بانک اول
سه شنبه ۲۷ مهر ۱۴۰۰ 19 October2021

وام ۸۰ میلیونی با کارمزد ۴ درصد بانک مهر ایران را چگونه بگیریم؟

بانک اول - وام ۸۰ میلیونی بانک قرض الحسنه مهر ایران با کارمزد ۴ درصد پرداخت می شود و برای عموم متقاضیان و خصوصا افرادی که تا چند سال دیگر قصد ازدواج دارند یا فرزندانی دارند که طی سال های آتی به سن و شرایط ازدواج می رسند، جذاب است.

به اشتراک بگذارید:

۲۸ فروردین ۱۴۰۰  خبر ۵۵ دیدگاه

به گزارش بانک اول، دریافت وام‌های قرض الحسنه از بانک‌ها به دلیل متقاضیان فراوان و کمبود منابع ، کار پرزحمت و پردردسری است که نیازمند اطلاع از شرایط و پیگیری روند دریافت وام است.

 طی ماه‌ها و هفته‌های اخیر با انتشار  سلسله گزارش‌هایی در مورد انواع وام‌های قرض‌الحسنه و شرایط دریافت آنها تلاش کرده ایم متقاضیان وام‌های ارزان قیمت را در یافتن و اخذ تسهیلات مطلوبشان یاری دهیم.

بر این اساس، قطعا آگاهی از شرایط یک وام ۸۰ میلیونی قرض‌الحسنه که با کارمزد ۴ درصد توسط یکی از دو بانکی که به صورت تخصصی به پرداخت تسهیلات قرض‌الحسنه می پردازند، برای بخشی از متقاضیان تسهیلات، که شرایط آنها با این وام هماهنگی دارد، سودمند است.

 

وام ۸۰ میلیونی بانک مهر ربطی به وام ازدواج سایر بانک ها ندارد

این‌وام که توسط بانک قرض الحسنه مهر ایران پرداخت می شود به نام وام پیوند مهر معروف است و یکی از وام‌های مناسب برای کسانی است که در چند سال آینده تصمیم به ازدواج دارند یا فرزندانی دارند که تا چند سال دیگر به سن و شرایط ازدواج می‌رسند.

تسهیلات مذکور را می توان نوعی وام ازدواج دانست که هیچ گونه ارتباطی با وام‌های عمومی ازدواج که در سایر بانک ها پرداخت می شود ندارد و انحصارا توسط بانک قرض الحسنه بانک مهر ایران پرداخت می شود.

لازم به تاکید است وام۸۰ میلیونی پرداختی در طرح پيوند مهر بانک قرض الحسنه مهر ايران هيچ تضادی با تسهيلات ازدواج پرداختی توسط ساير بانک‌ها ندارد و متقاضيان می‌توانند از وام۸۰ میلیونی بانک قرض الحسنه مهر ایران و وام ازدواج سایر بانک‌ها به‌صورت همزمان بهره‌مند شوند.

 

گام های لازم برای دریافت وام۸۰ میلیونی با کارمزد ۴ درصد

متقاضیان این تسهیلات باید در گام اول یک حساب قرض الحسنه پس انداز مختص بهره مندی از تسهیلات طرح دوم پيوند مهر در بانک قرض الحسنه مهر ایران افتتاح کنند.

در گام دوم متقاضیان باید به مدت حداقل ۵ سال مبلغی را به عنوان سپرده در حساب مذکور سپرده کند.به گزارش بانک اول  توجه به این نکته ضروریست که اولین شرط جهت بهره مندی از وام۸۰ میلیونی کسب حداقل ۵ سال ميانگين سپرده است. ضمنا متقاضیان این تسهیلات می توانند مبلغ سپرده را بر اساس شرایط خود کاهش داده و سال های سپرده‌گذاری را افزایش دهند.

 

در ادامه چند مثال برای روشن شدن ارتباط بین سال های سپرده گذاری و موعد دریافت‌وام و همچنین اقساط این‌وام ذکر می شود.

مثال اول: متقاضی وام می تواند با افتتاح حساب سپرده پيوند دوم مهر و سپرده گذاری يک‌جای مبلغ به ميزان ۱۸.۴۰۰.۰۰۰ ميليون تومان به مدت پنج سال ، از ۸۰ ميليون تومان تسهيلات با بازپرداخت ۶۰ ماهه پس از پنج سال بهره مند شود.

