بانک اول
پنج شنبه ۱۶ اردیبهشت ۱۴۰۰ 6 May2021

دارندگان سهام عدالت این اقدام را سریع انجام دهند

بانک اول - سخنگوی آزادسازی سهام عدالت اظهار کرد که قرار است به‌زودی حذف سفارش فروش سهام عدالت توسط سهامداران امکان‌پذیر شود.

به اشتراک بگذارید:

۱۱ مهر ۱۳۹۹  خبر ۱ دیدگاه

به گزارش بانک اول، حسین فهیمی سخنگوی آزادسازی سهام عدالت اظهار کرد که قرار است به‌زودی حذف سفارش فروش سهام عدالت توسط سهامداران امکان‌پذیر شود. آزادسازی سهام عدالت باوجود مزایای گسترده‌ای که داشته و باعث خرسندی سهامداران شده، در مرحله اجرا دارای معضلات و مشکلاتی شده که گلایه‌هایی را به دنبال داشته است.

وی گفت: درخواست حذف سفارش فروش در مرکز پیام از سوی تعدادی از مشمولان سهام عدالت مطرح‌شده و اکنون چند روزی است که اجرای آن در دستور کار قرار گرفته و به‌طور جدی در حال پیگیری‌های لازم برای عملیاتی شدن آن هستیم.

 فهیمی ادامه داد: در صدد هستیم تا کارگزاری و سیستم‌های مستقر در شرکت سپرده‌گذاری این امکان را برای سهامداران فراهم کند تا چنانچه تمایلی به ادامه روند فروش نداشته باشند، درخواست فروش را لغو کنند.

سخنگوی آزادسازی سهام عدالت  اظهار کرد: این امکان زمانی برای سهامدار مهیا می‌شود که کارگزار، سفارش فروش را به سیستم ارسال نکرده باشد؛ در غیر این‌صورت حذف آن نیازمند طی شدن مراحلی است که اکنون در حال انجام اقدامات لازم بر روی زیرساخت‌های آن هستیم تا حتی اگر چنانچه سفارش فروش به سامانه ارسال شده باشد بتوان آن را حذف کرد. به گفته سخنگوی آزادسازی سهام عدالت، این اقدام ممکن است ظرف روزهای آینده عملیاتی شود.

امتیاز کاربران:
نظرات کاربران
نظر بدهید

ترانه آذرنگ یکشنبه ۱۳ مهر ۱۳۹۹ - ۱۰:۱۵

۰

با سلام شما برای سهام عدالت اموات به وراث هنوز هیچ برنامه ای ندارید و کی اعلام میکنید من مراحل قانونی رو طی کردم و برگه انحصار وراثت و شماره شبا نیز گرفتم با تشکر

بانک اول در تلگرام
بانک اول در اینستاگرام
logo-samandehi