های تسهیلات خود وام‌های ۱۰۰ میلیون تومانی می‌دهند. سقف سود این وام‌ها براساس قانون بانک مرکزی ۱۸ درصد برآورد تعیین شده است. اما برخی از بانک‌ها وام‌های خود را با نزخ بهره پایین‌تری به متقاضیان ارئه می‌شود.
کدام بانک ها برای خرید مغازه و کارگاه وام می دهند ؟+ شرایط دریافت
بانک اول - .این نوع تسهیلات جهت خرید مغازه در قالب عقد مشارکت مدنی و مبلغ آن براساس اعتبارسنجی لازم، تایید توان مالی مشتری و حداکثر تا سقف ۷۵ درصد بهای کارشناسی ملک (بدون احتساب سرقفلی) موردنظر پرداخت می گردد. مشتریانی که دارای جواز کسب و یا مجوز فعالیت بوده و قصد خرید واحد تجاری برای موضوع فعالیت خود را دارند، می توانند از تسهیلات مشارکت مدنی – خرید واحد های تجاری استفاده نمایند.
 میزان تسهیلات اشتغال زایی به مددجویان کمیته امداد به ۱۰۰ میلیارد تومان رسید.
بانک اول - مدیر عامل بانک توسعه تعاون، درباره افزایش تسهیلات اشتغال زایی گفت: از سال ۹۵ تا ۹۸ میزان تسهیلات اشتغال زایی به مددجویان کمیته امداد، به ۱۰۰میلیارد تومان رسید.
طرح حاتم بانک توسعه تعاون/ وام تا سقف 3 میلیارد تومان 48 ماهه
بانک اول - افراد حقیقی یا حقوقی و کلیه شرکتهای تعاونی که دنبال خرید یا جایگزین کردن اقلام و کالاهای سرمایه‌ای در بخش تولید یا خدمات هستند می‌توانند از این طرح جهت دریافت وام تا سقف 3 میلیارد تومان استفاده کنند.