مثال دوم: متقاضی می تواند ،با افتتاح سپرده پيوند دوم مهر و توديع يک‌جای مبلغ به ميزان ۷.۸۵۰.۰۰۰ تومان به مدت ده سال ،از ۸۰ ميليون تومان تسهيلات با بازپرداخت ۶۰ ماهه پس از ۱۰ سال بهره مند شود.

مثال سوم: متقاضی می تواند ، با افتتاح سپرده پیوند دوم مهر و واريز ۱۰ مرحله طی ۱۰ سال، هر مرحله مبلغ به ميزان ۱.۵۷۰.۰۰۰تومان سالانه در ابتدای هر سال، از ۸۰ ميليون تومان تسهيلات با بازپرداخت ۶۰ ماهه پس از ۱۰ سال بهره مند شود.

امتیاز کاربران:
نظرات کاربران
نظر بدهید

فرامرز امینی یکشنبه ۲۸ شهریور ۱۴۰۰ - ۱۰:۴۲

۰

دمتون گرم خیلی خیلی خوبید من کی بیام بانکتون واسه واریز کردن پول حداقلش اینکه میدونم پول یه لواشک تا ده سال دیکه برام محفوظه

فریدون دوشنبه ۳۰ فروردین ۱۴۰۰ - ۲:۵۵

۰

دمتون گرم تو این روزای بدبختی باعث لبخندمردم میشید🤣🤣🤣🤔🤔

قدرت کردعلیوند دوشنبه ۳۰ فروردین ۱۴۰۰ - ۲:۰۹

۰

بعد از ده سال با80 ملیون میتونی از وسایل زندگی فقط جاروبرقی رو بخری

هایده هدایت دوشنبه ۳۰ فروردین ۱۴۰۰ - ۱۰:۵۰

۰

احسنت ،از این بهتر نمیشه... آفرین بر این هوش و ذکاوت... تشکر بخاطر اینکه به فکر ملت هستید خصوصا جوانان ۴۰ساله دم بخت انشاالله که با این وام بتونند تا ده سال دیگه ازدواج کنند .. تشکر بیکران

حسن استیری دوشنبه ۳۰ فروردین ۱۴۰۰ - ۷:۵۵

۰

آیا آقایانی که این طرحهای ارزنده را می دهند نظرات مردم را هم می خوانند خدائیش یک نفر نظر مثبت نداده

حسن استیری دوشنبه ۳۰ فروردین ۱۴۰۰ - ۷:۴۹

۰

خسته نباشید اگر افراد این مبالغ را داشتند که با این طول زمانی سپرده گذاری کنند می رفتند باهاش کار می کردنند تا هم زندگیشون بچرخه و هم ارزش پولشان حفظ بشه آیا بانک بدنبال کمک به مردم است یا به فکر جیب خودش. اولا این مبلغ سپرده گذاری بعد از ۵ سال یعنی هیچ چون هر سال حداقل ۲۰ درصد از ارش خود را از دست بدهد واقعا هیچ تازه می رسیم نقطه سرخط چون ۸۰ میلیون با در ۴ درصد بدهی برای آدم می مونه تاز اگر جریمه بخوره که دیگه یعنی اول بیچارگی

Ali B دوشنبه ۳۰ فروردین ۱۴۰۰ - ۷:۴۷

۰

شما الان ۱۸ میلیون بده ما ۵ سال دیگه۸۰ پس میدیم،چطوره؟

ک زمان یکشنبه ۲۹ فروردین ۱۴۰۰ - ۱۱:۴۷

۰

سلام همه دارن اشتباه میکنن بانک درست میگه همین الان من یه پژو مدل ۸۴ گرفتم ۷۶ م مطمئن باشین ۵ ساله دیگه میشه با ۸۰ م یه پژو مدل ۷۴ خرید خدا خیرتان بده اینقدر گیر ندین به بانک تقصیر خودشون نیست این آخریشه . من میدوووونم موفق نمیشن.

سلام سلامتی یکشنبه ۲۹ فروردین ۱۴۰۰ - ۱۰:۰۳

۰

عجب ما ملت قدر نشناسی هستیم اونا میخوان مشکل مارو حل کنن شما هم هی شوخی کنید.

رضا منجزی یکشنبه ۲۹ فروردین ۱۴۰۰ - ۹:۵۶

۰

۱۸تومن بزارم ۵ساله حدود ۲۷ تومن سودش میشه بعد که میشه ۴۵ تومن بعد باداین تورم ۸۰ تومن بم بدی؟؟؟؟۸میلیاردم بدی کم

e یکشنبه ۲۹ فروردین ۱۴۰۰ - ۹:۳۲

۰

۸۰ملیون فقط هزینه یک ماه پوشک میشه

موسی درخشانزاده یکشنبه ۲۹ فروردین ۱۴۰۰ - ۶:۴۸

۰

دمتون گرم مزاح خیلی خوبی بود به همراه خانواده کلی خندیدیم

غلام غلامی یکشنبه ۲۹ فروردین ۱۴۰۰ - ۴:۳۶

۰

فیزیک هم درس میدین!!!

مریم ب یکشنبه ۲۹ فروردین ۱۴۰۰ - ۴:۱۰

۰

واقعا تا ۵ سال دیگه زنده ایم با این کرونا و نبود واکسن!!! زنده هم بمونیم ۵ سال دیگه ۸۰ تومن چ ارزشی داره!؟؟ بس کنین توروخدا اگه راست میگین الان این وامو بدین تا بزنیم زخممون.

فرشته شهابی شهابی یکشنبه ۲۹ فروردین ۱۴۰۰ - ۲:۴۶

۰

یه فرش طی ۶ ماه میشه ۷ برابر....اونوق چطور میگن ۸۰ میلیون اونم ۵ سال دیگه🤔🤔عوضش پولم میگیرن ۱۸میلیون تا ۵ سال....چطور حساب کتاب میکنن اینا.....عجب

محمد حسین کیوانی یکشنبه ۲۹ فروردین ۱۴۰۰ - ۱۲:۵۴

۰

برای کشوری که اقتصادش کم کم به اقتصاد ونزویلا نزدیک میشه، ۱۸ میلیون الان به مراتب با ارزش تر از ۸۰ میلیون ۵ سال دیگه است. با ۸۰ میلیون ۵ سال دیگه یک کیلو گوشت نمیشه خرید. با ۸۰ میلیون همین الانه نمیشه ی پراید خرید چه برسه در مورد ازدواج بخوای روش حساب کنی .

نرگس رهنما پور یکشنبه ۲۹ فروردین ۱۴۰۰ - ۱۱:۲۴

۰

زحمت کشیدی پیشنهاد دادی همین پول الان طلا بخری ده سال دیگه بیشتر از ۸۰تومن بهت میده بدون دردسر

اسد محمدی یکشنبه ۲۹ فروردین ۱۴۰۰ - ۱۰:۵۱

۰

سلام انصافااگهی که گذاشتین خوندم .هرچی گرفتاری توعمرم داشته ام دوباره یادم افتاد..این یعنی چی یعنی فکر کردین دربارش .،اون نابغه که این و گذاشته بایداسمشو طلانوشت

سعید میرزایی یکشنبه ۲۹ فروردین ۱۴۰۰ - ۱۰:۰۲

۰

متاسفم برای خودمون که گیر چه سیستمی و برنامه ریزی شما افتادیم با این حال روزی که اقتصاد کشور مون داره وهیچ ثباتی نیست و ارزش پولمون روزبروز به قهقرا میرم این طرح شما دقیقا یه جوکه

محمد یکشنبه ۲۹ فروردین ۱۴۰۰ - ۹:۵۴

۰

همه بانک ها بعد از اینکه وام دادن سود میگیرن این بانک مهر به اسم تسهیلات 4%قبل از اینکه اصلا وامی به مشتری بده چند برابر سود گرفته

اصبر ح یکشنبه ۲۹ فروردین ۱۴۰۰ - ۹:۳۳

۰

سلام آقا میشه دیگه شما پیشنهاد وام ندید

Reza یکشنبه ۲۹ فروردین ۱۴۰۰ - ۸:۴۰

۰

واقعا خدا خیرتون بده ، من این چند روزه واقعا حالم گرفته بود ،با خوندن این متن کلی خندیدیم روحیم شاد شد دمتون گرم 🤣🤣🤣🤣

حسین راد یکشنبه ۲۹ فروردین ۱۴۰۰ - ۸:۴۰

۰

فقط کافیه 7,85000تومان رو اوراق بخرید 25درصد سود سالانس ، بعد ده سال خودش میشه 73,1500,000 تومان 👍😂

رضا عباسی یکشنبه ۲۹ فروردین ۱۴۰۰ - ۸:۳۷

۰

با این تورم ۵ سال دیگه ۸۰ میلیون .۸۰ هزار تومان میشه

ایرانی یکشنبه ۲۹ فروردین ۱۴۰۰ - ۵:۲۶

۰

وااااااایییییییی. چقدر عالیه . چه بانک خوبی چه پیشنهاد خوبی 🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣خیلی شاهکار کردی مهر جان ... من خودم ۱۵ میلیون الان میگیرم ۵ سال دیگه ۱۰۰ میلیون میدم ..... نیازی به بانک نیست.

رضا مرادی یکشنبه ۲۹ فروردین ۱۴۰۰ - ۵:۰۷

۰

۵ سال پیش یه شاسی بلند صفر جک ۷۴ میلیون بود...الان ۸۰۰ میلیون... نکنید اینکار رو... جوانها همه مجرد ماندند....

آرش یکشنبه ۲۹ فروردین ۱۴۰۰ - ۵:۰۵

۰

اگه ۱۸ میلیون داشتم وام میخواستم چیکار؟؟؟

عارف سوزوکی یکشنبه ۲۹ فروردین ۱۴۰۰ - ۴:۲۵

۰

خدا شاهده اینقد که امشب خندیدم توی عمرم نخندیده بودم. بابا دمتون گرم بازم ازین طرح های خوشگل بذارید ما که خیری از شما ندیدیم اقلا کمی بخندیم.

الکی خوش یکشنبه ۲۹ فروردین ۱۴۰۰ - ۳:۱۵

۰

یارو مادرش رو برد بازار بفروشه ،یه قیمتی گذاشت روش که هیچکی نخره.،🥴😂😂😂😂 خب کی مجبورتون کرده وام بدید؟؟ عجبااااا

میثم یکشنبه ۲۹ فروردین ۱۴۰۰ - ۳:۱۰

۰

اینا جایی میخوابن آب بره زیرشان

حمید یکشنبه ۲۹ فروردین ۱۴۰۰ - ۳:۰۳

۰

80 میلیون پنج سال دیگه ارزشش اندازه 80 هزار تومنه الانه.نهایت باهاش میشه ۴ کیلو سیب پیاز خرید..

علی یکشنبه ۲۹ فروردین ۱۴۰۰ - ۲:۵۴

۰

سلام با این کارها یه زمانی بانک ضرر نکنه ما ناراحت میشیم م این طرح ها چه کسی مطرح میکند یعنی دیگه مردم ایقدر ساده فرض میکنید؟ نه جانم « خودتانید»این طرح جواب نمی‌ده واسه کلاه سر ملت گذاشتن برید یه فکر دیگه بکنید.

سرگردون یکشنبه ۲۹ فروردین ۱۴۰۰ - ۲:۴۵

۰

واقعا ک اینو ب یه بچه دو ساله بگین ده سال میره تو لک !!!

خجالت بکش یکشنبه ۲۹ فروردین ۱۴۰۰ - ۲:۳۴

۰

اسمشون رو گذاشتن بانک قرض الحسنه،کجاش قرض الحسنه هست

یوسف علی بیگی یکشنبه ۲۹ فروردین ۱۴۰۰ - ۲:۱۸

۰

بعنوان مثال پنج سال پیش با همین مبلغ هیجده میلیون و خرده ای میشد ی پراید صفر گرفت ولی حالا با مبلغ هشتاد میلیون دیگه نمیشه همون پراید صفرو خرید اگه همین شرایطو در نظر بگیریم برای پنج سال اینده و ما مبلغ هیجده میلیون رو که الان مثلا میشه باهاش ی سکه خرید رو سپرده بزاریم وقتی پنج سال بعد بانک زحمت بکشه بهمون وام هشتاد میلیونی بده اونموقع دیگه با همون هشتاد میلیون همین سکه رو هم نمیشه خرید در واقع هم پولی که خوابیده ارزششو از دست میده و هم وامی که اونزمان میخوان بدن ارزش چندانی نداره تازه الان همین هیجده میلیون بصورت قطعی مال خودمونه ولی پنج سال دیگه اون هشتاد میلیون که اگه زنده موندیم و موفق بشیم دریافتش کنیم متعلق به ما نیست و فقط ی قرضه بنظر میرسه این طرحها برای وام گرفتن بدون سود و کارمزد بانک از مردمه تا اینکه وام گرفتن مردم از بانک هرکی ی سواد حساب دو دوتا چهارتا داشته باشه با ی حساب سرانگشتی قطعا به این نتیجه میرسه دمتون گرم با این مردم داریتون و کمکهای شایان ذکرتون به مردم بدبختی که توی بدترین اوضاع و شرایط اقتصادی هستن

ابراهیم ابن علی یکشنبه ۲۹ فروردین ۱۴۰۰ - ۲:۰۹

۰

این هجده و نیم را هرچه الان بخره تا پنج سال دیگه هشتاد تومن میشه . مثل ارز دیجیتال طلا آبشده واقعا چقدر این مسئولین به فکر مردم هستند !

علی ... یکشنبه ۲۹ فروردین ۱۴۰۰ - ۱:۵۴

۰

خدا این بانکو حفظ کنه چقد به فکر مردمه😂😂😂طراح این وام ها باید جایزه نوبل بش بدن اصلا اقتصاد کشور و بدن دستش درستش کنه😒😒😒😒

معین حقیقی کامل یکشنبه ۲۹ فروردین ۱۴۰۰ - ۱:۴۷

۰

هشتاد میلیون تومن پنج سال دیگه، پوله یه جارو برقی میشه که

علی هادیلو شنبه ۲۸ فروردین ۱۴۰۰ - ۱۰:۳۹

۰

بهتره این آقایون به عنوان کارشناس به بانک جهانی معرفی شوند دیگر در دنیا هیچ کسی مشکل وام نخواهد داشت

دیوید آریانا شنبه ۲۸ فروردین ۱۴۰۰ - ۹:۵۵

۰

واقعا که هرروز یک وام جدید از سبد متنوع وامهای جذاب وجالب بانکهایی که باطرح این شرایط؛بانکهای اروپا وآمریکایی رابه وسوسه انداخته اندکه نامحسوس!طرحهای آنان راتقلید وکپی سازی نمایند! الان ۱۸میلیون وخورده ای بذار؛پنجسال بهش دست نزن،بعدازپنجسال... واقعا گویا این بانکها مجبورند هرازچندی یک طرح جدیدی ارائه نمایند اما طرحی که دقیقا معنی داستان آن شخصیست که شترش را نذر فقیران کرده بود اماچون دلش نمی آمدکه همینطوری شترش را بدهد برود؛گربه ای رابه گردنش آویخت وگفت شتر نذریست اما گربه آویخته به گردنش هزاردینارقیمت دارد! این بانکها هوش وذهن برنامه ریزانشان را نشان میدهند ویا احترامی راکه برای مردم قائلند؟

احمد شنبه ۲۸ فروردین ۱۴۰۰ - ۹:۲۳

۰

مگه اجباره که ۴درصد بدی برو مثل بقیه بانکها ۱۸ درصد بده این قدر هم مردم بهت نخندن مردم عقل دارن ۵سال دیگه کی مرده کی زندس

بهمن شنبه ۲۸ فروردین ۱۴۰۰ - ۸:۵۵

۰

من خودم حاضر هیجده میلیون بگیرم وام ک هیچی بعد ده سال صدمیلیون بلاعوض برای کمک ب جوانان بدم خخ

سمیه حسینی شنبه ۲۸ فروردین ۱۴۰۰ - ۷:۵۹

۰

واقعا مسخره نیست به نظرتون یه ذره شبیه جک در واقع اونی که ۸۰ میلیون الان نیاز داره تا ۵ سال دیگه با این مبلغ میتونه بره اینه بغل یه پراید رو بخره خداییش چقدر فک کردین به این نتیجه وام دهی رسیدین شما حیف شدین با این همه هوش 😄

محمد مم شنبه ۲۸ فروردین ۱۴۰۰ - ۷:۰۶

۰

استاد خسته نباشید با این وامتون این وام نیست ،،، من وقتی وام میخوام همون لحظه نیازمندم نه پنچ سال بعد تازه سود این پنچ سال چی میشه

میلاد شنبه ۲۸ فروردین ۱۴۰۰ - ۶:۵۱

۰

واقعا جذابه 🤣🤣 الان ۱۸ میلیون بزاریم اگه تا پنج ساله دیگه دره بانک تخته نشده بود ۸۰ میلیون میدن پنج ساله دیگه یه کیسه برنج باید بخریم ۴۰ میلیون

محمد شنبه ۲۸ فروردین ۱۴۰۰ - ۵:۵۰

۰

سلام متوجه نمیشم ، شما میگین تا ۵ سال ماه به ماه پول پرداخت کنیم بعد از ۵ سال پول خودمون رو بدون ضامن بهمون میدین ، عجب

حامد شنبه ۲۸ فروردین ۱۴۰۰ - ۵:۴۴

۰

خداوکیل اینجور وام ها جدیه... 5 سال اینده 80 تمن بابا سال پیش تا الان یه لباسشویی سه برابر شده... نکنین این کارارو، 29 سالمه ولی موهام سفید شدیم. زن نخواستیم.

زهره دروگر شنبه ۲۸ فروردین ۱۴۰۰ - ۵:۰۰

۰

به نظرتون تا 5 سال آینده با 80 ملیون تومن میشه یک دوچرخه خرید؟من که فک نمیکنم بشه فوقشش بشه باهاش یک ماشین پلاستیکی خرید یک ذره فکررر کنید با این تورم و اوضاع بازار 5 سال قبل به راحتی میشد ماشن خرید 5 ساااال بعد با 80 تومن هیچ کاری نمیشه کرد الکی خودتون و ملت رو گول نزنید

مرتضی سلمانی شنبه ۲۸ فروردین ۱۴۰۰ - ۴:۵۹

۰

با این وام دادنشون. 5 سال بعد یا 10 سال به 80 میلیون یه سه چرخه هم نمیدن

علیرضا مرتضوی شنبه ۲۸ فروردین ۱۴۰۰ - ۴:۴۷

۰

سلام خسته نباشید بانک مهر اقتصاد قبل از اینکه ادغام بشه که خیلی شرایط بهتری داشت و خیلی سریع تر همین مبالغ رو پرداخت میکرد فک میکنم حدود یک سال و نیم کافی بود برا خواب پول چرا اونو ادغام کردن و حالا اینو بزرگش میکنن؟؟ واقعا دلیلش چی بود؟؟

علیرضا مرتضوی شنبه ۲۸ فروردین ۱۴۰۰ - ۴:۴۷

۰

سلام خسته نباشید بانک مهر اقتصاد قبل از اینکه ادغام بشه که خیلی شرایط بهتری داشت و خیلی سریع تر همین مبالغ رو پرداخت میکرد فک میکنم حدود یک سال و نیم کافی بود برا خواب پول چرا اونو ادغام کردن و حالا اینو بزرگش میکنن؟؟ واقعا دلیلش چی بود؟؟

علی علوی شنبه ۲۸ فروردین ۱۴۰۰ - ۴:۲۸

۰

واقعا خجالت نمیکشین با بیان این طرح ها.یکم به کشورهای اطراف و پیشرفته بندازید بببنید اونا چیکارا میکنن تو سیستم بانکی براری ملتشون

ابراهیم علیزاده دهرود شنبه ۲۸ فروردین ۱۴۰۰ - ۴:۲۴

۰

آخه من ۸۰ میلیون رو بعد از ۱۰ سال میخوام چکااااارررر این بانک مهر تازگی ها قاطی کرده یه وام ۱۵۰ تومنی هم داشت میگفت ۱۵۰ تومن بده به من تا من ۱۵۰ تومن بهت وام بدم با اقساط ماهی ۲.۵ تومن بعد از ۵ سال ۱۵۰ تومنتو برگردونم نمی دونم تازگی ها کدوم انیشتینی شده مسئول تسهیلات این بانک

عباس علوی شنبه ۲۸ فروردین ۱۴۰۰ - ۴:۱۳

۰

واقعا این که این طرح حای وام رو ابداع میکنه توخ ی خاب ناز تشریف دارن بعد 5 سال یا 10 سا ل با 80 ملیون یه پوفک هم دیت ادم نمی دن این وام به درد خودشون میخوره بزارن در کوزه ابش رو بخورن

صدبق نصیری شنبه ۲۸ فروردین ۱۴۰۰ - ۳:۵۲

۰

عجب بساطیه ها این بانکها هم چه دندون گردی دارند این که من بیام ۱۸ ملیون نزد بانک بزارم بمدت پنج سال این خودش یعنی هشتاد ملیون من پول دادم بانک یا اصلا پنج سال دیگه هشتاد ملیون یعنی هشتصد هزار تومن الان با هشتصد هزار تومن الان چهار کلیو میوه یه بسته ماکارونی و یدونه روغن نباتی که الانشم گیر نمیاد میشه خرید

بانک اول در تلگرام
بانک اول در اینستاگرام
logo-samandehi